PDA

View Full Version : Той не иска да ме види...май магията свършва :(



LitTlE_BeBsIiI
03-23-2008, 17:54
Здравейте.Напоследак все си мисля,че моя приятел не иска да ме види.Избягва да се срещаме,само си търци оправдания,а когато му го кажа ми казва,че има важни неща да свърши сега и,че много иска да си ме види.Наскоро можеше да се видим,но предишния ден се скарахме мн жестоко и той ми каза,че не иска да се виждаме (но това според мен беше породено от гнева заради караницата ни)....и съм сигурна,че ако бяхме в добри отношения,щеше да иска да се видим на другия ден.И преди съм си мислела,че не иска да ме види...незнам мн съм объркана,незнам какво да мисля и кое е самата истина :(

tuzaro
03-23-2008, 17:57
Бъди пич и го зарежи

gangstata
03-23-2008, 18:00
аамм питай го..той най-добре шш ти каже дали нещата са така..

Deni4kaa
03-23-2008, 18:02
аамм питай го..той най-добре шш ти каже дали нещата са така.. да бее,все едно ще и каже "ми не искам да те виждам,избягвам те" :?

poison`girl
03-23-2008, 18:06
Според мен щом не иска да се виждате често значи че не те обича достатъчно...По добре го зарежи да не те зареже той :?

ResPekT333
03-23-2008, 18:08
Според мен тва момче само си играе с теб....зарежи го и гледай напред...не е единствен... и щом те избягва значи има някаква причина която трябва да разбереш каква е .... успеХ

BlindedAngel
03-23-2008, 18:14
Тез усти за ко са ви дадени...Според мене като цяло тряа си изясните отношенията...Ама тъй като чета ко си писала мн ме съмнява че имате бъдеще... :(

LitTlE_BeBsIiI
03-23-2008, 18:22
Тез усти за ко са ви дадени...Според мене като цяло тряа си изясните отношенията...Ама тъй като чета ко си писала мн ме съмнява че имате бъдеще... :(
Ами ние сме заедно от 2 години :(
Незнам аз като го питах и той ми каза,че е имал важни неща,които да свърши сега и ми каза...като свърша работата ти обещавам,че ще дойда.(Не сме от 1 град)

Rofl4e
03-23-2008, 18:53
Ostavqi go ti predi toi da ti e bil 6uta

BlindedAngel
03-23-2008, 18:55
Тез усти за ко са ви дадени...Според мене като цяло тряа си изясните отношенията...Ама тъй като чета ко си писала мн ме съмнява че имате бъдеще... :(
Ами ние сме заедно от 2 години :(
Незнам аз като го питах и той ми каза,че е имал важни неща,които да свърши сега и ми каза...като свърша работата ти обещавам,че ще дойда.(Не сме от 1 град)
Пфф това е много кофти да сте от различни градове...Имай малко гордост и го зарежи преди да те е наранил той тебе...Сигурно си му омръзнала вече нз...

LitTlE_BeBsIiI
03-23-2008, 19:07
Ами аз много пъти съм имала съмнения,че не иска да ме види,а се е оказвало,че не е така и той наистина е имал работа или просто е имал някакви притеснения и не му е било до срещи с гаджето.Той е много балансиран човек и аз май затова си мисля така....смисал той поставя на една везна мен,приятелите си,семейството си,работата...а пък аз съм такъв човек,че щом обичам е до последно и давам всичко за човека до мен....и мисля,че може и затова да си мисля така.

NightGuardian
03-23-2008, 19:59
Офф....тва не е така жръз/пръц.Той е от друг град казва момичето , това значи трябват време/пари! Явно човека има кола , която и трябва гориво , какво зарязване говорите ? Другото , което е работи... Потърпи малко и ще дойде 1-2-3 дена не е дошъл и дай да го зарежем... Защо ти не хванеш автобус или с някои приятел или родител да отидиш ТИ при него. То се изка малко акъл...

punkrock
03-23-2008, 20:03
Според мен вече не иска да сте заедно, но го е страх да ти го каже и чака ти да го зарежеш

PepiDesigns
03-23-2008, 23:16
Здравейте.Напоследак все си мисля,че моя приятел не иска да ме види.Избягва да се срещаме,само си търци оправдания,а когато му го кажа ми казва,че има важни неща да свърши сега и,че много иска да си ме види.Наскоро можеше да се видим,но предишния ден се скарахме мн жестоко и той ми каза,че не иска да се виждаме (но това според мен беше породено от гнева заради караницата ни)....и съм сигурна,че ако бяхме в добри отношения,щеше да иска да се видим на другия ден.И преди съм си мислела,че не иска да ме види...незнам мн съм объркана,незнам какво да мисля и кое е самата истина :(

Кажи какви са му извиненията .. като мъжко , мога да ти кажа , дали .. е наистина нещо по-сериозно , или не иска да те види ..
Защото наистина ако има работа , колкото и да иска .. няма да може ..
пък и колко време не се виждате ..
Магията .. свършва , когато се видите , и видите , че .. няма нищо .. нищо от това което е било в началото ..

Може и да заобикаля начина .. и накрая да ти каже "Не се виждаме .. късаме" .. де да знам .. аз нямам много години житейски опит , но като на театър си представям ситуацийки и пресъздавам какво може да стане :D :-D :oops:

Wrathchild
03-24-2008, 04:12
Доста теми от теб съм изчела за проблемите ти с него (е, поне мисля, че бяха твои, не съм сигурна). И не мисля, че имате бъдеще...

RaLkb
03-24-2008, 04:49
e kato tokova mnogo iskash da se vidite shto ne otidesh ti pri nego...!?