PDA

View Full Version : Ужасно объркан какво да правя???!!!



Onyx
03-23-2008, 14:46
Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)

vamp
03-23-2008, 14:48
Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)

Намери друга,тая не те заслужава,дори и да тръгнете ще скъсате скоро след това.Така стана с мен,бях щастлив,но повече бях нещастен,тя се държеше гадно с мен,а беше първото ми гадже и разбираш колко привързан бях.Та не си го причинявай мой човек,намери си някоя която те разбира и те оценява!

ResPekT333
03-23-2008, 15:06
Намери друга,тая не те заслужава,дори и да тръгнете ще скъсате скоро след това.Така стана с мен,бях щастлив,но повече бях нещастен,тя се държеше гадно с мен,а беше първото ми гадже и разбираш колко привързан бях.Та не си го причинявай мой човек,намери си някоя която те разбира и те оценява!


+1 8)

a3c1M
03-23-2008, 15:16
Мислиш че не можеш без нея, спри да мислиш за нея и с времето ще я забравиш. Знам от личен опит 8)

iiirish
03-23-2008, 15:18
това със самоубийството отдавна вече стана банално. нито ти ще се хвърлиш като не си с нея, нито ще тръгнеш да се бесиш.
защо толкова преувеличавате нещата?! искате да ви забелязват?! стига ве! аз съм на 20 и се радвам, че не съм имала подобни психичеки проблеми със вътрешното си аз :razz:

Abigoria
03-23-2008, 15:20
Защо съдите за всички по една? Тфа, че vamp е ходил с мърша не значи, че всички момичета са такива... :?

evelinka1122
03-23-2008, 15:48
Ние момичетата сме такива много обичаме да се правим на недостъпни :) Виж аз ще те посъветвам за последен път да я питаш дали иска да има нещо общо с теб и ако ти каже не... време е да я забравиш :)

Anabel
03-23-2008, 15:52
Може би момичето не те харесва,но не иска да ти го каже право във очите и се прави,че не разбира.Сигурно не иска да те нарани по пряк начин.По-добре си намери друга.

sexy_momi4e
03-23-2008, 15:57
Може би момичето не те харесва,но не иска да ти го каже право във очите и се прави,че не разбира.Сигурно не иска да те нарани по пряк начин.По-добре си намери друга.и аз така правя понякога като не харесвам някой

Здравият разум
03-23-2008, 16:07
Пич, щеше да си "ужасно объркан", ако, примерно, беше написал, че харесваш момче малко по-малко от теб. Ти просто си ужасно тъп. Не те ще девойката и т'ва е! У лево. Оттук вече ти решаваш дали ще се хвърлиш пред някой трамвай или ще си търсиш друга мадама. Труден избор да го еба.

LSGirl
03-23-2008, 16:24
Ние момичетата сме такива много обичаме да се правим на недостъпни :) Виж аз ще те посъветвам за последен път да я питаш дали иска да има нещо общо с теб и ако ти каже не... време е да я забравиш :)


+1

NightGuardian
03-23-2008, 16:34
Ние момичетата сме такива много обичаме да се правим на недостъпни :) Виж аз ще те посъветвам за последен път да я питаш дали иска да има нещо общо с теб и ако ти каже не... време е да я забравиш :)


+1


Затова ме дразните !

NFW`
03-23-2008, 17:04
Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)

Навличай анорака с черепчета и кости и изрови гела за коса и бръсначите. Чакат те тежки дни.

punkrock
03-23-2008, 17:08
Айде почвай да слушаш хаус и да се обличаш като емо - ПЪРФЕКТ :D Tъкмо ще си в крак с модата ;]

vandalz
03-23-2008, 17:09
не се занимавай....не е единствената

Qnchety
03-23-2008, 17:11
Ем начи не те харесва бе човек. Намери си друга 8)

scout4e94
03-23-2008, 17:44
ot 4isto lubopitstvo ti na kolko si i tq na kolko e?

Rza
03-23-2008, 18:26
така ако се става емо секи 2ри ще е такъв..

PepiDesigns
03-24-2008, 00:06
Хора харесвам едно момиче малко по малко от мен какво ли не му казах как ли не му обесявах чуствата си то все се прави че му е безразлично толкова много го харесва че сам готов да се самоубия за него (мисля 4е ставам емо)

Am .. познато до някъде ..

Прави се на интересна , явно е малка , и не знае и тя какво иска и какво е в нейн интерес, и все пак , ако тя не изпитва нищо , дори да знае, че има облага , и да тръгнете , няма ... няма да изпиташ никакво удоволствие от това да си с нея ..

Намери нящо по-стойностно .. то не се търси , и не се намира .. само ще дойде след време , а може би и скоро ..

Пак искам да дам пример с мен .. ама няма , че само се хваля с моята приятелка и т.н. :oops: :oops:

Айде ... късмет , и забрави за малката ;)

Korni_ReSeRvE
03-24-2008, 12:44
emi kato ne ti obru6ta vnimanie zna4i ne q interesuva6..a nqma smisul da se habi6 za nqkoi koito ne te slu6a nali....prosto q ostavi ...qvno naistina mn q haresva6 .. no tova ne e povod da se samoobiva6 ili ne6to podobno .. nikoi ne go zalujava..