PDA

View Full Version : Любов ... не обяснима



Karamel4e_to
03-23-2008, 11:53
Значи имам си приятел от 3 месеца и половина и тои много държи на мен доказвал ми го е , аз сащо го харесвам (тои е на 18 а аз 15 ) но проблема ми не е с него , Още като трагнахме с него след 1 седмица г.д се появи друго момче (турчин е ) и започнахме да се зарибяваме после доидоха и изневерите кам приятеля ми :( аз се влюбих в това момче опитах се да говоря с родителите ми за нео но те категорично отказаха защото ев турчин карах се с тях заради него приятелите ми сащо бяха против и с тях се карах ... и преди 1 месец и половина тои ми каза че не е готов за сериозна вразка (малко преди това скасах с приятеля ми заради него ( тои искаше)) бях сасипана като разбрах че това е края с Това моммче да го наречем И.... след това се сдобрих с приятеля ми защото тои заслужаваше да е щастлив , щом аз немога поне тои да е (приятеля ми не ми е безразличен напротив мн си го харесвам ) преди малко не издържах и написах на И.... :znam che veche sam ti bezrazlichna che sichkite ti chuvstva i simpatii kam men sa minalo no iskam da ti kaja nesto koeto mi teji koeto imam nujda da ti go kaja . Migovete koito prekarah s teb sa mn cenni za men nikoga nqma da gi zabravq beshe mn priqteno v pregradkite ti chuvstvah se mn shtastliva ,kogato bqh s teb drugite nqmaha nikfo znachenie za men , neosetno se privarzah kam teb, i zapochnah da se vliubvam v teb zashtoto za men ti beshe razlichen beshe neveroqten beshe neshtoto koeto vinagi sam iskala , znam che ne postapvah pravilno kato hodeh s T..... i i bqh ednovremmeno i steb no povqrvai mi naistina iskah da sam s teb i zatova go ostavih za da sam s teb mn sajalqvam che sichko mejdu nas svarshi , no sqko neshto si ima krai. iskam samo da si shtastliv i shtom shtastieto ti ne e da si s men to togava badi shtastliv s druga ili sam iskam prosto da si shtastliv . znam che dumata obicham te e silna no sega tochno neq mi idva da napisha ... obicham te ... beshe mi hubavo s teb blagodarq ti za vsichko (az sam 9 klas a toi 8 klas ) а тои ми отговори : znai 4e az kato fr mnoo si te obicham :) znam 4e si mnoo qko momi4e na kоeto moga da raz4itam .. no prosto iskam za sega pone da sam sam ne iskam da sam s druga..shtoto lqtoto sas sigurnost ve4e nqma da me ima tuka..az tova go znaeh.. i prosto ako trygna s teb shte se privyrjim edin kam drug.. i posle shte mi e trudno..prosto ne iskam nishty s nikoq za sega..a ti ne zaslujavash da si izpolzvana i t.n.ok no prosto.. yuni mesec moji bi shte zamina.. nZdo septemvri trqbva da sme tam i da sa me zapisali v nqkvo daskalo.. i ne iskam nishto sorry :( nemoga da povqrvam ne moga da spra da placha shte go zagubq za vinagi ....kajete mi kfo da pravq kak da go zabravq :smt022 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kolji
03-23-2008, 12:23
:( на истина много кофти се се получило! Ми... незнам според мен остани с приятеля ти и се опитай да го забравиш! :)

hooliganka89
03-23-2008, 12:30
Za turchin ne mi se komentira,sorry za koeto.
Vijdam,che ti e gadno i trudno preodolqvash tazi razdqla i sega nqma da t e riqtno da nasajdam pasata na momcheto koeto "obichash",slagam obicham te v kavichki zashtoto i az na tvoite godini se vlubvah razlubvah prez den.
Ti sega shte kajesh,"Neee,toi e edinstven za men",taq pesen q znaem.
Malka si i vijdash,che ne mojesh da si s nego,tochno zaradi tova taka silno go jelaesh.

Mementomori
03-23-2008, 12:43
Много объркана история,обичаш един,но си с друг,по-добре ясно разясни на себе си какво искаш и накрая май е по-добре да останеш сама,за да преусмислиш положението и звемеш най-правилното и подходящо решение!Не може да си с турчина,щом той не иска,но защо си с този Тедо,като нямаш симпатии?Не го залъгвай,защото ще стане по-лошо и един ден ще ти омръзне да се правиш на хуманистка,която се жервта,за да бъде бившето/настояще гадже щастливо и ще го нараниш много повече,бъди честна с него,истината преди всчико!Успех!

Karamel4e_to
03-23-2008, 12:48
шибани турци... техните жени са в турция , да вървят и да си ги тарсят там , ще ги избием до крак мамицата им мрасна едни пат се освободихме от тях втория пат ще ги унищожим


и авторке поне кажи на приятеля си че си ходила и с друг докато сте били заедно шибана курво


еи турци и курви се събрали на едно място , 2-те неща които наи много обичам


1во не сам курва и 2ро казах на приятеля ми за това момче в случея харесвам и двамата но към това другото момче имам по силни чувства

Mementomori
03-23-2008, 12:57
Хайде,не нападайте момичето сега!Какви са тези цинизми,какво е това нещо?Я,по-спокойно с избиването на комплекси!Тя иска съвет,някой я напада!

Scared_Straight
03-23-2008, 13:24
Имам чувството,че и ти незнаеш какво искаш.

beb4eto_92
03-23-2008, 13:32
Аз лично не съм на мнение че има значение дали е българин,турчин или какжото и да е...когато си влюбен това няма значение.Майка ти и баща ти е нормално да не приемат такава връзка,не им се сърди искат да те предпазят.Според мен трябва да забравиш това момче и да останеш с гаджето си.Замисли се как ще се чувстваш ако се привържеш още повече към него и той след 2 месеца замине.Повярваи тогава ще ти е мн по кофти от сега.И да кажеш после какво си решила и какво е станало...желая ти късмет :-)

evelinka1122
03-23-2008, 13:46
Следвай сърцето си... към когото имаш най-силни чувства към него върви и се бори за любовта му...!!! Бори се! А с родителите ти поговори пак и постигнете компромисно решение :) УСПЕХ! :-)

Karamel4e_to
03-23-2008, 14:33
Следвай сърцето си... към когото имаш най-силни чувства към него върви и се бори за любовта му...!!! Бори се! А с родителите ти поговори пак и постигнете компромисно решение :) УСПЕХ! :-)

emi da no toi iuni zaminava za wiena i ne iska da se privarzva poveche kam men inache shtqh da se borq za lubovta ni

NightGuardian
03-23-2008, 14:51
По-добре се подготвяй от сега с забравянето му ,че ако сега стане нещо после замине , ще ти е много по-трудно ! Излизай отдай се даи всичко от себе си на сегашния си приятел , той го заслужава след това което си му причинила....А след като замине(турчето) , ще си щастлива много повече приятелят си !