PDA

View Full Version : 10-годишно момче преби до смърт 82-годишна баба



teenkopele
03-23-2008, 19:32
Още не мога да повярвам... :shock: http://dnes.dir.bg/2008/03/23/news2804861.html

Jeuelle
03-23-2008, 19:39
Да, на мен също ми дойде в повече тази новина.
Това е ..... шокиращо ..
До къде я докарахме?
И кой е виновен???

TellMeYourName
03-23-2008, 19:40
не мога нищо да кажа :-o

psychopath
03-23-2008, 19:40
бой гадното копеленце

zloto
03-23-2008, 19:40
в статията май не споменаха, че е циганче... всъщност каквото и да е, главата ми не побира как може толкова малко дете само да извърши такова нещо... :smt067

ioancheto
03-23-2008, 19:40
ujs... nqmam dumi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

LSGirl
03-23-2008, 19:51
немам коментар

mhmhmhmhm
03-23-2008, 20:01
в статията май не споменаха, че е циганче... всъщност каквото и да е, главата ми не побира как може толкова малко дете само да извърши такова нещо... :smt067
чудно..тя и майка му е такава

FatPanda
03-23-2008, 20:03
:shock: нямам думи...

miloto_girl_4e
03-23-2008, 20:11
Толкова страховити неща чета в последно време, че това определено не ме впечатлява ...

Canis_Dirus
03-23-2008, 20:12
Машалла! Така се спира ефективно застаряването на населението! Къде е сега Зиези да рече "Това и в други страни по света става".
Ми става бе - ама ме боли уя за другите страни.

Правните организации в ЕС биха казали, че е играл прекало много "killer games" и е станал яко агресивен!

Бабата му се е видяла като 7-ми левъл боса и я е прецакал леко!
:D

B3B0K
03-23-2008, 20:17
tva ne mi go pobira uma... deteto e na 10 azz napravo nz... dokade go dokarahme be hora ?

Canis_Dirus
03-23-2008, 20:27
Щом не я е и изнасилил - нищо не е. Това вече започнахме за нормално да го приемаме!

SunnyG
03-23-2008, 20:31
Толкова страховити неща чета в последно време, че това определено не ме впечатлява ...

Мен също :-o

ScionOfStorm
03-23-2008, 20:39
Ми...
еби му майката.

Ziezi
03-23-2008, 20:42
Още не мога да повярвам... :shock: http://dnes.dir.bg/2008/03/23/news2804861.html
Защо трябва да ме интересува,когато една маймуна убие друга маймуна?

Canis_Dirus
03-23-2008, 20:45
Защо трябва да ме интересува,когато една маймуна убие друга маймуна?
Бе те едно време и белите в САЩ така говорели за пороците сред чернокожото население, ама сега. Малките бели нърдчета умират да се правят на рапъри и друсат евтини дроги. Проблемите на малцинствата стават язва на мнозинството и ...

Човека по-лесно става маймуна, отколкото маймуната - човек. Човека е по-добрият имитатор.

MIKROBA
03-23-2008, 21:07
Боже... :shock: какви деца имало :-o

Sevt
03-23-2008, 21:11
цигане, кво се чудите ?

Ziezi
03-23-2008, 21:13
Защо трябва да ме интересува,когато една маймуна убие друга маймуна?
Бе те едно време и белите в САЩ така говорели за пороците сред чернокожото население, ама сега. Малките бели нърдчета умират да се правят на рапъри и друсат евтини дроги. Проблемите на малцинствата стават язва на мнозинството и ...

Човека по-лесно става маймуна, отколкото маймуната - човек. Човека е по-добрият имитатор.

миии един средноинтелигентен човек не би могъл да сравнява положението на България с положението в САЩ...Там до преди 30 години маймунските изцепки се наказваха с обесване от момчета с бели качулки!Докато в България винаги се намира по някой тъпанар да ни обяснява как и те са били хора...

Canis_Dirus
03-23-2008, 21:26
миии един средноинтелигентен човек не би могъл да сравнява положението на България с положението в САЩ...Там до преди 30 години маймунските изцепки се наказваха с обесване от момчета с бели качулки!Докато в България винаги се намира по някой тъпанар да ни обяснява как и те са били хора...
До преди 20 години мангалите живееха в гета, а турците ги преименуваха насилствено. Сеш ли се, че като обелеха САЩ дума за това ние излизахме с тоя довод "А вие защо биете негрите?"
И както преди 20 години е можело полицейска кола да влезе сама в циганско гето и да ги строй всичките, в Щатите това не е било баш възможно, щото са щеили да ги пишат missing in action. ;)

TheSadGirl
03-23-2008, 21:27
:shock: :shock: :shock: :shock: Do kade stignahmeee ????? Ujasss :(

Mirelchetoo14
03-23-2008, 21:29
Каквото и да си говорим,в 99,9% от случаите това САМО циганин може да го направи...

Ziezi
03-23-2008, 22:41
До преди 20 години мангалите живееха в гета, а турците ги преименуваха насилствено. Сеш ли се, че като обелеха САЩ дума за това ние излизахме с тоя довод "А вие защо биете негрите?"
И както преди 20 години е можело полицейска кола да влезе сама в циганско гето и да ги строй всичките, в Щатите това не е било баш възможно, щото са щеили да ги пишат missing in action. ;)

Не,не се сещам,щото не е било така!Тогава България беше под крилото на Русия и е логично да се сетиш,че това е достатъчен повод България да прави каквото си поиска без да се обяснява на когото и да било освен на Русия.И да,преди 20 години полицейска кола е можело да влезне в циганско гето,но не забравяй,че ако ще ми хвалиш комунизма си припомни кой ги направи циганите такива каквито са днес!Кой ги вкара в гетата и ги научи да живят на помощи!
Да,в САЩ и в момента има много гета,в който не стъпват полицаи,но извън гетата имат пълен контрол!Сещаш ли се защо в България не се получава така?

elsy
03-23-2008, 23:21
ОМГ :shock: :shock: :shock: УЖАС, тва не е дете бе...някъв безчувствен изрод, нямам думи просто!

mindphaser
03-23-2008, 23:32
x

psychopath
03-23-2008, 23:35
ама тия мангали ли били бе 8-)

LeAv3 m3 Al0n3
03-23-2008, 23:39
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

03-23-2008, 23:46
Каквото и да си говорим,в 99,9% от случаите това САМО циганин може да го направи...
Зле, много.
И ти и Зиези и другите яки нацита.
Само едно циганите на спуун.
Излагате се нещо днеска?
Абе, ми к'во ще кажете за азиатците? За тях никога нищо не сте говорили ;(
Ако се разтърсите малко в интернет може да намерите какви по-големи зверства ас правили великите хора от бялата раса на черната (опа на бялата) смърт и ужасяващото епично унищожение.
То фаит фор уойр расе из а гифт фром абове, а?

Sevt
03-23-2008, 23:48
Не става въпрос за наци или не и за криворазбрана толерантност.
Факт е, че 99 % от този и сродните видове престъпления се извършват от цигани.

03-23-2008, 23:53
Не става въпрос за наци или не и за криворазбрана толерантност.
Факт е, че 99 % от този и сродните видове престъпления се извършват от цигани.
Аре бе?
И звездите ли ти говорят, че ти дадоха тая статистика? (С тая голяма глава, как Таржа никога няма да те хареса ;) )
Много ми е смешно, като почнете да разглеждате всяко престъпление от расова гледна точка. Разглеждайте мотива за престъплнението, не етническия произход на извършителя.
И 90% от пилотите вечер са бели, ок?
Абе, какво говоря и аз, айде яките атакисти и фенове на 2те С-та, първото емо (ония с мустака) и разни други яки организации да ме олюят яко, нали така трябва.
Ако ме и напсувате сте хептен истински!

5StaR
03-24-2008, 01:02
Столипиново - изостанали мангали без култура и образование...за нищо не стават в тоя живот..

LiL_Z
03-24-2008, 02:36
ujas prosto nqmam dumi kak moje takoa ne6to, gorkata baba

03-24-2008, 06:29
Столипиново - изостанали мангали без култура и образование...за нищо не стават в тоя живот..
Абе не очаквай и от тебе да стане нещо голямо в тоя живот. :-)

Canis_Dirus
03-24-2008, 06:49
Не,не се сещам,щото не е било така!Тогава България беше под крилото на Русия и е логично да се сетиш,че това е достатъчен повод България да прави каквото си поиска без да се обяснява на когото и да било освен на Русия.И да,преди 20 години полицейска кола е можело да влезне в циганско гето,но не забравяй,че ако ще ми хвалиш комунизма си припомни кой ги направи циганите такива каквито са днес!Кой ги вкара в гетата и ги научи да живят на помощи!
Да,в САЩ и в момента има много гета,в който не стъпват полицаи,но извън гетата имат пълен контрол!Сещаш ли се защо в България не се получава така?
Пълен контрол? И после изизате тука със статистики, как 80% от изнасилванията били извършени от черни, 2/3 от тях щели да лежат в затвора и не знам си какво. и двата етноса са се лумпенизирали по абсолютно един и същ начин. БТВ по живково всички мангали работеха - дори и като чистачи, или в металургията. Безработица нямаше, даже имаха образование.
Пълен контрол. Че, ако беше така, нямаше да има ограбени заможни бели от бедни черни, нали? Ама май не е баш така.

_showy_
03-24-2008, 12:01
Ем.. Цигани бе... Дегенерат! :x
Баси гадната паплач.

stealthyGirl
03-24-2008, 15:05
"Психически не беше добре. Болно от главата си"

@Canis_Dirus Аз по едно време като четях имах чувството, че и т'ва може да е станало... :?

rakiQ
03-24-2008, 15:07
ама тия мангали ли били бе 8-) mi sigurno

da im....... of mn me draznqt tiq laina :-x

Decu
03-24-2008, 15:08
Е тва вече е нечувано.. :-o

Mirelchetoo14
03-24-2008, 15:32
Каквото и да си говорим,в 99,9% от случаите това САМО циганин може да го направи...
Зле, много.
И ти и Зиези и другите яки нацита.
Само едно циганите на спуун.
Излагате се нещо днеска?
Абе, ми к'во ще кажете за азиатците? За тях никога нищо не сте говорили ;(
Ако се разтърсите малко в интернет може да намерите какви по-големи зверства ас правили великите хора от бялата раса на черната (опа на бялата) смърт и ужасяващото епично унищожение.
То фаит фор уойр расе из а гифт фром абове, а?

Вииж какво,изобщо,ама изобщо не съм расистка.Но познавам само двама или трима интегрирани цигани,от които никога не бих очаквала каквато и да е лоша проява.Това какво ще рече?!От сигурно 100ина с които съм имала контакт,САМО 3ма.И не ми излизай с това :"Ами то всички ги дискриминират и те не могат да се интегрират",защото негър,гражданин на ЗАМБИЯ например,може да се интегрира идеално.Също азиатец,гражданин на КИТАЙ или какъв ли още не...А циганин,гражданин на кое е?На ЦИГАНИЯ ли?!Просто държавите са едва ли не длъжни да ги дундуркат и да им прощават всичко,за да не излезе,че ги дискриминират.Затова си позволяват всичко,затова и 99% от престъпленията в БГ са извършени от цигани.

poison_
03-24-2008, 15:48
Леле...как може да има такива хора бе...и то деца! Та то няма още и 13 години, а тръгнало да бие човек доста по-възрастен от него..В какъв свят живеем-пикльовците да пребиват възсрастните!!! Това не е свят! :x :-x

PollyPoi
03-24-2008, 16:16
Ужас!
Горката баба! :(

find_m3
03-24-2008, 16:17
лудо или не бой и да му разпорват гъза до края на живота ( рано или късно до там ще стигне)!!!!

Ziezi
03-24-2008, 17:21
Пълен контрол? И после изизате тука със статистики, как 80% от изнасилванията били извършени от черни, 2/3 от тях щели да лежат в затвора и не знам си какво. и двата етноса са се лумпенизирали по абсолютно един и същ начин. БТВ по живково всички мангали работеха - дори и като чистачи, или в металургията. Безработица нямаше, даже имаха образование.
Пълен контрол. Че, ако беше така, нямаше да има ограбени заможни бели от бедни черни, нали? Ама май не е баш така.
:grin: Вълчо,обичам те!!!!Въпросът не е кой колко престъпления извършва ами как се наказват бе,красавец!Аз си спомням даже преди не повече от година няколко черни организации се разпищяха,че черните извършители на убийства са били наказвани с около 60-70% повече със смърт отколкото бели убийци..На никой не му пука,а и не трябва да му пука какво става в гетата,важното е извън тях :shock:

Canis_Dirus
03-24-2008, 17:27
:grin: Вълчо,обичам те!!!!Въпросът не е кой колко престъпления извършва ами как се наказват бе,красавец!Аз си спомням даже преди не повече от година няколко черни организации се разпищяха,че черните извършители на убийства са били наказвани с около 60-70% повече със смърт отколкото бели убийци..На никой не му пука,а и не трябва да му пука какво става в гетата,важното е извън тях :shock:

И аз те обичам. Искам ти да ми родиш децата! и все пак. Що не пишеш в някой американски тиин форум и в подписа си не сложиш нещо като "Негрите на веро"? Щото няма да ти сменят само подписа... :D

Е виж сега, онзи мангал, дето прегази пиян момчето във Варна ще го осъдят. А Кирил маричков, Георги Калоянчев и Максим Ставииски ги пуснаха.