PDA

View Full Version : 1 год сам ...



BuzkatA
03-22-2008, 20:35
Хора от 1 год съм нямал връзка повече от МЕСЕЦ което за мене се подразбира да несъм имал приятелки през тази година ...

Чудя се какво да правя :(

Не мисля, че съм някъв тъп който да не знае как да се държи с едно момиче или нещо такова напротив даже хората ми казват, че съм много добър ... Постоянно излизам с някви различни момичета, но никоя не може да ме впечатли ... не мога да се влюбя ...

Ох ... незнам кво да правя вече :(

tuzaro
03-22-2008, 20:37
Аз ако изкарам с едно момиче повече от 2 седмици се радвам ти тука се оплакваш...

soulja_girl4e
03-22-2008, 20:39
oh na vsi4ki takiva temi ve4e 6te pi6a : kato ne moje6 s istinskite momi4eta opitai s virtualnite! impulse.com (ili .bg nz) 6te otvori vratite si za teb! tam ima vsqkakvi: i kurvi i feshynki i emota! vse nqkoq 6te ti se navie! i ako i pla6ta6 moje pove4e ot mesec daje da ti e gadje!

BuzkatA
03-22-2008, 20:39
Аз ако изкарам с едно момиче повече от 2 седмици се радвам ти тука се оплакваш...


Не е така ... просто несъм имал връзка по кратка от 3 месеца и за това ... обичам да имам човек до себе си на който да му давам цялото си внимание и обич ... а с тези момичета който съм бил съм стигнал до извода, че не го заслужават и съм слагал край

Rofl4e
03-22-2008, 20:39
Emi nie tuka v forma ne mojem da ti pomognem .. pomogni si ti sam... !

tuzaro
03-22-2008, 20:41
Аз ако изкарам с едно момиче повече от 2 седмици се радвам ти тука се оплакваш...


Не е така ... просто несъм имал връзка по кратка от 3 месеца и за това ... обичам да имам човек до себе си на който да му давам цялото си внимание и обич ... а с тези момичета който съм бил съм стигнал до извода, че не го заслужават и съм слагал крайТи ако с всяка караш по 3 месеца няма да осетиш сладостта на живота

BuzkatA
03-22-2008, 20:41
Ти ако с всяка караш по 3 месеца няма да осетиш сладостта на живота[/b]

Е явно не искам (:

soulja_girl4e@ по тъпо мнение от твойто не бях чел!

NightGuardian
03-22-2008, 20:42
Хора от 1 год съм нямал връзка повече от МЕСЕЦ което за мене се подразбира да несъм имал приятелки през тази година ...

Чудя се какво да правя :(

Не мисля, че съм някъв тъп който да не знае как да се държи с едно момиче или нещо такова напротив даже хората ми казват, че съм много добър ... Постоянно излизам с някви различни момичета, но никоя не може да ме впечатли ... не мога да се влюбя ...

Ох ... незнам кво да правя вече :(

Същия проблем и аз незнам какво да правя , но сега има 1 момиче , което ми превлече интереса (поне така мисля).

soulja_girl4e
03-22-2008, 20:45
Ти ако с всяка караш по 3 месеца няма да осетиш сладостта на живота[/b]

Е явно не искам (:

soulja_girl4e@ по тъпо мнение от твойто не бях чел!
vij 4e te byzikam! 8-) ama nie kakvo da napravime? da te zapoznaem s nqkoq li? s udovolstvie no edinstvenata mi fr koqto bi se navila e leko raziuzdana i 6te te zareje na vtoriq den a ti to4no tva ne iska6 nali! ne pomognah mn nali?

5StaR
03-22-2008, 21:12
Аз ако изкарам с едно момиче повече от 2 седмици се радвам ти тука се оплакваш...


Не е така ... просто несъм имал връзка по кратка от 3 месеца и за това ... обичам да имам човек до себе си на който да му давам цялото си внимание и обич ... а с тези момичета който съм бил съм стигнал до извода, че не го заслужават и съм слагал крайТи ако с всяка караш по 3 месеца няма да осетиш сладостта на живота

После ходи разправяй на момичето от 9 клас, че не си бил женкар :P

tuzaro
03-22-2008, 21:25
Аз ако изкарам с едно момиче повече от 2 седмици се радвам ти тука се оплакваш...


Не е така ... просто несъм имал връзка по кратка от 3 месеца и за това ... обичам да имам човек до себе си на който да му давам цялото си внимание и обич ... а с тези момичета който съм бил съм стигнал до извода, че не го заслужават и съм слагал крайТи ако с всяка караш по 3 месеца няма да осетиш сладостта на живота

После ходи разправяй на момичето от 9 клас, че не си бил женкар :PАз мойто си го изживях вече, ся си търся сериозна да ми чисти, пере и готви 8-)

LizZz
03-23-2008, 06:32
Аз ако изкарам с едно момиче повече от 2 седмици се радвам ти тука се оплакваш...


Не е така ... просто несъм имал връзка по кратка от 3 месеца и за това ... обичам да имам човек до себе си на който да му давам цялото си внимание и обич ... а с тези момичета който съм бил съм стигнал до извода, че не го заслужават и съм слагал крайТи ако с всяка караш по 3 месеца няма да осетиш сладостта на живота

После ходи разправяй на момичето от 9 клас, че не си бил женкар :PАз мойто си го изживях вече, ся си търся сериозна да ми чисти, пере и готви 8-) 8-)

sladur4e_yo
03-23-2008, 07:10
Ами продължавай да търсиш пък се ще ти се усмихне късмета и ще намериш подходящата. :)

BlindedAngel
03-23-2008, 07:13
Ако търсиш много нищо няма да намериш...То само ще си дойде според мене :)