PDA

View Full Version : моята историяяяяяя.........



xXxScreamxXx
03-23-2008, 10:42
takamm ....
parvo da vi kaja 4e ne iskam saveti 6tot nz kfo tolkoz moje da mi kajeto koeto ne znam ..
ne iskam komentari ot tipa ti si depresirana .. sdyxana ...
ili rani takiva .. prosto v posledn vreme mnou mi se sabra ta za tyii pi6a 6tot ne sikam da si natovrvam priqtelite s moite glupsotii ]






iiiiiiiii sega da si zapo4na istoriqta ...
zna4i .. am si4ko zapo4na predi 1 mesec i sedmica .. am .. gore doly tolkoz ... togava nai dobrata mi fr (ve4e e ne e takava ama i do tam 6te stignem) ta togava .. tq zapo4na da mi opqva kak ne moga da si pi6a s 1 mom4e .. ( v impusle .. poo kasno po4naxme i v skype ) ii takamm .. poo kasno re6ix 4e s neq ve4e ni6to ne me svarzva .,... nqmaxme si doverie ne izlizaxmezaedno (ot 1 klas sme ...) dori i v dasklaoto ponqkoga se podminaxme .. ii .. taka .. zapo4nax da ob6tyvam s dr hora ... nova kompaniq ...

aaa idva i takamm ... ta sega za mom4eto .. am .. zna4i .. takova .. tq ne 4e si go haresva AMA poneje az go e re6ila 4e kvot e nujno 6te naprai ama az nqma da sam s nego ...... :-x :-x krava ...
ne moa da q razbera em na si4ki razpraa 4e go haresvala samo kat fr em v skype i v impulse dr pi6e ... ne6tastnica ...


ii idva i dr problem .. brat mi tfa malko jivotni mi pili nervite .. za6tot go ydfarix predi .. sega sam nakazana ... taka v4era govoori na ba6ta mi nekfi palni izmislici .. tam za men i za edni dr hora i ba6ta mi my povqrva (brat mi e na 6 ) predstavete si .......... az sam na 14 .. a ba6ta mi vqrva na nego .. i tapooto e 4e pred dr hora mnou me fali tyi onui ama .... ina4e .. o6te malko 6et me izkara provala na vselenata ..
bila sam kat nekfa grobarka za6tot sam se obi4alka v 4erno ... nz si dr kfo zardi muzikata .. a tq si e napolano normalna .. rock punk texno house pop hip-hop r&b ... tfa e .... ne vijdam kfo tolko my e strannoto ...... ii kat za posledno mi razpraa ..kolko mn vreme seda pred kompa i kak tfa e gmebe na vreme .. eeeeeeeeeee togaa za kfo sa mi go kupili ...




taka ne me interesyva kfi izvodi ste si napravli za mene .... az iskax prosto da si izkaja razo4arovanieto ot .. jivota .. ama .. v1preki tfa az sam mn pozitiven 4ovek kolkkot i da ne vi se vqrva .. ii .. obi4am semeistvoto si .. vapreki 4e v mom4enta samo na maika mi ne sam qdosana .......


am .. tfa e qko nqkoi go e preo4ell .. za keoto se samnqvam .. sse nadqvam da e vniknal v pobarkanata mi psixika ......

sexa_na_kompleksa
03-23-2008, 11:08
Прочетох историята ти, не е нищо особено, даже е нормална за днешните тинейджъри и за това недей да се депресираш, то в общи линии нищо не е станало, има хора с много по-големи проблеми.
Първо според мен е малко глупаво да се скараш с приятелка, заради момче. А това скайп и импулс са големи измислици. Там всеки казва едно, пък после прави друго ...
Това с брат ти е много неприятно, разбирам те, макар че моя брат е по-голям. А това, че баща ти е повярвал на него, а не на теб, не говори добре за теб и отношението на баща ти към теб. :? Трябва да му докажеш, че вече не си неговото малко момиченце и че можеш да се грижеш сама за себе си (ако е така де). Баща ти е прав, че висенето пред компютър не е полезно. Купил ти го е, за да седнеш за 1-2 часа, да си полафиш с приятели, да послушаш музика ... А не да седиш пред него по цял ден. Намери си и други начини да си запълваш свободното време. Пък за облеклото - ми не е хубаво да се обличаш само в черно. То и аз имах един такъв период, но за щастие отмина. Ти си млада, недей да се загрозяваш с това черно. Обличай се в по-топли и свежи дрехи.
А щом казваш, че си позитивен човек - докажи го, недей да се дразниш на тези малки неща и да се сдухваш. ;)

xXxScreamxXx
03-23-2008, 11:14
1-vo sexa_na_kompleksa blagodarq 4e za otdelenoto vreme ..
znam 4e iam hora s mnogo pove4e problemi ot moite ...
aa da poqsnq ne sam se skarala s neq samo zardai mom4e ... prosto .. mn p1ti se kazxme za drebeni ne6ta i re6ix 4e e kraino vreme da prestanem .. za6tot ve4e si nqmaxme nikakvo doveriq i taka natat1k ....
aa tova za skype i impulse .. da naistina moje bi sa golemi gluposti no kakvo da pravq kato vzimam vsi4ko mnogo na serizono ...
taak .. otnosno brat mi nqmam kakfo da kaja .. a tova za ba6ta mi. .. 6te se opravim nqkak si ......
sega za obli4aneto v 4erno .. ne se obi4am samo v 4erno .. prosto .. se e sly4ilo 3/4 pati toi me e vidql i neprekasnoto mi go natqkva ..... aa za koputara ... az iam i dr na4ini za zabalenie ne visq po cql den tyk ... nai mn 3/4 4asa ... v zavisimost ot obstoqtelsvata ........

LiveFlower
03-23-2008, 14:38
мн ми бе6е трудно да го про4ета тва...постоянно "амм..";"такам" и накрая треа6е два пъти да го про4ета та да го разбера.

xXxScreamxXx
03-24-2008, 05:36
eee sorry mn no brat mi napravi porednataa si oligofreniiisa postapka i bqx mnogo bqsna kato pisax si4ko tova ;)

Co0kIe
03-24-2008, 14:08
Каза че не искаш съвети и разни тъпи коментари че не си наред, затова реших просто да ти пожелая късмет да си оправиш отношенията с баща ти, с приятелката ти /освен ако ти не го искаш/ и дано всичко да си дойде на мястото :)

MiSs_DioR_CheRiE
03-24-2008, 16:11
Istoriqta ti dale4 ne e razo4arova6ta , trogva6ta ili tragi4na :? Az su6to sum na 14 .. ba6ta mi su6to mi pili na glavata za gluposti , no az si go obi4am vse pak mi e ba6ta .. karame se ponqkoga no posle si4ko si e normalno .. toi se durji pe4eno ... probvai i ti ... nqma da ti navredi :) pokazvai mu 4e go obi4a6 ... a ne se karai samo s nego ... ponqkoga trqbva da premul4ava6 tova koeto misli6 na momenta za nego .. posle otminava :-D .. a kolkoto do priqtelkata ti 6tom tolkova ti zavijda ... emi mainata i ... ne se vprqgai tolkova 8)

find_m3
03-24-2008, 16:19
съжалих ,че си загубих времето.дете и аз съм била на 14 ,ама толко куха не съм била никога!

Bubbly
03-24-2008, 18:35
А може ли един въпрос- защо просто не се пишеш грамотно и най-вече на български ? А сега по темата- и аз се карам със сестра ми и баща ми ,даже понякога прекалено много и то за всевъзможни глупости,според мен с времето нещата ще се оправят, а относно писането в импулс и караниците с приятелката ти - никога не съм изпадала в такова положение, най-малкото, защото предпочитам да не си губя времето с подобни глупости като забивки по интернет. Успех :)

Take1nlov3
03-24-2008, 20:19
Колко по лоши неща има на този свят ти се ваикаш за момиче на което не му пука за теб ..? а това с брат ти и баща ти спокоино ще отмине аз съм по големият брат ми е малак и плямпа неща на маика ми тя обаче се преструва че му се врързва и така спокоино напред и на горе :)

5StaR
03-24-2008, 21:11
taka ne me interesyva kfi izvodi ste si napravli za mene

Извод : Не можеш да пишеш разбираемо.
Съвет : Научи се да пишеш разбираемо.

xXxScreamxXx
03-25-2008, 06:25
Blagodarq za s1vetite na vski4ki ........ :) :) :) :-)


aaaaaaaa btw .. tezi koito mi davaxa s1veti kak da pi6e .. awe hora tfa si e moe re6enie ako iskam na kitaiski moga da pi6a .. tctc .............

Rza
03-25-2008, 07:10
заеби приятелката,тя е овца :D а с татко ти си станете пак приятели (образно казано) :)

HePeAJIeH
03-25-2008, 07:15
По-полека с нервите.Това са си дреболийки с времето ще минат

xXxScreamxXx
03-26-2008, 06:15
iii horata na koito iskam da blagodarq
- sexa_na_kompleksa :)
-Co0kIe :)
-MiSs_DioR_CheRiE :)
-Take1nlov3 :)
-Homer_King_r.i.p {Homie :-) }
-HePeAJIeH :)


aaaa dr-te koito mi pravixa zabelejka za tfa kak pi6a .. za v b1de6te mojete da si spestite zabelejkite ;)

Iv4eTy
03-26-2008, 09:08
Както ти казаха нормалните проблеми за тази възраст....

Sunarry
03-26-2008, 10:52
ii idva i dr problem .. brat mi tfa malko jivotni mi pili nervite .. za6tot go ydfarix predi .. sega sam nakazana ... taka v4era govoori na ba6ta mi nekfi palni izmislici .. tam za men i za edni dr hora i ba6ta mi my povqrva (brat mi e na 6 ) predstavete si .......... az sam na 14 .. a ba6ta mi vqrva na nego .. i tapooto e 4e pred dr hora mnou me fali tyi onui ama .... ina4e .. o6te malko 6et me izkara provala na vselenata ..
bila sam kat nekfa grobarka za6tot sam se obi4alka v 4erno ... nz si dr kfo zardi muzikata .. a tq si e napolano normalna .. rock punk texno house pop hip-hop r&b ... tfa e .... ne vijdam kfo tolko my e strannoto ...... ii kat za posledno mi razpraa ..kolko mn vreme seda pred kompa i kak tfa e gmebe na vreme .. eeeeeeeeeee togaa za kfo sa mi go kupili ...


Божеееее се едно разказа моята история! Баси :D Това просто потвърждава теорията, че родителите не могат да приемат, че порастваме (особено бащите - дъщерите). У нас е подобна ситуацията - "ти само харчиш пари, имаш ни за банкомат, не мислиш, че имаш брат след тебе.... ще са провалиш" (аз съм 11 клас и ми предстоят изпити все пак)... имаше го и момента с многото черни дрехи, когато майка ми ми лазеше по нервите (тамън около 14)... Ами няма кво да си мислиш, че си депресирана или още по - малко да си мислиш, че някой друг ще си го мисли :-D Всеки си има дертове, все пак точно това е времето да се караме с мама и тати без причина ;)

DieselBlood
03-26-2008, 11:38
vij az s6to san 14 i razbiram za kvo staa vaprost
1.Tvoita priqtelka za kva sa misli nemoje tq da ti opredelq jivota,nali?
Prosto q zaebi(izvinqvam se za izraza) i tolkoz ne si trovi nervite s neq
2.hmmm nqmal sam takav problem no e hubavo nqkaksi da pogovori6 s ba6ta si i da my kaje6 4e ti si golqma ve4e i moje6 sama da si opredelq6 jivota prosto opitai