PDA

View Full Version : Солариум



varnen4e
03-23-2008, 06:29
Значи така, аз ходя на солариум пролетта от няколко години насам, но за сега с нищо не съм се мазала. Има видим ефект, определено, но тази година искам да съм много потъмняла, така че да ви попитам; ако някой знае нещо, което подсилва действието от солариума.. и евентуално как се употребява това нещо. Ще съм ви много благодарна, защото наистина искам да съм много черна това лято. :)

sladur4e_yo
03-23-2008, 06:40
Използвай автобронзанти,т.т. продукти за изкуствен тен.Те ще подсилят действието на солариума като придадат още по-силен тен. :)

varnen4e
03-23-2008, 08:03
Значи да се мажа с автобронзант преди да вляза в солариума, така ли?

pIsaNkaTa_sTz
03-23-2008, 09:01
Използвай автобронзанти,т.т. продукти за изкуствен тен.Те ще подсилят действието на солариума като придадат още по-силен тен. :)

пРодуКтиТе зА иЗкустВен тЕн нЕ ти гИ пРепОръчвАм :? 1. в пОвеЧетО сЛучаи сТаваШ нА пеТнА 2. мН оТ тЯх мИриШат гАднО 3. каТо сЕ иЗкъпеШ еФекТа е пРосТо... :shock:

иНаЧе пО въПроСа нЕ моГа дА тИ поМогНа :neutral:

GaBiIi__
03-23-2008, 09:06
ami tam v solariuma trqbva da ima masla za ten smisal te sa si specialni za solarium ako nqma si vzemi ot kozmeti4en magazin no ne polzvai avtobronzanti predi solarium kakto ne trqbva da si s fdt to e sa6toto aide uspex4eta :)

sladur4e_yo
03-23-2008, 09:35
Ами аз като си слагам автобронзант никога не ставам на петна,пък не знам.Ето как процедирам аз:
1.Изкъпвам се като си ексфолирам задължително кожата,когата ще слагам продукт за изкуствен тен.
2.Намазвам си цялото тяло.
3.След 1-2 часа или на следващия ден(това го правя вечер) си слагам крем на цялото тяло като по този начин се запазва за по-дълго тенът. :)

hooliganka89
03-23-2008, 09:57
Ami az kogato hodq na solarium kozmetichkata vinagi mi predlaga edin bronzov krem za 3leva,maja se i vlizam vatre i posle sam dosta po-cherna.
Samo deto posledniq pat sled solariuma otidoh na trenirovka i kato vzeh da bqga i da se potq,neshto tena mi ostana po drehite 8-)

rosencetooo
03-23-2008, 10:59
a kato hodi6 na solarium koga zabelqzva6 efekta.. smisul sled purvi put ima li vidim efekt ?? :P

GaBiIi__
03-23-2008, 11:28
a kato hodi6 na solarium koga zabelqzva6 efekta.. smisul sled purvi put ima li vidim efekt ?? :P po4ti ne a i se pak zavisi ot tova kakva ti e kojata ii kolko vreme stoi6 :)

rosencetooo
03-23-2008, 11:41
a kato hodi6 na solarium koga zabelqzva6 efekta.. smisul sled purvi put ima li vidim efekt ?? :P po4ti ne a i se pak zavisi ot tova kakva ti e kojata ii kolko vreme stoi6 :) aham qsnu zna4i opredeleno sled nekolko hodeniq 6te si proli4i :D mersi za infoto gabi :)

danito_sm
03-23-2008, 12:23
Има на Avon един продукт,не зная как се казва,но леля ми го ползваше. Тя ходи на солариум и се маза с това нещо. То не че те прави много черен, а по-скоро с бронзов тен :)
е,това от мен,за друго не се сещам :)

GaBiIi__
03-23-2008, 13:23
a kato hodi6 na solarium koga zabelqzva6 efekta.. smisul sled purvi put ima li vidim efekt ?? :P po4ti ne a i se pak zavisi ot tova kakva ti e kojata ii kolko vreme stoi6 :) aham qsnu zna4i opredeleno sled nekolko hodeniq 6te si proli4i :D mersi za infoto gabi :) xix np aa nqkoi znae li s kakva cena sa losionite za solarium ii da prepora4a hubava marka ne teq koito te pravqt tamen kato bronzantite amii drte xax malko neqsno obqsniix ama....

varnen4e
03-24-2008, 11:51
Яснооо... мерси много мацки. :)

one_love
03-24-2008, 12:58
А някой знае ли дали е вреден солариума?

varnen4e
03-24-2008, 13:03
Ами, ако се прекалява вреди, но като цяло не особено.
Аз четох, че спомага за усвояването на витамин Д, спомага до някаква степен за премахвамето на акне и спомага за премахването на косопада.
Но както всяко нещо си има и добра и лоша страна.
:)

96
03-24-2008, 13:11
А някой знае ли дали е вреден солариума?Ако женската част от семейството ти е предразположена към доброкачествени тумори,кисти даже,като нищо и ти можеш да развиеш .Това стана при сестра ми и приятелка :)Солариума е опасен и за кожата,предизвиква рак...ако ще и на по-късен етап.Ако ти е доста чувствителна кожата,много бяла или имаш много бемки тогава съвсем ти е забранен.А за акнето наистина помага,всякакви пъпки изпържва ...

Fesho
03-24-2008, 13:15
Значи така, аз ходя на солариум пролетта от няколко години насам, но за сега с нищо не съм се мазала. Има видим ефект, определено, но тази година искам да съм много потъмняла, така че да ви попитам; ако някой знае нещо, което подсилва действието от солариума.. и евентуално как се употребява това нещо. Ще съм ви много благодарна, защото наистина искам да съм много черна това лято. :)
има едни хапчета хранителна добавка на експлоуд за солариум 19 лв са и имат голям ефект :grin:
http://goton.bg/ultra_tan.htm

varnen4e
03-24-2008, 13:23
Значи така, аз ходя на солариум пролетта от няколко години насам, но за сега с нищо не съм се мазала. Има видим ефект, определено, но тази година искам да съм много потъмняла, така че да ви попитам; ако някой знае нещо, което подсилва действието от солариума.. и евентуално как се употребява това нещо. Ще съм ви много благодарна, защото наистина искам да съм много черна това лято. :)
има едни хапчета хранителна добавка на експлоуд за солариум 19 лв са и имат голям ефект :grin:
http://goton.bg/ultra_tan.htm

Оооу мерси муце.. :-)

one_love
03-24-2008, 13:39
96, в рода ми няма подобни заболявания :)
но майка ми е твърдо против сомариума.
И все пак каква е тая мания да имате тен?Не е ли по-красиво да си бял...

PollyPoi
03-24-2008, 16:16
едни приятелки се мажат с някав лосион на Гарниер за потъмняване...ама на мен не ми харесва чак толкова щото се вижда в корените на косата как е бяло пък и има огромна разлика....незнам вие харесвате ли ги тези лосиони?? 8)

fuklu
03-24-2008, 16:20
ami ima dva produkta na AVON ot seriqta SSS ednoto e sprei za sredno 4erna koja i mnogo tumna i krem za potumnqvane koito deistva sled 3-4toto namazvane :-) :P

GaBiIi__
03-24-2008, 16:37
vreden e no ako se hodi umereno ne e ni6to fatalno ina4e kato cqlo e vreden ;)

vik4etoo
03-24-2008, 17:11
Препорьчват ми да отида на солариума най-вече заради акнето,ама ме е истрах..ами от очилата не остава ли голяма разлика.. :)

SamRothstein
03-24-2008, 17:40
96, в рода ми няма подобни заболявания :)
но майка ми е твърдо против сомариума.
И все пак каква е тая мания да имате тен?Не е ли по-красиво да си бял...
Красотата е субективна, но сега е на мода да си с тен. Отвори който и да е клюкарски сайт, всички са бронзови. Само че техния тен е от Малибу, а балъците се пържат в солариума и си мислят, че и те са звезди, без да осъзнават, че на 40 ще си развъждат рачета. Какво да се прави, човешката глупост е неунищожима „и бронебойни патрони за нея няма открити! Няма открити!“

varnen4e
03-25-2008, 20:17
Препорьчват ми да отида на солариума най-вече заради акнето,ама ме е истрах..ами от очилата не остава ли голяма разлика.. :)

Еми ще ги махнеш докато си вътре.. :)

varnen4e
03-25-2008, 20:17
Не е ли по-красиво да си бял...

Не!!!!

varnen4e
03-29-2008, 09:47
Оф, аз нещо не мога да си определя режима като хората... по колко пъти на седмица е хубаво да се ходи и по колко минути?

DisciplineAndOrder
03-29-2008, 10:47
Не е ли по-красиво да си бял...

Не!!!!
напротив

mimozaaa
03-29-2008, 12:17
abe kva e cqlata procedura primerno kato otide6 si pla6ta6 nali i posle goli li se sabli4ate pred tam instrukturkata :shock: (nz kak da q nare4a)

GaBiIi__
03-29-2008, 15:30
abe kva e cqlata procedura primerno kato otide6 si pla6ta6 nali i posle goli li se sabli4ate pred tam instrukturkata :shock: (nz kak da q nare4a) otiva6 ii ako pla6ta6 za edin pat dava6 parite pitat te za kolko vreme 6te se sable4e6 primerno 2 min ii ti se sabli4a6 v staqta sama smisal nikoi dr nqma ii sled 2 min go puskat ;)

varnen4e
03-30-2008, 09:59
Не е ли по-красиво да си бял...

Не!!!!
напротив

Въпрос на вкус... аз не харесвам бели хора, особено през лятото.. ;)

BoRe
04-02-2008, 20:27
Еми има си козметика.Потърси!Посъветф ай се със специалист не с некфи необработени тука. 8)
Аууу ае на солариум, ама някой да доди с мене щото мъ мързи сам :booooomb: 8-)