PDA

View Full Version : Преса: Как да убедим мама?



Rebellion_Angel
03-23-2008, 14:52
Искам да си купя преса, но проблема е, че мама не е особено съгласна. Нейното мнение е много важно за мен, но същевременно искам да си имам собствена преса. Някой има ли/ имал ли е подобен проблем?
А колкото до самата преса? Насочете ме малко, че си нямам на представа каква да си взема.

devil4o
03-23-2008, 15:44
прояви малко самостоятелност и си купи Родителите ти невинаги ще са до теб за да ти дават савети пак и те трябва да разберат 4е и ти имаш нужди :smt023

plamsityy
03-23-2008, 15:46
Ами нямала съм такъв проблем :) Обаче, ако майка ти се съгласи да си вземеш преса си вземи такава, която да е с керамични приставки ;) Не се гори толкова косата, колкото с обикновенните приставки :)

nicolepcd
03-23-2008, 15:56
Мойта вика: Що да си гориш косата? 8-) И от тогава не съм похващала тая тема... А и е права... що да си горя косата :D

PollyPoi
03-23-2008, 16:14
имам преса и мама нямаше нищо против да си горя косата...права е косата си е моя все пак :-D

mhmhmhmhm
03-23-2008, 16:35
Не...тя даже мама се радваше като си взех,щото и тя я ползва :-D
иначе..питай я що не ти дава

st1ka
03-23-2008, 16:41
Аз на моята само и казаз: "Взимам си преса" и тя каза : "Добре"...И не знам какво да те посъветвам, може би просто й кажи, че няма да я ползваш постоянно и т.н.

devil_feel_f
03-23-2008, 16:48
Аз исках и маша, и преса и майка ми ми каза като събера пари да си купя.Каза, че косата си е моя и да правя с нея каквото искам.Така че може би ако кажеш, че ще си я купиш с твои пари, може да ти разреши.А освен това ти като си я купиш тя няма какво да направи вече. :)

Rebellion_Angel
03-23-2008, 16:49
Ами не ми дава, защото гори косата.

Иначе вече се насочвам към керамична преса с по-малка площ и различни приставки.
А какви други приставки има освен тези дето са като вафлички. То други май няма.

Rebellion_Angel
03-23-2008, 16:52
Аз исках и маша, и преса и майка ми ми каза като събера пари да си купя.Каза, че косата си е моя и да правя с нея каквото искам.Така че може би ако кажеш, че ще си я купиш с твои пари, може да ти разреши.А освен това ти като си я купиш тя няма какво да направи вече. :)
За парите никакъв проблем, но в моя град има само един магазин от, който мога да се снабдя с преса, и меко казано там няма нищо. Но ако мама откаже да ми купи от някой друг град, винаги има тати за тази работа! :D

besnicataa
03-23-2008, 16:55
пф отива6 и си купува6 http://dl2.glitter-graphics.net/pub/128/128982dzxe7x9mi5.gif (http://www.glitter-graphics.com)

mhmhmhmhm
03-23-2008, 17:05
Косата си е твоя и ти си решаваш кво да прайш с нея :P
Иначе мисля,че професионалните нямат приставки,защото аз като ходих
да си купувам и никъде нямаше с приставки ..
и моята няма..

devil_feel_f
03-23-2008, 17:14
Аз исках и маша, и преса и майка ми ми каза като събера пари да си купя.Каза, че косата си е моя и да правя с нея каквото искам.Така че може би ако кажеш, че ще си я купиш с твои пари, може да ти разреши.А освен това ти като си я купиш тя няма какво да направи вече. :)
За парите никакъв проблем, но в моя град има само един магазин от, който мога да се снабдя с преса, и меко казано там няма нищо. Но ако мама откаже да ми купи от някой друг град, винаги има тати за тази работа! :D

Да, винаги си има тати!Лошо е обаче, когато и той е съгласен с мама.Но в почти всички случаи ако мама не е съгласна, то тати винаги е!

Rebellion_Angel
03-23-2008, 17:29
Аз исках и маша, и преса и майка ми ми каза като събера пари да си купя.Каза, че косата си е моя и да правя с нея каквото искам.Така че може би ако кажеш, че ще си я купиш с твои пари, може да ти разреши.А освен това ти като си я купиш тя няма какво да направи вече. :)
За парите никакъв проблем, но в моя град има само един магазин от, който мога да се снабдя с преса, и меко казано там няма нищо. Но ако мама откаже да ми купи от някой друг град, винаги има тати за тази работа! :D

Да, винаги си има тати!Лошо е обаче, когато и той е съгласен с мама.Но в почти всички случаи ако мама не е съгласна, то тати винаги е!

:razz: Точно. :lol:

А какво ще кажете за тази преса? Малко е скъпичка, но много ме кефи:
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_190&products_id=26668

SunnyG
03-23-2008, 20:02
Моята майка също не иска да си горя косата и каза категорично,че няма да вземе преса.Затова пък рожднният ми ден наближава и компанията вече знаят какво искам :-D

mhmhmhmhm
03-23-2008, 20:28
Начи ...аз като си избирах мойта се колебаех между тая и нея.... обаче предпочетох оная... абсолютно същата е само,че без дисплей и може и на влажна коса да се изправя-4011 е :P супер е-(загрява за около 30 секунди О.о),ако не ти се дават толкова пари,вземи си такава :D

GaBiIi__
03-23-2008, 20:58
Косата си е твоя и ти си решаваш кво да прайш с нея :P
Иначе мисля,че професионалните нямат приставки,защото аз като ходих
да си купувам и никъде нямаше с приставки ..
и моята няма.. +1 :)

AnIcHkAtA
03-24-2008, 06:15
Ами при мене проблема е същия, само, че аз искам цветни лещи.И за рождения ден като посъбера некой др кинт ше си зема :D

Rebellion_Angel
03-24-2008, 12:32
Начи ...аз като си избирах мойта се колебаех между тая и нея.... обаче предпочетох оная... абсолютно същата е само,че без дисплей и може и на влажна коса да се изправя-4011 е :P супер е-(загрява за около 30 секунди О.о),ако не ти се дават толкова пари,вземи си такава :D
Наистина разликата не е много голяма, а цената е по-изгодна. :grin:




Ами при мене проблема е същия, само, че аз искам цветни лещи.И за рождения ден като посъбера некой др кинт ше си зема :D

И аз исках цветни лещи, но се разколебах, защото... няма никаква полза от тях. :D


А сега, когато се разрових, ми хареса и това:
http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=689&products_id=25279
Има и преса и маша и "вафлички", но самата преса, която е към нея някак си не ме задоволява. Тази, която предложи Taste the rainbow е по-хубава, но пък тази има толкова много други приставки... ПОМОЩ! :-s

96
03-24-2008, 13:20
От "другите" приставки това за "вафличките" е мноооого извън модата,но другите за начупване са си съвсем на място.Аз бих ти казала да си вземеш по-голяма,да хваща повече коса,защото иначе отнема много време ,досадно е,особено сутрин.А за да не си гориш много косата по-хубави са пресите на пара,но са по-скъпички ...поне аз така помня.Ако има и повечко режими на загряване -толкова по-добре.Моята е на ровента,но сега бих си я сменила на филипс май беше на пара...

mhmhmhmhm
03-24-2008, 13:41
Еми начи според мен онази е много по-хубава...
Тази май не е професионална..не съм сигурна..
А иначе и аз отначало много се ядосвах,че нямат приставки,ама сега като се замисля, не бих ги ползвала :? вафличките не ми харесват изобщо ....
таа,ако питаш мен вземи си онази,добра е:P

7oup
03-24-2008, 16:49
Аз искам маша за да си правя букли,но мамчето не е съгласна защото казва,че много изгаря и поврежда косата.В крайна сметка се къдря с парцалчета. :?

FiEшЪнChE
03-24-2008, 16:59
Аз съм момче и също използвам преса , наще ми мислят за педал :D :D ( бз се , но го намекнаха) ама си купих кат е видяха вкащи нямаше какво да ми кажат

guesswho
03-24-2008, 16:59
ми маика ти е права! :? защо да си гориш косата! само я разваляш и след време може и да имаш косопад :shock: (от личен опит мн е гадно)
послушаи маика си в повечето слу4аи родителите са прави 8-) (казвам го за 1-ви път срам ме е :oops: :D )

guesswho
03-24-2008, 17:02
Аз съм момче и също използвам преса , наще ми мислят за педал :D :D ( бз се , но го намекнаха) ама си купих кат е видяха вкащи нямаше какво да ми кажат
ххахаха сори ама си си педалче :shock: :D :D :D :D нищо лично

FiEшЪнChE
03-24-2008, 17:06
хЪхъХЪхъ Според теб как да си правя бритона , бакембарда и опашката прави като винаги кът стана са някви рошави и т.н. ? пък ако само аз си правя косата с преса (говоря за момчетата ) ....

GaBiIi__
03-24-2008, 18:28
amii az ne mislq 4e tva e pedalsko izob6to daje vseki se stremi da izglejda dobre i polaga opredeleni usliq po taq logika i mom4etata koito hodqt na kola maska sa pedali xaxa ni6to li4noo ama spored men nqma lo6o ;)

FiEшЪнChE
03-24-2008, 19:05
Aз си се брасна вкащи :D :D :-P :oops:

GaBiIi__
03-24-2008, 19:19
xaxa e pak se obezkosmqva6 sa6toto e :lol: :lol: :lol:

FiEшЪнChE
03-24-2008, 19:21
Да де :D Ам работата е там че нито сам пе*ал нит сам г*й :D :D което е едно и сащо и има мн хора като мен просто се грижа повече за себеси аааа даже и веждите си скубя кво знаете вие :D :D :D :-)

GaBiIi__
03-24-2008, 19:28
xaxa emi ta tva e hubavo koito ima nujda evala na takiva mom4eta koito si zapisvat 4as za kozmetik za vejdite ili ne6to drugo bez da im puka 4e drte mom4eta "gazari" 6e gi mislqt za pederasi :D :D

FiEшЪнChE
03-24-2008, 19:34
Тва ирония ли беше или си казваш мнението :-D

FiEшЪнChE
03-24-2008, 19:37
xaxa emi ta tva e hubavo koito ima nujda evala na takiva mom4eta koito si zapisvat 4as za kozmetik za vejdite ili ne6to drugo bez da im puka 4e drte mom4eta "gazari" 6e gi mislqt za pederasi :D :D Ем нз за кой газар4ета имаш предвид ама тяхното мнеие не ме е*е в слу1ея газара сам аз :-P :-P :P :P :P

GaBiIi__
03-24-2008, 19:38
xaxa br ba samo taka =; =; =;

FiEшЪнChE
03-24-2008, 19:40
Айде стига толкова за мен , че оспамихме темата на момичето 8-)

Rebellion_Angel
03-24-2008, 20:00
Айде стига толкова за мен , че оспамихме темата на момичето 8-)

Еее, ся к`во да се прави... :lol:

FiEшЪнChE
03-24-2008, 20:03
:D :D :D :D :D Ми зимайте прсите и нападайте косите бие момиченца :D :D :D

Rebellion_Angel
03-24-2008, 20:07
:D :D :D :D :D Ми зимайте прсите и нападайте косите бие момиченца :D :D :D
Да, ама коя?! Професионалната или непрофесионалната с много функции и приставки?! :-s

FiEшЪнChE
03-24-2008, 20:09
:D :D Е подробности койт каквато има :D мойта например е няква водна д ане ми изгаря косата ама сащата работа е не баш сащата де ама жрахчетата изгарят мн мн мн малко 8) 8)

FiEшЪнChE
03-24-2008, 20:10
:D :D Е подробности койт каквато има :D мойта например е няква водна д ане ми изгаря косата ама сащата работа е не баш сащата де ама врахчетата изгарят мн мн мн малко а преставки не ползвам 8) 8) даже и с вентилатор ако има нея да взимат :D :D :D (за вентилатора се базиках ;) )

elichkaaa
03-25-2008, 09:42
Ako ne ti dava zashtoto si misli che kosata ti 6te se uvredi q nakarai da ti vzeme keramichna presa te sa malko po skupi no ne uvrejdat kosata

mhmhmhmhm
03-25-2008, 10:49
Професионалната,много ясно 8)

FTFOI
03-25-2008, 10:57
Ма на може само мама да казва какво ще правиш и какво не. Спести пари и си купи преса. :) Иначе аз нямам, но пък може и да си купя скоро, изглеждам много фиешън с изправена коса! 8)

Sawyer_94
03-25-2008, 11:18
Тва си е твойта коса все пак ! Като искаш преса отиваш и си взимаш :)
П.С : преди време имах от тия преси по 20-25лв. не си струват,моята се развали,сега съм с керамична струва около 60лв. но си струва повече (карамичните нямат приставки и служат само за изправяне) ако ти тряя за къдрене такава от 20лв. - става,макар,че модата на накъдрените коси с преса мина
преди около 2-3г.

LovePoisoned
05-10-2008, 19:46
На мен ми препоръчаха преса на Phillips! Добри ли са??? :(

Последно... професионалните нямат приставки и др. глупости, а непрофесионалните имат?

SwEeT_PriNceSsS
05-10-2008, 20:52
прояви малко самостоятелност и си купи Родителите ти невинаги ще са до теб за да ти дават савети пак и те трябва да разберат 4е и ти имаш нужди :smt023
+1

TheNewReligion
05-10-2008, 22:05
Косата си е твоя и ти си решаваш кво да прайш с нея :P
Иначе мисля,че професионалните нямат приставки,защото аз като ходих
да си купувам и никъде нямаше с приставки ..
и моята няма..
+1 ! Моята е професионална е е само и единствено за изправяне . Все пак , ако имаше и други приставки щеше да се казва универсална . :-| А как да накараш майка си да ти позволи : Кажи и , че няма да я ползваш ежедневно и ще и купиш и стилизиращи продукти и така косата ти може би ще остане в прилично състояние ! :)

sunshine0107
05-10-2008, 22:21
хаха в нас пък е традиция за всеки мой имен ден по една преса да се купува :D баща ми в началото еше против ама вече ехее свикна :) иначе моята преса е мн хубава ама за теб щом тази от 72.00 лв е скъпичка няма да ти казвам марката ква е щото мойта е скъпа и професионална ( то не са ми я купили нашите де, гаджето ми ми я взе :) наще никога няма да дадат повече от 100 лв за такова нещо и са прави!)

Kurvata
05-10-2008, 22:56
Професионална ест. Отиваш и си купуваш 8)

LovePoisoned
05-11-2008, 05:53
С риск да се повторя ще ви питам дали са хубави пресите на Филипс и нека lip-gloss да каже марката на своята. А тази, която предложихте назад (черната), хубава ли е според вас?

P.S. Аз съм за универсалните. :D

enola
05-11-2008, 06:36
Косата си е твоя и ти си решаваш кво да прайш с нея :P
Иначе мисля,че професионалните нямат приставки,защото аз като ходих
да си купувам и никъде нямаше с приставки ..
и моята няма.. +1 :)
+2