PDA

View Full Version : Всъщност тя ще се върне ли при мен?



vamp
03-23-2008, 18:01
Минаха 3 седмици вече,скъсахме за простотия,тя така поиска,историята е дълга и съм я писал,обаче мамка му не мога да я забравя.
Аз съм 12 клас,тя 9 клас,уж винаги бяхме честни 1 към друг,ходихме 2 седмици с надеждата за нещо сериозно,трудно ми беше да я спечеля и накрая прецакахме всичко за 1 вечер по-специално тя.Но това няма значение.През цялото си мисля за нея,излизам с други момичета от време на време,флиртувам,но няма "тръпка" както се казва.Преди няколко дни се скарах с нея,държах се гадно за да види,тя как се е държала с мен,мисля си,че не го прави нарочно,просто още не знае как да се държи.Изприказвах много простотии,може би прецаках 1 възможност да се сдобрим или тя така ми намекна за да ми е гадно,както и да е,скоро след като се скарахме и пратих много хубав и искрен смс,че съжалявам и и обясних горе-долу всичко и колко ми липсва.Тя обаче не отгори,не ми пише дори в чата,не и пиша и аз.Ще чакам да се обади,дали ще го направи не знам.Греша ли според вас тук?Не искам да и се обаждам,защото твърде много тичам след нея и се унижавам наистина.Но пък всеки ден си мисля за нея,връзката ни беше много готина и романтична,бяхме винаги щастливи.С друга не съм се чувствал така,затова не се отказвам от нея и продължавам,обаче имам чувството ,че ако не се върне при мен,аз ще съм виновен,защото съм прекалено искрен с нея,прекалено добър и свестен,обаче като и покажа другото си аз и тя се страхува от мен,разочарова се,не ми говори.Все едно че си играе с мен и не ме харесва каквото и да направя,а твърди обратното...

BlindedAngel
03-23-2008, 18:09
2 седмици не е много време...Ти може да имаш силни чувства към нея но тя надали има към тебе...Другото което е тя е 9-ти клас,което означава че още не знае какво иска и сега са я ударили хормоните.И да ти казва аз съм различна не и вярвай от личен опит ти го казвам...Изобщо я забрави - изтрии и номера блокирай я в скайпа изобщо прекъсни всякаква връзка с нея,по - късно тя ще съжалява че е изтървала пич кат тебе...И да ти е за урок не за захващай с толкова малки търси си малко по - зряло момиче :)

vamp
03-23-2008, 18:24
2 седмици не е много време...Ти може да имаш силни чувства към нея но тя надали има към тебе...Другото което е тя е 9-ти клас,което означава че още не знае какво иска и сега са я ударили хормоните.И да ти казва аз съм различна не и вярвай от личен опит ти го казвам...Изобщо я забрави - изтрии и номера блокирай я в скайпа изобщо прекъсни всякаква връзка с нея,по - късно тя ще съжалява че е изтървала пич кат тебе...И да ти е за урок не за захващай с толкова малки търси си малко по - зряло момиче :)

То всичко стана неочаквано бе човек.И не е претендирала да е различна,дори напротив,различна е в много отношения,дори изглежда като 17-18,отговорна е,направо си е обремена.Амбициите на техните,глупости,бла бла,даскало и т.н.Не е смотана пикла,лошото е ,че не знае какво иска,това което каза си мислех да го направя.Трия и номера,блокирам скайп и забравям след време,ама ще ми е трудно,защото това е първото момиче което съм наричал "гаджето ми",момичето с което съм ходил най-дълго и съм имал споделени чувства.Ако не беше така,не беше специална отдавна щях да я забравя.Май обаче не искам.Ако не друго,то поне трябва да не я търся докато тя не ме потърси,защото след тоя смс,ако не ме потърси,значи не заслужава да мисля за нея повече,досега винаги когато съм я провокирал така ме е търсила или аз нея,някак си,трудно издържаме повече от 1 ден без да си кажем 1 дума поне,а откакто скъсахме все си говорим и тя дори ме търси повечето пъти...Скапана работа...

poison`girl
03-23-2008, 18:27
2 седмици не е много време...Ти може да имаш силни чувства към нея но тя надали има към тебе...Другото което е тя е 9-ти клас,което означава че още не знае какво иска и сега са я ударили хормоните.И да ти казва аз съм различна не и вярвай от личен опит ти го казвам...Изобщо я забрави - изтрии и номера блокирай я в скайпа изобщо прекъсни всякаква връзка с нея,по - късно тя ще съжалява че е изтървала пич кат тебе...И да ти е за урок не за захващай с толкова малки търси си малко по - зряло момиче :)

То всичко стана неочаквано бе човек.И не е претендирала да е различна,дори напротив,различна е в много отношения,дори изглежда като 17-18,отговорна е,направо си е обремена.Амбициите на техните,глупости,бла бла,даскало и т.н.Не е смотана пикла,лошото е ,че не знае какво иска,това което каза си мислех да го направя.Трия и номера,блокирам скайп и забравям след време,ама ще ми е трудно,защото това е първото момиче което съм наричал "гаджето ми",момичето с което съм ходил най-дълго и съм имал споделени чувства.Ако не беше така,не беше специална отдавна щях да я забравя.Май обаче не искам.Ако не друго,то поне трябва да не я търся докато тя не ме потърси,защото след тоя смс,ако не ме потърси,значи не заслужава да мисля за нея повече,досега винаги когато съм я провокирал така ме е търсила или аз нея,някак си,трудно издържаме повече от 1 ден без да си кажем 1 дума поне,а откакто скъсахме все си говорим и тя дори ме търси повечето пъти...Скапана работа...дам...в никакъв случай не я търси повече...тя ако изпитва нещо към теб ще те потърси...

vamp
03-23-2008, 18:33
2 седмици не е много време...Ти може да имаш силни чувства към нея но тя надали има към тебе...Другото което е тя е 9-ти клас,което означава че още не знае какво иска и сега са я ударили хормоните.И да ти казва аз съм различна не и вярвай от личен опит ти го казвам...Изобщо я забрави - изтрии и номера блокирай я в скайпа изобщо прекъсни всякаква връзка с нея,по - късно тя ще съжалява че е изтървала пич кат тебе...И да ти е за урок не за захващай с толкова малки търси си малко по - зряло момиче :)

То всичко стана неочаквано бе човек.И не е претендирала да е различна,дори напротив,различна е в много отношения,дори изглежда като 17-18,отговорна е,направо си е обремена.Амбициите на техните,глупости,бла бла,даскало и т.н.Не е смотана пикла,лошото е ,че не знае какво иска,това което каза си мислех да го направя.Трия и номера,блокирам скайп и забравям след време,ама ще ми е трудно,защото това е първото момиче което съм наричал "гаджето ми",момичето с което съм ходил най-дълго и съм имал споделени чувства.Ако не беше така,не беше специална отдавна щях да я забравя.Май обаче не искам.Ако не друго,то поне трябва да не я търся докато тя не ме потърси,защото след тоя смс,ако не ме потърси,значи не заслужава да мисля за нея повече,досега винаги когато съм я провокирал така ме е търсила или аз нея,някак си,трудно издържаме повече от 1 ден без да си кажем 1 дума поне,а откакто скъсахме все си говорим и тя дори ме търси повечето пъти...Скапана работа...дам...в никакъв случай не я търси повече...тя ако изпитва нещо към теб ще те потърси...

Ако го направи какво да кажа/направя?Тя винаги се държи все едно не е станало нищо,прави се,че не разбира нищо и приема всичко уж нормално обаче знам как се обърква от някакви глупости и не може да вземе крайно решение.Мен това ме дразни и искам винаги да сме наясно,а тя "моля те,не се дръж така".А като се мълчи,много неща остават неказани...

Mi6i4ka
03-24-2008, 10:01
spored men sednete i pogovorete kato golemi hora 6to e otgovorna zna4i bi trqbvalo da razbere kakvo ti e i ne da se pravi 4e ni6to ne e stanalo v edna vr1zka trqbva da se obs1jdat problemite

Korni_ReSeRvE
03-24-2008, 11:31
az su6to sum na mnenie da sednete i da pogovorite...no ako tq ne razbira ot duma..prosto neka da si hva6ta putq..6tom ti si iskren i i kazva6 vsi4ko i ako tq tova ne go ocenqva..zna4i ne si zaslujava...

Magic_Girl
03-24-2008, 14:15
4akai malko be...kak taka 6te kazva 4e te obi4a puk ina4e 6te ti natqkva 4e ti si vinoven za vsi4ko i 4e po tvoq vina e stanalo vsi4ko tova??? :shock: Spored men seriozno si igrae s teb i vuob6te ne i puka za teb.Kak taka 6te obi4a edno mom4e i 6te my pri4inqva takiva ne6ta??4e taq v red li e?Suvet:Spri da misli6 za neq.Ne go zaslujava.Tq e malka razglezena ligla i neznae kakvo o6te iska.No spokoino jivota 6te q opravi! 8)

koalka
03-24-2008, 15:07
Ами, човек, защо се унижаваш...това е супер глупаво.Разбирам, че имаш чувства, ама в крайна сметка и ти имаш достойнство.Отделно това, но тя е сгрешила и ти нищо си прецакал.Просто тя трябва да се извини и да не е такова бебе, че пред най-малката трудност и да се предава.Може би не сте един за друг, не знам..

tan0
03-24-2008, 15:12
ne se otchaivai 9 klas e moje da neznae kvo iska a az kvo da kaja che 18 god momiche mi kaza che neznae kvo iska ostavi q na mira ako te iska sama shte se varne prosto si zapazi dostoinstvoto

vamp
03-24-2008, 15:16
Ами, човек, защо се унижаваш...това е супер глупаво.Разбирам, че имаш чувства, ама в крайна сметка и ти имаш достойнство.Отделно това, но тя е сгрешила и ти нищо си прецакал.Просто тя трябва да се извини и да не е такова бебе, че пред най-малката трудност и да се предава.Може би не сте един за друг, не знам..

Ми аз съм врял и кипял,тя обаче е много кротка и спазва всичко,лесно ранима е,никога не рискува,има манията,че винаги губи.Пред най-малките трудности се отказва,просто е такава,така е възпитана.Не мисля,че не сме един за друг,но пък може и да е така,иначе и аз мисля,че трябва да ми се извини,но тя няма смелостта да го направи,а и си мисля,че всичките момичета сте такива лигли и не си признавате грешките и като знам от колко неща съм се отказал през живота си,нещо ме кара да не се отказвам от нея и точно тук си губя достойнството...Не съм и се обаждал от 2 дни,тя на мен също,не мисля да и се обаждам,защото след последния път тя е наред да направи нещо.

koalka
03-24-2008, 15:18
Смелостта да се извини, при извинението не се изисква смелост, а да осъзнаеш вината си и да искаш да ти простят, след като обичаш дадения човек, или имаш чувства.Сигурен ли си, че тя осъзнава вината си и съзнава, че е сгрешила...?
Това е лошо, че се отказва, защото пак ще се скарате и пак ще те скъса.Замисли се колко си струва.

vamp
03-24-2008, 15:41
Смелостта да се извини, при извинението не се изисква смелост, а да осъзнаеш вината си и да искаш да ти простят, след като обичаш дадения човек, или имаш чувства.Сигурен ли си, че тя осъзнава вината си и съзнава, че е сгрешила...?
Това е лошо, че се отказва, защото пак ще се скарате и пак ще те скъса.Замисли се колко си струва.

Нея когато я дразни нещо или някой му обръща гръб,когато може нещо да я нарани стои далеч от него.Аз съм точно обратното играя винаги,живея за мига и не ми пука.Когато нещо ме дразни го ликвидирам,колко пъти се е случвало да ме убеждава да не правя глупости,да бъда агресивен и т.н.Към нея никога не съм бил агресивен,винаги нежен и мил,винаги готов да я разбера и да и помогна.Обаче имам чувството,че си мисли,че ще я нараня и затова се дърпа от мен,страхлива е както вече казах!Все едно е от друга планета и не живее в моята реалност.Извинявала ми се е за какво ли не,аз на нея също,винаги когато сгрешим си говорим,обаче стане ли дума за връзката ни,все приключва темата,последния път се скарахме,не може да се говори с нея за "НАС"...Странна е,не знам какъв е проблема,понякога си мисля,че е малка,друг път даскалото и родителите,понякога приятелите й,мисля си дори,че не ме харесва,а това не е така,че се страхува от мен,и това не е.Не знам,щом пиша в един форум,много съм объркан...

Alabalaportokala
03-24-2008, 21:59
Не че няма смелостта да ти се извини...Това се нарича ГОРДОСТ. Имаш два начина - да подхраниш гордостта и и нараниш достойнството си продължавайки да я търсиш или просто да си стоиш, да не правиш абсолютно нищо докато тя не направи нещо по въпроса. Дръж се малко мъжки !! Какво тука се правиш на луд и виновен ( при положение че не си ) заради това момиче ? Бъди пасивен, ако не те потърси не и цепи басма, а просто си търси друга.

sherry
03-25-2008, 06:08
А ти сигурен ли си, че споделя чувствата ти?
Щото ако е от характера й, може да преодолеете всички проблеми, ама ако няма чувства от нейна страна, тая битка е излишна!

Доказвала ли е по някакъв начин, че те иска, че си й важен, че не може без теб? Ако си уверен, че изпитва това към теб, което и ти към нея, бори се, говорете, съберете се пак, но ако е безразлична, няма смисъл.

Pedigree
03-25-2008, 07:56
Не се унижавай!
Тя казвала ли ти е,че отговаря на чувствата ти?...защото ако тя не изпитва към теб,това което ти изпитваш към нея,просто няма смисъл.Или вариантът е друг-държи се прекалено детски.Не знам,но каквото и да е положението,тя трябва да осъзнае грешката си и да я поправи. :)

hooliganka89
03-25-2008, 09:33
Az mislq,che i otdavash prekaleno golqmo znachenie.
Razbiram,che imash silni chustva i tochno te te karat da se unijavash taka pred neq,koeto izobsto ne ti pomaga,a naprotiv daje ti vredi.
Of napravo ne znam,kakvoto i da ti kaja ti nqma da me poslushash,zashtoto mnogo dobre znam e kakvo e da iskash nqkoi s cqloto si sarce i togava chovek ne osaznava,che se izlaga ili,che prenebregva gordosta si,chovek v takav moment e opienen i ne priema i ne predava.
Samo moga da ti pojelaq uspeh,dano vsichko da se naredi kakto mu e mqstoto.

huligankata
03-25-2008, 09:50
Мисля че си направил достатъчно, та и повече. Писал си й, търсил си я - сега тя е на ред. Добре си решил да не й се обаждаш, в крайна сметка не си виновен ти, че да летиш само по нея а тя да се прави на недостъпна. Знам че е тежко, че искаш да сте пак заедно, но събери сичката си гордост и сила и не прави нищо, премисли нещата - ако те потърси добре ще се разберете и т.н. а ако не го направи - нали знаеш времето отмива всичко. Недей да се вкопчваш в нея, покажи че можеш и сам и дано осъзнае какво губи и се върне при теб. Много успех ти пожелавам :)

vamp
03-25-2008, 11:28
Този път ще процедирам по-различно!
Вече започнах да играя мръсно,защото любовта е тъпа история и ако си честен от самото начало и постоянно все се на*баваш.Аз няма да се прецакам така,ще е моя,пък ако ще да скъсаме 1 седмица след това и дори тоя път ще скъсаме по мое желание!
Щом тя е егоистка,ще бъда и аз,пък след всички перипети ако още имаме добри чувства един към друг,тогава ще бъдем заедно,иначе не ми пука,няма тука някаква дрисла да ме разиграва,ще бъда мъжкар и това е :)