PDA

View Full Version : Кога се влюбихте във вашия партньор(ка)?



IAmMe
03-23-2008, 17:44
Инт ми е тези,които си имат гаджета на какъв етап от връзката си са се почувствали влюбени.А и също така какво чувствате,когато се целувате. :) Имам в предвид нещо по-специално,като например да ти трепере сърцето,да ти омекват краката..и тн. :)

poison`girl
03-23-2008, 17:58
Ами аз си нямам приятел но в бившия ми се влюбих,когато ме целуна за 1-ви път.Когато ме целуна имах чувството,че сърцето ми ще изскочи :D Еееех,хубави времена бяха... :cry:

Nik4o_Spain
03-23-2008, 18:24
Ne moje da se obesni liubovta s dumi trqbva da se ispita kogato obi4a6 ose6ta6 sas sarceto a kogato znae6 4e se razdelq6 s 4oveka koito obi4a6 i tova e posledniq pat v koito se vijdate ...... togava naistina ose6ta6 bolka v sarceto .... az li4no osetih nai mnogo liubovta kogato q izgubih zavinagi

Pliok0019
03-23-2008, 18:28
Влюбихме се от 1 поглед. След това се целунахме на 3тата среща като нормален и естествен завършак на "Началния процес".

skatemore
03-23-2008, 18:48
много още преди да излеземе напрао кат я видех и колабирах


иначе в началото кат са целувахме ми гъделичкаше езика :grin:

krem4et0
03-23-2008, 18:52
Харесах го още 1-вият път като го видях, имах смелост да го целуна след 1 месец, а мисля че разбрах, че го обичам около 3 месеца след началото на връзката ни. Тогава и му го казах..........

PepiDesigns
03-23-2008, 22:28
Инт ми е тези,които си имат гаджета на какъв етап от връзката си са се почувствали влюбени.А и също така какво чувствате,когато се целувате. :) Имам в предвид нещо по-специално,като например да ти трепере сърцето,да ти омекват краката..и тн. :)

Значи .. кога се влюбих ..
Бях пределно на ясно с това което вече сърцето ми чувства Януари месец , като преди това .. срам ме е да си кажа , но в компанията не знам какво се случи .. не , няма да пиша , който знае , си знае и така ..

В крайна сметка , като опознаваш човека повече и повече .. все нещо ще ти хареса , ще те привлече .. е мен всичко ми хареса , ии . .в един момент от това страхотно приятелство , преди да тръгнем , имахме такива задълбочени чатове/разговори че ... си беше ясно , на къде са тръгнали нещата ..

на 22.02 тръгнахме .. на моя рожден ден ..
Но още в началото на февруари знаех .. в смисъл , усещах какво става с мен .. на 14-ти й подарих първата роза .. и на 22 си направих подаръка .. съответно направихме един общ празник .. :grin:


Относно целувките ...
Какво чувствам ли .. сърцето ми майче спира да бие , или бие толкова бързо .. де да знам ..
Има един момент , в който .. не знам какво ми става , ама не си контролирам ръцете :oops: ако съм я прегърнал , ии .. не дай си боже усещам кожата на гърба й ... нее , спирам да пиша , че почнах да мисля разни работи :D
Изтръпват ми краката , не си намирам място .. ако съм застанал удобно , като се опъна , ако има някой около мен го усеща , защото тия крака не са малки .. целия изтръпвам , кожата ми става като на пиле , щото .. настръхвам :D

Абе .. не знам ... :D :-D :grin:
Страхотно е .. факт.

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-24-2008, 05:15
Наистина много го харесах, когато се запознахме, нищо, че беше по IRC - просто нямах смелост да го търся в училище и да се запозная лично с него, тогава не го харесвах още, но ми изглеждаше интересен. 4 месеца си писахме (аз не се и осмелих да го поканя да излезем, той също не направи такава крачка...), после на 30-ти юни срещу първи юли (July morning :)) мое покани да прекарам с него и с компанията му нощта и сутринта. След около 10-ина дни, след като излизахме около седмица всеки ден, се целунахме... Още тогава полетях, но не мисля, че е било точни истинско влюбване, в началния етап на връзката естествено мога да говоря само за сляпа любов, която, за щастие, при мен прерасна в по-голяма. :) 3 месеца, след като се събрахме, усетих, че трябва да му споделя, че го обичам, а в последствие се оказа, че моментът, който бях избряла за признанието, е бил същият, който прилятелят ми си е бил харесал, за да ми признае и той чувствата си. :-D (ама че оплетено стана :lol: ).

menta_loverka
03-24-2008, 08:02
Aз се влюбих в него, когато се целунахме за първи път .....а повторно се влюбих в него :-D онзи ден когато бяхме в нас и през цялото време се целувахме легнали на пода ...... :oops:

snowgirl
03-24-2008, 08:21
На етапи съм... Понякога много го обичам, понякога се чудя какво правя с него... Знам, че е ужасно тъпо и детско, но не мога да накарам сърцето си да го обича! Влюбвала съм се иначе.. но никога в партньора си... веднъж в момче, което не е от града ми, веднъж в момче, което след известно време отиде да учи в друг град и веднъж в мъж на 31 години.... Уф! И све пак вярвам, че с приятеля ми можем да сме щастливи, защото си вярваме и си прекарваме страхотно! :-D

hooliganka89
03-24-2008, 09:05
Vlubih se v gadjeto si kogato bqh na 13 :grin: -beshe detska lubov.
Posle se vlubih pak v nego,kogato bqh na 16-togava lubovta mi ne beshe spodelena :lol:
Posle pak se vlubih v nego,kogato bqh na 17-togava lubovta mi ne samo beshe spodelena ami beshe kato edna prikazka i vse oshte e taka :-)
Parvata mi celuvka s nego beshe podobna na sardechen infarkt :D

Anabel
03-24-2008, 09:10
Аз се влюбих във него след втората седмица.Преди това само го харесвах.

detekt
03-24-2008, 09:35
От пършата седмица

tirintina
03-24-2008, 10:05
Az Se VLubiH isTinsKi v moQ PriqTel Edva SLed 2 MeseC,Moje Bi Togava Go uPoznah NapaLno...a InaChe KogaTo se CeluvaMe imA Nqkva MnoGo Gotina Trapka,no Tq NemojE da Se OpiShe,TrqBva da Se izpiTa :P

ghostwisper
03-24-2008, 11:23
аз се влюбих в моя приятел,3 месеца след като се запознахме..и това продължава вече 3 години :))),а първият път като ме целуна цялата треперих! То всъщност аз го целунах ама да не навлизаме в подробности :D и имах чувството,че сърцето ми ще се пръсне.. :grin: и така :) само мога да кажа,че мн си го обичам мойто бебе! :-) :-) :-) :-) Бууу !! :-) :-) :-D

Sintya
03-24-2008, 15:05
На етапи съм... Понякога много го обичам, понякога се чудя какво правя с него... Знам, че е ужасно тъпо и детско, но не мога да накарам сърцето си да го обича! Влюбвала съм се иначе.. но никога в партньора си... веднъж в момче, което не е от града ми, веднъж в момче, което след известно време отиде да учи в друг град... Уф! И све пак вярвам, че с приятеля ми можем да сме щастливи, защото си вярваме и си прекарваме страхотно! :-D
Абсолютно... :(
Когато се "киснахме" нищо не усетих... пфф... абе гъзарски работи :razz:

iiirish
03-24-2008, 19:09
за мен любовта е доста сериозно нещо, така че мисля че няма да преувелича ако кажа, че почувствах, че обичам истински едва сега на 4-тия месец откакто сме заедно

PoisoNGirL
03-24-2008, 19:17
Neshto mi trepna oshte ot momenta,v koito go vidqh.No moje bi 1 mesec pone sled tova usetih naistina,che se vliubvam.
Kato se celuvame li?Emi ne iskam da go puskam,ne iskam da spira da me celuva...Syrceto mi bukvalno spira,kakto i dyha...S edna duma raq sliza na zemqta :-)

bibi90
03-25-2008, 13:41
Ами ще кажа за един,щото само него съм обичала,към другите е било просто привличане :)
Харесах го още като го видях как ме гледа...а после и като се запознахме още по-вече.А иначе за съжаление разбрах,че го обичам чак когато се разделихме.
Е после се събрахме отново,но не се получи.А когато се целуахме в началото беше страхотно,забравях къде се намирам,ама последния път чувствах само болка,защото знаех,че е само за тази нощ и утре няма да го има :( Абе ужасно е,не бих си го причинила пак. :?

dreamerka
03-25-2008, 14:56
am...nqmam ideq koga to4no se vlubih...moje bi hmmm malko predi Nova godina..abe de da znam...ama znaaaam,4e mnooogooo go obi4am,vupreki,4e vse o6te mi e malko trudno da go kazvam,,,,vsu6tnost se 4udq na sebe si! OBI4AM GO!!! no za6to nikoga ne mu go kazvam prosto ei taka! Vinagi go kazvam,kogato toi go kaje.... :? prosto ne moga da go izreka...predpo4itam da go celuna po takuv na4in,4e vse edno mu kazvam Obi4am te...no mi e trudno da go izreka....pfff zle sam!

malkatadesss
03-26-2008, 00:05
истински се влюбих когато разбрах че даржи на мен супер много тогава обичта ми се засили и сега си го обожавамм :grin:

BAYO
03-26-2008, 03:30
Е па 5 месеца писане по ИРС (тогава скайп не беше попупярен) и след тва още 2 по ГСМ-а ... е как неа да си влюбен още на 1ва среща :> 8)

reni7o0o
03-26-2008, 13:55
Инт ми е тези,които си имат гаджета на какъв етап от връзката си са се почувствали влюбени.А и също така какво чувствате,когато се целувате. :) Имам в предвид нещо по-специално,като например да ти трепере сърцето,да ти омекват краката..и тн. :)
sys sega6niq mi aver vse o6te ne sym se po4uvstavala vliubena :? a kogato se celuvame ne 4uvstvam ni6to :neutral:
pyrvo na4alno trygnah s nego za6toto mi dopadna i za6toto iskah gadje koeto da mi pomogne da zabravq biv6iq (e pomogna mi) no vse o6te sym s nego ni6to 4e nqam 4uvstva.... prosto.... ne iksam da go naranq.... za6toto tvyrdi 4e me obi4a.... e da kofti mi e 4e go lyja... no.... priqtno mi e s nego :smt058 :oops:

Magic_Girl
03-26-2008, 16:26
Emi az se vlubvam super burzo.V sega6noto gadje se vlubih o6te purviq put kogato go vidqh najivo.Kogato me celyva cqlata trepereh,krakata i omeknaha a toi me gu6ka6e taka silno... trupkata be6e neveroqtna!!! :-) :)