PDA

View Full Version : Завиждал ли на Денислав???



TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:21
ne moga da sxvana edno:za6to vsi4ki momi4eta mislqt za DENISLAV e mn gotin (kakto i az mn qsno :P ) a mom4etata 4e e pederas :o .Spored men mu zavijdat a vie kvo mislite

7 точка от правилата
moderated by Coki

psychopath
03-23-2008, 11:25
щото момичетата си падат по гейове...

за кво да му завиждам?

ако искам да съм като него, ще помоля някой да ми инплантира кюрек (права лопата) в лицето...

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:27
tozi otgovor potvarjdava moeto mnenie ZAVIJDATEEEEEE :grin: :grin: :grin:

6toto ne mojete da ste kato nego

cold_arrow
03-23-2008, 11:29
НЕ Е ГЕЙ . Те просто му завиждат,аз съм на същото мнение.
Мн си е готин,почти всички му завиждат.
Той е номер 1
СлаДурчи

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 11:29
е аз съм момиче и мисля,че той е педераст.

damn,защо всички си мислите,че когато не харесваш някого завиждаш или (любимото 8) ) 'избиваш комплекси'?

psychopath
03-23-2008, 11:31
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

psychopath
03-23-2008, 11:32
завиждайте на русата селянка, че пернико я чука а вас не

аре у лево

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:34
е аз съм момиче и мисля,че той е педераст.

damn,защо всички си мислите,че когато не харесваш някого завиждаш или (любимото 8) ) 'избиваш комплекси'?

mi v pove4eto slu4ai e taka :D
i toi ne e pederas a mn golqm sladur
na bas 4e po4ti vsi4ki koito go obijdat mu zavijdat

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:36
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

i taka si izbiva6 kompleksite li?
mn qsno 4e nikoga nqma da si kato nego :-P

Pedigree
03-23-2008, 11:36
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)

Blab
03-23-2008, 11:38
Съжалявам, противен ми е.
Всеки си има предпочитания.
С настоящата си визия е нормално да привлича момиченцата, попадащи в графа 10-15/16.

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:38
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)

a ti sigorna li si 4e si normalno momi4e

psychopath
03-23-2008, 11:39
е аз съм момиче и мисля,че той е педераст.

damn,защо всички си мислите,че когато не харесваш някого завиждаш или (любимото 8) ) 'избиваш комплекси'?

mi v pove4eto slu4ai e taka :D
i toi ne e gey a mn golqm sladur
na bas 4e po4ti vsi4ki koito go obijdat mu zavijdatВ ПОВЕЧЕТО- НО НЕ ВЪВ ВСИЧКИ, НАЛИ БЕ?!

от къде знаеш, че не е гей?
да не си спала с него?
да не би да му контролираш сексуалниО живот?
аз не му завиждам за нищо освен за гласа...
но вие тъпите кифли не харесвате в гласа му а жалката визия

Pedigree
03-23-2008, 11:39
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)

a ti sigorna li si 4e si normalno momi4e
Абсолютно.А ти?А ти? :-P

psychopath
03-23-2008, 11:40
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

i taka si izbiva6 kompleksite li?
mn qsno 4e nikoga nqma da si kato nego :-Pа ти как си избиваш комплекса, че нямаш гадже?
като пускаш тема за нЕ'къв педро от тъпо предаване и обясняваш колко е сладък

psychopath
03-23-2008, 11:40
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)

a ti sigorna li si 4e si normalno momi4eА ти сигОрна ли си, че си българка?

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:42
е аз съм момиче и мисля,че той е педераст.

damn,защо всички си мислите,че когато не харесваш някого завиждаш или (любимото 8) ) 'избиваш комплекси'?

mi v pove4eto slu4ai e taka :D
i toi ne e gey a mn golqm sladur
na bas 4e po4ti vsi4ki koito go obijdat mu zavijdatВ ПОВЕЧЕТО- НО НЕ ВЪВ ВСИЧКИ, НАЛИ БЕ?!

от къде знаеш, че не е гей?
да не си спала с него?
да не би да му контролираш сексуалниО живот?
аз не му завиждам за нищо освен за гласа...
но вие тъпите кифли не харесвате в гласа му а жалката визия

ami mn qsno 4e nqma da mu haresva6 viziqta a glasa.pone sam ostanala s vpe4atlenie 4e si mom4e taka 4e viziqta nema kak da te kefi ama ako be6e momi4e dr 6te6e da misli6 :wink:

izka
03-23-2008, 11:42
i az s1m momi4e i mislq 4e e gey vseki si ima vkus ddz na mene izob6to ne mi haresva :?

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 11:43
ami mn qsno 4e nqma da mu haresva6 viziqta a glasa.pone sam ostanala s vpe4atlenie 4e si mom4e taka 4e viziqta nema kak da te kefi ama ako be6e momi4e dr 6te6e da misli6 :wink:

пак ти казвам-и аз съм момиче.

той е грозен педераст.

Blab
03-23-2008, 11:43
ami mn qsno 4e nqma da mu haresva6 viziqta a glasa.pone sam ostanala s vpe4atlenie 4e si mom4e taka 4e viziqta nema kak da te kefi ama ako be6e momi4e dr 6te6e da misli6 :wink:
дрън-дрън 8-)
Аз харесвам Нора... с'а к'во, ще кажеш, че съм лесбийка ли :-D

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:43
i az s1m momi4e i mislq 4e e gey vseki si ima vkus ddz na mene izob6to ne mi haresva :?

za vkusa i az sam na tva mnenie

Pedigree
03-23-2008, 11:44
ami mn qsno 4e nqma da mu haresva6 viziqta a glasa.pone sam ostanala s vpe4atlenie 4e si mom4e taka 4e viziqta nema kak da te kefi ama ako be6e momi4e dr 6te6e da misli6 :wink:
дрън-дрън 8-)
Аз харесвам Нора... с'а к'во, ще кажеш, че съм лесбийка ли :-D
Ще те попита дали си сигОрна,че си нормално момиче. :razz:

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:44
ami mn qsno 4e nqma da mu haresva6 viziqta a glasa.pone sam ostanala s vpe4atlenie 4e si mom4e taka 4e viziqta nema kak da te kefi ama ako be6e momi4e dr 6te6e da misli6 :wink:
дрън-дрън 8-)
Аз харесвам Нора... с'а к'во, ще кажеш, че съм лесбийка ли :-D

mi az ne sam go kazala ti go kaza

Blab
03-23-2008, 11:46
:razz:

попадаш във възрастовия интервал, който споменах, нали 8-)

Pedigree
03-23-2008, 11:47
ami mn qsno 4e nqma da mu haresva6 viziqta a glasa.pone sam ostanala s vpe4atlenie 4e si mom4e taka 4e viziqta nema kak da te kefi ama ako be6e momi4e dr 6te6e da misli6 :wink:
дрън-дрън 8-)
Аз харесвам Нора... с'а к'во, ще кажеш, че съм лесбийка ли :-D

mi az ne sam go kazala ti go kaza
Оф,моме,тебе само е.бането ща опрай. 8-)

Naman07
03-23-2008, 11:47
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

i taka si izbiva6 kompleksite li?
mn qsno 4e nikoga nqma da si kato nego :-P
Ограни4ена си .. за това 4е някой ти е антипати4ен ,не може да има само 1 при4ина (завист).За жалост много хора в този форум са ограни4ени като теб и това е факт...
П.П. : не искам да обиждам никой ,просто изразявам мнение,а това 4е няква малка ***** не може да го разбере ...през к*** ми е :razz:

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:48
:razz:

попадаш във възрастовия интервал, който споменах, нали 8-)

i kfo problem li e,.ti na 100 li si? ili ne si bila na taq vazrast

xXxScreamxXx
03-23-2008, 11:49
tozi otgovor potvarjdava moeto mnenie ZAVIJDATEEEEEE :grin: :grin: :grin:

6toto ne mojete da ste kato nego


xaa .. i na men toi mi e 1 ot favoritite no ne jiveq s misalta 4e si4ki iskat da sa kato nego ili ne6ty takova .. kamo li 4e my zavijdat ....


prosto ti si prevazbydena ot misalta za nego ;)

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:49
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

i taka si izbiva6 kompleksite li?
mn qsno 4e nikoga nqma da si kato nego :-P
Ограни4ена си .. за тоав 4е някой ти е антипати4ен ,не може да ина само 1 при4ина (завист).За жалост много хора в този форум са ограни4ени като теб и това е факт...
П.П. : не искам да обиждам никой ,просто изразявам мнение,а това 4е няква малка ***** не може да го разбере ...през к*** ми е :razz:

na men mi e prez ******* ti kvo misli6

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 11:50
:razz:

попадаш във възрастовия интервал, който споменах, нали 8-)

i kfo problem li e,.ti na 100 li si? ili ne si bila na taq vazrast

бас държа,че на твоите години не е разсъждавала толкова тъпо /и е била грамотна/

Naman07
03-23-2008, 11:51
tozi otgovor potvarjdava moeto mnenie ZAVIJDATEEEEEE :grin: :grin: :grin:

6toto ne mojete da ste kato nego


xaa .. i na men toi mi e 1 ot favoritite no ne jiveq s misalta 4e si4ki iskat da sa kato nego ili ne6ty takova .. kamo li 4e my zavijdat ....


prosto ti si prevazbydena ot misalta za nego ;)
Много то4но,или просто иска да си на4еше езика с някой :Д

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:52
:razz:

попадаш във възрастовия интервал, който споменах, нали 8-)

i kfo problem li e,.ti na 100 li si? ili ne si bila na taq vazrast

бас държа,че на твоите години не е разсъждавала толкова тъпо /и е била грамотна/

a poznava6 li me ta da znae6 kolko sam gramotna
po forumite ne moje6 da sydi6 kakyv e 4ovek vse pak

Blab
03-23-2008, 11:53
И екстийм е на твоите години, 'ма не е истерична фьенка... 'щото ти си точно т'ва :-D

Тоз', ДениТУ, явно замества НикиТУ от миналата година 8-)

psychopath
03-23-2008, 11:53
:razz:

попадаш във възрастовия интервал, който споменах, нали 8-)

i kfo problem li e,.ti na 100 li si? ili ne si bila na taq vazrastкой е казъл, че е проблем?

просто този факт обяснава:
грамотността ти, интелекта ти...

Naman07
03-23-2008, 11:54
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

i taka si izbiva6 kompleksite li?
mn qsno 4e nikoga nqma da si kato nego :-P
Ограни4ена си .. за тоав 4е някой ти е антипати4ен ,не може да ина само 1 при4ина (завист).За жалост много хора в този форум са ограни4ени като теб и това е факт...
П.П. : не искам да обиждам никой ,просто изразявам мнение,а това 4е няква малка ***** не може да го разбере ...през к*** ми е :razz:

na men mi e prez ******* ti kvo misli6
КАТО ТИ Е ПРЕЗ ******* какво мисля,защо пускаш теми във форум ?!?!?!Ама,4е малоумна ***** :-D :-D

MusicIsTheKey
03-23-2008, 11:55
За какво трябва да му завиждам, че не проумявам?

Момиче съм и смятам, че изглежда като педал.

TheForbiddenOne
03-23-2008, 11:56
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

i taka si izbiva6 kompleksite li?
mn qsno 4e nikoga nqma da si kato nego :-P
Ограни4ена си .. за тоав 4е някой ти е антипати4ен ,не може да ина само 1 при4ина (завист).За жалост много хора в този форум са ограни4ени като теб и това е факт...
П.П. : не искам да обиждам никой ,просто изразявам мнение,а това 4е няква малка ***** не може да го разбере ...през к*** ми е :razz:

na men mi e prez ******* ti kvo misli6
КАТО ТИ Е ПРЕЗ ******* какво мисля,защо пускаш теми във форум ?!?!?!Ама,4е малоумна ***** :-D :-D

poneje na teb ti e prez **** za moeto mnenie na men mi e za tvoeto a ne za na vsi4ki ostanali misle 4e se bqh izrazila qsno na men mi e prez ******* ti kvo misli6

Rossmary
03-23-2008, 11:57
:razz:

попадаш във възрастовия интервал, който споменах, нали 8-)

i kfo problem li e,.ti na 100 li si? ili ne si bila na taq vazrast

бас държа,че на твоите години не е разсъждавала толкова тъпо /и е била грамотна/

a poznava6 li me ta da znae6 kolko sam gramotna
po forumite ne moje6 da sydi6 kakyv e 4ovek vse pak

Е, нали като пишеш тук, виждаме как пишеш и как мислиш. Или ти тука нарочно ни гавриш, да си помислим, че си неграмотна и тъпа...

LSGirl
03-23-2008, 11:58
Гей или не все тая....Има си глас момчето за това е там да пее.Лично аз не го харесвам като мъж,ама както казахте "12-15 годишните е нормално да го харесват"

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 12:01
Гей или не все тая....Има си глас момчето за това е там да пее.Лично аз не го харесвам като мъж,ама както казахте "12-15 годишните е нормално да го харесват"

не е.

а на мен дори гласа му не ми харесва-някакъв лигав е...

а за визията,пф,няма нужда да я обсъждаме,мисля...

това,че 12-15 годишни го харесват сещаш ли се какво показва? :?

krisi_bep
03-23-2008, 12:02
Момиче съм.И на мен ми допада,особено усмивката му,но на моменти някои неща ги прави точно като гей :-D

И като повечето момичета припадат по него трябва момчетата да му завиждат ли?!Тъпо ми звучи...

Madness
03-23-2008, 12:03
момиче съм и от двата пъти,дето съм гледала тая боза,останах с впечатлението,чеее...да,при ича на педал (((:

Naman07
03-23-2008, 12:04
ми да не мога да съм като него...


нямам финансовата възможност за такава операция (инплантация на кюрек в лицето)

i taka si izbiva6 kompleksite li?
mn qsno 4e nikoga nqma da si kato nego :-P
Ограни4ена си .. за тоав 4е някой ти е антипати4ен ,не може да ина само 1 при4ина (завист).За жалост много хора в този форум са ограни4ени като теб и това е факт...
П.П. : не искам да обиждам никой ,просто изразявам мнение,а това 4е няква малка ***** не може да го разбере ...през к*** ми е :razz:

na men mi e prez ******* ti kvo misli6
КАТО ТИ Е ПРЕЗ ******* какво мисля,защо пускаш теми във форум ?!?!?!Ама,4е малоумна ***** :-D :-D

poneje na teb ti e prez **** za moeto mnenie na men mi e za tvoeto a ne za na vsi4ki ostanali misle 4e se bqh izrazila qsno na men mi e prez ******* ti kvo misli6
Каде по-то4но в поста ми пише ,4е не ми пука за мнението ти?!Ти въобще 4етеш ли или само се заяждаш?!Tова ,4е не схващаш за какво ти говоря ,показва само колко си ОГРАНИ4ЕНА! :-P

Pedigree
03-23-2008, 12:07
И на мен не ми харесва как пее.
Интересното обаче е,че не разбирам какво му харесвате,но ще си остана непросветена,предполагам.

Naman07
03-23-2008, 12:11
То явно всеки тук,който не му симпатизира е някъв завистник....,някъв комплексиран идиот без право на мнение 8-) :D :D

ЕPu
03-23-2008, 12:14
Няма НОРМАЛЕН хетеросексуален мъж, който да му завижда.
Не казвам, че е гей, ама всеки случай и мъж не е ..

TheForbiddenOne
03-23-2008, 12:16
То явно всеки тук,който не му симпатизира е някъв завистник....,някъв комплексиран идиот без право на мнение 8-) :D :D

ne prosto vseki si ima mnenie i ima pravo da go izkaje
i Naman07, ne mislq 4e hora koito se izrazqva s dumite : "prez **** mi e " mogat da govorqt za intelekta na drugite

Naman07
03-23-2008, 12:20
То явно всеки тук,който не му симпатизира е някъв завистник....,някъв комплексиран идиот без право на мнение 8-) :D :D

ne prosto vseki si ima mnenie i ima pravo da go izkaje
i Naman07, ne mislq 4e hora koito se izrazqva s dumite : "prez **** mi e " mogat da govorqt za intelekta na drugite
Ти сама се изрази по този на4ин ,така 4е не се хващай за това :D ти в момента обяви вси4ки хора,които псуват ,за ниско интелектуални :D

TheForbiddenOne
03-23-2008, 12:23
То явно всеки тук,който не му симпатизира е някъв завистник....,някъв комплексиран идиот без право на мнение 8-) :D :D

ne prosto vseki si ima mnenie i ima pravo da go izkaje
i Naman07, ne mislq 4e hora koito se izrazqva s dumite : "prez **** mi e " mogat da govorqt za intelekta na drugite
Ти сама се изрази по този на4ин ,така 4е не се хващай за това :D ти в момента обяви вси4ки хора,които псуват ,за ниско интелектуални :D

za nisko inteligentni ne no ne i za visoko
i se izrazih taka za da vidi6 sam/sama kolko prosta6ko izglejda ot strani

krisi_bep
03-23-2008, 12:25
Винаги тъпите и безсмислени теми правят по 2436534 страници за минимално време...

Naman07
03-23-2008, 12:30
Просташко изглежда и писането ти :-D ,изразих се по този на4ин с намерението да ме разбереш.Все пак 4овек,който пише така не се слави с "visok intelekt" и въобще,защо ли спорим,ти си 4овек,който не приема мнието на другите (не говоря само за моето) ,все пак защо пусна темата-да се заяждаш с всеки които не го харесва?!Защото така изглежда отстрани!

AutumnTears
03-23-2008, 15:16
Просташко изглежда и писането ти :-D ,изразих се по този на4ин с намерението да ме разбереш.Все пак 4овек,който пише така не се слави с "visok intelekt" и въобще,защо ли спорим,ти си 4овек,който не приема мнието на другите (не говоря само за моето) ,все пак защо пусна темата-да се заяждаш с всеки които не го харесва?!Защото така изглежда отстрани!
+1 :razz:

joalbrito
03-23-2008, 15:43
ne moga da sxvana edno:za6to vsi4ki momi4eta mislqt za DENISLAV e mn gotin (kakto i az mn qsno :P ) a mom4etata 4e e gey :o .Spored men mu zavijdat a vie kvo misliteми то по тая логика аз завиждам на Азис щот само го плюя :?

d1zzy
03-23-2008, 16:02
Е, аз съм момиче, а Денислав ми е изключително противен. Сигурно му завиждам? Поне да се научи да мълчи, не да се хвали, че стоял 1/5/10 часа пред огледалото, пък после хората го мислели за гей...
И стига с тая теория "ти не го харесваш, значи му завиждаш". Щом един човек не харесва друг, НЕ значи че му завижда, точно обратното - не му допада нищо в него.

psychopath
03-23-2008, 16:27
Е, аз съм момиче, а Денислав ми е изключително противен. Сигурно му завиждам? Поне да се научи да мълчи, не да се хвали, че стоял 1/5/10 часа пред огледалото, пък после хората го мислели за гей...
И стига с тая теория "ти не го харесваш, значи му завиждаш". Щом един човек не харесва друг, НЕ значи че му завижда, точно обратното - не му допада нищо в него.авторката е на 12...за к'ъв *** й обясняваш...няма смисъл ;)

HiP_HoP
03-23-2008, 16:33
Ми и аз съм момиче,ама тоя ми изглежда голям гей,не че нещо,ама... :?

mhmhmhmhm
03-23-2008, 16:55
Не знам дали е гей,ама е грозен :P
момиче съм

FatPanda
03-23-2008, 17:53
дИнислав е насран гларус

TheForbiddenOne
03-23-2008, 19:57
Е, аз съм момиче, а Денислав ми е изключително противен. Сигурно му завиждам? Поне да се научи да мълчи, не да се хвали, че стоял 1/5/10 часа пред огледалото, пък после хората го мислели за гей...
И стига с тая теория "ти не го харесваш, значи му завиждаш". Щом един човек не харесва друг, НЕ значи че му завижда, точно обратното - не му допада нищо в него.авторката е на 12...за к'ъв *** й обясняваш...няма смисъл ;)

samo za info ne sam na 12

psychopath
03-23-2008, 20:51
дИнислав е насран гларусне е гларус. миньор е . 8-)



само за инфо- акъла ти е на 11-годишна

5StaR
03-24-2008, 00:57
Не съм чел мнения,само ще quote-на... "Завиждат или кФо"
Ти не си над 15 години, Съкваш гномски топки и за да го кажа по интелектуално... Искам да извърша полов акт със биологичния ти родител от женски пол,защото IQ то ти е на опасно ниско за съществуването на човешки субект ниво.

bub4eto_933
03-24-2008, 07:05
Хахаха...ако обичаш не казвай "всички"!Аз,например, Не си падам по травестити!

dan4ety
03-24-2008, 07:29
Момиче съм и смятам, че е грозен... и тъп. Има къде, къде по-нормални. И не виждам защо му е да парадира с това, колко кецове има? (това ми го казаха приятелки, че е казал, че имал много кецове, за това не съм сигурна дали информацията е вярна...). На мене ми прилича на пе*ераст :-o Просто за такъв го мисля...


Е, аз съм момиче, а Денислав ми е изключително противен. Сигурно му завиждам? Поне да се научи да мълчи, не да се хвали, че стоял 1/5/10 часа пред огледалото, пък после хората го мислели за гей...
И стига с тая теория "ти не го харесваш, значи му завиждаш". Щом един човек не харесва друг, НЕ значи че му завижда, точно обратното - не му допада нищо в него.

Съгласна съм :) Не мисля, че който не го харесва, му завижда... Аз не мисля, че му завиждам. И, ако бях момче, никога не бих искала да съм като него... Просто ми е противен...

lipsvashh_mi
03-24-2008, 07:42
ne moga da sxvana edno:za6to vsi4ki momi4eta mislqt za DENISLAV e mn gotin (kakto i az mn qsno :P ) a mom4etata 4e e gey :o .Spored men mu zavijdat a vie kvo mislite
:D еми аз съм момиче и изобщо не го харесвам..само като го чух,че стоял 2 часа пред огледалото и ми минаха всичките мераци :razz:

FatPanda
03-24-2008, 08:10
както каза Psychopath* Денислав е насран миньор 8-)

до авторката
май завиждаш на оная пача Пламена ...

Mitio_man
03-24-2008, 12:53
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)
xaxaxaxa кравата на село :D .аз съм момче и смятам че си е 100% педераз.кой друг би ходил с такваз коса и розови дрехи.всички,които мисля друго да си го начук*т

Alcohooligan
03-24-2008, 13:46
ако исках да приличам на него щях да си сложа умряло животно на главата... няма за кво да му завиждам на човекът прическа - около мен си има пу*чици и без да нося розови дрешки.

бтв, на роби уилямс песента я изпя ужасно.

cold_arrow
03-24-2008, 13:51
Ми... Той е от моя град.... Знам го.
Не е гей, спи с момичета поне за пред хората, и в същото време е лайно.
Не е педераст, ама е ебаси злето.
Прост пример- профила му в импулс- описанието. Като го прочетеш и ти става ясно...
И съм момиче. Това,че някви пискливи пикли припадат по него далеч не значи,че всички момичета му се кефят.

i kak mu e nicka v impulse ?????

LoLi_PoP
03-24-2008, 14:51
i na men sushto mi haresva :grin: ne mislq che vsichki momicheta go haresvat zashtoto nqkoi momicheta sushto kazvat che e gei .. spored men momchetata ne zavijdat...imat si sobstven stil i .. chestno kazano leko nadut mi se vijda..moji i zaradi tva da e.. edin pyt go razpitvaha nqkfi raboti i toi vika imam mn drehi i kecove...ami nikoi ne go beshe pital tva ama .. :-D

b0Nb0n
03-24-2008, 16:32
ami nqma kak da mu zavijdam ne go znam kaf e toq za prav pyt go 4uvak s kvo sa zanimava toq :D

Duvessa
03-24-2008, 17:23
Не му завиждат. Просто наистина прилича на гей. Гласа му не мога да понасям. Момиче съм, ама е хиляда пъти по-лигав от мен. Бих предпочела да се самоубия, от колкото да бъда с някой като него :D

neshtasten
03-24-2008, 18:14
ami mn qsno 4e nqma da mu haresva6 viziqta a glasa.pone sam ostanala s vpe4atlenie 4e si mom4e taka 4e viziqta nema kak da te kefi ama ako be6e momi4e dr 6te6e da misli6 :wink:

пак ти казвам-и аз съм момиче.

той е грозен педераст.

Хаха той е грозен педерас защото знаеш че неможеш да имаш момче като него А каква ли е причината ? сама се досети Нищо лично :razz:

mhmhmhmhm
03-24-2008, 18:21
точно по такива момчета си падам :razz: :razz: :razz:

Kaos_Urbano
03-24-2008, 18:23
Никой не му завижда .. просто виждат че е ебаси жената и за тва го нареждат .Пък и според мене е смешен,а а съм момиче!Тъй ,че ..

machoka
03-24-2008, 18:59
Без да съм чел предишните мнения ще кажа следното:

1. От гледната точка на мъж - МНОГО е готин, чаровен, с излъчване и стил /поне стилистите му са добри/

2. От гледна точка на музикант от преди да проходя - пее много добре, макар и да има още какво да научи /да, много има да учи, не слушайте какво ви говори журито, не са много искрени/ - но за възрастта си се справя отлично.

Като цяло - има визията и страхотната предпоставка да бъде следващият Мюзик Айдъл! Благородно му завиждам по смисъла на това, че ако бях на неговата възраст и се занимавах с пеене - щях да искам да приличам на него.
Е, за щастие имам по-големи цели.

DjBaloon
03-24-2008, 19:04
Държи се неестесвено... а щом девойките харесват мишки(защото прилича изключително) няма лошо :)
Това си е тяхно право,както и наше ние да преценим дали харесваме някой
на мене ми р противен.. изкуствен .. атипатичен.. 99% гей и мисля че надали има хора,които да вярват че това с Пламена е истинско а не поставено за рейтинг :-D

karit0
03-24-2008, 19:18
Кой каза че момичетата то харесват??? :? Аз съм момиче и тоя Денислав ми е адски противен.Направил си е 'Fashion' прическата,облякъл е скъсаните дънки и розоФата блузка и е отишъл в TV-то да се сваля с Пламенчето(нищо против нея нямам).

evi_vd
03-24-2008, 19:21
сладък е .. да :) осбено кат се усмихне... :-) ноо Иван по-ме кефи :grin:

chocoleptic
03-24-2008, 19:56
сладък е .. да :) осбено кат се усмихне... :-) ноо Иван по-ме кефи :grin:
+1 .. Иван си е Иван - най-големия !

•._.•No_NaMe•._.•
03-25-2008, 08:09
НЕ Е ГЕЙ . Те просто му завиждат,аз съм на същото мнение.
Мн си е готин,почти всички му завиждат.
Той е номер 1
СлаДурчи
:-) mn e gotin :-)

FTFOI
03-25-2008, 08:50
да, готин е има някакъв фешънски стил и изглежда добре. Съгласен съм, само дето....
не може да пее...и Е гей. :? 8)

sh3_1s_7h3_0n3
03-25-2008, 09:56
Не виждам пък какво има да му завиждат момчетата на Денислав. Според мен е лигав и тая тяхната сладникава история с Пламена.... "Лигльо и Лигла". :?
Умстевеният му капацитет (от малкото му кратки интервюта) също не е завидно голям, така че наистина не разбирам за какво точно Мъжете пък имат да му завиждат. :-o
Харесва се на момиченцата тип 'Пламена', които се прехласват по фешънчета или на 14годишните празноглави кукли. В него харесвам единствено чаровната му усмивка, но дори и тя понякога излъчва особен вид тъпота.
Относно пеенето му... Ивайло според мен е милиард пъти по-добър от него, както Тома и оня Рижльо ( :-) :oops: )

gin4e
03-25-2008, 20:30
Не всички момичета си падат по лигави геичета като Денислав :? , а момчетата просто НЯМА за какво да му завиждат ...

РоЗуФ БиБеРоНеЦ
03-26-2008, 05:30
Пахаха ако момчетата го харесваха ,би било голям резил ... Денислав е тъп гей,има тъпа гейска усмивка и ме дразни :)
А съм момиче.
Противен ,гнусен фешън ... :| :-o

mizantrope
03-26-2008, 07:56
Bre,kakvi sporove sa se zavadili i to zaradi nqkakav personaj ot muzikalno predavane. Da vi se nachudi chovek...

Omen
03-26-2008, 08:05
mrazq ligavi pedal4eta! i az li zavijdam :lol:

jeni92_abc
03-26-2008, 12:48
завиждат на Денислав щото:

-немогат да са като него
-не изглеждат толкова добре
-немогат да пеят
-грозни са

:lol:

Alcohooligan
03-26-2008, 14:17
завиждат на Денислав щото:

-немогат да са като него
-не изглеждат толкова добре
-немогат да пеят
-грозни са

:lol:

1. не искам да съм като него.
2. изглеждам по-добре от тоя бахур и смея да твърдя, че се обличам по-стилно от него, без гардероба ми е да е пълен с псевдо-фешън парцали. (то верно, че там стилистите ги обличат, но все пак...)
3. пея вярно. нищо повече. той пее като жена. единствения глас от тоя мюзик айдъл, който ми допада е този на тома.
4. дали съм грозен или не го уточнихме по-горе, красив съм даже. 8-)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-26-2008, 15:48
аз не съм му голяма фенка ама не е лош все пак е симпати4ен :-)

lov3m3
03-26-2008, 15:52
(puke) ima ujasen xarakter i e adski nadut :? ne mersi .... a i e verno 4e privli4a samo momi4enca na po 12 13 godini [-( Ivan rlz NAI-GOLEMIQ

mhmhmhmhm
03-26-2008, 15:53
завиждат на Денислав щото:

-немогат да са като него
-не изглеждат толкова добре
-немогат да пеят
-грозни са

:lol:
а сигурно и НЕМОГАТ да пишат :x
а бтв каква е разликата м/у 2 и 4?

cold_arrow
03-26-2008, 15:54
(puke) ima ujasen xarakter i e adski nadut :? ne mersi .... a i e verno 4e privli4a samo momi4enca na po 12 13 godini [-( Ivan rlz NAI-GOLEMIQ

dabe da ivan pee gotino ama e tolko ligav . denislav rlz he is the best :)

Em3r1ca
03-26-2008, 16:12
Ужасен е, мяза на лигав тъпак.
ПП момиче съм

gorska
03-26-2008, 17:16
Денислав не е нищо повече от грозна маймуна, с малки черни черти вместо очи, мазнишка усмивка, голямо самочуствие... и скапана прическа да не забравяме. :)
Хубаво, айде, не е хомосексуалист човека, а просто е педал. Сега доволен ли си, авторе? :)
Никой нормален човек с хубав вкус и стойности в живота не би му завиждал!
П.П. Момиче съм. :wink:

DisciplineAndOrder
03-26-2008, 17:51
http://www.prikachi.com/files/126241C.jpg

ахаха,тоя как прилича на Динуслав

BioX
03-26-2008, 17:57
toq denislav ne6to mn nadyt i ddz ne me radva koi znai kolko i sas iskazvaniqta si o6te v na4aloto..ne me radva osobeno...
ivan radva s peeneto si ama naistina mn se ligavi....
& toma sa6to me kefi vapreki 4e ne e moi tip 4ovek ama pone e estestven...
:) :) :)

cold_arrow
03-26-2008, 18:43
toq denislav ne6to mn nadyt i ddz ne me radva koi znai kolko i sas iskazvaniqta si o6te v na4aloto..ne me radva osobeno...
ivan radva s peeneto si ama naistina mn se ligavi....
& toma sa6to me kefi vapreki 4e ne e moi tip 4ovek ama pone e estestven...
:) :) :)
ei mujo 6te bia :-D :-D kfo lo6o ima kat govori z drehite si i kolko kecove ima :D be mn mn si e gotin i pee super.ivan su6to radva ama denislv the best :-)

mhmhmhmhm
03-26-2008, 18:55
http://www.prikachi.com/files/126241C.jpg

ахаха,тоя как прилича на Динуслав
:razz: :razz: :razz:

cold_arrow
03-26-2008, 18:57
http://www.prikachi.com/files/126241C.jpg

ахаха,тоя как прилича на Динуслав
:razz: :razz: :razz:
пфф да бе да прилича на дедоти тоа толко грозен не е хубав кат ДенИслав ;) :-)

kartof4eska
03-26-2008, 19:04
за пуберките,който са толковааа неориентирани много ясно,че ще го харесват,ама и те ще пораснат де! Всичко с времето си......

Chris_bs
03-26-2008, 19:18
за да оборите че е педал/гей/манаф/ляв храст който както иска да го нарича трябва да докажете че е МЪЖ. А сега някой въобще знае ли какво значи МЪЖ? а не мъжленце.Ахххх колко съжалявам че махнаха казарматааа Аххх как ги обичат там такива мъжленца :-) щеше да го направи мъж.И щеше да се научи все с гръб в стената да спи.

oTPoBHa
03-26-2008, 19:40
хахахахххххххх
тва момче
да го вида некъде в перник ше го замервам с квото ми падне
ебаси от перник няма да излезе нещо хубаво
хеуахеаух
Яяяяяяяяяяяяяяяко е зле
мразя чалга
мразя мъже, които приличат на чалгарки
на путки
на некви.. никви :razz:

на тоя тип искам да му помогна.. да го утепам :razz:

cold_arrow
03-27-2008, 12:18
хахахахххххххх
тва момче
да го вида некъде в перник ше го замервам с квото ми падне
ебаси от перник няма да излезе нещо хубаво
хеуахеаух
Яяяяяяяяяяяяяяяко е зле
мразя чалга
мразя мъже, които приличат на чалгарки
на путки
на некви.. никви :razz:

на тоя тип искам да му помогна.. да го утепам :razz:


to koi ne mraz 4alga?! i da ti kaja vuob6te ne prili4a na 4lgadjia :? :?

oTPoBHa
03-27-2008, 13:13
хахахахххххххх
тва момче
да го вида некъде в перник ше го замервам с квото ми падне
ебаси от перник няма да излезе нещо хубаво
хеуахеаух
Яяяяяяяяяяяяяяяко е зле
мразя чалга
мразя мъже, които приличат на чалгарки
на путки
на некви.. никви :razz:

на тоя тип искам да му помогна.. да го утепам :razz:


to koi ne mraz 4alga?! i da ti kaja vuob6te ne prili4a na 4lgadjia :? :?

ахахахахаахаха
а на кво прилича?????? на емо?????

ааа мани забравих емо културата момче ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕ СЕЧЧЧ :razz:

psychopath
03-27-2008, 14:12
завиждат на Денислав щото:

-немогат да са като него
-не изглеждат толкова добре
-немогат да пеят
-грозни са

:lol:

1. не искам да съм като него.
2. изглеждам по-добре от тоя бахур и смея да твърдя, че се обличам по-стилно от него, без гардероба ми е да е пълен с псевдо-фешън парцали. (то верно, че там стилистите ги обличат, но все пак...)
3. пея вярно. нищо повече. той пее като жена. единствения глас от тоя мюзик айдъл, който ми допада е този на тома.
4. дали съм грозен или не го уточнихме по-горе, красив съм даже. 8-)i agree

cold_arrow
03-27-2008, 14:21
хахахахххххххх
тва момче
да го вида некъде в перник ше го замервам с квото ми падне
ебаси от перник няма да излезе нещо хубаво
хеуахеаух
Яяяяяяяяяяяяяяяко е зле
мразя чалга
мразя мъже, които приличат на чалгарки
на путки
на некви.. никви :razz:

на тоя тип искам да му помогна.. да го утепам :razz:


to koi ne mraz 4alga?! i da ti kaja vuob6te ne prili4a na 4lgadjia :? :?

ахахахахаахаха
а на кво прилича?????? на емо?????

ааа мани забравих емо културата момче ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕ СЕЧЧЧ :razz:

бе всеки си има различно мнение ти като не го харесваш има такива дето го харесват и неприлича на емо пффффф

DisciplineAndOrder
03-27-2008, 15:57
http://www.prikachi.com/files/126241C.jpg

ахаха,тоя как прилича на Динуслав
:razz: :razz: :razz:
пфф да бе да прилича на дедоти тоа толко грозен не е хубав кат ДенИслав ;) :-)

напротив,същия е

GreenFairy
03-27-2008, 16:16
http://www.prikachi.com/files/126241C.jpg

ахаха,тоя как прилича на Динуслав
:razz: :razz: :razz:
пфф да бе да прилича на дедоти тоа толко грозен не е хубав кат ДенИслав ;) :-)

напротив,същия е

Направо е копие...

cold_arrow
03-27-2008, 16:50
http://www.prikachi.com/files/126241C.jpg

ахаха,тоя как прилича на Динуслав
:razz: :razz: :razz:
пфф да бе да прилича на дедоти тоа толко грозен не е хубав кат ДенИслав ;) :-)

напротив,същия е

Направо е копие...

Da be da vuob6te ne si prili4at

Pedigree
03-27-2008, 18:12
Глупости,същия е като ДЕСНИслав. :P

FatPanda
03-27-2008, 18:15
същияя :lol:

Blab
03-27-2008, 19:23
:lol:
баси, чудех се на кой ми мяза :D

gorska
03-27-2008, 19:51
По-красив е от Денчо... :lol:

oTPoBHa
03-28-2008, 11:40
хахахахххххххх
тва момче
да го вида некъде в перник ше го замервам с квото ми падне
ебаси от перник няма да излезе нещо хубаво
хеуахеаух
Яяяяяяяяяяяяяяяко е зле
мразя чалга
мразя мъже, които приличат на чалгарки
на путки
на некви.. никви :razz:

на тоя тип искам да му помогна.. да го утепам :razz:


to koi ne mraz 4alga?! i da ti kaja vuob6te ne prili4a na 4lgadjia :? :?

ахахахахаахаха
а на кво прилича?????? на емо?????

ааа мани забравих емо културата момче ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕ СЕЧЧЧ :razz:

бе всеки си има различно мнение ти като не го харесваш има такива дето го харесват и неприлича на емо пффффф

именно
на лайно прилича
с пудра захар отгоре

hooliganka89
03-28-2008, 13:03
Az sam momiche i vaprosniqt Denislav ne mi haresva i to izobshto.
Nikoga ne bih iskala da sam s maj koito prekarva poveche vreme ot men pred ogledaloto.
Ne go znam gei li e kakav e i ne me interesuva,no az haresvam istinski maje,a ne nqkakvi jalki podobiq.
Malkite momichenca mnogo si padat po nego,no ne mogat li da razberat,che toi e po-jenstven i ot tqh?!Kak shte iskam da sam s nqkoi takav putio...
Ivan e nai-golemiq i e super simpatqga,ako trqbva da izbiram edin ot tqh dvamata,dali shte e za pevcheski vazmojnosti ili za viziq vse shte kaja Ivan!

PinkFloydSound
03-28-2008, 13:23
щото момичетата си падат по гейове...

за кво да му завиждам?

ако искам да съм като него, ще помоля някой да ми инплантира кюрек (права лопата) в лицето...
Хеййй, аз съм момиче и не си падам по гейове, още по-малко по педала Денислав...
До авторката на темата:
Не, не завиждам на Денислав, нито на Пламена за това, че я "чука" :lol: Просто ми е селяндурски лигльо и е адски тъп...
ИВАН Е НОМЕР ЕДНО!!! НЯМА ВТОРИ КАТО НЕГО!!!
Денислав е копирач и се мисли за уникатче, а поне да можеше да пееше...

Божее, той е фешън, а аз ги мразя :-x :lol: 8-)

PinkFloydSound
03-28-2008, 13:32
завиждат на Денислав щото:

-немогат да са като него
-не изглеждат толкова добре
-немогат да пеят
-грозни са

:lol:
а сигурно и НЕМОГАТ да пишат :x
а бтв каква е разликата м/у 2 и 4?
Ей, това е единственото твое мнение, което ме изкефи 8-)
до въпросната jeni92_abc:
Миличка, не са ли те учили в училище, че отрицателната частица "не" се пише отделно от глаголите?! Пише се слято само когато имаме деепричастие и то с частицата "да", когато глаголът изразява някакво сетиво...
Например:
недочувайки
недовиждайки
айде стига с толкова примери, че май главата ти ще запуши от цели два примера 8-)
Айде първо иди на даскало и си наваксай 4-те или 5-те изгубени години /ако не и повече/ и после идвай и ми разправяй какъв бил педалът Денислав!!! :P 8-)

enrique_fenka
03-28-2008, 14:12
Aз се чудя какво харесват момичетата на Денислав 8) Кухата му тиква е като на хамстер :razz: И аз съм момиче,но харесвам Иван :P

Иван е най-големия :wink:

EJI4eTy
03-28-2008, 14:39
Aз се чудя какво харесват момичетата на Денислав 8) Кухата му тиква е като на хамстер :razz: И аз съм момиче,но харесвам Иван :P

Иван е най-големия :wink:

Zorin
03-28-2008, 14:49
ау, какво противно момче :shock:

blahblahblah
03-28-2008, 15:26
Фешън е (демек изглежда гейски), но не е някакъв злобар и не е гаден. Аз нямам нищо против него.

ANTIHUMAN
03-30-2008, 14:36
Denislav spored men ne e gei. Emi kefi me

Ivan mi e NAI-PROTIVEN.Ako toi spe4eli za poreden pyt 6te dokajem kakvi sme NIE BYLGARITE! Vse pak e Music Idol nali ?
Dano da ne spe4eli Ivan bokluk e :-x

bebeto0o
04-01-2008, 13:55
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)
:D Moje i kravata da go blije ama mn mn malko hora mogat da mu st1pat i malkiq p1st. BAhHh kvo tolko zavijdate weeeee ????

mhmhmhmhm
04-01-2008, 14:02
^Що пък да не могат ? :-D

zvezdichka777
04-01-2008, 14:14
завиждайте на русата селянка, че пернико я чука а вас не

аре у лево



ХАХАХАХАХАйхахахахахахах тфа е дивооооо ... ама тя е курва малка нещастна гадна мръсна кифла .. кфо ше и завиждаме?

psychopath
04-01-2008, 14:19
http://www.prikachi.com/files/126241C.jpg

ахаха,тоя как прилича на Динуслав
:razz: :razz: :razz:
пфф да бе да прилича на дедоти тоа толко грозен не е хубав кат ДенИслав ;) :-)

напротив,същия е

Направо е копие...

Da be da vuob6te ne si prili4atТи май докато мастурбираш, запайки негова снимка си пропуснала да го видиш

psychopath
04-01-2008, 14:20
завиждайте на русата селянка, че пернико я чука а вас не

аре у лево



ХАХАХАХАХАйхахахахахахах тфа е дивооооо ... ама тя е курва малка нещастна гадна мръсна кифла .. кфо ше и завиждаме?"той я чука НЕЯ, а вас не"

psychopath
04-01-2008, 14:25
искам да се извиня на феновете на Денислав и на самия него...казах нещо невярно по негов адрес... :(


Преди около седмица казах, че може да пее...еми излъгал съм
вчера гледах концерта...и осъзнах грешката си..

zvezdichka777
04-01-2008, 14:26
завиждайте на русата селянка, че пернико я чука а вас не

аре у лево



ХАХАХАХАХАйхахахахахахах тфа е дивооооо ... ама тя е курва малка нещастна гадна мръсна кифла .. кфо ше и завиждаме?"той я чука НЕЯ, а вас не"

Ми ние само го харесваме .. никой не е казал че искаме да ни чука :д .. макар че няма да откажа (ебавам се)

zvezdichka777
04-01-2008, 14:29
Абе хора,намерих един форум в който пишеше че и миналата година се е явявал но не е стигнал до финал .. видях и снимки,бил е с очила (но пак е сладък) някой знае ли нещо .. за миналата година?

psychopath
04-01-2008, 14:32
завиждайте на русата селянка, че пернико я чука а вас не

аре у лево



ХАХАХАХАХАйхахахахахахах тфа е дивооооо ... ама тя е курва малка нещастна гадна мръсна кифла .. кфо ше и завиждаме?"той я чука НЕЯ, а вас не"

Ми ние само го харесваме .. никой не е казал че искаме да ни чука :д .. макар че няма да откажа (ебавам се)не говори в множествено число...

за себе си можеш да кажеш, но за другите не

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-01-2008, 14:33
Абе хора,намерих един форум в който пишеше че и миналата година се е явявал но не е стигнал до финал .. видях и снимки,бил е с очила (но пак е сладък) някой знае ли нещо .. за миналата година?

за миналата година не обаче той и вчера в предаването каза че още от миналата год се опитва да стигне до финала или нещо такова беше

zvezdichka777
04-01-2008, 14:43
Обаче си мисля че тфа е някъф трик за Делислав и Пламена..все ми е едно де . да правят кфот си искат!
Вище тфа.. делислав и пламена`2007

http://youtube.com/watch?v=NlJp9bP6MUg

Тия се познават от миналата година - не ви ли се вижда странно, че точно сега, преди да стигнат до финала се "влюбиха"???

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-01-2008, 14:47
о да вярно че те се познават от миналата год
их колко странно .... :?

zvezdichkaaa
04-01-2008, 15:04
Ахаха Динуслав :lol: .Все ми е тая къф е не съм тръгнала да се женя за него :D .Един от стотиците по тв-то.Мразя ги тия шоута Пей с мен,Мюзик незнам си кво само изместиха Герои :x .

FENKATAA
04-01-2008, 19:18
чесно казано мисля, че се мъчи се прави на гъзар .. не е грозно момчето, но не е мой тип не мисля ,че момчетата му завиждат с кво той е повече от тях ?? 8)

GossipGirl89
04-01-2008, 19:28
Сладък е. Има страшно чаровна усмивка. Това,че държи на външният си вид и се поддържа не означава,че е педе*аст. Има талант + визия - какво повече ?

psychopath
04-01-2008, 21:24
Сладък е. Има страшно чаровна усмивка. Това,че държи на външният си вид и се поддържа не означава,че е педе*аст. Има талант + визия - какво повече ? обаче това, че е анално податлив значи ;)

sexy_momi4e
04-02-2008, 07:00
Обаче си мисля че тфа е някъф трик за Делислав и Пламена..все ми е едно де . да правят кфот си искат!
Вище тфа.. делислав и пламена`2007

http://youtube.com/watch?v=NlJp9bP6MUg

Тия се познават от миналата година - не ви ли се вижда странно, че точно сега, преди да стигнат до финала се "влюбиха"???не,изобщо...не може да се влюбят още на първия ден като се видят :-o а и не е преди финала,на втория или третия ден...А Денислав е готин,няма спор :-)

kuklichka_bg
04-02-2008, 07:35
xhaxh denislav e qk ama ne me kefi ve4e 4ak tolkoz i nqma toi da e music idola :}

slavito007
04-02-2008, 08:08
За кое да му завиждам ? За розовото бельо, за многото кецове или за часовете пред огледалото ? :lol:

Pedigree
04-02-2008, 08:17
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)
:D Moje i kravata da go blije ama mn mn malko hora mogat da mu st1pat i malkiq p1st. BAhHh kvo tolko zavijdate weeeee ????
На какво да му завиждам,бре?
На конската му мутра,като настъпана краставица или на розовите му,предполагам,кални гащи?
Яд ви е,че Русокоска го чука,а не вие.

GossipGirl89
04-02-2008, 09:58
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)
:D Moje i kravata da go blije ama mn mn malko hora mogat da mu st1pat i malkiq p1st. BAhHh kvo tolko zavijdate weeeee ????
На какво да му завиждам,бре?
На конската му мутра,като настъпана краставица или на розовите му,предполагам,кални гащи?
Яд ви е,че Русокоска го чука,а не вие.

ОоО да!!! Умираме от яд,че Пламена го чука,а не ние :lol:

Просто изказваме мнение :) Както вече казах-харесва ми ,че държи на външният си вид и не виждам нищо лошо или педерастко в това.

Alcohooligan
04-02-2008, 15:08
хей, дениславе, де си ти ...?
*уя ми за теб тупти !!! :-)

Pedigree
04-02-2008, 16:09
Аз съм момиче,а мисля,че е гей. :)
Всяко момче,което иска като неговата фйешън причоскА,просто ще отиде на село,а кравата ще го оближе.
Нц,педерас. 8-)
:D Moje i kravata da go blije ama mn mn malko hora mogat da mu st1pat i malkiq p1st. BAhHh kvo tolko zavijdate weeeee ????
На какво да му завиждам,бре?
На конската му мутра,като настъпана краставица или на розовите му,предполагам,кални гащи?
Яд ви е,че Русокоска го чука,а не вие.

и не виждам нищо лошо или педерастко в това.
Освен да ти препоръчам очен лекар,друго не мога да направя. (:

mon4eto
04-02-2008, 16:10
Za men toi e absoluten gay i se pak az sam momi4e...mnogo me drazni tva mom4e :o

Sintya
04-02-2008, 19:59
Момиче съм.
Защо да завиждам на най обикновенно момченце, без стил, чар и хубав характер?
Тоз е помияр и селяндур, оставаше и да го харесвам...
Пфф, заблудените ми овчици... Денислав е гола вода, ще се радвам скоро да го махнат...

WINTER_NIGHT
04-02-2008, 20:10
е аз съм момиче и мисля,че той е педераст.

damn,защо всички си мислите,че когато не харесваш някого завиждаш или (любимото 8) ) 'избиваш комплекси'?

Samo takaaaaa! I az taka mislq - toi e tupo mazno 4algar4e! (koeto ne moje da pee 4alga) :grin: :grin:

P.S. momi4e sum..

DisciplineAndOrder
04-02-2008, 20:26
пламенка си ойде :D

AutumnTears
04-03-2008, 04:09
пламенка си ойде :D
mnogo me drazne6e taq selska 4anta dobre 4e Nora ostana ina4e 6tqh kategori4no da spra da gledam music idol.Elena pee6e nai hubavo imashe hubava viziq no za jalost v bulgaria kato music idol nqma da ima realizaciq :cry: :cry: