PDA

View Full Version : Касандра...



NightGuardian
03-23-2008, 14:45
Спомняте ли си преди време имаше много хубав филм за любовта "Касандра" ! Един от най-хубавите и стойностни филми(сапунки).Макар ,че съм момче , аз го гледах с интерес! Въпросът ми е спомнятели си го и с какви впечетлия е останал във вас...


т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

LSGirl
03-23-2008, 15:31
Имам бледи спомени...Отдавна беше.....

Rebellion_Angel
03-23-2008, 15:33
Не си спомням. Само името ми звучи познато.

snowgirl
03-23-2008, 16:03
Ааа.. имаше един като бях много малка... не беше ли за една, която не можеше да вижда :o

Sexapilna_kukla
03-23-2008, 16:09
Ааа.. имаше един като бях много малка... не беше ли за една, която не можеше да вижда :o
Ти май говориш за "Есмералда"... :)
Иначе, и аз, като малка съм гледала "Касандра", но не си го споням много добре... помня, че много ми харесваше. Пък колко от тези миришещите картинки имах с Корайма Торес... :)

snowgirl
03-23-2008, 16:18
Ааа.. имаше един като бях много малка... не беше ли за една, която не можеше да вижда :o
Ти май говориш за "Есмералда"... :)
Иначе, и аз, като малка съм гледала "Касандра", но не си го споням много добре... помня, че много ми харесваше. Пък колко от тези миришещите картинки имах с Корайма Торес... :)
Да, вярно, че беше Есмералда :-D

Sexapilna_kukla
03-23-2008, 16:20
Ааа.. имаше един като бях много малка... не беше ли за една, която не можеше да вижда :o
Ти май говориш за "Есмералда"... :)
Иначе, и аз, като малка съм гледала "Касандра", но не си го споням много добре... помня, че много ми харесваше. Пък колко от тези миришещите картинки имах с Корайма Торес... :)
Да, вярно, че беше Есмералда :-D
Също много хубава "сапунка" 8-)

charlies_angel
03-23-2008, 16:20
оо..аз си спомням баба Доринда :П...
като го даваха знаех наизуст актьорите които участват..така подред както ги казваха като започваше филма :grin: ..бях малка бесна фенка :П

donkihot
03-23-2008, 16:46
ауу...помня 4е си събирах миришещи картинки на актрисите...хахаха...единств еният ми спомен е,4е касандра май беше с дълга пола такава на цветя и беше с дълга 4ерна къдрава коса...ако не се лъжа де....от тогава не гледам сериали,4е накрая като завърши и аз рева като бебе

hahavteen
03-23-2008, 16:57
Мн го харесвах и го гледах всеки ден! Даже когато го даваха заминах за Кипър но слава Богу и там го даваха и го гледах без да рзбирам и дума :D Покрай него всички бяха почнали да ми викат Касандра(от Сандра) и мн се радвах защото главната героиня ми се струваше мн хубава :-D

MartyParty
03-23-2008, 16:59
Това не го пропусках...и с баба гледахме заедно-това ми харесваше най-много.

GameMaster
03-23-2008, 17:08
Ne pomnq tochno no mai filmcheto beshe hubavo :)

Pliok0019
03-23-2008, 19:21
Ааа.. имаше един като бях много малка... не беше ли за една, която не можеше да вижда :o
Ти май говориш за "Есмералда"... :)
Иначе, и аз, като малка съм гледала "Касандра", но не си го споням много добре... помня, че много ми харесваше. Пък колко от тези миришещите картинки имах с Корайма Торес... :)Със сляпото момиче не беше ли "Росалинда"?
"Касандра" май беше нещо с цигани...

sh3_1s_7h3_0n3
03-23-2008, 19:24
о0о всичко си спомням от тоя филм! Т'ва беше първата сапунка, която гледах... освен Богатите също плачат, който го даваха по същото време горе-долу.
Една осиновена циганка... дето се влюбва в единия брат, пък после той се оказал с нея от лицемерни цели, пък накрая умря и се появи близнакът му, пък нея я набедиха, че е убила тоя близнак, в който тя се влюбила, пък ги объркала, пък не знам какво... луда работа... как няма да го помня. Бях зашеметена от тоя сериал. :-D

Sexapilna_kukla
03-23-2008, 20:30
Ааа.. имаше един като бях много малка... не беше ли за една, която не можеше да вижда :o
Ти май говориш за "Есмералда"... :)
Иначе, и аз, като малка съм гледала "Касандра", но не си го споням много добре... помня, че много ми харесваше. Пък колко от тези миришещите картинки имах с Корайма Торес... :)Със сляпото момиче не беше ли "Росалинда"?
"Касандра" май беше нещо с цигани...
Не, "Росалинда" е друга сапунка. :)
Тя беше полудяла, тъй като май нещо беше станало с детето й... :-o

SummeRLove08
03-24-2008, 13:00
Спомням си го сериалчето, много го харесвах. :D А пък и аз имах много миришещи картинки от "Касандра". :)

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 13:11
:shock:

LoLi_PoP
03-24-2008, 14:53
spomnqm si che go gledah s baba :lol: beshe mi ot liubimite filmi,no ne si spomnqn za kakvo stavashe vupros,zashtoto bqh mn malka :P

AutumnTears
03-24-2008, 15:01
:razz: baba ima nqkakva lepenka na kasandra cigankata na hladilnika si :D

Obsession
03-24-2008, 15:35
Ааа.. имаше един като бях много малка... не беше ли за една, която не можеше да вижда :o
Ти май говориш за "Есмералда"... :)
Иначе, и аз, като малка съм гледала "Касандра", но не си го споням много добре... помня, че много ми харесваше. Пък колко от тези миришещите картинки имах с Корайма Торес... :)Със сляпото момиче не беше ли "Росалинда"?
"Касандра" май беше нещо с цигани...

Хаха, еми то във всички сапунки има по някой, който ту ослепява, ту проглежда, губи си паметта по 2-3-5 пъти, осакатява и прохожда... :D Това им е цаката! А иначе и аз мисля, че Касандра беше за циганка, ама остана в "младостта" ми :-D

AutumnTears
03-24-2008, 16:15
slqpata ne beshe li Esmeralda :D spomnqm si kato bqh malka kak i se smqh kato padashe v baseinite i samo q bieha :lol:

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 20:17
м/у другото,спомням си,като бях на...около 5 годинки,с баба ми гледахме неква сапунка... Имаше /май/ неква вещица и една кукла Тими...говореща :-o

смътните ми спомени са такива... да не би тва да е 'Касандра' ? :D

Sexapilna_kukla
03-24-2008, 20:32
м/у другото,спомням си,като бях на...около 5 годинки,с баба ми гледахме неква сапунка... Имаше /май/ неква вещица и една кукла Тими...говореща :-o

смътните ми спомени са такива... да не би тва да е 'Касандра' ? :D
Ти май говориш за "Страсти" 8-)

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 20:33
м/у другото,спомням си,като бях на...около 5 годинки,с баба ми гледахме неква сапунка... Имаше /май/ неква вещица и една кукла Тими...говореща :-o

смътните ми спомени са такива... да не би тва да е 'Касандра' ? :D
Ти май говориш за "Страсти" 8-)

възможно е... преди доста годинки е било все пак 8-)

Sexapilna_kukla
03-24-2008, 20:46
м/у другото,спомням си,като бях на...около 5 годинки,с баба ми гледахме неква сапунка... Имаше /май/ неква вещица и една кукла Тими...говореща :-o

смътните ми спомени са такива... да не би тва да е 'Касандра' ? :D
Ти май говориш за "Страсти" 8-)

възможно е... преди доста годинки е било все пак 8-)
Мда :)
Аз го следях с интерес и помня, че след като изглеждах серия от филма, в едно дневниче започвах да си пиша някаква измислена история, вдъхновена от сериала... сега като се сетя и чета написаните глупости... :lol: :lol: :lol:

Madness
03-25-2008, 07:20
ъ
касандра
есмералда
изаура
умирам си от смях,иноаче брат ми и баба ми ги гледат,и аз като бях колкото брат ми и аз ги гледах...хихи