PDA

View Full Version : Малко съм объркана...



MartyParty
03-23-2008, 16:56
Да видим...Доста ме е срам да пускам тема в този раздел(не знам защо) просто напоследък се обърках страшно много и не знам какво да направя.
Значи...С приятеля ми ходим от сравнително дълго време.Обичаме се дрън,дрън,дрън-това ясно.Имм още не сме го правили ,защото аз по-рано му казах,че не съм готова и мисля,че ми е доста рано.Той се съгласи.Каза,че ще изчака (за което съм му много благодарна)...Обаче напоследък хората около мен започнаха да ми говорят разнин неща,на които и аз не знам дали да вярвам.Едно момиче от бившия клас каза,че ако търся по-подходящ,едвали ще намеря.Също така каза,че ходим от бая време и е нормално той да си го иска,въпреки ме не настоява.Друго момиче каза никога да не му вярвам и ,че ми изневерява със сигурност.Все пак възрастта му била такава.. :( Момичето ,което ни запозна(братовчедка ми и неговата най-добра приятелка) не вярвала да ходи по чуждо ,защото съм била най-хубавото нещо ,което му се е случвало.Още предложи да поговорим на тази тема,защото сме щели сами да се справим най-дабре.Проблема е ,че от всичките тия неща в главата ми стана мазало и дори да говора с него...какво да му кажа? :( Така де...Мисля,че още ми е рано за секс пък и ме е страх да не се изложа с нещо :oops:
М...няма да откажа малко помощ... :oops:

sex_igra4ka
03-23-2008, 17:02
Ами 1.Аз не ви познавам и съответно едва ли ще дам конкретен съвет,но според мен ,да, гоеори с него.
Примерно отвори темата за секс и кажи му ,че все още не си готова,но мислиш,че когато си готова,ще бъде сигурно с него.Да знае,че все пак ти минава темата 'секс'през главата-а не един път си отказала и край- повече за секс- нищо.

Също може да го питаш той как се чувства-дали е мн загорял и дали си задоволява сексуалните нужди дръгаде и дали е още съгласен да те чака и ...това е- ще се изясните.

Hilary_
03-23-2008, 17:06
значи ето какво ще те посъветвам...недей да слушаш другите какво ти говорят а му имай доверие!!!Щом е казал че ще изчака и не те е притиснал значи е така...когато почувстваш че си готова тогава...през това време се наслаждавай на времето прекарано с него и да не ти пука какво ти говорят... :wink: Успех! :P

LipSoFAnAnGel
03-23-2008, 17:06
На колко сте години?

nejnaDROGA
03-23-2008, 17:06
От личен опит ще ти кажа-НИКОГА не вярвай на това,което говорят хората за гаджето ти!!!В повечето случаи,когато ти се правят на "приятели" и ти казват неща от рода на - "той ти изневерява" "той не те обича" е защото завиждат!!!Точно заради такива "приятели" преди 6 месеца скъсах с момчето,което ОБИЧАХ истински (и което все още обичам) но.... стига съм те натоварвала с моя живот :)
Най-добре поговорете за тези неща :) А относно първия път - няма как да се изложиш :) Ако наистина го обичаш и си готова всичко ще мине както трябва :)
П.П. А на колко години сте :-o

amatorium
03-23-2008, 17:07
Ti na kolko si i toi na kolko e? Sudeiki po napisanoto toi mai ne e mnogo opiten s momichetata.

MartyParty
03-23-2008, 17:12
Ti na kolko si i toi na kolko e? Sudeiki po napisanoto toi mai ne e mnogo opiten s momichetata.
А да забравих-съжалявам.Аз съм на 14,а той на 16.Той на мен ми е първото гадже,както и аз на него.

Nik4o_Spain
03-23-2008, 17:23
Ti na kolko si i toi na kolko e? Sudeiki po napisanoto toi mai ne e mnogo opiten s momichetata.
А да забравих-съжалявам.Аз съм на 14,а той на 16.Той на мен ми е първото гадже,както и аз на него.



Zna4i ne prebarzvaite prosto ostavete si4ko da si doide stapka po stapka :) sednete i pogovorete i mislq 4e 6te stignete do edno mnenie kakvoto i da bilo to

Lqqchinko
03-23-2008, 17:26
Сега и аз да се изкажа по въпроса.
Първо подкрепям He}|{Ha_Dpo|`a,никога не вярвай на хорските приказки!!!
И другото,което е чуй какво ти казва сърцето,рискувай,обаче не поемай глупави рискове!

aanitogb
03-23-2008, 17:27
lape6ka rabota toi na 16 misli6 li kolko opit ima, az moga dati kaja 4e val6te nqma opit s momi4eta, no v edna vraska nqmali sex -edvali 6tee mnogo dalga, toi e mom4e vse pak i sas sigornost 6te my se iska, ti ako naistina smqta6 4e nesi gotova ili za6toto nqkoi tie kazal,4e tie rano nedei dago pravi6,az ot li4en opit 6te ti kaja napravigo togava -kogato naistina go iska6 i nese vodi ot tova koeto ti kazvat horata, no i toi ako naistina te OBI4A 6te te 4aka,no ako ne 6te si nameri dryga, koqto da my dava sex

Nik4o_Spain
03-23-2008, 17:53
lape6ka rabota toi na 16 misli6 li kolko opit ima, az moga dati kaja 4e val6te nqma opit s momi4eta, no v edna vraska nqmali sex -edvali 6tee mnogo dalga, toi e mom4e vse pak i sas sigornost 6te my se iska, ti aka naistina smqta6 4e nesi gotova ili za6toto nqkoi tie kazal,4e tie rano nedei dago pravi6,az ot li4en opit 6te ti kaja napravigo togava -kogato naistina go iska6 i nese vodi ot tova koeto ti kazvat horata, no i toi ako naistina te OBI4A 6te te 4aka,no ako ne 6te si nameri dryga, koqto da my dava sex



Napalno sam saglasen s tova mnenie :)

TheBlackStranger
03-23-2008, 18:00
lape6ka rabota toi na 16 misli6 li kolko opit ima, az moga dati kaja 4e val6te nqma opit s momi4eta, no v edna vraska nqmali sex -edvali 6tee mnogo dalga, toi e mom4e vse pak i sas sigornost 6te my se iska, ti aka naistina smqta6 4e nesi gotova ili za6toto nqkoi tie kazal,4e tie rano nedei dago pravi6,az ot li4en opit 6te ti kaja napravigo togava -kogato naistina go iska6 i nese vodi ot tova koeto ti kazvat horata, no i toi ako naistina te OBI4A 6te te 4aka,no ako ne 6te si nameri dryga, koqto da my dava sexИмам странното чувство, че си противоречиш о.О

hottie
03-23-2008, 18:06
Мила не вярвай на другите. Отношенията ти с този човек са си само ваши и никой не можи да ги оспорва. Поговори си с него по тази тема и кажи всичко,което ти е на сърцето и му говори даже за притесненията ти.

MartyParty
03-23-2008, 18:07
lape6ka rabota toi na 16 misli6 li kolko opit ima, az moga dati kaja 4e val6te nqma opit s momi4eta, no v edna vraska nqmali sex -edvali 6tee mnogo dalga, toi e mom4e vse pak i sas sigornost 6te my se iska, ti aka naistina smqta6 4e nesi gotova ili za6toto nqkoi tie kazal,4e tie rano nedei dago pravi6,az ot li4en opit 6te ti kaja napravigo togava -kogato naistina go iska6 i nese vodi ot tova koeto ti kazvat horata, no i toi ako naistina te OBI4A 6te te 4aka,no ako ne 6te si nameri dryga, koqto da my dava sex
мм честно казано нямам идея колко опит има.Някои момчета на неговата възраст са изчукали 3 дискотеки в центъра,но до колкото го познавам не е такъв.Знам ,че го иска-той е момче все пак.Всеки на неговите години го иска малко или много.Въпроса е ,че някои настояват повече.Той просто е свестен и даже бих казала малко старомоден.Имам му даверие просто толкова много момичета около мен са били наранявани по този начин и те също смятаха гаджетата си за светци,ама доста се изненадаха.Понякога ме хваща страх да не ме нарани,както нараниха тях...

aanitogb
03-23-2008, 18:27
dali 6te go napravi6 s nego ili ne ni6to neystava ve4no na tezi godini edvali 6tee mnogo, mnogo vreme vraskata vi .ako nee toi 6tee nqkoi dryg prosto netrqbva da se pla6i6 ot tova. 4e 6tetie za parvi pat pojelavam ti da mine mnogo dobre i dase yspokoi6.

krem4et0
03-23-2008, 18:28
Ti na kolko si i toi na kolko e? Sudeiki po napisanoto toi mai ne e mnogo opiten s momichetata.
А да забравих-съжалявам.Аз съм на 14,а той на 16.Той на мен ми е първото гадже,както и аз на него.

Значи и двамата сте девствени. Тогава споко. След като не е правил секс, едва ли е така загорял. Ние с моя приятел правихме слад година и половина, а като тръгнахме бяхме на по 19.......
Говори с него, кажи му, че още си малка. Той със сигурност ще те изчака(година и нещо го е направил) и няма да прави секс с друго момиче.

aanitogb
03-23-2008, 18:32
krem4et0 nesam napalno saglasna,4e 6te q 4aka,6te q 4aka samo ako naistina q obi4a, ako li ne 6te si nameri dryga

krem4et0
03-23-2008, 18:34
Година и 2 месеца я е чакал. Сигурно има защо?

aanitogb
03-23-2008, 18:44
predpolagam za6toto i toi nee pravil sex ili nqma opit s tova

krem4et0
03-23-2008, 18:49
Еми като не знае какво е не му се прави чак толков много. Преди да правя секс ми беше все тая дали ще правя или не, а сега 4-5 дена без секс и откачам.

MartyParty
03-23-2008, 18:55
Еми като не знае какво е не му се прави чак толков много. Преди да правя секс ми беше все тая дали ще правя или не, а сега 4-5 дена без секс и откачам.
Точно това каза и той.Питах го "Неприятно ли ти е,че не правим секс?" и той каза "На мен ми е все тая.Имам си ръде." и се усмихна и ме гушна и това беше. :? Някак ме стряска този отговор.

Escarina
03-23-2008, 19:25
Еми като не знае какво е не му се прави чак толков много. Преди да правя секс ми беше все тая дали ще правя или не, а сега 4-5 дена без секс и откачам.
Точно това каза и той.Питах го "Неприятно ли ти е,че не правим секс?" и той каза "На мен ми е все тая.Имам си ръде." и се усмихна и ме гушна и това беше. :? Някак ме стряска този отговор.

Защо? Според мен няма за какво да се притесняваш:) Изчакай момента в който си готова, той ще те изчака, щом е чакал и до сега :)

pitan4icata
03-23-2008, 19:56
''Той на мен ми е първото гадже,както и аз на него. ''
po tova bih napravil izvoda 4e ne e problem da 4aka .. no z agodina i ne6to (spored liniikata ti) zaedno bih kazala 4e e normalno ve4e da mu pusne6,nedei s evliq ot 4ujdoto mnenie vie samite si znaete nai dobre bi trqbvalo da ste si dostat4no blizki za da sigovorite svobodno za tva.. evala 4e ne nastoqtelen
moq si be6e malko nahalen..ama i az hi4 ne se sdarjah ina4e predpolagam moje6e i dosta dalgo da me 4aka ama az ne izdarjah, i si spomnqm.. go bazika6 6tom 16 godini e izdarjal sq za 1 ni6to nqma mu stane ;) ama az ne izdarjah (i dvamata si bqhme 1-vite v legloto,ne 1-vi gadjeta)a i tva ukrepi vrazkata ni...
ne vi poznavam no smqtam 4e ne bi ti izneveril... 6tom po tvoite dumi e to4en.. a tva 4e na nqkoi sa im praili toq nomer ne zna4i 4e si4ki sa takiva...