PDA

View Full Version : Искам да си я върна



ha6i6ko
03-22-2008, 21:26
в продължение на 1 месец ходих с едно много хубаво момиче но по необясними за мен причини вчера тя ми съобщи по скайп че вече не иска да сме заено и иска да бъде сама как мога да тълкувам това . Не съм прегрешил в нищо сичко стана изведнъж и много неочаквано някой мойе ли да ми даде съвет какво да правя сега , защото страшно моного я харесвам и искам да си я върна по някакъф начин
благодаря за помоща ви :)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

sexy_eJlz
03-22-2008, 21:28
mi 6tom ne te iska - ne te iska ... ne moe6 da q vъrne6 po niкъкъв na4in ... qvno ne te e xaresvala 6tom taka izvednъj te e zarqzala ... tfa e polojenieto ... sorry ...

Mementomori
03-22-2008, 21:38
Главното е да поговорите директно,а не по скайп или по телефона.Все пак очи в очи е най-достойният начин за съобщаването на каквато и да е вест!Тогава можеш да я попиташ за конкретни причини,а може и ти с нищо да не си виновен,просто тя да е загубила интерес или да е в труден момент и да трябва да поразмишлява над някои екзистенциални въпроси,за което й е необходимо да бъде сама.На момента ще разбереш дали има шансове да сте заедно!

5StaR
03-22-2008, 21:52
mi 6tom ne te iska - ne te iska ... ne moe6 da q vъrne6 po niкъкъв na4in ... qvno ne te e xaresvala 6tom taka izvednъj te e zarqzala ... tfa e polojenieto ... sorry ...

Деба много тъпо пишеш честно...Закъв "мъжки полов орган" пишеш само "ъ" на български,вземи пиши всичко ...И тоя умрял зелен цвят + у/и/б съкват ...

По темата: Като се видите ИРЛ..( ае не се научихте, че по скайп нещата нестават...) я питай...

huligankata
03-22-2008, 22:30
Ми пич щом тя е преценила така значи има някаква причина, която естествено не е задължително да е в теб. Поговори с нея щом толкова искаш да си я върнеш, но все пак ако не иска уважи решението й и продължавай напред - има още бая момичета, които те чакат :wink:

comics
03-23-2008, 05:58
Дам- за такива тъпи путки говорех.... :-x

koalka
03-23-2008, 05:59
Не можеш да си я върнеш - тя не те харесва.Примири се...

bebeto0o
03-23-2008, 06:11
Главното е да поговорите директно,а не по скайп или по телефона.Все пак очи в очи е най-достойният начин за съобщаването на каквато и да е вест!Тогава можеш да я попиташ за конкретни причини,а може и ти с нищо да не си виновен,просто тя да е загубила интерес или да е в труден момент и да трябва да поразмишлява над някои екзистенциални въпроси,за което й е необходимо да бъде сама.На момента ще разбереш дали има шансове да сте заедно!
Naistina - sre6nete se i se izqsnete [!]

snowgirl
03-23-2008, 11:32
Ако откаже да се срещнете, я остави.. не и пиши, пък тя ако е чувствала нещо лека полека ще се усети! Не и досаждай! Това е най-важното! :wink:

laugher
03-24-2008, 17:34
em spored men e hybavo da pomogovorite o4i ako tq ne ti obqsni ni6to dai i malko vreme no s granici a veche ako ne ti dava vse o6te obqsnenie q zareji.,.. :(

zaraaa
03-24-2008, 21:44
Nai-dobre e da pogovorite ochi v ochi i togava veche ot samiq razgovor shte razberesh dali imash nqkakvi shansove ili veche vsichko e minalo :)

sherry
03-25-2008, 06:10
Това скъсване по скайп и неочавано не ми харесва. Не бих прекратила по тоя начин връзка с човек, ако ме интересува и го искам.

Да не си е намерила друг? Питай я директно и очи в очи, за да не може да те излъже, за да видиш лицето й. Очите говорят ужасно много!

iiirish
03-25-2008, 07:14
може би без ти да си разбрал си я обидил по някакъв начин;
може би е срещнала друго момче;
може би е осъзнала, че не си за нея

варианти бол :razz:

betyrk
03-25-2008, 07:24
Ха..Еми след като те е скъсала през причина кво му се чудиш...!?Явно си е харесала друг...Няма смисъл да се мъчиш да си я върнеш шото след като е постъпила така не заслужава да и се молиш! :)

Rza
03-25-2008, 07:30
тя е гъз,не й го лижи,щом е направила така значи има друг или нещо не я кефиш,от кога скипе е средство са прекратяване на връзки :lol: :shock:

Fantomche
03-25-2008, 07:39
moga samo da kaja 4e sled kato e e zarqzala po skype zna4i ne struva kakvo e tova momi4e 4e da te zarqzva po skype pfuu aza kato izkah da se razdelim s moeto biv6e gadje pisah mu po skype ela pred nas mislq 4e trqbva da pogovrim za ne6to v posledstvie se okaza 4e skusvame po vzaimno suglasie 2 meseca zaedno ni bqha stignali i tgvoa be6e be6e 9 ve4erta no toi doide tova momi4e nqmam uvajenie kum neq

Pedigree
03-25-2008, 07:45
Това късане по скайп е сууупер тъпо.Все едно не може да ти го каже в очите.Както и да е.Щом те е зарязала,явно не изпитва вече нищо към теб,но все пак поговорете. :) Може да има друг,не се знае.Просто я помоли да ти обясни. :)