PDA

View Full Version : малък проблем..



elmosGirl8
03-22-2008, 18:24
та значи вчера моята бивша бест фр с която не излизам от август месец дори не си и чатя ме покани на рд-то си което ще го празнува идната седмица.. та ест казах и че ще дойда се пак уважавам я ии въпреки сичко мн я обичам..само че се сетих че си нямам на представа какво да и купя :-o .. тя си е почти нормална.. на 15 ще става :) тя е тинейджърка която е малко по весела от колко трябва..та молбата ми е да дадете някоя идея за свестен подарък а не нещо от сорта някакъв сувенир или блузка.. не разполагам с мн пари само с 15 кинта.. мерси мерси предварително :-)

Fiki_
03-22-2008, 18:32
та значи вчера моята бивша бест фр с която не излизам от август месец дори не си и чатя ме покани на рд-то си което ще го празнува идната седмица.. та ест казах и че ще дойда се пак уважавам я ии въпреки сичко мн я обичам..само че се сетих че си нямам на представа какво да и купя :-o .. тя си е почти нормална.. на 15 ще става :) тя е тинейджърка която е малко по весела от колко трябва..та молбата ми е да дадете някоя идея за свестен подарък а не нещо от сорта някакъв сувенир или блузка.. не разполагам с мн пари само с 15 кинта.. мерси мерси предварително :-)
Ако обича плюшена играчка :-P Мойта фр бф ми подари една рамка за снимка и едно нз как се казва нещо като кутийка за гримове а рамката е невероятна пише бест френдс зеленка е и има някво супер сладко зайче от сф е и дано ти а си от дам..Айде късмет с избирането :-P :-P :-P

BlackWings
03-22-2008, 18:34
Хмм ... ами ти си я познаваш , ти знаеш най добре какво би и харесало . Щом на 15 става ми незнам , за момиче струва ми се плюшена играчка винаги би и харесало . Ти го каза може и блузка да и купиш сладка - има и такива за по 15лв. Аз бих се зарадвала на всичко от най добрия си приятел стига да е от сърце. Може да тръгнеш по сергийките за сребро и да и харесаш някоя дребна висулка примерно , синджирче - много работи - момичето ще го оцени , успех :) :)

elmosGirl8
03-22-2008, 19:02
висулката и плюшената играчка са наистина идея :) ам аз съм малко бая далечко от София ;) - Русе :) инъче мерси затвърждавате мнението ми понеже мн се колебая нали знаете.. това ли да е ..или пък да е другото :)

Rofl4e
03-22-2008, 21:16
Ne6to...ddz nqkfa srebarna grivna prasten ili gerdan.. :] moje

prettyIdeath
03-23-2008, 03:16
Ами да, съгласна съм с Rofl4e , парите ще ти стигнат за гривничка ;) или пък някоя плюшка ... :-o

Water_lili
03-23-2008, 07:31
ми според мен ще е готино , да и подариш някоя ваша готина снимка в готина рамка, или ако трябва да е по материално ,щом е купондйика трябва да се изкефи на някакви гримове \:D/