PDA

View Full Version : тОНИк за коса на Bilka



donkihot
03-23-2008, 10:12
Зна4и тази тема е за вси4ки,който имат проблеми с косата от сорта на цъфтене,омазняване,неподре дени къдрици дори,косопад и вси4ко,което може да се сетите. Понеже и аз си имам проблеми с моята коса пробвах тоника за коса на Bilka. Найстина мога да кажа,4е ефекта е многоооо добър. Косата ми е по-здрава,по-лъскава,не се омазнява толкова бързо,цъфтенето спря и въобще косата ми стана доста приятна за гледане и пипане....дори след като се изправя попринцип много ми капеше косата,а тази седмица всеки ден се изправях и не капеше! Тоника може да си го купите от аптеките,а за тези на които не им се търси може да ми го поръ4ате,ако сте от пазарджик или пещера. сТРУВА ОКОЛО 2лв и нщ.

rosencetooo
03-23-2008, 10:24
mersi mnogo za informaciqta v4era misleh da si go kopuvam no nebqh sigurna dali ima efekt.. ii moje li da se kaje 4e ima deistvieto na te4nite kristali ,za6toto az misleh da si zimam kristali no mi kazaha 4e te puk omuznqvali kosata.. ?? ii ot kolko vreme polzva6 tonika za kosa na bilka ? :P

donkihot
03-23-2008, 10:29
естествено,4е има действието на кристалите. Съдържа силикон,което доколкото съм запозната е по-добро от кристалите,защото всъщност кристалите за разтвор на силикон! И не,кристалите не омазняват косата,но те се слагат многоо малко само на връх4етата,а тоника на цялата коса,но пък той съдържа копрва което не позволява косата да се омазни. ползвам го от седмица

splendour
03-23-2008, 10:45
tonik? lele...... kolko ne6ta trq si byxa6 na glavata . trq probvam az p1k min sedmica po4nax s xymasq tonik :-D :-D

rosencetooo
03-23-2008, 10:54
aha qsnu mersi se pak 4e mi obesni .. e 6tom za edna sedmica si vidqla rezultat i to dobur na4i 6te si go kupqqq :))))

valentinka_1990
03-23-2008, 11:06
Аз също използвах този тоник.Косата ми стана много мека и просто страхотна,но след около седмица използване кожата на главата ми започна да се бели(нещо като пърхот).Това беше преди около месец и още не мога да се оправя.

LadyCarameL
03-23-2008, 11:18
Наистина,на Билка продуктите са мн добри.Имам гел за лице на Билка и мн съм доволна :P Днес ще пробвам и шампоана и се надявам резултата да е зашеметяващ 8-) 8-)

thefreakykid
03-23-2008, 11:28
Аз също използвах този тоник.Косата ми стана много мека и просто страхотна,но след около седмица използване кожата на главата ми започна да се бели(нещо като пърхот).Това беше преди около месец и още не мога да се оправя. Аааааааа, аз ся си махам пърхота, не искам пак.. от тоника ли ти се получи пърхота?


mersi mnogo za informaciqta v4era misleh da si go kopuvam no nebqh sigurna dali ima efekt.. ii moje li da se kaje 4e ima deistvieto na te4nite kristali ,za6toto az misleh da si zimam kristali no mi kazaha 4e te puk omuznqvali kosata.. ?? ii ot kolko vreme polzva6 tonika za kosa na bilka ? :P Кристалите НЕ омазняват косата

Аз имам подобни проблеми с косата и до ся съм ползвала течни кристали, сега ще пробвам и това, не че не съм доволна от кристалите..

thefreakykid
03-23-2008, 11:32
mersi mnogo za informaciqta v4era misleh da si go kopuvam no nebqh sigurna dali ima efekt.. ii moje li da se kaje 4e ima deistvieto na te4nite kristali ,za6toto az misleh da si zimam kristali no mi kazaha 4e te puk omuznqvali kosata.. ?? ii ot kolko vreme polzva6 tonika za kosa na bilka ? :P Кристалите НЕ омазняват косата

s1NNer
03-23-2008, 11:32
А как се процедира със този тоник ?! Вместо шампоан ли се ползва ?! Или се използва първо той и после със шампоан ! ?

danito_sm
03-23-2008, 11:35
Трябва да го пробвам :) Защото косата ми се омазнява много често и изобщо не е приятно.Така или иначе всеки ден се къпя,да взема да пробвам и този тоник.Благодаря за съвета :)

thefreakykid
03-23-2008, 11:39
А как се процедира със този тоник ?! Вместо шампоан ли се ползва ?! Или се използва първо той и после със шампоан ! ?
Ежедневното масажиране 5 - 10 мин гарантира здрава и жизнена коса.
Това намерих в чичко Гугъл

rosencetooo
03-23-2008, 11:43
mersi mnogo za informaciqta v4era misleh da si go kopuvam no nebqh sigurna dali ima efekt.. ii moje li da se kaje 4e ima deistvieto na te4nite kristali ,za6toto az misleh da si zimam kristali no mi kazaha 4e te puk omuznqvali kosata.. ?? ii ot kolko vreme polzva6 tonika za kosa na bilka ? :P Кристалите НЕ омазняват косатаhqhq dobre de az prosto kazvam kakvo mi bqha kazali na men :)

s1NNer
03-23-2008, 11:50
А как се процедира със този тоник ?! Вместо шампоан ли се ползва ?! Или се използва първо той и после със шампоан ! ?
Ежедневното масажиране 5 - 10 мин гарантира здрава и жизнена коса.
Това намерих в чичко Гугъл

И аз това намерих и точно за това питам ;) Таа айде някой който го е ползвал да каже как точно го използва ?!

thefreakykid
03-23-2008, 12:02
А как се процедира със този тоник ?! Вместо шампоан ли се ползва ?! Или се използва първо той и после със шампоан ! ?
Ежедневното масажиране 5 - 10 мин гарантира здрава и жизнена коса.
Това намерих в чичко Гугъл

И аз това намерих и точно за това питам ;) Таа айде някой който го е ползвал да каже как точно го използва ?! То на него БИ ТРЯБВАЛО да пише начина за опотреба

vik4etoo
03-23-2008, 12:40
Аз не сьм го ползвала тоника,но в момента ползвам един техен шампоан и сьм много доволна :grin: ще видя, за сега имам толкова много неща за косата и се чудя... 8)

donkihot
03-23-2008, 12:47
зна4и аз как го ползвам. ВСЕКИ ДЕН впръсквам в корените и по дължината масажирам и 4акам да се изсуши или суша със сешуар ако бързам...а какъв е този гел за лице на Билка,нещо да ме светнете да не отварям нова тема?

DollsiiTa
03-23-2008, 12:58
hmm ... interesn0 :}} az p0princip p0lzvam kristali n000 mislq da g0 0pitam i t0va :oops: :) ami t0zi t0nik k0lk0 stryva ?!?!?!?!?! inache brav0 za temata :-) :-) :-)

LadyCarameL
03-23-2008, 13:01
зна4и аз как го ползвам. ВСЕКИ ДЕН впръсквам в корените и по дължината масажирам и 4акам да се изсуши или суша със сешуар ако бързам...а какъв е този гел за лице на Билка,нещо да ме светнете да не отварям нова тема? Ем..хидратиращ гел за измиване на лице 8-) 100% aqua :P С екстракт от пъпеш и краставица :-D

donkihot
03-23-2008, 13:14
струва около 2 лв и н6...не съм сигурна 250 милитра...а този гел екфолиращ ли е?

valentinka_1990
03-23-2008, 14:14
Ами да,мисля че от тоника се получи пърхотът.2 дни след като започнах да го използвам и се получи така.Е може аз нещо да бъркам,но все пак.Майка ми в момента го изпозва,но без да слага в корените,само по дължината на косата и няма никакъв проблем.Мисля и аз така да продължа.

donkihot
03-23-2008, 14:39
може би просто на всяка коса действа разли4но! Затова на някой им излиза пърхут,на някой им се маха пърхута...

LuCiFersAngeL
03-23-2008, 14:57
А някой случайно да е ползвал шампоана за цуха и трятирана коса на "Билка"?

COPY от сайта:
http://www.krasnaya-bg.com/bilka/images/pr_71_big.gif
Шампоан за суха и изтощена коса "Билка"

Подхранва, Овлажнява, Възстановява!

Подхранващ шампоан за суха и изтощена коса с екстракт от маточина, слез и теснолист жиловляк. Активната му формула влияе върху корените на косата като и подхранва и подсилва. Биоактивните съставки на билките осигуряват жизнеността на косъма, като меко го овлажняват и придават на косата блясък и еластичност. Бетаинът укрепва косъма и спомага за нормалното му омазняване. Особено подходящ за възстановяване на боядисани и къдрени коси.

Съдържа: натурален екстракт от маточина, слез и теснолист жиловляк, натурални подхранващи масла и овлажнители, бетаин, лимонена киселина, с естетсвен аромат на горски билки с нотка на горчив лимон.

250 ml

Как мислите? Дали ще е добър?

LadyCarameL
03-23-2008, 15:07
струва около 2 лв и н6...не съм сигурна 250 милитра...а този гел екфолиращ ли е? Мне,хидратиращ е 8-)

Baby_b
03-23-2008, 15:53
Аз го имам тоя тоник от много време ама пише, че се слага само в корените, а и аз го слагам само след като се изкъпя иначе се омазнява много бързо косата ако е всеки ден, а и при мен няма видим резултат :(

Be Colourful*
08-26-2008, 08:40
и аз го ползвам тоя тоник и ви го препоръчвам и на вас щот ти прави косичката супер мека а за гадния мирис - не е чак токова зле свиква се :grin: :-) :-) :P :P

LovelyGirl
08-26-2008, 09:25
Офф аз кви ли не маски не ползвам,ама не мпомагат кой знае колко.
Мн почна и на мен да ми капе косата,щото често я изправям и мн гадна така :(
Ама ще пробвам тоя тоник.
Аз ползвам крем за ръце и нокти на Bilka и знам,че тая марка е хубава,защотго мн заздравява ноктите.
Предполагам,тогава и тоника ще действа :)

mysterious93
08-26-2008, 09:54
а някоя къдрокоска ползвала ли го е ? :-D щото аз сега и без това се чудя за къдравата ми коса кво да си взема сънсилк или нивеа..но може и да пробвам това..но до тук май са го ползвали само момичета на които им пада косата по бързо...щото малко странно ми се струва хем за суха коса,цъфтяща,косопад..хем за къдрици :-o много в едно :D

BlueCat
08-26-2008, 13:29
Ами моята коса си е мека и няма обем :( Та съм чувала, че не е добре да се използват продукти със силикон за тънка коса, защото съвсем я сплескват. Точно това беше и причината да не си го взема. Та според тези, които го използват - косата ви има ли обем?

sixth^sense^f
08-26-2008, 13:57
mm az iskam da popitam predi dva dni si vzeh hininova voda i oshte ne s1m zabelqzala efekta sigorno shtoto oshte e rano ta vaprosa mi e ako si vzema tozi tonik da go polzvam li s hininovata voda ili da izchakam da vidq dali shte ima efekt ot vodata ili sled mesec primerno ili poveche da zapochn :) a s tonika .... :?: :)

future_butterfly
08-27-2008, 12:08
Кхъм...мисля, че коментарът ми не е на място, но само искам да попитам, понеже в темата се чуват много положителни отзиви от продуктите, дали бихте ми препоръчали някоя от сериите като за моята кажа? Кожата на лицето ми е някаква уморена, все едно още съм на училище, под очите си имам тъмни кръгове и изобщо не изглежда като кожа на 13 :? Предполагам, че това е заради задръстения начин на живот и се каня да го променя, но искам и някаква козметична намеса. Главната ми цел е до започване на school кожата ми да изгледа по-свежа. Затова моля запознатите с марката да ми препоръчат нещо, като за моята кожа :-D
Благодаря предварително :-)

Относно темата: И моята коса е къдрава и тези дни много бързо се омазнява. За първи път чувам за тоника, но изглежда има колкото доволни, толкова и недоволни, заради проблема с пърхота.

Liar
08-27-2008, 18:20
Чувала съм че омазнява косата.В други форуми много момичета го казват.Та значи е подходящ само за суха коса.

ni
09-17-2011, 17:06
Аз имам следния въпрос за тоника за коса. Понеже си го взех току що и още не може да се каже, че имам каквито и да е наблюдения, но усещам косата си като фиксирана с лак за коса. Моля някой ако има подобен случай да сподели :)

FuCKkK13
09-17-2011, 17:47
ох... ПИШЕТЕ НА КРИЛИЦА :?
иначе може и аз да го пробвам някога тоя тоник..

FreshJuice
09-17-2011, 19:03
Това е тема от 2008 :D :D :D

thecreator
09-18-2011, 05:51
Това е тема от 2008 :D :D :D