PDA

View Full Version : Бързо омазняване на косата



_AzZz_F_
03-23-2008, 16:58
Zdr.ima li nqkakuv na4in kosata mi da ne se omaznqva tolkova burzo.Za dva dena i ve4e e kato ilio.S 6amplan ne stava.molq vi pomognete 6te sum vi mnogo blagodarna. :-)

Редактирано от-Цвети
Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица. :)

vik4etoo
03-23-2008, 17:02
Значи и моята е такава..Пьрво да те питам ти правиш ли някакви маски,за да подобриш сьстоянието й??... :? Ще ти препорьчам след като се изкьпваш да си правиш отвара и да си полееш косата с магданоз,коприва или градински чай..избери си едно и така прави..сьщо добавяй кьм шампоана си бад.масло..
Ииииииииииии има милион такива теми..пьрво,а и из нета като тьрсиш мазна коса и ти излиза..сори,че сьм груба,но наистина вече саммо едни и сьщи теми..или диети,или за пьпките,или за косата... :-x

ruby
03-23-2008, 17:32
Ami probvai s maska i ako pak se omaznqva b1rzo,nai-dobre prosto otidi v nqkoi magazin i gi pomoli da ti prepora4at ne6to. :?

BlackWings
03-23-2008, 17:32
И аз имам подобен проблем , и го решавам като просто си я мия по често ... И слагам подхранващи балсами и маски , има такива специални за мазна коса , но да ти кажа това май не може да се спре , то си е до типа коса . Можеш само да се миеш често и това е. :)

vik4etoo
03-23-2008, 18:08
Ако си в такава вьзраст в пубертета,просто си е нормално..и аз сьм тей..като излезеш от пубертета,може да се оправи!! :-)

besnicataa
03-23-2008, 18:22
Zdr.ima li nqkakuv na4in kosata mi da ne se omaznqva tolkova burzo.Za dva dena i ve4e e kato ilio.S 6amplan ne stava.molq vi pomognete 6te sum vi mnogo blagodarna. :-)абе да сте 4ували за к1пане??СЕКИ ДЕН !!!!!

foreverr
03-23-2008, 18:46
Zdr.ima li nqkakuv na4in kosata mi da ne se omaznqva tolkova burzo.Za dva dena i ve4e e kato ilio.S 6amplan ne stava.molq vi pomognete 6te sum vi mnogo blagodarna. :-)абе да сте 4ували за к1пане??СЕКИ ДЕН !!!!!Ха-ха/ Секи -не се пише секи, а всеки ма! :-x И да ти кажа ако си миеш всеки ден косата така се изтощава по лесно!Ти затова сигурно си с изкуствена коса-защото като си я миеш всеки ден и ти се е изтощила и не може лесно да порасне!

LadyCarameL
03-23-2008, 18:48
Не е хубаво да се мие всеки ден.Пробвай с шампоан за мазна коса.. 8-) Маски,лосиони,балсами..;]

besnicataa
03-23-2008, 18:53
Zdr.ima li nqkakuv na4in kosata mi da ne se omaznqva tolkova burzo.Za dva dena i ve4e e kato ilio.S 6amplan ne stava.molq vi pomognete 6te sum vi mnogo blagodarna. :-)абе да сте 4ували за к1пане??СЕКИ ДЕН !!!!!Ха-ха/ Секи -не се пише секи, а всеки ма! :-x И да ти кажа ако си миеш всеки ден косата така се изтощава по лесно!Ти затова сигурно си с изкуствена коса-защото като си я миеш всеки ден и ти се е изтощила и не може лесно да порасне! ей мангал знам 4е се пи6е всеки...иии не съм със изкусвена коса за6тото така ми е кеф..не за6тото си нямам..не за6тото ми е изто6тена,а за6тото ИСКАМ !!! 6ото ти е мн интересно на тебе и на някой други престани да се занимава6 с моята коса :-x

vik4etoo
03-23-2008, 18:58
:? Не всеки ден ако я миеш ииии просто забрави някога да имаш коса ез да се омазнява... :-o знам го и от собствен опит и от други хора..Като за начало казах прави маски домашни слагай мед,алкохол,жьлтьк,хума-задьлжинелно и се поливай с отвара от билките,който казах.. :-)

foreverr
03-23-2008, 19:04
Zdr.ima li nqkakuv na4in kosata mi da ne se omaznqva tolkova burzo.Za dva dena i ve4e e kato ilio.S 6amplan ne stava.molq vi pomognete 6te sum vi mnogo blagodarna. :-)абе да сте 4ували за к1пане??СЕКИ ДЕН !!!!!Ха-ха/ Секи -не се пише секи, а всеки ма! :-x И да ти кажа ако си миеш всеки ден косата така се изтощава по лесно!Ти затова сигурно си с изкуствена коса-защото като си я миеш всеки ден и ти се е изтощила и не може лесно да порасне! ей мангал знам 4е се пи6е всеки...иии не съм със изкусвена коса за6тото така ми е кеф..не за6тото си нямам..не за6тото ми е изто6тена,а за6тото ИСКАМ !!! 6ото ти е мн интересно на тебе и на някой други престани да се занимава6 с моята коса :-xПърво не съм мангал и втори си затваряй тъпата оста разбрах и спирам да споря защото не е по правилата на форума!

08mdam__
03-23-2008, 19:33
Моята също е много мазна, но ми помага шампоана на Dove за мазна коса, един безцветен, мисля, че опаковката е зелена.

fuklu
03-23-2008, 20:02
dove ama kat sa izplakva6 davai s hladka voda za da se zatvorqt porite na glavata i ne se su6i sas se6toar :P

Seducti0n
03-23-2008, 20:21
Ало, компетентните.
Колкото по-често се мие косата, толкова по-склонна е към омазняване.
Това няма ли да го разбете веднъж завинаги?!
Към авторката-Отдели парички и си купи хубав шампоан, който ще реши проблема ти.Аз бих ти препоръчала от серията на PHYTO /не съм сигурна дали точно така се пише, но наистина са много добри шампоанчетата/ :)
Успех и дано по-скоро се пребориш с досадния проблем. :?

GaBiIi__
03-23-2008, 21:07
Ало, компетентните.
Колкото по-често се мие косата, толкова по-склонна е към омазняване.
Това няма ли да го разбете веднъж завинаги?!
Към авторката-Отдели парички и си купи хубав шампоан, който ще реши проблема ти.Аз бих ти препоръчала от серията на PHYTO /не съм сигурна дали точно така се пише, но наистина са много добри шампоанчетата/ :)
Успех и дано по-скоро се пребориш с досадния проблем. :? saglasna sam iii 6ampoanite kato sunsilk i podobni za mazna kosa omaznqvat pove4e ima i dr takiva temi v koito e opisano podrobno ai uspex4eta :-)

Sweet_Play_F
03-24-2008, 07:59
Xora po princip v puberteta kosata se omaznqva mn 4esto,tva 4e kato 4esto si q mie6 i se omaznqva s16to e vqrno ,no edinstvenoto re6enie e k1paneto vseki den :) :)

IbiZa_
03-24-2008, 08:03
ми и аз имах ама се къпя всеки ден и долу горе вече се оправя ама иначе е гадно

Seducti0n
03-24-2008, 08:18
Xora po princip v puberteta kosata se omaznqva mn 4esto,tva 4e kato 4esto si q mie6 i se omaznqva s16to e vqrno ,no edinstvenoto re6enie e k1paneto vseki den :) :)

Колко пъти трябва да се повтори едно нещо за да го проумеете-Миенето на косата всеки ден, допълнително я предразполага към отделянето на голямо количество мастна секреция!!!
Ако искате от косите си да цедите зехтин, миите ги не само поведнъж на ден, а може би сутрин, обед и вечер за да сте сигурни, че по-бързо ще си решите проблемите.... :?

TheNewReligion
03-24-2008, 08:53
I az imah sushiq problem . Izpolzvah "Elseve" okolo 4 meseca i kosata mi se opravi , no m i se poqvi purhot i ot 2 meseca izpolzvam "Garniere" za mazna kosa s purhot i opredeleno mi pomaga , kato q miq prez den . :)

LoLi_PoP
03-24-2008, 10:35
moqta kosa e po sushtiq nachin..miq q prez den,zashtoto si mislq che olio shte poteche veche ot neq :shock: ne iskam da q miq vseki den,zashtoto znam che e po losho i mislq,che s kakvoto i da q pravish .. vse takava shte e .. dano sled vreme se opravi,zashtoto na men predi kosata mi ne beshe taka.. :-)

vik4etoo
03-24-2008, 13:03
Шампоани и да ти препорьчват просто не се знае как ще се отрази на косата ти..всяка кожа и коса са различни..ще ти кажа нещо да отидеш на дерматолог,ако вече проблема е толкова сериозен,защото той знае най-доре..сьщо да се вьрна на шампоаните,тези Сьнсилки дето ги хвалите на мен изобщо не са ми действали добре!!А за Елсева :grin: на мен ми се отрази добре,но аз не сьм ти,нито ти-аз!! :lol:

BrokenInnocence
03-24-2008, 18:34
Относно миенето на косата всеки ден... доста дълго време го правех и не, не се изтощи, не опада, не почна да се омазнява по- бързо. Общо взето си беше същата като преди, само дето на мен ми беше кеф да я чувствам постоянно току- що измита. Сега минах на миене през ден, защото нямам толкова време и пак си е същата като преди. Всичко си е до типа коса.

fuklu
03-24-2008, 18:52
dove za majna kosa :)

BlueCat
03-25-2008, 05:36
А за6то не пробва6 с хума? Аз се къпя на 3 дена, но когато си измия косата с хума ми държи по 1 седмица.

bibi90
03-25-2008, 14:40
Мия по-често(това че е вредно са АБСОЛЮТНИ глупости).
Спокойно можеш да я миеш през ден. :wink:
Използвай шампоан за нормална коса,от тези за мазна се омазнява още по-вече.Също така избягвай да използваш стилиризиращи(как се пише това :shock: ) продукти,балсами и т.н
а маска най-много един път седмично! 8)

vik4etoo
03-25-2008, 15:21
Ае глупости трявало да се мие косата всеки ден..дрьн-дрьн..верно си е до типа коса,обаче много малко хора им се отразява зле..надявам се вече да влезеш и да кажеш какво си направила..всмисьл какво шампоани си взела,някой сьвети вече изпровала ли си..А за балсамите-по-доре слагай,но не в корените,а на вьрховете.. :-)