PDA

View Full Version : Маски за лице



varnen4e
03-23-2008, 08:09
Ще може ли да помоля да ми препоръчате някакви маски за лице, понеже обичам да се грижа за лицето си и да му правя маски, но нямам много богат опит. До сега ползвах една маска на Ейвън с екстракт от морска сол иии мога да кажа, че съм доволна, но ще съм ви много благодарна, ако ми кажете дали има някоя маска, която да омекотява кожата, да почиства и да изравнява тена.
Мерси предварително!
:)

ell_ownz
03-23-2008, 08:47
ami az polzvam tazi deto e 2v1 na Neutrogena , stryva 10.30 v aptekite, no vse pak si stryva, a tezi na avon gi zareji-nishto ne praqt, nai hubavite sa Neutrogena i Garnier

varnen4e
03-23-2008, 08:59
Мерси за съвета. Аааа каква разфасовка са?
:)

LadyCarameL
03-23-2008, 11:23
ami az polzvam tazi deto e 2v1 na Neutrogena , stryva 10.30 v aptekite, no vse pak si stryva, a tezi na avon gi zareji-nishto ne praqt, nai hubavite sa Neutrogena i Garnier Абе това Neutrogena откога е марка? 8-) Не беше ли маска на гарниер С ЕКСТРАКТ от Neutrogena 8-)

Amy_Dumas_Lifestyle
03-23-2008, 11:39
ami az polzvam tazi deto e 2v1 na Neutrogena , stryva 10.30 v aptekite, no vse pak si stryva, a tezi na avon gi zareji-nishto ne praqt, nai hubavite sa Neutrogena i Garnier Абе това Neutrogena откога е марка? 8-) Не беше ли маска на гарниер С ЕКСТРАКТ от Neutrogena 8-)
:razz: Колко си злеееееееееее. Съжалявам, но трябва да кажа, всичко в мен напира :razz: :razz: :razz: :x
Като не знаеш, не говори бе!
Момичето добре го е написало. Маската е перфектна!

danito_sm
03-23-2008, 12:31
ami az polzvam tazi deto e 2v1 na Neutrogena , stryva 10.30 v aptekite, no vse pak si stryva, a tezi na avon gi zareji-nishto ne praqt, nai hubavite sa Neutrogena i Garnier

И аз това щях да ти препоръчам.Тази на Neutrogena наистина е с много добър ефект. Ползвах и на Avon, но нямат ефекта както при Neutrogena и
Garnier :)

LadyCarameL
03-23-2008, 15:12
Емм..не се заглеждам мн мн по тея реклами ама една фр ми го каза с екстракт от Neutrogena и аз така.. :?