PDA

View Full Version : :(



danakis
03-23-2008, 06:14
za6toto predi bqh nameril nqkav takav link de se slagat tiq prostotii i go pusnah da vidq kakvo e i sega nemoga da go mahna. I mersi za savetite no nikak ne mi pomagate:( kato znam 4e tiq na 15 pravqt sex i imat gadjeta....... a az sam minal 21 we4e.............:((((((((((

Ou7taControL
03-23-2008, 06:20
е как искаш да ти помогнем бе пич, освен със съвети?? Ами може би вината за това е в теб, неискам да съм груба но може да си е така, неможе само да се оплакваш и самосъжаляваш а нищо да не правиш по въпроса да си решиш проблема...
P.S: защо пусна нова тема за това??

danakis
03-23-2008, 07:02
am e a ti kak si re6ava6 proglemite kak pak ti si namira6 gadjeta 4e mi e interesno da znam

Ou7taControL
03-23-2008, 07:08
ами то си идва само това, аз не ги търся, те сами ме намират, ама то при всеки си е различно. Аз моят приятел сегашния го срещнах в mall и там се запознахме и сега си се обичаме адски много, ама аз излизах с много от неговите приятели преди това, защото са и мои приятели, ама ако си стоях в нас и да се затварям в себе си и да не се запознавам с момчета а да си стоя само с момичета едва ли щях и аз да имам гаджета... ами замисли се малко!

miloto_girl_4e
03-23-2008, 07:43
Пиши си в темата, не е нужно да правиш нова :!:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=162061