PDA

View Full Version : .



www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 19:49
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

kPuCkA
03-23-2008, 19:52
Че какво му е на скайпа?Лесен начин да комуникираш с приятелите си в и извън страната.Тебе не те ли е срам да пишеш в скайп с толкова много грешки,които допусна в първия си пост?

RoyTheReaper
03-23-2008, 19:53
Според мен логично е да се ползва програмата, която е най-популярна. Аз имам и МСН, ама някой влиза ли там?

И... IRC е гей. ;)

Disrespect
03-23-2008, 19:54
разликата между ИРС и Скайп е същата както при импулс и майспейс



п.п. Имаш ли скайп?

mhmhmhmhm
03-23-2008, 20:03
Ирк-а е супер зле,ако става на въпрос..и хората,които влизат там не са на повече от 12-13 години ...то и аз като бях на 11-12 влизах там :lol:

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 20:07
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

zloto
03-23-2008, 20:09
Хах до сега висях в анти-фешъна и гледах същата тема :D
защо ползвам скайп ли? Защото е удобен за разговор и чат, защото съм свикнала, защото не ми се зарежда 10 години както айсикю-то и защото всичките ми приятели го ползват. Аз скайпа си го ползвам единствено за чат, със стара версия съм и изобщо не ме е*е какъв е... за мен единственото предимство на айсикю-то е, че могат да се пращат офлайн съобщения...

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 20:10
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

Nik4o_Spain
03-23-2008, 20:11
Udobna programa za kumunikirane..... na teb kato ne ti haresva ...... Go and fuck you self you fuckin cunt :oops:

RAWRRR
03-23-2008, 20:14
Хахаха,как изобщо можеш да сравняваш скайп с ИРЦ?
Аз пък предпочитам скайп,защото сам преценяваш кого да добавиш,а не ти се лепят разни досадници,да ти искат голи снимки ;).

Това че е модерно е вярно и какво от това,щом върши работа?

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 20:14
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

mhmhmhmhm
03-23-2008, 20:15
Ирк-а е супер зле,ако става на въпрос..и хората,които влизат там не са на повече от 12-13 години ...то и аз като бях на 11-12 влизах там :lol:

Ето това е типичен пример за позьрщината спомената в горният ми пост. Я сега Taste the rainbow ми отговори, по-голям ли си като слагаш етикети за IRC и не влизаш там? Ей такива смотаняци са ми дошли до гуша. Срам ще е да кажеш, че влизаш там на приятелчетата си така ли? Барем си помислят, че си малък.

Няма кво да говоря, макар и да прозвуча смешен, ти изказа мнението на голяма част от потребителите (сиреч разскри позьорщината)
Хахаха ми,не...просто нямам какво да си кажа най-малкото с няк'ви непознати,които в повечето пъти само за секс ти пишат ;)

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 20:17
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 20:20
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

bulgarche
03-23-2008, 20:24
Съгласен съм че в IRC има канали, в които влизат определен тип хора. Да обаче!...там си влизат и всякакви. В скайп са ти познати, одобрени, подбрани хора. За мен е по-лесно контактуването така и не се ровя в общите чатове на всички канали, за да видя за какво става дума. Някой като иска нещо..хоп..пише на скайпа. По-лесно е за работа от IRC, за ICQ не знам, ползвал съм малко.

B3B0K
03-23-2008, 20:25
aide kaji mi tvite frz imat li skype ?ne li to4np tva mqstoto kadeto zn 4e moje6 da gi namrei6 kogato ti potrqbvat ??? moje da e moderno sega ne me int ,udobno mi e za6toto znam 4e vs go imat kakto vs mobilni telfoni ti i tqh li ne haresva6 ???

OtherDimension
03-23-2008, 20:27
да не използваш по-удобна програма, само за да парадираш, че не си със стадото и си отшелник-як е смешно ;)

mindphaser
03-23-2008, 20:27
Хах до сега висях в анти-фешъна и гледах същата тема :D


aз- в античалгата ахахаха...

а иначе АЗ ползвам скайп, щото от тамошните ми абонати никой не ползва айсикю, демек принудена съм просто да държа тва лайно на харда си... не съм го използвала по предназначение (телефония) сигурно от повече от 2 години.
да не говорим колко е зле откъм дреболиите като емотикони и оцветяване на шрифт, пхах...

ЕДИТ: пък ирк и той е зле, пълна цигания ;]

www.PunksNOTdeaD.net
03-23-2008, 20:28
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

Nik4o_Spain
03-23-2008, 20:29
Udobna programa za kumunikirane..... na teb kato ne ti haresva ...... Go and fuck you self you fuckin cunt :oops:

Отивам, размахвайки ти среден пръст за довиждане. Марш натирен в стадото, като поредната овца 8)



Mnogo me ubidi i napravo me zatapi mom4e :D neznam kakvo zna4i natiren nito za kakvo stado mi govori6 no ne me i interesuva za6toto nqma daje da se unijavam da govorq i sporq s takava izmet kato teb sadeiki po ne6tata koito si napisal nicka ti i snimkata ti taka 4e 6te ti go kaza na 4ist balgarski ezik ako ne si razbral kakvo imah predvid v prednoto mi saob6tenie .... varvi i si go na4ukai 8) p.s. Ne zabelqzva6 li 4e si4ki tuk sa protiv teb i 6ibanata ti tema ... za kakva spravedlivost se bori6 :)

find_m3
03-23-2008, 20:30
абе единственото обяснени за тъпата тема е ,че ти си идиот.Точно преди 3 години ,както каза,всеки ти викаше "къв ти е телефона " ,сега ти викат "имаш ли скайп" ,защото е безплатно с дни да говориш без да спираш ,докато 10 мин разговот по телефона ми е половината заплата на майка ми .Жовеем в света на комуникациите....Кое му е трудното за разбиране?Телефона ненужен ли ти е?Еми скайп почти същото ,но далеч по-евтино.

А ти скайп нямаш ли?Ако не я бегай да си лафиш в мирката

GreenFairy
03-23-2008, 20:30
Ти си навсякъде! По темата, ще си ползвам скайпа, радва ме :)

HexGirl
03-23-2008, 20:31
vsu6nost mi e vse edno dali skype dali irc vlizam tam kadeto imam poznati i priqteli a ne 119908347307 nepoznati deto te skusvat ot tormoz .Skype polzvam osnovno za da se razbera s priqtelite si kade koga 6te izlizame 6toto ne mi se davat 7800 lv za telefonni smetki 8-)

mhmhmhmhm
03-23-2008, 20:31
За мен Ирк е за запознанства.В Скайп са ми познатите ;)

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 20:33
скайп е по-удобна програма и както споменаха по-нагоре,си пишеш с отбрани хора,а не с непознати путьовци,които се включват през 1-2 минути...

а тва,че е 'фешън' кво те засяга?
нали ти е удобно да работиш с него?

03-23-2008, 20:37
скайп е лесен за използване, дава ти чат, видеоразговори, място за аватарче и подпис - това, което средностатистическия потребител иска. точно това, че е масов, му е ценното. защо ли? защото можеш да намериш повече хора, а това е предимство при комуникацията. именно причината "всички са в скайп" е важната, но е нужно да се абстрахираш от "другото е по-яко", за да видиш логиката. хората избират популярното и се водят по "етиката", разумните се възползват от това. да, яко е да се биеш в гърдите колко си различен и как не се водиш по овчия ум, но понякога не е най-разумното нещо. въпросът отново не опира до функции, а до масовост. ако имаш проблем с това, не спори с мен а с демокрацията. :D

miloto_girl_4e
03-23-2008, 20:40
Хах, едно време всички ползвахме тази програма, защото беше популярна и удобно :) Но защо, когато се появяват по-удобни чат програми да не ползваме тях? От както се помня имам ICQ, ама вече го ползвааамм толкова рядко(всяка вечер влизам, но.. рядко ми пишат там), докато в скайп са ми всички познати, супер по-удобно ми е, няма лаг, няма да те кик-ват и бан-ват некви комплексари в разни канали...
Да, супер ме кефеше IRC, знаех всички команди, имах си канал, адд-ове на повечето места.. беше ми експайрнат(или там както се казваше)ника и всичко на 6.. Но..като всяко нещо и това омръзва, а и skype поне на мен ми е по-удобен :) А и като никой не влиза в ICQ какво да диря там? :)

Escarina
03-23-2008, 20:41
А що първо не минеш началното си образование на ново? Не че аз съм от най-грамотните, ама честно да ти кажа доста се посмях с новия правопис, който си създал :D . До осми клас киснех нон стоп в IRC. И целия келепир беше едно запознанство. За две години пулене. ICQ ми бози по сто часа и нямам нерви да се занимавам с простотиите там. Ако си говорим за звук далеч по-дразнещо ми е чаткането и пиукането на кю-то, но и при двете програми има опция да се изключи звука. Аз не разбирам какъв ти е проблема със скайп, като е просто месинджър... А ти го превръщаш в култа на позьорите. Кое е по-голяма поза да ползваш програма която ти е удобна, или да се правиш на интересен и евентуално да си избиваш комплексите във форум в който 90% от потребителите ще те насерат преди да успееш да постнеш втора подобна тема...?

Meri_Popins
03-23-2008, 21:07
xaxax egati... NA ''TI" sam s avtora
a pak i da dopalnq koi e kazal 4e trqbva da se polzva skype irc ili pak ICQ telefoni...i tam podobni? v saitove za zapoznanstva moi6 da si prikazva6 s priqteli ili pak prosto za bazik za da se podraznq s nqkoi moi tai nare4en "priqtel" :D az pak napuk na vsi4ki deto imat skype ne sam si napraila i nqmaaaaaaa :lol: eb* mu ma*kata neeee na skaipaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

FelisDirus
03-23-2008, 21:13
Всъщност аз зарязах IRC и ползвам скайп, защото много по-рядко ми се случва да ми досаждат и вече не получавам малоумни съобщения, тип "asl pls" от хора с никове като GoTiNiQ_BaTkO примерно... се'ш се? А кю-то винаги ме е дразнело...

superlative_baby
03-23-2008, 21:27
мале тоя е супер зле бе х0ра... аз ползвам и IRC и естествено SKYPE..немога без skype..просто няма накъде без него.. а пък в IRC влизам щото имам авери там или щото вече ми е навик..

Swinkenhoffer
03-24-2008, 08:33
От такива неща не разбирам много, но знам едно... Skype е бъгав, Skype е бавен, в Skype има всякви нахални турци/араби и бла-бла. Ненавиждам тази програма.
Извод: QIP >>>>>> Skype. :P

Lunatic-
03-24-2008, 09:10
извод -> http://www.youtube.com/watch?v=YLqT9nXlDjE

kuklichka_bg
03-24-2008, 09:12
az imah mirc i skype o6te kato si prokarah net no v mirc stana tolova umrqlo se te banvat stavat nekfi bagove pak i virusi si4ko si ima ne 4e v skype nqma no skype moje i video ne 4e na drugite ne moje no kato imash ne6tu protiv skype ne go polzvai be spored men skype v dneshno vreme ima po4ti vseki ako ne i seki tolkova e udobno i si4ko taka 4e :)

SINDEL
03-24-2008, 09:16
:D Все пове4е се изумявам какви хора има.. Като не те кефи Скайпа, не го ползвай и готово.
Аз му се радвам, на него и на Кю-то и който каквото и да ми обяснява, може да си гледа работата

Omen
03-24-2008, 10:00
vqrno e 4e vlizat tam za6toto e moderno.oba4e kato e modero tova ozna4ava 4e absoliutno vsi4ki imat skype.az primerno imam 30 abonata na kr1st i 90%ot tqh gi poznavam(drugite sa nqkvi ot foruma).kolkoto do ICQ primerno naistina e po qko ima po qki ikonki ,kato vleze6 ima nqkvi novini abe ob6to vzeto takiva ne6ta ,oba4e kakvo da pravq tam !!da si govorq sama?

fake
03-24-2008, 10:31
айде, анти-фешън форевър!
спрете да ползвате скайп, защото всичките ви познати го ползват и изобщо цяла България го ползва! Бъдете различен бе да му еба майката!


пич, усещаш ли колко си тъп?

RoyTheReaper
03-24-2008, 10:32
Вечният стремеж да бъдеш различен, каквато и да е цената.........

machoka
03-24-2008, 10:33
Всеки има право да е хейтър.

Авторе, имаш дарба да говориш празни приказки - насочи я поне за нещо смислено ;)

bungle
03-24-2008, 11:25
Стани политик! ;-)

www.PunksNOTdeaD.net
03-24-2008, 11:34
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

Canis_Dirus
03-24-2008, 11:42
Гадни фешъни сте всичките. Аз си пиша писмата на ръка, плюнча марка и по пощата!

Долу смс-а! Долу телефона! Долу интернета! Димни сигнали и пощенски гълъби 4ever! :D :D

_showy_
03-24-2008, 11:50
Обожавах мИРС. За съжаление всичките ми познати един по един спряха да влизат там и започнаха да позлват само скайп. Е, сама ли да си седя в ИРС. :?
Иначе скайпа не е лош, добра програмка е. А личното ми мнение за АйСиКю не е много положително. Много ми дървено. :?
Ех.. ИРС, ИРС...

www.PunksNOTdeaD.net
03-24-2008, 12:45
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

Disrespect
03-24-2008, 12:48
амааа ти не ми отговори къв ти е скайпа :(

Sevt
03-24-2008, 12:52
Обожавах мИРС. За съжаление всичките ми познати един по един спряха да влизат там и започнаха да позлват само скайп. Е, сама ли да си седя в ИРС. :?
Иначе скайпа не е лош, добра програмка е. А личното ми мнение за АйСиКю не е много положително. Много ми дървено. :?
Ех.. ИРС, ИРС...

Катерицата в подписа ти, добре танцува на течащата в момента песен:
Rammstein - Muttertag - 06 - Das Model.mp3 :)


То и на Nightwish - Tutankhamen e exтра ;)

_showy_
03-24-2008, 12:54
Обожавах мИРС....

Катерицата в подписа ти, добре танцува на течащата в момента песен:
Rammstein - Muttertag - 06 - Das Model.mp3 :)


То и на Nightwish - Tutankhamen e exтра ;)

Катерицата ми свири и играе кючек! :-P

Sevt
03-24-2008, 12:55
^
Сега установих че и на рап е доста добре....бе мултифункционална ^^

_showy_
03-24-2008, 12:58
:lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:
Сега я пробвах на орк. Каменци - ХХL

Супер забавна е. :D :D :D

PollyPoi
03-24-2008, 16:37
Позьорщина???

ареееееееееееееееееееееее е моля ти се спри...

то и майспейса беше позьорщина, а айсикюто???

месинджър клиентите се развиват и irc отдавна му мина апогея, сега е ред на скайп и мсн месинджър (който е доста популярен на запад), айсикю губи леко позиции, но за мен е по-важно да имам списък от 30 абоната, които познавам и знам какво мога да си пиша с тях, отколкото 100 спамера в канал, където е бясната простотия, ботове, банове и путки майни.


Позьорщина е всъщност да откажеш да приемеш новото и удобното, а да лежиш на старите лаври и да чакаш да се върнат старите времена.
Сори, но вече няма опове, войсове и адове, няма подмазване и прочие...

в скайп и айсикю имам хората, които искам да имам, а не една торба анонимници с големи приказки...
абе кво сравняваш майспейс със скайп ве?
а по темата Скайп е удобен и забавен така че на който не му изнася да не го ползва!!!
ебаси...цяла тема от някав си дришльо който иска да каже колко не му харесвал скайп...абе я пали мотора бе тъп! :booooomb:

ABSOLUTme
03-24-2008, 17:05
Аз IRC никога не съм го харесвала.Предпочитам да знам с кого си пиша.Тук във форума пак си комуникирам с хора,които никога не съм виждала,но поне имам възможност да видя начинът им на мислене,преди да установим контакт.
Преди време ползвах по-често icq,сега вися само в Skype.И не,не от гъзария хаха,просто повечето ми приятели ползват тази програма,по ми е удобно да се чувам с тях и с нашите чрез нея..абе като цяло има доста повече предимства от IRC,каквото и да си говорим..
И все пак зависи кой какво търси.

Disrespect
03-24-2008, 17:09
абе тоя завижда, че всички си сложиха скайп и сега няма кой да му виси из тъпите канали в ирс

gostut
03-24-2008, 17:11
мързеше ме да чета до тука, тъй че може да се повторя с някой...
1. IRC-то е прекалено "социално" и по-мако комуникативно (пример са опчета, войсчета - глупости) и лично аз никога не съм го харесвал. когато тва беше модерно аз си комуникирах най-вече с MSN и по-малко с ICQ.
2. MSN и ICQ-то още си ги паза и ползвам от времем на време, обаче са прекалено тежки, особено MSN-а. ICQ не толкова, но пак skype-a е далеч не се усеща толкова
3. Всичките ми позната с който комуникирам използват предимно skype. факт е, че дори и познатите ми извън България ползват skype.

Програма е лесна за използване, няма 1 тон излишни картинки, картички, игрички и други тем подобни глупости и не е никак тежка. Тва е.

Exothermic
03-24-2008, 17:17
Аз ползвам ICQ, скайп нямам. :D

mulgore
03-24-2008, 21:20
Ирк-а е супер зле,ако става на въпрос..и хората,които влизат там не са на повече от 12-13 години ...то и аз като бях на 11-12 влизах там :lol:
Аз пък като 5-6 годишна.. :razz:

Нищо му няма на скайпа..
Супер си е и си е удобен..чатиш и говориш с приятелите си.
Какво друго ти трябва?

Ами,да те питам кой клас си?
В училище попадал ли си?
Тея грешки омишлено ли ги правиш?

www.PunksNOTdeaD.net
03-24-2008, 21:41
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

SamRothstein
03-24-2008, 21:42
Скайпа е окей като цяло и нямам против него; самия клиент е по-лек от icq (icq6 е най-голямата бъгня на земята). Но за чат е трагичен – ако си пишеш с повече от двама души и имаш отворени и други прозорци става тотална какафония и ставаш разноглед.
Ако го направят чатовете да се групират на табчета ще е страшно. Дотогава обаче ще излезе сигурно следващия нов месинджър :)

www.PunksNOTdeaD.net
03-24-2008, 21:43
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

FelisDirus
03-24-2008, 21:46
Ами,да те питам кой клас си?
В училище попадал ли си?
Тея грешки омишлено ли ги правиш?[/b]

Ако това се отнася до мен, Упределено ги правя непредОмишлено. Тъй! Някой още литературен гений, да коментира българският правопис? :)

българскиЯ - кратък член, мон шер

Тъй де, просто се възползвах от поканата.. :-)

www.PunksNOTdeaD.net
03-24-2008, 22:00
ТРИЙТЕ ТАЯ ТЕМА! ТРИЙТЕ И ДРУГАТА ЗА ФОРУМА МИ! ВСЕ ЕДНО НЕ СЪМ СЕ РЕГИСТРИРАЛ НИКОГА! ТОЯ ФОРУМ НЯМА НУЖДА ОТ МЕН! :)

FelisDirus
03-24-2008, 22:04
ТРИЙТЕ ТАЯ ТЕМА! ТРИЙТЕ И ДРУГАТА ЗА ФОРУМА МИ! ВСЕ ЕДНО НЕ СЪМ СЕ РЕГИСТРИРАЛ НИКОГА! ТОЯ ФОРУМ НЯМА НУЖДА ОТ МЕН! :)


Еее, де.. не толко емоционално. :)

RoyTheReaper
03-24-2008, 22:06
:razz:

Escarina
03-25-2008, 12:43
Отказвам се от всичките си мнения тук! Няма смисъл. :)

О колко тъжно... :lol:

koalka
03-25-2008, 14:12
Хубаво!