PDA

View Full Version : Обмислям самоубийство



maybecome
03-23-2008, 04:48
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll:

LipSoFAnAnGel
03-23-2008, 05:05
E kak ще се самоубиваш Не ГО ПРАВИ!живеем само един живот все пак и той е много ценен...ще си намериш приятел спокойно, това, че този 12 класник те е отрязал не значи, че си грозна или нещо подобно..просто не те е оценил като човек.Колкото до майка ти не и обръщай особено голямо внимание явно просто си е такава..поговори с нея, кажи и кое те влудява, дразни, кажи и че не си винаги ти винавната..Излизай с приятелки/приятели, запълвай си вреемето, за да не може да се самосъжаляваш и да мислиш за самоубийсто..

prettyIdeath
03-23-2008, 05:22
Ако мислеше да се самоубиваш, досега да си го направила...
Тва са простотии. След време ще се смееш над това че си харесвала еди си кой и си мислила да си слагаш край на живота заради него!

LipSoFAnAnGel
03-23-2008, 05:24
сега се сетих за нещо :D ако искаш да привлечеш внимание и да не умираш просто се нагълтай с хапчета..

maybecome
03-23-2008, 05:28
то на майка ми не че ще и пукне,че съм се нагълтала с хапчета.. аз съм сигурна че ако и оставаше 1 мин. живот щеше да я отдели да ми се навика едно хубаво :smt104

LipSoFAnAnGel
03-23-2008, 05:46
то на майка ми не че ще и пукне,че съм се нагълтала с хапчета.. аз съм сигурна че ако и оставаше 1 мин. живот щеше да я отдели да ми се навика едно хубаво :smt104 В това се съмнявам да не я интересува живота на детето и .На колко си години?

maybecome
03-23-2008, 05:49
на 12 ;-)

dirty_kitty
03-23-2008, 05:49
1-во нещата не са толкова трагични колкото ти се струва (спокойно с всички се случва да си мислят, че всичко няма смисъл че няма друг изход)
2-ро вярваш или не аз мисля, че поне на майка ти и пука за теб
и 3-то живота е труден и само страхливците бягат по този начин от него

bebence_ff
03-23-2008, 05:59
ei piklo kvo se pri6 na interesna ma , ili se samoubivai ili ne men kvo me interesyva , i onq ot 12ti klas da ne e pedofil ka nqma da te otreji kat si na 12 g :-x aman ot takiva kato tebe

LipSoFAnAnGel
03-23-2008, 06:07
на 12 ;-) Олеле и аз съм седнала да пиша коментари като си мислех, че наистина е сериозно..Разбира се, че този 12класник няма да се занимава с теб...Ти какво очакваш незнам...То да се каже още с куклите си играеш пък мислиш за самоубийство..Оправи се малко бе момиче..............!!!!!!!

comics
03-23-2008, 06:08
на 12 ;-)
знам как е на 12. Сега съм на 18 и съм все 0ще жив и от време-навреме се радвам на живота. Що не пробваш и ти ?

maybecome
03-23-2008, 06:10
на 12 ;-)
знам как е на 12. Сега съм на 18 и съм все 0ще жив и от време-навреме се радвам на живота. Що не пробваш и ти ?

добре :) започвам :)

bebeto0o
03-23-2008, 06:23
Prestanete samo da kritikvate - momi4eto se nujdae ot s1vet.
Po temata: Nz kak da zapo4na - tfa s maikati mi e do bolka poznato, tfa s mom4eto e kofti, no vse pak razlikata vi e golqma - q pomisli kakva vr1zka 6te e - toi jivee mn po-dr jivot ot teb, q pomisli maikati kak 6te6e da reagira n atazi vr1zka... Kolkoto do samoubiistvoto i az do skoro serozno go obmisl1h i takiva ne6ta mi idvaha v glavata, 4e ... daje si rezh venite, no ne ti go prepor14vam 4e mn boli :D ... Ae kasmet, ako iska6 s1vet pi6i na LS..

maybecome
03-23-2008, 06:26
Prestanete samo da kritikvate - momi4eto se nujdae ot s1vet.
Po temata: Nz kak da zapo4na - tfa s maikati mi e do bolka poznato, tfa s mom4eto e kofti, no vse pak razlikata vi e golqma - q pomisli kakva vr1zka 6te e - toi jivee mn po-dr jivot ot teb, q pomisli maikati kak 6te6e da reagira n atazi vr1zka... Kolkoto do samoubiistvoto i az do skoro serozno go obmisl1h i takiva ne6ta mi idvaha v glavata, 4e ... daje si rezh venite, no ne ti go prepor14vam 4e mn boli :D ... Ae kasmet, ako iska6 s1vet pi6i na LS..

много ти благодаря :smt050 :-)

ToySoldier
03-23-2008, 06:27
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll:

Т'ва е най-лесния изход от всичко! Фани се стегни ,живота е пред теб..Моята майка също е така обаче непрекъснато я игнорирам и тя не може нищо да направи..

П.С. Всеки има трудни моменти в живота си и не трябва да спира да се бори с тях

Pedigree
03-23-2008, 06:37
Пф,зле си.
Ще си слагала край на живота,ама много я боляло.Хахаха.Заради някакъв пич и заради майка й,която все й пищяла.Тц,я се стягай!Големи филми,голямо нещо.Спри си телевизията,ще има резултат. :wink:

comics
03-23-2008, 06:45
на 12 ;-)
знам как е на 12. Сега съм на 18 и съм все 0ще жив и от време-навреме се радвам на живота. Що не пробваш и ти ?

добре :) започвам :) Браво- така те искам :smt008

s1NNer
03-23-2008, 06:56
Момичето се ебава а вие и се връзвате :-D Тя ако искаше да се самоубива до сега да го е направила вместо да се занимава да ви разправя как ще го направи ...
А ако искаш да пукнеш без да те боли - инжектирай си спирт във вените 8-) Шанса да пукнеш е 90% другите 10% са ако те намерят и не заведат в болница - тогава ще се оправиш (ако не е прекалено късно) а ако искаш можеш и от блока да се метнеш - съвсем няма да те боли 8-)

varnen4e
03-23-2008, 08:29
Оффф... типични детски глупости. Самоубивай, се добре, но защо се излагаш публично. Какво искаш сега да се юрнем целия форум и да напишем 340953049 поста от рода на "Недей, не го прави...". Ако търсиш внимание не е това начина, а ако няма да се самоубиваш по- добре не прави такива теми, защото наистина много се излагаш...
:)

BringBackDaBeat
03-23-2008, 08:31
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll:

алииии колко проблеми имаааааш не е реално просто

Abigoria
03-23-2008, 08:51
Офф, аман от такива пропаднали истерички като тебе е... Еми режи си веничките, гълтай си хапчетата с уиски и умирГай там... Кво можем ние да направим? Защо си мислиш, че само ти си имаш проблеми? Ако почна да ти разказвам за моя шибан живот сигурно ще се разревеш... Некфо 12 годишно пЕшлеме ще ми разправя как щяло да се самоубива заради момче (и то не момче на 13- 14- 15, ами 18- 19 годишен МЪЖ!!!)... Скрий се някъде беее... Ако ще се самоубиваш, изчакай да те изнасили или нещо такова, та чак тогава... :-x :-x Бахти пропадналите дечурлига :-x :-x :-x :-x :smt064 :smt093 :smt067 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 11:12
е,да,тъпа си.

и аз ако имах толкова мозък бих искала да се самоубия.

xXxScreamxXx
03-23-2008, 11:24
PRESTANI DA NI ZABLUJDAVA6 !!!!!!!!!!!



ti NIKOGA NQMA da go napravi6 !!!!!!!!

taffy
03-23-2008, 12:04
1-вото, което си мисля е, че няма да го направиш :D
Няма да те моля и да те убеждавам да не го правиш, само казвам, че няма смисъл и да си го помисляш..И аз хиляди пъти съм мислила за самоубийство... Ама като се сетя за тфа, което ще пропилея заради една глупост...И наистина всички си имаме проблеми, не си само ти..Ся ако седна да ти обяснявам моите...Не се прая на няква клетница ама моля ти се не се излагай :D Ае тфа е от мен...

mila_pila
03-23-2008, 13:22
Има много такива теми 8-)
Хайде всички потенциални самоубийци да използват търсачката :D

Ellie
03-23-2008, 14:18
Ако темата е сериозна(в което силно се съмнявам)-зле си.

Ти си на 12, а той на 19 и искаш да не те отреже 8-)
Не само ти не се разбираш с майка си-напълно нормално е.

Ще се самоубивала....тцтцтц :-o

•._.•No_NaMe•._.•
03-23-2008, 14:46
Ti ne si dobre we momi4e :? .Ne 4e mn ti vqrvam 4e si re6ila da se samoubiva6 ama nqma zna4enie :( .Tva sa palni gluposti, ima deca v naistina tejko polojenie, koito daje i nqmat roditeli, a ti mi reve6 4e maika ti ti vikala :neutral: . A za mom4eto, normalno da te otreje ta ti si na 12 :shock: .Pomisli malko, a ne pi6i gluposti po forumite :-x .

shmurkam
03-23-2008, 15:05
на 12 ;-)
:D Мила,аз съм на 13 и не успях да се задържа с 14годишен хлапак,а ти се заемаш с 18годишен МЪЖ. Не разбираш ли,той сигурнио харесва големи каки и дори да не те беше отрязал,какво очакваш-да се държите за ръчички? #-o Най-много да ти направи нещо лошо,за което да съжаляваш цял живот. Остави го,излез навън,огледай се,има момчета колкото си щеш,все едно ще те хареса и ти него. А относно майка ти...поговори с нея или започни да се държиш по-сериозно с нея,затапките много помагат ако не-просто я отпиши. Не се самоубивай,да,факт е,че красивите мъже са или гейове или женени,но все се намира някой. Хората са егоисти ако не бяха такива,нямаше да съществуват,на тоя въобще не му пука за теб и сигурно сега пуши цигарка и се зарибява с някоя на неговата възраст. :o Да не ти пука,свиркай си и всичко ще е наред,след време ще се смееш и ще се възмущаваш,че въобще ти е хрумнало подобно нещо. Ако не,гръмни се,какво очакваш от нас? Да го хванем за гушата и да му кажем:Или с нея или със Свети Петър? Не става така,моето дете. Решаваш ти... 8-)

laracools
03-23-2008, 15:15
Az vqrvam 4e 12 e kriti4en period.taka 4e stiga ste se zaka4ali s mackata vie ste zle v tozi slu4ai nali se se6tate :D
za6toto tq e dete i e oburkana ama vie koito se vruzvate i ubejdavate momi4eto 4e e zle ste dosta po-zabludeni ;)
ne se obijdaite
momi4e ti si o6te malka zatova onzi pi4 e re6il da ne se zanimava s tep.ima si i zakon btw.6te ti dam edin suvet za maika ti-kato po4ne da ti kre6ti ili ne6to se suglasqvai s neq za vsi4ko :D kazvam ti deistva.
kazva6 RAZBIRA SE MAMO I AZ TAKA MISLQ i takaaaa...
istinsko mu4enie za maiki koito obi4at da vikat po decata si
EVALA

Miss_Perfekt
03-23-2008, 15:19
Споко 12 годишната възраст е трудна навлизаш в пубертета ама и аз по едно време исках да се тровя с отрова за мишки :D :D :D

kPuCkA
03-23-2008, 15:37
Хахахахаха!Пикла нищожна!Ако беше пред мен сега такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги!Не съм чела коментарите на другите,но предполагам,че повечето са си губили времето да те разубеждават.На 12 било детето и некъв 19 годишен не й обърнал внимание.Лелеее...а сега накъде?Ти сигурно цици нямаш още тръгнала по момчетата да се заглежда.Знаеш ли какво би искало от теб едно такова момче?СЕКС!А ти готова ли си да му го дадеш?Е,тука ако кажеш "да",заслужаваш куршум в главата.Половата система сигурно още не ти е развита напълно.Абе бегай се скрий...тръгнала да ми се оплаква.Ти имаш ли представа какви ПРОБЛЕМИ имат хората?Трай си!

psychopath
03-23-2008, 16:49
:razz: :razz: :razz:


не си интересна...

можеш да продължаваш с калето

st1ka
03-23-2008, 17:33
Самоубийството не е решение...Ще имаш къде къде по-големи проблеми от тези и при всеки такъв случай ли ще искаш да се самоубиваш? Научи се да приемаш проблемите, а не да бягаш от тях, научи се да ги решаваш...

LipSoFAnAnGel
03-23-2008, 18:06
на 12 ;-) 8-) Ееее знам какво ти е (и аз съм на 12 8-) )
Това просто е от възрастта 8-) Порастваме :razz: .Всеки има проблеми, но чакай малко-Твоите едва ли могат да се нарекат проблеми!Просто, защото някакъв пич ДЕТО ВЕЧЕ СЕ БРЪСНЕ не се занимава с момиче, което е 5-6 клас не е проблем, а претенция по-скоро!Ти какво очакваш-сватба?Е не става.а това с майка ти......много майки са такива-свиквай 8-) и какво толкова има да си на 12 години .Това е една чудесна възраст поне за мен де...какво не бих дала да съм малка( е не че сега съм много голяма) но просто живей си щастливо детството и не мисли за глупости!

mhmhmhmhm
03-23-2008, 18:14
Ти си на 12,и искаш дванайсетокласник да се занимава с такива като теб? :shock:

EJI4eTy
03-23-2008, 18:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Seducti0n
03-23-2008, 22:11
Защо ли си мисля, че темата е просто една шега или може би подсъзнанието ми силно го желае?
И дори да не е така, ти мила ми авторко си една малка, неуравновесена бъзла, която идея си няма от проблеми/поне тези, които ти категоризираш като такива, са малки пречки, присъщи заразглезени и празноглави хлапачки/.Вместо да се чудиш от кое да умреш, както казва баба ми, заляггай на уроците и недей мисли за толкова крайни мерки.
Поживей още малко, рано е да си ходиш.
П.С-Човек решил да направи тази крачка, просто действа без да я обсъжда с когото и да е било, камо ли пък с непознати.
Другото, което ми направи впечатление при теб-твърде лесно приемаш съвети, човек твърдо убеден в правотата си/тоест инатливо магара/, никога не би се вслушало в мнението на околните, а не би го и потърсило.С темата си, ти правиш точно това, доказвайки колко незряла си.Успех в живота и дано порастнеш по-скоро, че иначе горко на родителите ти и на близкити те с дете като теб. :?

5StaR
03-23-2008, 23:57
Приятно "безболезно" самоубиване лол... ( на 12 години ти още нищо не си видяла ще се самоубиваш ...КЕК )

sherry
03-24-2008, 04:22
Става ми неприятно, повдига ми се от хора като теб.
Здрави, прави, животът пред тях, а си втълпяват, че няма за какво да живеят. Преди да продължиш с глезотиите си, погледни надолу из тая страничка:
http://www.save-darina.org/

blahblahblah
03-24-2008, 11:22
Не се самоубивай. Самоубийството е най-големият грях!

Castaway
03-24-2008, 14:20
бтв, ... според мен тая тема си я пуснал/а за да привлечеш внимание ..

а и .. верно, ако си искала да се меткаш, до сега да го беше направила.. иначе и аз преди 2 гоидина бех решила нещо такова, ама една даскалка в даскалото хвана, че разбра та да видиш после.. под какво зорко око бях и как и майка разбра и .. как на никой не мъ беше безразлично, както си мислех...

стегни се!Ако се гръмнеш кво ще покажеш? Че си слаБ/а, и че не можеш да се противопоставиш на трудностите и на проблемите.. Горе главата и само напреед!! :)

PepiDesigns
03-24-2008, 14:32
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll:

Айде са .. да ти казвам начини за самоубийство ..
Сетих се един виц ..

Един човек решил , че ще се беси .. та , тръгнал да се беси ама .. как и да го гледа , все не му е удобно .. ту така , ту иначе .. не става ..

Е , в крайна сметка , не е казано как ще се беси , по какъв по-специфичен начин (щото тва става по-късно) но случайно минава негов познат и го пита

- Абе .. кво правиш?
- Ми .. беся се , не виждаш ли ?
- Ама защо си сложил примката на краката ?!
- Еми , на врата не ми е удобно :D

Та ..

Кво , не е единствен тоя твоя познат , така че , има време да се бесиш ..
Има втори , трети .. всичко с времето ;)

Айде .. преглътни го , колкото и гадно да е на вкус , ии гледай напред , щото .. ясно е , че няма да си посегнеш , щом си тръгнала да го пишеш по форума , само дето ти е некво кофти , и се чудиш какво да напишеш ..

Късмет и гледай смело напред ...

bubbl3s
03-24-2008, 15:19
Az vqrvam 4e 12 e kriti4en period.taka 4e stiga ste se zaka4ali s mackata vie ste zle v tozi slu4ai nali se se6tate :D
za6toto tq e dete i e oburkana ama vie koito se vruzvate i ubejdavate momi4eto 4e e zle ste dosta po-zabludeni ;)
ne se obijdaite
momi4e ti si o6te malka zatova onzi pi4 e re6il da ne se zanimava s tep.ima si i zakon


+1

Rebellion_Angel
03-24-2008, 15:46
НЕ! КАК?! НЯМА ДА СЕ САМОУБИВАШ! МНОГО Е ГАДНО! ПОМИСЛИ ЗА ОКОЛНИТЕ! :cry:

SamRothstein
03-24-2008, 17:06
Хахахахаха!Пикла нищожна!Ако беше пред мен сега такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги!
Ама на всичко трябва да ви учи човек. Не се казва „такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги“! Далеч по-звучно и живописно е:
- шта размятам, като поп бъклица ш'та размятам!
- като ти шибна един шамар, ще ти вържа сополите на запетайка
- шта шибна, та шта прекъсна
- шти шибна един шамар, шти избия (шти изпопадат) сички зумбали из пърлицата

7oup
03-24-2008, 17:25
Пффф...споко,всеки си има проблеми.Твоите са малки,повярвай...

mese4ka
03-24-2008, 18:11
на 12 години :-) ха мила има още много неща които ще преживееш помни ми думите :) ще ти разбиват сърцето,ще осетиш какво е първи приятел да ти забие нож в гърба :) ще чуваш думи които никога не си предполагала ... но ще има приятни моменти заради които си заслужава да поживуркаш още :grin:

mese4ka
03-24-2008, 18:17
Хахахахаха!Пикла нищожна!Ако беше пред мен сега такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги!Не съм чела коментарите на другите,но предполагам,че повечето са си губили времето да те разубеждават.На 12 било детето и некъв 19 годишен не й обърнал внимание.Лелеее...а сега накъде?Ти сигурно цици нямаш още тръгнала по момчетата да се заглежда.Знаеш ли какво би искало от теб едно такова момче?СЕКС!А ти готова ли си да му го дадеш?Е,тука ако кажеш "да",заслужаваш куршум в главата.Половата система сигурно още не ти е развита напълно.Абе бегай се скрий...тръгнала да ми се оплаква.Ти имаш ли представа какви ПРОБЛЕМИ имат хората?Трай си! на теб пък какъв ти е проблема момичето е малко казва си мъката и споделя ... едва ли е до още някой да и говори на въпреки .... вярно е това са някви нищожни проблеми ама на 12 годишно дете какво друго да го вълнува .... :-x

kPuCkA
03-24-2008, 18:19
^Трай си

Хахахахаха!Пикла нищожна!Ако беше пред мен сега такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги!
Ама на всичко трябва да ви учи човек. Не се казва „такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги“! Далеч по-звучно и живописно е:
- шта размятам, като поп бъклица ш'та размятам!
- като ти шибна един шамар, ще ти вържа сополите на запетайка
- шта шибна, та шта прекъсна
- шти шибна един шамар, шти избия (шти изпопадат) сички зумбали из пърлицата :lol: Мерси за поправката (:

Th3 Fuck3r
03-25-2008, 07:06
Aве ей пикло, ти проста ли си ве ?! Аз като съм бил на 12, не съм си и помислял даже приятелка да имам, тя ще ми ходи по 12токласници, че и ще са оплаква що я били рязали :( Пък за самоубийството съм 100% сигурен, че нямаш смелост да го направиш, а само се правиш на велика тука.Ай ся прай кот искаш, аз мойто си го казах ! :-x

mulgore
03-25-2008, 07:15
^ Пък ти по леко бе..че никой не те е сакал за гадже не значи,че и тя не трябва да има гадже.
Ебача..пфф..паляк.

Абе няма да се занимаваш с тъпотии..
Има какво да ядеш,нали?Има какво да обличаш,нали?Има къде да спиш и къде да учиш,нали?
Има хора в по ужасни ситуации изпаднали..

Радвай се на това,което имаш,а не търси онова което нямаш..
Изучи се и върви в някой друг град или държава да учиш.
Колко неща те очакват не си си и помисляла..ще се самоубива..
Яяя стига..

hooliganka89
03-25-2008, 11:59
на 12 ;-)


:razz:

Dosko
03-25-2008, 14:44
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll:
За да не те боли, се обеси, само малко без въздух, ама не повече от 2мин или скочи от някъде, падането отнема от 5-10 секунди :)
Иначе, на 12 години няма смисъл, поживей до 13 поне, да влезеш в теен възрастта, пак тогава вече се самоубивай ;) Иначе, ако смяташ да го правиш, едва ли щеше да пишеш тема тука.
Айде ако още една година и тогава пускай тая тема :)

varnen4e
03-25-2008, 20:22
Хахахахаха!Пикла нищожна!Ако беше пред мен сега такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги!Не съм чела коментарите на другите,но предполагам,че повечето са си губили времето да те разубеждават.На 12 било детето и некъв 19 годишен не й обърнал внимание.Лелеее...а сега накъде?Ти сигурно цици нямаш още тръгнала по момчетата да се заглежда.Знаеш ли какво би искало от теб едно такова момче?СЕКС!А ти готова ли си да му го дадеш?Е,тука ако кажеш "да",заслужаваш куршум в главата.Половата система сигурно още не ти е развита напълно.Абе бегай се скрий...тръгнала да ми се оплаква.Ти имаш ли представа какви ПРОБЛЕМИ имат хората?Трай си! на теб пък какъв ти е проблема момичето е малко казва си мъката и споделя ... едва ли е до още някой да и говори на въпреки .... вярно е това са някви нищожни проблеми ама на 12 годишно дете какво друго да го вълнува .... :-x

Кво я защитаваш пък ти тая пикла?

Rofl4e
03-25-2008, 20:27
Obmisli go dobre da nqma gafove..4e maikati ako razbere pak ti 6te go otnese6 :grin:

skatemore
03-25-2008, 20:28
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll:


аривадерчи , тъпа путко

bubbl3s
03-25-2008, 22:08
Kazva se arrividerci :D

kPuCkA
03-26-2008, 06:21
Аворката на темата писала ли е скоро тук?Да не се е самоубила вече :lol: :lol: :lol:

Ivalinka
03-26-2008, 13:26
ако се замислиш малко,ще разбереш,че няма нужда да мислиш за такова нещо...и,хора,какво ви става,бе :( защо всички мислите за самоубийства...малеее,в какъв свят живеем :shock:

mese4ka
04-24-2008, 12:19
Хахахахаха!Пикла нищожна!Ако беше пред мен сега такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги!Не съм чела коментарите на другите,но предполагам,че повечето са си губили времето да те разубеждават.На 12 било детето и некъв 19 годишен не й обърнал внимание.Лелеее...а сега накъде?Ти сигурно цици нямаш още тръгнала по момчетата да се заглежда.Знаеш ли какво би искало от теб едно такова момче?СЕКС!А ти готова ли си да му го дадеш?Е,тука ако кажеш "да",заслужаваш куршум в главата.Половата система сигурно още не ти е развита напълно.Абе бегай се скрий...тръгнала да ми се оплаква.Ти имаш ли представа какви ПРОБЛЕМИ имат хората?Трай си! на теб пък какъв ти е проблема момичето е малко казва си мъката и споделя ... едва ли е до още някой да и говори на въпреки .... вярно е това са някви нищожни проблеми ама на 12 годишно дете какво друго да го вълнува .... :-x

Кво я защитаваш пък ти тая пикла?всички сме си мислили за това дори и тези които не си признават !кво станало толкова сега мисли така утре не ... :shock:

metaxa
04-24-2008, 14:51
ЕеЕ миличка съжалявам, че ще ти го кажа толкоз директно, но не всяко момче на 19 би се хванало с 12 годишна.Пък и ако си по-нисичка ти сигурно ще му се губиш в краката :-D Сякаш той е единственото момче...ще си харесаш друг и така всичко ще потръгне...Виж и аз съм си харесала един батко(и аз съм на 12) и той е на 19,но просто е от друг град иначе какво му бях намислила :-D :lol: :lol: :lol: Не базикам се, просто има някой момчета на 19,които са много зрели и не се занимават с по-малки,но има и такива,които го правят,така че и ти ще намериш ЧОВЕКЪТ 8) А сега по темата...Не ти ли звучи тъпо да се самоубиеш при положение че си на 12,помисли малко още нищо не сме видяли от живота,ами че то ако ти сега вече искаш да сложиш край на живота си представям си какво ще е като пораснеш...Давай го малко по-спокойно с порастването едва ли преди 12 годишните са си мислели за самоубийство :lol: :lol: :lol: Всичко ще се оправи, сигурно всеки се кара с родителите си,ама това си е нормално иначе няма да ти е интересно...Намери си истински приятел(въпреки че е много трудно) и когато има с кого да споделяш ще ти е много по-лесно бъди сигурна ;) Айде успехчета и не мисли за такива глупости още, не си заслужава да се самоубиеш на 12 и то заради момче 8) 8) :P :-P

kefish_meee
04-24-2008, 16:08
Прережи си вените с хартия :lol: .... ти как си с мозъчето бе мила?

Ichimaru
04-24-2008, 16:57
Извинявам се предварително за реакцията си

ХаХахахАХАхахахаХахХАхХах хахХХаХАХахаХаха

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Момиче, ти първо разбери как стоят нещата около това самоубийство, с какво става най-бързо, безболезнено, дали имаш нужния кураж (в което се съмнявам) и тогава пускай такива теми. Това че мозъчето ти е родило това в един момент, не означава, че ти стиска да го направиш. И нека ти кажа още едно нещо - прекалено сълзливи истории четеш, същото е и с филмите ...

И като за капак - отвъдното не е по-приятно място, повярвай ми ;)

Carmen_Kass
04-24-2008, 19:40
1-во нещата не са толкова трагични колкото ти се струва (спокойно с всички се случва да си мислят, че всичко няма смисъл че няма друг изход)
2-ро вярваш или не аз мисля, че поне на майка ти и пука за теб
и 3-то живота е труден и само страхливците бягат по този начин от него

+1

RaZcAkVa6tIq
04-25-2008, 05:30
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll: Razvikai s ei ti na maika si.Izkarai si gneva varhu neq.

b0Nb0n
04-25-2008, 10:06
o6te li si jiva eeee basi nere6itelnata :razz:

dare_93
04-25-2008, 13:11
1-во нещата не са толкова трагични колкото ти се струва (спокойно с всички се случва да си мислят, че всичко няма смисъл че няма друг изход)
2-ро вярваш или не аз мисля, че поне на майка ти и пука за теб
и 3-то живота е труден и само страхливците бягат по този начин от него

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 13:34
Ами.......
Ти добре ли сииии?????? :smt103

moon_flower
04-26-2008, 13:41
Мда,100 % ще го направиш.. :-D
Нали знаеш,винаги става така:Качваш се на последния етаж на блока,тамън тръгваш да скачаш и или се сещаш за някакъв прекрасен спомен или някой те спира.Следователно нямаш шансове да се самоубиеш на спокойствие. :D
А ако ще си режеш вените,само да отметна,че за да ги прережеш смъртоносно,трябва да режеш на дълго,а не на черти.(Туй го знам понеже се бях замесила с едни емота :D )Тях много ги бива в тия работи . :D

kroasandvi4
04-26-2008, 13:41
Как ще се самоубива , бе , направо да се застрелва.

Отрязал я батко със седем години по-голям, боже боже....как може такива пачи да предизвикват толкова внимание?

mega_shano
04-26-2008, 17:18
на 12 ;-)

пикла в буквалния смисъл на думата... направи ритуалното емо самоубийство... кво беше "кухнята, ножът във вените - край на проблемите"

loriot
04-26-2008, 18:01
обмисляй... а през това време останалите ще се борим с живота и няма да мрънкаме за куп проблеми, които всички имаме...

dark234
04-27-2008, 06:17
ne se samoubikai vinagi ima re6enie na problemite.A3 te savetvam parvo da se opravi6 a maika si a posle s toq ot 12 klas v smisal toq ne e edinstvenoto krasivo mom4e v sveta spoko kogata nai malko o4akva6 kasmeta 6te se obarne na tvoq strana

BulgariaZaBulgarite
05-12-2008, 11:47
Тая жива ли е?

hAkEr4E
05-12-2008, 11:49
Имо ли си?



п.с. недей прайш' простотий :)

unfaithful1234
05-12-2008, 13:28
пХаХаХаХаХаХаХахАхАхАхАхА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: На 12?И искаш батко да се занимава с тебе?!Абе ти добре ли си?!?!?!?Тойе улегнал мъж,а ти си лапе 6-ти клас!Тцтцтцтцтц :-x :-x :-x :-x :-x

Wickito
05-12-2008, 19:41
Абе Ти луда ли сиии??!!Как ще се самоубиваш... и защо заради някав си там дет та е отрязал..еми и мен са ма отрязвали ама...не сам трагнала да с асамоъбивам..все пак тои не е 1 не е и последното момче ..има то0о0лкова мн ...харесаи си някои дръг.. а по вапроса с маика ти...нз..може да е моментно..нз нз тък немога да ти помогна ама сас сигърност не е болка за ъмиране повярваи ми..ае и Умната :-)

mitternacht
05-12-2008, 20:21
]сега се сетих за нещо :D ако искаш да привлечеш внимание и да не умираш просто се нагълтай с хапчета..

Нагълтай се с Витамин С...

heroine
05-12-2008, 21:20
за бога,за какво ти е 12 класник бре?
мисля,че трябва да отидеш на психолог.
майка ти как няма да истерясва с такова пубертетче като тебе...
боже,дано скоро да ти дойде ъкъла... :?

Pliok0019
05-13-2008, 21:36
ХаХаАХхаА. И на мен на твойте години ми идваха подобни мисли. Всъщност бях на 14. Както и да е...спокойно, с времето нещата ще стават много по-лоши и всичко ще бъде много трудно. С разликата, че ще го приемаш по-лесно. Още колко има да те отрязват...колко има майка ти да ти крещи... и колко още 100пъти по-гадни неща ще ти се случват...

mrysnika
05-13-2008, 21:53
It must be emo. :lol:

Wickito
05-14-2008, 19:49
Ама ти ся на колко годинки си ? :) :) :) :)

Chefinkaaa
05-14-2008, 22:17
на 12 ;-)

Слуш' ся ... 8)
Ти си на 12... тъка...не мога да разбера за кво за някав си "пръч" ще се самоубиваш...веднъй се живее..
После...ии аз все още си мисля, че майка ми като ми се кара :D си мисля че го прай нарочно...ии че не е за добро, а напротив за лошо... да ама ..не... проблема е че ти си все още на 12 и не го разбираш///

Пък и все още ти се чудя... :smt017 ... до колкото помня.. аз на 12.. все още мислех за игри .. за ДЕТСТВО... не за баткото в 12 клас ... камоли за тва,че не ми вързал.. и че мисля майка си за истиричка.. мх.. според мен ти си страхлива... най-малкото препядствие и почваш да мислиш за глупости :smt017 #-o ... и както казаха само СТРАХЛИВЦИТЕ бягат от предизвикателствата в живота.. щом на 12 се отказваш... толко лесно.. представям си по-нататък... :shock:

Chefinkaaa
05-14-2008, 22:19
It must be emo. :lol:

хаха exactly :D:D :lol: 8)

PollyPoi
05-15-2008, 14:58
Samo nedei da pi6e6 pisma kato za posledno,6toto ako ojivee6 6te trqq da gi 4ete6 :D
i si nqkva malka tupa pikla turse6ta vnimanie...na 12 si kvo o4akva6 oniq ot 12 klas da ti oburne vnimanie li?slez na zemqta maa oy
:D

Chefinkaaa
05-15-2008, 16:56
Samo nedei da pi6e6 pisma kato za posledno,6toto ako ojivee6 6te trqq da gi 4ete6 :D
i si nqkva malka tupa pikla turse6ta vnimanie...na 12 si kvo o4akva6 oniq ot 12 klas da ti oburne vnimanie li?slez na zemqta maa oy
:D

хахахах +6 8)

RhytmiX
05-15-2008, 17:57
Prati mizaveshtanieto si :D

darking
05-15-2008, 19:17
Самообииството е бъгава работа. А и съм 100% сигурен, че няма да ти достиска. Ако си толкова закъсала и не можеш да си оправиш живота, най-добре мисли за бягство. Разбира се е по-хубаво ако избягаш с приятели или после си намериш такива. Поне да не си сама ;) Като по-малък мислих да избягам и да стана пират, ама за жалост, когато разбрах, че вече не е 17 век и не е както във приказките, филмите и.....One Piece :) всичко си е*а маата :)

IdiOtKa
05-15-2008, 20:42
пффф след време ще разбереш колко е красив живота и имено всичките онези гомна го правят така прекрасен ..

KARELIA
05-16-2008, 07:15
Na 12 i za samoubiistva misli6,q samo se ogledai kolko e hubav jivota.A i tva zna4i 4e se predava6.I kvo kat si nqma6 priqtel "И сам ВОЙНА е ВОЙН " na 12 si kade kade za napred kolko vrazki 6te ima6 stegni se molq te znam kvo e maika ti da e isteri4ka no ne sam tragnala da se samoubivam prosto se draj na polojenie aaaa kvi sa tez gluposti samoubiistva nqkoi da ti e kazal 4e jivota e lek,borim se seki den.

ObScuReNikoQ
05-16-2008, 13:40
:lol: 12....ти още не си разбрала какво е да живееш, пък ще се самоубиваш.... :lol: глупости са това...помисли малко, че за какво я имаш тая глава иначе...?
ако още на 12 започваш с тия глупости, на 15 вече ще си изперкало и вилнеещо имо сигурно :lol:
а пък, ако все пак е ситуацията е толкова трагична...самоубий се.... :D
не вярвам, че болката ти е причината, нали накрая ще си мъртва... :D
пък и както знаеш "на страхливците им липсва въображение" 8-) успех със самоубийството ;)

Lucho
05-16-2008, 13:48
:D :D :D На мене почти всеки ден ми минава тая мисъл през акъла - било то от проблем вучилище, любовта.....ама още не съм се самоубил... :grin:

psychopath
05-16-2008, 18:13
много самоубийци бе :D

Deliverance
05-16-2008, 22:51
fuj

Spider4eto
05-16-2008, 22:54
емо... :? на 12 и вече отчаяна от живота. Айде стига с глупостите. Всеки си има трудни моменти

kitty9410
05-17-2008, 23:34
hora ne q obvinqvaite i ne mislete 4e samo emotata mislqt taka az ne sam emo no sam si go mislela za6toto imah seriozen problem svurzan s semeistvoto mi a za 12 klasnika bih ti kazala da si hvane6 nqkoi po maluk az ne sam mn po golqma ot teb na 14 sum no te 12 klasnicite s 14 godi6ni ne hodqt mnogo a s 12 :( :neutral: prosto si jivei 6tastivo i da ne ti puka za takiva ne6ta spox :smt001 :smt023

TheNewReligion
05-18-2008, 00:44
А , не не ! Няма смисъл ! Дай аз ще се гръмна да не ти чета глупостите ! Ти знаеш ли , че има хора , които нямат храна , дом , семейство ? Ти знаеш ли ,че има жени , които не могат да раждат , а искат да им се пръкне едно такова като тебе лудо ? Ти знаеш ли , че хората губят най-близките си хора по брутални начини ? Ти знаеш ли , че има толкова истински страдащи хора по света ? нА ТВОЕ МЯСТО щях да се замисля за близките си , хубавите си моменти , всичко , кеото имам и за най-прекрасните неща от живота , който ти "искаш" да прекъснеш веднъж за винаги ? Напраов ви се чудя на акъла ! Толкова станаха банални теа самобийства , че полицаите се колят да несе занимават с пишлемета като вас ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x

malk0_sladur4e
05-18-2008, 13:31
Това е пълна глупост най вероятно се базикаш как ще се самоубиваш за такава глупост :booooomb: :D Ай ся всеки си има проблеми ма баш да се самоубиваш

WaterLilly
05-18-2008, 13:43
Леле, хора, научете се как се пише самоубийство, после практикувайте. :D

BOOK_FAN
05-18-2008, 13:43
Това е пълна глупост най вероятно се базикаш как ще се самоубиваш за такава глупост :booooomb: :D Ай ся всеки си има проблеми ма баш да се самоубиваш
Честно казано-знам как щеше да се чувстваш,но ако си на поне 17!

Lucho
05-18-2008, 14:13
Леле, хора, научете се как се пише самоубийство, после практикувайте. :D

Не е нужно..

malk0_sladur4e
05-18-2008, 16:24
Това е пълна глупост най вероятно се базикаш как ще се самоубиваш за такава глупост :booooomb: :D Ай ся всеки си има проблеми ма баш да се самоубиваш
Честно казано-знам как щеше да се чувстваш,но ако си на поне 17!
Ами ся ще ставам на 17 :D :D :D

ObScuReNikoQ
05-18-2008, 18:28
оф...знаеш ли..самоубивай се като искаш....
:D въпреки, че ако беше тръгнала, едва ли щеше все още да пишеш тук..но както и да е..
за предлагам КЛЮЧ на тая тема..изказаха се, кой както можа и ся само се спами.... :?

TheNewReligion
05-18-2008, 18:48
Обмисляш , патляк , обмисляш ! :-x

Blo0dyBitch
05-18-2008, 19:15
аз не виждам кои знае какви причини,че да се самоубиваш...
сети се за хората и какво ще им причиниш сис смърта ти...
с времето всичко се оправя,не ти ли е интересно какво следва...
колкото и сериозни проблеми да има един човек,каквото и да преживява,винаги има светлина в тунела(даже и да не се вижда)
винаги има нещо за което си струва да се живее
все тая...то ако го мислеше на сериозно,отдавна да си го направила

chocoleptic
05-18-2008, 20:47
Ами,какво да ви кажа - обмислям самоубийство... единственото което ме спира е това,че много ще ме боли,а аз не искам :?
Причините са много... харесах си там един от 12 клас от нашето даскало,ама той така жестоко ме отряза че просто... нямам си приятел и ми е страшно тъпо.. майка ми е истеричка и за всяка простотия която сестра ми направи аз го отнасям.. много ми е трудно,помогнете!!! ](*,) :smt089 :roll:
офф пубертет .. !!

sm_95
05-24-2008, 10:30
znam kak se 4ystva6 az samata obmislqm da se samoybiq i to zaradi mom4e (ako ti e interesno tfa e moqta istoriq http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=170198&highlight=toi+++s1sipva+jivota )no vse pak ima ne6ta za koito si stryva da jivee6 maikati mn te obi4a no sigyrno prosto e mn napregnata trqabva da vqrva6 4e vsi4ko 6te se opravi makar da e mn trydno znam kakvo ti i znam kolko e trydno da vqrva 4e vs 6te e nared no ne si stryva da ymira6 moje da se opita6 da pogovori6 s maika si i da i obqsni 4e ne ti e priqtno da si go iskarva na teb k1smet !!!

p.s. moje i da ne boli az mn sum misliva za tfa i sum o planyvala daje 6tqh da go napravq ama az znam 4e ne si stryva nezavisimo 4e iskam da go napravq az znam 4e ne si stryva ima priqtelite si govori s tqh (makar 4e men 6tqha da me ybiqt kato im kazah kvo 6te naoravq) te 6te ti pomognat

laila_94
05-24-2008, 19:12
Ох,мила и аз съм така .Харесвам сигурно най-надутото момче,което преди учище в моето училище ,а сега е в една езикова . Даже си мисля ,че го обичам,което не е мн възможно :-o ,а и това продължава вече 4 месец ! Но за самоубийство май не съм мислила ,това е смотано
да умреш като още не си видял нищо от света :( аз няма да се самоубия никога ще чакам да умра :-P :Д това прозвуча тЪпо ;д :D

{rozi4ka}
05-25-2008, 07:50
Хахахахаха!Пикла нищожна!Ако беше пред мен сега такъв шамар щях да ти забия да се осъзнаеш един път завинаги!Не съм чела коментарите на другите,но предполагам,че повечето са си губили времето да те разубеждават.На 12 било детето и некъв 19 годишен не й обърнал внимание.Лелеее...а сега накъде?Ти сигурно цици нямаш още тръгнала по момчетата да се заглежда.Знаеш ли какво би искало от теб едно такова момче?СЕКС!А ти готова ли си да му го дадеш?Е,тука ако кажеш "да",заслужаваш куршум в главата.Половата система сигурно още не ти е развита напълно.Абе бегай се скрий...тръгнала да ми се оплаква.Ти имаш ли представа какви ПРОБЛЕМИ имат хората?Трай си!
хахаххаааха де да бяха сомо цици тя даже не е развита :D :D :D

Spider4eto
05-25-2008, 09:21
и какво искаш от нас да ти дадем идеи как да се самоубиеш ли 8-)

fuck_brainpants
05-25-2008, 09:57
Аее зле сте .... и аз ся харесвам момче ама си има гадже - ко ся :D да се самоубивмам ли .... А т'ва за майка ти .... ми опълчи се малко е покажи и в какво се е преварнала и ще се оправи постепенно
Тя нащаа срещнатала две три трудности и е готова да загине геройски :D:D:D ОМГ я се стягай

varnen4e
05-25-2008, 10:53
Ти още ли си жива, бе?

ObScuReNikoQ
05-25-2008, 16:45
:razz: :razz: :razz: лелеее...колко сте некадърни....като съдя по никнеймовете не сте на оивече от 13... :? :lol: айде самоубивайте се и оставете света на тези, които наистина искат да живеят в него...
БЕГОМ МАРШ НА БЕСИЛОТО!!!! :razz: 8-)

NaughtyWhisper
05-25-2008, 16:48
Аз предлагам нов раздел за Самоубийците..много станаха темите тук :?

igoinsane
05-25-2008, 17:01
самоубииството не решение

sladur4etyYy
05-25-2008, 19:02
ei piklo kvo se pri6 na interesna ma , ili se samoubivai ili ne men kvo me interesyva , i onq ot 12ti klas da ne e pedofil ka nqma da te otreji kat si na 12 g :-x aman ot takiva kato tebe

+1 :o

5StaR
05-26-2008, 01:28
Та последно - някой умря ли или не, че не ми се чете темата?

PeopleAlwaysLeave
05-26-2008, 09:51
Хей, стига глупости! Животът е пред теб, едва на 12 си, а тръгнала да мисли за самоубийства - не се излагай. Този от 12 клас те е отрязал, защото си прекалено мъничка за него-това са 6 години разлика, освен че ще му излезе име на педофил-та вие нямате дори общи теми за разговор. По-добре насочи вниманието си към някой от твойта възраст. Колкото до майка ти - нормално, всички родители имат такива периоди. Просто в момента ти за нея си малкото момиченце и иска да те предпази. Понякога повишава тон без да се усеща и без да помисли, че ти можеш да се засегнеш, но това е напълно нормално. Поговори си с нея, кажи й как се чувстваш и ще видиш, че ще помогне - добрата дума златни врати отваря.

poizon_avy
05-26-2008, 11:26
Боже мой..хората и на 12 взели да се самоубиват....ами тогава аз как съм оцеляла толкова?? :-D Виж малката всеки има трудни моменти..някои хора имат толкова по-големи и по-сериозни проблеми от теб а са още живи...затова се стегни..тегли една майна на проблемите и си живей живота 8-) 8-)

Wickito
05-26-2008, 12:08
Уу ти си луда беееее ...за смоубийство мислила..тцтц шматка :D тва са пални глупости ...я по хубу помисли кво ше стане ако са самоубиеш ...помислила ли си изобщо за близките и приятелите си?! :-x

zorikost90
05-26-2008, 16:11
Това е най-голямата глупост, която можеш да направиш. Огледай се! Животът тепърва започва и това, че са те отрязали, не бива да те притеснява. Знам, че е гадно и се чувстваш като предаден, сякаш са ограбили твоето аз, смачкали са го и са го захвърлили някъде. Всеки от нас е изпитвал такова желание, в момент на отчаяние, но се замисли какво печелиш от това?!? Не се връзвай на никого и послушай гласа на сърцето си, то понягока дава по-ценни съвети отколкото разума! Успех!

ka6onq
05-26-2008, 19:28
ми много ясно че ще те зареже ве кво ще се занимава с такива като тебе остави че си недорасла че имаш детски акъл ми си и неква тупа недоразвита путка на която на гъза и пише прокурор

sexyto_947
05-27-2008, 21:59
Самоубийството не е решение на проблемите, човек трябва да се изправя срещу тях. Според мен това е много егоистична постъпка, защото ти слагаш край на проблемите си а не се замисляш за тези който остват след теб - семействотот ти което толкова те обича - едниствено ако мразиш майка си и искаш да я накараш да страда с най- голямото наказание за една майка да загуби детето си.. А това че ти крещи понякога не означава че не те обича .. Замисли се .. Всичко на теози свят е поправимо и се преодолява колкот и да е трудно понякога .

Last
05-28-2008, 09:07
Тъпа пикла. Гълтай хапчоците и скачай през джама.. няма друг изход ...