PDA

View Full Version : Момичета,ходите ли на фитнес и по колко време прекарвате там



abvgdejzi
03-23-2008, 05:19
poprincip hodite li na fitnes i ako da kolko 4esto i kolko vreme prekarvate tam???????Za6toto az si zn 4e sam si maniq4ka na tema FIGURA i stoq po 3 4asa pone.ako na drugiq den nqmam muskulna treska i ne se 4uvstvam kato pribita vse edno ne sam bila na fitnes :D :D :D
A i ako nqkoi moje da mi kaje nqkakav rejim na hranene ????????



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

maybecome
03-23-2008, 05:24
ами аз ходих на един фитнес, (те го закриха вече,ама както и да е) то там освен фитнес имаше и аеробика, и жената (инструкторката) по аеробика правеше режими за всеки човек по отделно,в зависимост от годините,килограмите и т.н имаше режими за хранене искам да кажа
ся си ходя само на фитнес един път седмично и стоя там около 1-2 часа макс. :) :) :) :D

Ou7taControL
03-23-2008, 05:36
ама ако си още малка на години и тялото ти още не е завърщило да расте и е малко вредно да се стои много във фитнеса, ама несъм много сигурна, една учителка ми беше казала преди време

LipSoFAnAnGel
03-23-2008, 05:45
Аз лятото ходех на фитнес и мисля това лято пак да почвам...Стоях докато си направя упражненията нямам точен час.Храня се както обикновено..не съм спазвала някаква диета!Бях си направила програма и си я спазвах..Също незнам дали знаеш, но аз си слагах чанта на местата където исках да отслабна ;)

comics
03-23-2008, 06:12
poprincip hodite li na fitnes i ako da kolko 4esto i kolko vreme prekarvate tam???????Za6toto az si zn 4e sam si maniq4ka na tema FIGURA i stoq po 3 4asa pone.ako na drugiq den nqmam muskulna treska i ne se 4uvstvam kato pribita vse edno ne sam bila na fitnes :D :D :D
A i ako nqkoi moje da mi kaje nqkakav rejim na hranene ????????
Ти си добре- аз като направq 2 часа във фитнеса и лелчето там почва да ме гони .. 8-)

varnen4e
03-23-2008, 06:24
ами аз ходих на един фитнес, (те го закриха вече,ама както и да е) то там освен фитнес имаше и аеробика, и жената (инструкторката) по аеробика правеше режими за всеки човек по отделно,в зависимост от годините,килограмите и т.н имаше режими за хранене искам да кажа
ся си ходя само на фитнес един път седмично и стоя там около 1-2 часа макс. :) :) :) :D

А я ми кажи на мен. Има ли ефект, ако ходиш само по 1 път? Защото аз действително нямам време да ходя 2-3 пъти в седмицата, но по 2-3 часа в седмицата мога да отделя, стига да има ефект.

maybecome
03-23-2008, 06:32
ами аз ходих на един фитнес, (те го закриха вече,ама както и да е) то там освен фитнес имаше и аеробика, и жената (инструкторката) по аеробика правеше режими за всеки човек по отделно,в зависимост от годините,килограмите и т.н имаше режими за хранене искам да кажа
ся си ходя само на фитнес един път седмично и стоя там около 1-2 часа макс. :) :) :) :D

А я ми кажи на мен. Има ли ефект, ако ходиш само по 1 път? Защото аз действително нямам време да ходя 2-3 пъти в седмицата, но по 2-3 часа в седмицата мога да отделя, стига да има ефект.

Ако спазваш програмата има ефект и то доста забележим! Отслабнах с 4 килограма! Дано съм помогнала! Между другото аеробиката е по-ефикасна от фитнеса :)

galkamalka75
04-19-2008, 19:53
xodq redovno na fitnes po 4 5 pati na sedmica i stoq po2 4asa dokato si napravq uprajneniqta

stolichankata
04-19-2008, 20:00
леле :shock:
аз предпочитам ходенето пеша, колезденето,тениса, плуването ...
като чуя за фитнес и направо полудявам... по неприятно нещо от фитнеса - не съществува!!!

kuklichka_bg
04-19-2008, 20:20
hodila sam dva pati i to kato bqh na more ne sam mn zaribena za fitnes ;] {} neznam pak i nqmam vreme predpo4itam da praq 10 -20 min uprajneniq v kashti i da izlqza ot kolkoto da si gubq denq v fitnesa

nicolepcd
04-19-2008, 20:29
Ми никога не съм ходила... Достатъчно ходя по около час пеша на ден... а през почивните дни и повече :lol:

DisciplineAndOrder
04-19-2008, 20:39
седя олоко 2 часа

st1ka
04-19-2008, 20:45
Бих искала на фитнес, но нямам време, а и си мисля, че ще ми омръзне, но ако се наканя ще отида!

sexa_na_kompleksa
04-20-2008, 11:52
Според мен три часа са много. Не е хубаво да прекарваш чак пък толкова време в залата. Час - час и половина мисля, че е нормално. Аз за толкова ходех. Сега тичам. :)

sexy_sladurana87
04-20-2008, 12:19
Ми често го посещавам.Не,че имам кой знае колко за сваляне,но поне да си поддържам тялото така както си е в момента.Към 2-3 пъти в седмицата по 2 часа.

pepita87
04-20-2008, 12:50
Pff,malko sum poprekusnala.inache si imam "abono" i si hodeh chestichko 3-4 puti v sedmicata..no sega veche zapochnah rabota i...tq kompensira vsi4ko!Naskoro priqtelq mi mi kupi trenajor,no se kachvam po-rqdko otkolkoto hodeh na fitnes :?

Pepincetyy
04-20-2008, 15:30
не ходя