PDA

View Full Version : Администратор в хотел???



valentinka_1990
03-22-2008, 20:11
Здравейте на всички :-)
Не мисля,че това е точното място за тази тема,но по-подходящо не намерих.Та...Предложиха ми работа за лятото като администратор в хотел.(скоро ще навърша 18години).Веднага бих приела,но се притеснявам.Уча английски и мисля,че се справям.Моля ако някой е работил като такъв или има някаква информация,освен какво е администратор,да ми пише.притеснена съм,защото си мисля,че няма да се справя и т.н.Искам да се поуспокоя,но няма как да стане ако нямам инфо.Моля ако някой знае да пише.Благодаря предварително :-)

stealthyGirl
03-22-2008, 20:43
Ооо, споко бе, приемай! Аз като знам за Глобул к'ви изисквания имаха и майка ми не щеше да кандидатства, а к'ъв наехаа (тя го познаваше)...

П.П. Пък, ако си толко зле и не се справиш може да си намериш др. работа все пак... #-o

_showy_
03-22-2008, 21:33
Ами пробвай, ако не се справяш се махай. От опит глава не боли. 8-)

FeeD_ThE_aDDicTiOn
03-22-2008, 22:36
Знаеш ли какво е администратор в хотел(ако незнаеш потърси в Google) и имаш ли нужната квалификация за да работиш на тази длъжност ? :-o
Само английския няма да ти помогне 8-)

Ако искаш пробвай, но да си адиминстратор не е хич лесно.
Не си мисли че ще имаш свободно време за плажове и развлечения :smt030

Saymon90
03-23-2008, 09:39
Е, тя си има работно време и смени. В свободното си време може да прави всичко, което си поиска.
Аз лятото също ще бъда администратор в хотел на морето. Хотелът е на семейни приятели и ще ме вземат. Не мисля, че трябва да се притесняваш чаааааак толкова. Езикът ти трябва да е добре, компютри също, да си комуникативна и подредена. Наистина трябва да имаш ред в главата и действията, защото не би било добре, ако правиш грешки - клиентите правят скандали и т.н. и най-много да те изритат.
Но като цяло, ако имаш нещо в главата си, предполагам, че около седмица ще свикнеш с работата.
Недей да отказваш такова място заради притеснение... адски тъпо е.

valentinka_1990
03-23-2008, 10:01
Не аз няма да откажа мястото и да,зная какво е администратор просто не съм обръщала мн внимание на тази професия и е нормално да си го имам притеснението.Благодаря ви все пак.

tqnko1
03-23-2008, 14:34
Priemai :)

sherry
03-23-2008, 15:15
Приемай! Това е моят съвет. Една позната работеше лятото в един хотел адинистраторка, каза, че бързо е свикнала.
Запозна се с много приятни хора, прекара си много готино лято! Разбира се, че отначало ще ти е кофти, трябва да свикнеш и да си изградиш определено темпо на работа, да внимаваш за грешки, но после всичко ще е по-лесно и ще ти е слакдо. Ще имаш шанс да си препечелиш свои пари, а и да се запознаеш с нови хора! Успех! :)