PDA

View Full Version : Искам мнение по въпроса? Заслужава ли си ?



jonatha
03-23-2008, 20:07
Няма кой по - добре от мен да знае заслужава ли си или не. Разбирасе аз си имам моето лично мнение по въпроса, просто исках малко мнения, да ме посъветвате ако сте имали подобна ситуация.

Проблема е следния. Аз съм 11 клас ,а приятелката ми е 12. Учим в един и същи град, но тя живее на 30 км от този град и е на квартира. Сичко точно ок, но проблема е ,тя като свърши 12-ти клас заминава да учи в София. Следователно тя вече няма работа в моя град. Учи в София, прибира се в нейния си град и няма да имаме възможност да се виждаме според мен повече от 2-3пъти месечно. Възможно ли е да се поддържа таква връзка, има ли смисъл според вас, как мислите? Все пак тя като иде в София ще види много повече живот от колкото е виждала тук, следователно ще се отпусне много ,ще си намери нови занимания, приятели има вероятност да ме забрави напълно.. От 4 месеца сме заедно, и имаме време до края на Май да се виждаме по-често, защото като направи бала ще исчезне..

Аз си имам мойто мнение по въпроса както казах, никой друг незнае по-добре от мен заслужава ли си или не... Но искам да видя вие кво мислите? Имали ли сте такива връзки, добри ли са били или мислите ,че нищо няма да излезе... ?

norulesforme
03-23-2008, 20:11
Принципно връзка от разстояние няма бъдеще, това е доказано, пък и от опит го казвам. Това е моето мнение, а пък какво ще правиш ти си знаеш

Creative
03-23-2008, 20:26
ami tova zavisi ot samite vas ako se obichate zashto ne :)

poison`girl
03-23-2008, 20:30
Амии тя в новия град може не само да си намери нови приятели и занимания,а да срещне и нова любов...Трябва да те обича супер много за да има бъдеще връзката ви :-k

Котарана
03-23-2008, 20:31
Според мен няма смисъл. Неможете да градите връзка, като се виждате 2 пъти в месеца.

jonatha
03-23-2008, 20:38
poison`girl - Права си да, това исках да кажа... А иначе тея срещи 2-3пъти в месеца ще се търпят максимум 1 година, понеже след 12ти клас и аз отивам да уча. Или пък при добро развитие на нещата, ако си взема кола мисля ,че няма да са голям проблем тия 30 километра..

Разбирам, че съм малък още, дори някой ще каже, че ми е рано да мисля за сериозни връзки. Но повярвайте ми, бил съм и бройкаджия пред една година, не ми пука особено за гаджета (щото на преден план имам други цели), но понякога човек намира в някой друг неща и качества, които го допълват и открива нещо сходно по между им. Мисля ,че съм го намерил това в някаква степен. :)

djeini
03-23-2008, 20:39
Според мен няма смисъл. Неможете да градите връзка, като се виждате 2 пъти в месеца.

+1

Cutie_Smile
03-23-2008, 20:39
Според мен не си заслужава . И двамата постояно ще се чудите какво прави другия и дали не е намерила някой по - добър .Ще е супер измъчена и за двама ви тая връзка .Поне такъв е моят опит с подобни връзки .

jonatha
03-23-2008, 20:46
Напълно ме обезкоражихте... :-k

Нищо нищо...аз затова съм пуснал тази тема. Очаквах горе долу такива мнения :)

angellove
03-23-2008, 21:03
Абе, аз съм позитивно настроена пък. Двама мои приятели са заедно вече 8 месеца и половина, а той живее тук в Бургас, тя - в София. Имало е месеци, в които не се виждат дори веднъж. Обаче пък адски много си се обичат и макар и нещата не винаги да са идеално между тях - все още са си заедно и в крайна сметка се разбират. :)

Love_me_
03-23-2008, 21:08
Според мен няма смисъл. Неможете да градите връзка, като се виждате 2 пъти в месеца.
така си е...

NightGuardian
03-23-2008, 21:15
Няма бъдеще тази ваша връзка....