PDA

View Full Version : Всички ме лъжат?



ElisaDay
03-22-2008, 19:41
Не издържам .. току що разбрах, че всички са ме лъгали..!Момчето, което ме харесваше от доста време .. хм не ме е харесвало .. най-добрият ми приятел говори ужасни неща зад гърба ми .. не мога вече нещо, което съм градила толкова време изведнъж вече .. го няма,просто се срина .. и не може просто така да не ми пука .. дайте ми някакъв съвет как да го преглътна..уф не знам чувствам се ужасно :(

w0sh
03-22-2008, 19:45
Стани кучка.

MartyParty
03-22-2008, 19:47
Често се случва...По спокойно.Пусни си някоя весела песничка и просто забрави за всичко.Ти си млада,уверена и всичко около теб е наред...Не искам да давам лоши примери,но и с алкохол е същата работа. :)

MartyParty
03-22-2008, 19:48
Стани кучка.
ходи се снимай!

sTAkooo
03-22-2008, 19:51
Стани кучка.
В днешно време май повечето така правят ;)

zaraaa
03-22-2008, 19:52
Zaebi gi tiq xora-toq deto uj te e "xaresval" i toq deto ti se e pishel "nai-dobar priqtel" nqma da se unijavash zaradi tqx v kraina smetka-te shte te lajat na tebe shte ti e gadno zaradi tqx-qqqq bez takiva,kato gi vidish gi podmini s visoko vdignata glava i edno zdr ne im kazvai-Jivotata prodaljava i bez 2-ma bokluka da ti se barkat v jivota i da go trovqt :):):) Uspex :)

nicolepcd
03-22-2008, 19:52
Горката... :( Много кофти се е получило. Поне ще ти е за урок да не се доверяваш на хора, които не познаваш много добре. Приеми го просто като урок :) Успех, ще се справиш :)

tuzaro
03-22-2008, 19:56
Стани кучка.
ходи се снимай!Ходи да пиеш

5StaR
03-22-2008, 20:30
Стани кучка.
ходи се снимай!Ходи да пиеш

Ахх с тебе съм съгласен на 100% !!!!!!!

Rofl4e
03-22-2008, 20:45
Hm znae6 li predi mesec nqkade se polu4i ne6to takova i pri men...nqmah si gaje 2-te mi nai dobri fr...bqha si pisali edni rayti po skype za men i gi pro4etoh stana mi mn gadno...no zn li kazah si glavata gore prosto ne si takaf 4ovek vliae6t se ot horskoto mnenie i ne6tat se opraviha fr mi se izviniha i mi dokazaha 4e ne mislqt ne6tat pisani po skype(DOKAZAHA MI GO) i imam si gaje prosto vs si doide na mqsoto i da se bqh vaikala kfo 6te6e da stane ni6to samo vaikaneto pritesnenieto i nervite 6tqha da sa mi propileni

varelitebg
03-22-2008, 23:11
Щом им позволяваш да те лъжат => значи си будала.

PoisoNGirL
03-22-2008, 23:15
be da ne te interesuva...I men predi 2-3 dni me zaeba polovinata kompaniq...zashtoto ne sym izlqzla edin pyt s tqh.Emi mainata mu...da ne ti puska..I az sym na syshtoto mnenie stani kuchka i leko hater-ka.Taka e nai-qko,a vmesto na teb na drugite im e gadno:)))
p.s.sorry za syveta ama me e izbilo na zloba kym vsichki i si mi e idealno :D

koalka
03-23-2008, 06:03
Тия хора просто ги игнорирай, особено най-добрия ти приятел.Някои са големи лицемери...

prettyIdeath
03-23-2008, 06:15
Ами не се доверявай на когото и да е... Големи приятели са ти били...

snowgirl
03-23-2008, 11:28
Случва се! Не всичко е перфектно! Забрави този твой най-добър приятел и следващия път внимавай повече в преценката... (всички грешим, но пък живота продължава :) ) А момчето, което уж те е харесвало.. игнорирай го, както беше казал някой по-горе... Все едно не го познаваш.. но не му се дразни, няма смисъл просто.. Или пък казвай му там едно здрасти колкото да го подразниш и тва е :-D Живота е прекалено кратък! Падаш, ставаш, изтръскваш си дрехите и продължаваш напред, мацка! :wink:

Rebellion_Angel
03-23-2008, 13:23
Ако научих нещо през живота си- това е че хората са ужасни лицемери!
Разчитай само за себе си.

Scared_Straight
03-23-2008, 13:27
И при мене е така... Винаги съм опитвал да съм добър с хората и винаги аз оставам прецакан....знам какво ти е. Горе главата и напред!

mickelangelo
03-23-2008, 13:39
хммм приятелство .. приятелството е взаимна изгода ... запомни го ... когато от 1 от 2 те страни .. вече няма изгода .. то просто приключва ...
а момчето явно никога не те е харесвало наистина ... радвай се .. защото можеше да те нарани ако се бяхте събрали ...
просто вдигаш главата и продължаваш на пред ...

ResPekT333
03-23-2008, 14:02
predi da narechesh nai-dobur priqtel daden chowek...opoznai go mn dobre....zashtoto w dneshno wreme poznati kolkoto shtesh no priqteli twurde malko.....a kolkoto do sluchaq....da ne ti puka se pak ne sa edinstwenite hora na sweta taka che gordo wdignata glawa i samo na pred :) 8) :-)

03-23-2008, 15:31
Не издържам .. току що разбрах, че всички са ме лъгали..!Момчето, което ме харесваше от доста време .. хм не ме е харесвало .. най-добрият ми приятел говори ужасни неща зад гърба ми .. не мога вече нещо, което съм градила толкова време изведнъж вече .. го няма,просто се срина .. и не може просто така да не ми пука .. дайте ми някакъв съвет как да го преглътна..уф не знам чувствам се ужасно :(


не пиремай приятелството лично, хората се променят и нямаш гаранция какво ще се случи. поеми си дълбоко въздух, пий чаша чай/кафе, разходи се... а после, малко по-спокойна, опитай да намериш грешките си. за да успеят да те излъжат, трябва ти да си го позволила. открий причината, за да не те наранят отново и УСПЕХ! :-)

daisybaby
03-23-2008, 15:38
Горката... :( Много кофти се е получило. Поне ще ти е за урок да не се доверяваш на хора, които не познаваш много добре. Приеми го просто като урок :) Успех, ще се справиш :)
+1 ;)

tan0
03-23-2008, 15:51
Стани кучка.
ходи се снимай!Ходи да пиеш

Ахх с тебе съм съгласен на 100% !!!!!!!

pochni da vzemash koka

NFW`
03-23-2008, 15:55
Стани кучка.
ходи се снимай!Ходи да пиеш

Ахх с тебе съм съгласен на 100% !!!!!!!

pochni da vzemash koka

...или стани емо.

Хей, все един от тези съвети трябва да ти помогне!

vandalz
03-23-2008, 16:14
Горе главата,не си единствената...навсякаде ги има такива образи(за съжаление)

poison`girl
03-23-2008, 16:40
Ако научих нещо през живота си- това е че хората са ужасни лицемери!
Разчитай само за себе си.Напълно съгласна.И аз така :?

JiMiTo
03-23-2008, 16:44
гадно е да се почувстваш предаден. още по гадно е да се почувстваш излъган.... истински приятели. да ти кажа чесно - едно истинско приятелство се гради много трудно ама много. Трябва да вярваш в себе си ,защото ако ти не повярваш, няма кой друг да ти повярва. Продалжаваш напред и това е, всичко ще отшуми и бе бързай , да зарязваш тези хора. Накраи ги да разберат какво са изгубили, може пък и да им доиде акъла :)