PDA

View Full Version : Чудни вкусове!



blahblahblah
03-22-2008, 16:19
По темата за обърканите вкусове на младите хора може да се говори много, много. Имам куп работи да кажа относно обрата през последното десетилетие, но сега ще споделя само едно нещо, което ме "гръмна" тази сутрин.
Закусвам и слушам разсеяно предаването "Огледала" по бТВ. Водещата каза, че гост е Мистър България (или всъщност може да е друг "мистър", не съм сигурен) и от чисто любопитство се обърнах да видя как изглежда. Камерата показваше някакво седнало и усмихващо се момче и дори аз се усмихнах. Добър вкус на журито (както никога).
Но се оказа, че не той е "мистърът". На сцената излезе, с голямо извинение, циганин с гейска физиономия и с прическа и парцали, който две думи на кръст не можеше да каже. Може и от притеснение да е, не знам. Но отговорът му на въпроса "кои са ти подгласниците", той спокойно каза "Първият подВластник е..." и това ме уби. Едно е да объркаш думата, но да я повториш 3-4 пъти вече е простотия.
98% от българските младежи са по-красиви и по-умни от него, СЪС СИГУРНОСТ!

LeVski_fen
03-22-2008, 16:29
Мафия бе хора,който плаща той поръчва музиката 8) 8)

SunSmile
03-22-2008, 16:51
Мафия бе хора,който плаща той поръчва музиката 8) 8)

+1 Много съм съгласна с теб!!! повечето неща в днешно време са корумпирани! За тва се оплакваме от държавата и ни е крив света! И що? Щото другите са по - добре от нас! И да не са? След като хората и управниците им работят за държавата си и си знаят интересите! За тва ще сме така и винаги ше сме така, докато не се намери някой, който да ни отърси от цялата корупция!!!

Exothermic
03-22-2008, 16:55
:lol: :lol: :lol:
Този и аз съм го засичала по една
друга телевизия...много е...дървен психически... 8-)

_showy_
03-22-2008, 17:24
Оо на конкурсите винаги избират възможно най-грозня. Чак ме е срам, че по световните конкурси ни представят такива крокодили. :?
Хем прости, хем грозни.. Баси.. Яд ме е, че има толкова красиви момчета и момичета, а избират все зверовете. Извратени хора. :x

TheSadGirl
03-22-2008, 17:35
absolutno sam saglasna s vsi4ki.Na men ve4e prosto sprq da mi pravi vpe4atlenie :? :? :? to e normalno i ne samo za miski ami vsi4ki konkursi vuob6te i igri i t.n.

BoRiTo0o
03-22-2008, 17:49
absolutno sam saglasna s vsi4ki.Na men ve4e prosto sprq da mi pravi vpe4atlenie :? :? :? to e normalno i ne samo za miski ami vsi4ki konkursi vuob6te i igri i t.n.
i az sam na sa6toto mnenie

QPONECA
03-22-2008, 17:52
мъни мъни живота е пари.

Sexapilna_kukla
03-22-2008, 18:18
Оо на конкурсите винаги избират възможно най-грозня. Чак ме е срам, че по световните конкурси ни представят такива крокодили. :?
Хем прости, хем грозни.. Баси.. Яд ме е, че има толкова красиви момчета и момичета, а избират все зверовете. Извратени хора. :x
Напълно съм съгласна!
Наистина почти винаги така се получава... жалка история. :?

mindphaser
03-22-2008, 20:25
Че те красавците не ходят да се излагат по тия смехотворни конкурси, е мой ;]

_showy_
03-22-2008, 21:30
Че те красавците не ходят да се излагат по тия смехотворни конкурси, е мой ;] И това е така.
Представете си как ще се почувства едно момиче момче, ако пред цяла българия му заяват, че един бухал е по-хубав от него. Каквото и самочувствие да има човек, колкото и да знае, че нещата са нагласени... не може да не му стане поне малко неприятно.

blahblahblah
03-22-2008, 23:13
Че те красавците не ходят да се излагат по тия смехотворни конкурси, е мой ;]Добра гледна точка. Прав си.

Madness
03-23-2008, 11:17
може да бъркам ама май е един от тея
http://kino.sofiadnes.com/i/n/n40921.jpg

shivacheva
03-23-2008, 12:13
Не...не беше никой от тия...

tqnko1
03-23-2008, 14:32
absolutno sam saglasna s vsi4ki.