PDA

View Full Version : На горещия стол тази седмица - ABSOLUT`me :)



RAWRRR
03-23-2008, 21:12
НАПАДАЙТЕ,ХИЕНИ! :D

ScionOfStorm
03-23-2008, 21:13
Кекекке >:О
Е , аз почвам кротко, с въпроса дежурен [какви са ти плановете за (зло) превземане на света?]

shadow4e
03-23-2008, 21:43
Тук ли ще си на 25-ти май? :D

Ice_Queen_
03-23-2008, 21:52
Колко човека от форума познаваш? :booooomb:

С колко и кои си се виждала лично?

С кои искаш?

SINDEL
03-23-2008, 21:53
Ще пиеш ли бира с мен и каква е тая страст към пералните? ;) :D

Lunatic-
03-23-2008, 21:59
well welcome to ABSOLUTE`me 7day's of fame :smt002

-wish you were perfect ?
-hard fucking ?
-Song - Thousand Foot Krutch - Phenomenon ?
-водка/уиски ?
-постни още някоя пик на ноктите ? :D

Canis_Dirus
03-23-2008, 22:04
Сваляш ли ме?

Ако да- защо да?

Ако не - защо не?


Колко струва килограм свинско във Франция?
А французите добри е*ачи ли са?

RoyTheReaper
03-23-2008, 22:19
Кой набор си?
Какво правиш във Франция?
Понеже предният въпрос е леко глупав... какво учиш във Франция?
Смяташ ли да се върнеш в България за постоянно?

psychopath
03-23-2008, 22:20
какъв ми е подаръка?
вибратор ли е? 8-)

ABSOLUTme
03-23-2008, 23:02
Кекекке >:О
Е , аз почвам кротко, с въпроса дежурен [какви са ти плановете за (зло) превземане на света?]
Аз си изпях преди време плана,че искам да стана президент на съединените европейски щати и да въведа еднолична диктатура в мое лице.Още си го следвам (полу)стриктно 8-)


Тук ли ще си на 25-ти май?
Не,за съжаление.Супер много искам да се върна и да те видя,обаче въртях-сучех - няма как да стане,имам изпити. :-o


Колко човека от форума познаваш? Surprised
С колко и кои си се виждала лично?
С кои искаш?

Познавам лично shadow4e,Momchence, boot, exploitedteen, _snowy_, brain_stew иии май са това.
А тези,които искам да видя,си знаят(включително и ти) :-P


Ще пиеш ли бира с мен и каква е тая страст към пералните? Wink Very Happy
Ще пием! А тайната за пералните и моята слабост към тях ще си остане само в нашето малко общество! :D


well welcome to ABSOLUTE`me 7day's of fame

-wish you were perfect ? да,ама далеч не съм 8-)
-hard fucking ? ;-)
-Song - Thousand Foot Krutch - Phenomenon ? тва не го разбрах
-водка/уиски ? уиски
-постни още някоя пик на ноктите ? Very Happy
веднага,Сър (http://photos-541.ll.facebook.com/photos-ll-sctm/v214/226/71/564580541/n564580541_2530771_68.jpg)



Сваляш ли ме? Не.Ако си стигнал до този извод,изхождайки от поведението ми - не се притеснявай,просто съм си общителна. :-|

Колко струва килограм свинско във Франция? Не знам,но мога да ти кажа колко ? е детското меню в МакДо. 8-)
А французите добри е*ачи ли са? От скромния ми опит на местна почва мога да отсъдя - много:0 Бг вс.Фр.


Кой набор си? :oops: смятай,щом си крия годините
Какво правиш във Франция? Уча
Понеже предният въпрос е леко глупав... какво учиш във Франция? Европеистика
Смяташ ли да се върнеш в България за постоянно? Да,има прекалено много неща,които не намирам тук(във Франция) и които ми липсват,за да съм щастлива.Кога ще се върна - и аз не знам.. the sooner - the better


какъв ми е подаръка? розоф и убаф
вибратор ли е? Cool ще ти се :D

psychopath
03-23-2008, 23:18
защо не е вибратор? 8-)

FelisDirus
03-23-2008, 23:24
Абе, още ми е трудно да повярвам.. защо правиш този жест за мен? Адски мило и хубаво е, но ми беше странно в началото.. даже и сега.

ABSOLUTme
03-23-2008, 23:28
защо не е вибратор? 8-)
Защото не си го давам 8-)


Абе, още ми е трудно да повярвам.. защо правиш този жест за мен? Адски мило и хубаво е, но ми беше странно в началото.. даже и сега.
Защото съм пич. 8)

FelisDirus
03-23-2008, 23:31
Имаш една нова пералня от мен. 8)


Имаш ли някакъв идеал за мъж? Абстрахирай се от външността, става въпрос за характер, личностни качества. :)

psychopath
03-23-2008, 23:32
е не може ли за 2-3 дни да ми го дадеш? 8-)

ABSOLUTme
03-23-2008, 23:58
Имаш една нова пералня от мен. 8)


Имаш ли някакъв идеал за мъж? Абстрахирай се от външността, става въпрос за характер, личностни качества. :)

:grin: за пералнята

Не мога да имам връзка с човек,който не е личност.Мразя хора,податливи на чуждото мнение.Не харесвам интересчии, не понасям хора с високо самочувствие,базиращо се на недвижимо имущество,а не на постижения.
Моят мъж трябва да има чувство за хумор, да е търпелив, да е отговорен и да ме изслушва.Желателно е да всестранно развита личност и да има жив интерес не само към футбола.В най-общи линии е това. :)
^^ииии естествено заради всичките ми критерии през повечето време си седя сама :D


е не може ли за 2-3 дни да ми го дадеш? Cool
Обърни се към Ачко - той си предлага дилдото за всеобща употреба и удоволствие. :-D

Lestat357
03-24-2008, 00:16
(трябваше отдавна вече да съм в леглото, но няма начин да пропусна да си задам въпросите-за-тук, специално включих Писито отново, за да ги задам овреме, че иначе не се знае знае ли се?) Това така – като скоба просто, не намеквам, че трябва да имаш някакво по-специално отношение към въпросите ми. Абе въпроси просто.))) При което, защото така ми е по-лесно, всички без един ще са само на база останалите твои отговори в темата:

Относно закачката с Canis_Dirus – а винаги ли си толкова “просто общителна” или само с някои хора е така? Не го ли сваляш? Защо? Сваляли ли са те досега онлайн? А ти сваляла ли си онлайн? А в момента как е? А завбъдеще?(мне, няма логика да е една дума това, но ме мързи да проверявам – отговори неграмотно и ти, показвайки явно пренебрежение и сме квит)

Кога след 25.05. отново ще си тук и за колко време? Ако ти е известно вече, де.

Уиски ли? Какво?) Уиски или Куба Либре?

Колко евро струва детското меню в Mc**it France и често ли консумираш такова? Ванилов или шоколадов млечен шейк? Или никакъв?)

Хайде, Како, защо толкова се притесняваш да споделиш кой набор си?P Така само дразниш още повече детското любопитство. Предчувствам, че този въпрос ще ти бъде зададен отново, затова нека първи да го повторя аз – а тии... на колко години си/кой набор си?

Защо не си даваш вибратора? Може ли да постнеш линк с марка и модел? Така от.. обща култура питам. 8-)

Че си пич, ясно.) А за какъв жест точно става въпрос? (можеш и другаде да ми отговориш)

Любим модел пералня или марка поне? Най-добре и двете.)

Сигурна ли си, че всички които искаш да видиш/би срещнала и лично си го знаят това? А, оставяйки настрана, това че съвсем скоро ще бъдеш световен лидер и избор вероятно няма да има)), какво е горе-долу според теб съотношението – хора, които след онлайн контакт би искала да видиш и е взаимно поради една или друга причина и такива, които биха искали да видят теб, но отново поради една или друга причина ти пък не би искала да видиш?

И за да допълня картинката още малко – идеал за мъж, абстрахирайки се от характер и личностни качества, доколкото е възможно. Възможно най-грубо очертан –
ръст, приблизително телосложение, цвят на очите, излъчване, и т.н. Приемам и шеговит отговор тук.))

Имала ли си някога връзка започнала в Интернет? Ако да – колко дълга беше тя и отчиташ ли го като грешка? Съжаляваш ли?

*Кой филм гледа снощи?(*ще се сетиш) Интересен ли беше?

Множко станаха въпросите. Е, нищо де. :)

ABSOLUTme
03-24-2008, 00:58
Относно закачката с Canis_Dirus – а винаги ли си толкова “просто общителна” или само с някои хора е така? Не го ли сваляш? Защо? Сваляли ли са те досега онлайн? А ти сваляла ли си онлайн? А в момента как е? А завбъдеще?(мне, няма логика да е една дума това, но ме мързи да проверявам – отговори неграмотно и ти, показвайки явно пренебрежение и сме квит)
Общуването е двустранен процес.Ако човекът срещу мен е притеснителен,срамежлив и т.н.,колкото и да се старая да го предразположа - няма да се получи,ако сам не се даде.С Ачко общуването е лесно,защото сме от 1 тесто замесени :D Не,не го свалям,просто си говорим,както и с всички останали.Онлайн не съм 'сваляла',звучи ми като гадже по нета 8-) В момента е добре,а дума 'завбъдеще' - няма. :-D

Кога след 25.05. отново ще си тук и за колко време? Ако ти е известно вече, де.
И това не знам.Планирам това лято да ходя на море август месец..значи най-късно тогава.

Уиски ли? Какво?) Уиски или Куба Либре?
Тука ще те разочаровам - уиски!Джони син етикет..ама е толко рядко щастие,че на червен и черен налягам(ако изобщо пия алкохол,ама и чивас харесвам) :D

Колко евро струва детското меню в Mc**it France и често ли консумираш такова? Ванилов или шоколадов млечен шейк? Или никакъв?) 5,40? струва,но като цяло МакДо ям все по-рядко..А от шейковете обичам само ягодов.

Защо не си даваш вибратора? Може ли да постнеш линк с марка и модел? Така от.. обща култура питам. 8-)
Защото на сексуална тематика съм егоист.Затова и не си падам по 3ките

Че си пич, ясно.) А за какъв жест точно става въпрос? (можеш и другаде да ми отговориш)
Това си е между мен и нея,тя ако желае - ще сподели. :D :-D :D
останалите отговори - утре :P

5StaR
03-24-2008, 01:05
Била ли си в NYC, Ще ме вземеш ли с теб ако ходиш някой път ? :D :D

bulgarche
03-24-2008, 04:54
Сега си с ТОЗИ (http://photos-188.ll.facebook.com/photos-ll-sf2p/v168/240/35/816688188/n816688188_314563_6641.jpg) аватар. Къде е правена снимката? Ако не е твоя от къде я намери?

machoka
03-24-2008, 06:35
Не мога да имам връзка с човек,който не е личност.Мразя хора,податливи на чуждото мнение.Не харесвам интересчии, не понасям хора с високо самочувствие,базиращо се на недвижимо имущество,а не на постижения.
Моят мъж трябва да има чувство за хумор, да е търпелив, да е отговорен и да ме изслушва.Желателно е да всестранно развита личност и да има жив интерес не само към футбола.В най-общи линии е това. :)

:smt006

RoyTheReaper
03-24-2008, 10:29
Защо си криеш годините? Толкова ли си дърта? :-P

Аз горе-долу имам представа за отговора на този въпрос, просто исках да го потвърдя. :lol:

Кога се очаква да се дипломираш (като бакалавър)? :-D

rakiQ
03-24-2008, 10:59
o6te li mi se drazni6 :(

_showy_
03-24-2008, 11:58
Я кой бил на стола... :D :-)

Чакай.. Трябва да те питам нещо, колкото и тъпо да е..
Хм..
Кога ще пием кафенце пак?
С какво си облечена в момента?
Какъв цвят са гащичките ти?
Баси тъпите въпроси...
Обичаш ли ме? :D
Колко сантиметра е високо кученцето/плъхчето ти?

:-) :-)

ABSOLUTme
03-24-2008, 13:50
Любим модел пералня или марка поне? Най-добре и двете.)
Тази,която имам тук - Indesit wil12..центрофугата се усеща 3етажа по-надолу :D

Сигурна ли си, че всички които искаш да видиш/би срещнала и лично си го знаят това? А, оставяйки настрана, това че съвсем скоро ще бъдеш световен лидер и избор вероятно няма да има)), какво е горе-долу според теб съотношението – хора, които след онлайн контакт би искала да видиш и е взаимно поради една или друга причина и такива, които биха искали да видят теб, но отново поради една или друга причина ти пък не би искала да видиш?

Аз не съм лицемерна - ако някой не ми е приятен си го казвам в прав текст.Хората,с които поддържам контакт и извън форума,са ме заинтригували по някакъв начин,интересни са и точно заради това искам да се запознаем официално.И все пак всеки зад монитора е безсмъртен,интересно ми е да ги видя как са в ежедневието.

И за да допълня картинката още малко – идеал за мъж, абстрахирайки се от характер и личностни качества, доколкото е възможно. Възможно най-грубо очертан –
ръст, приблизително телосложение, цвят на очите, излъчване, и т.н. Приемам и шеговит отговор тук.))

Държа поне да не е по-нисък от мен;да съумее да ме защити,ако се наложи(въпреки,че мразя да ме 'закрилят',друго си е да знаеш,че някой бди над теб :oops: Винаги съм казвала,че ми допадат повече светъл тип мъже,обаче личната ми статистика показва,че всичките ми половинки са били тъмни(да не се разбира чак черни 8-) )

Имала ли си някога връзка започнала в Интернет? Ако да – колко дълга беше тя и отчиташ ли го като грешка? Съжаляваш ли?

Не съм имала такава от личностен характер,но някои много ценни за мен приятелства са възникнали точно по този начин.

*Кой филм гледа снощи?(*ще се сетиш) Интересен ли беше?

Гледах Meet the Spartans - беше доста тъп.



Била ли си в NYC, Ще ме вземеш ли с теб ако ходиш някой път ? Very Happy Very Happy
Бях в Америка миналото лято,а специално в Ню Йорк ходих 2 пъти и страшно много ми хареса.Но като цяло предпочитам Бостън.

Alcohooligan
03-24-2008, 14:28
Свободна ли си в петък вечерта ?! :oops:

ABSOLUTme
03-24-2008, 16:45
Сега си с ТОЗИ (http://photos-188.ll.facebook.com/photos-ll-sf2p/v168/240/35/816688188/n816688188_314563_6641.jpg) аватар. Къде е правена снимката? Ако не е твоя от къде я намери?

Нямам идея къде е правена снимката,просто се рових в нета и я видях.


Защо си криеш годините? Толкова ли си дърта?Аз горе-долу имам представа за отговора на този въпрос, просто исках да го потвърдя. Laughing
Не ги крия,не веднъж съм попълвала въпросници във форума.Набор 88 съм,прясно навършени 20 през януари.

Кога се очаква да се дипломираш (като бакалавър)?

Не знам,Ако продължа със сегашната ми специалност - след 2години.Нооо за момента не се чувствам добре с нея,не е това,което очаквах,тъй че може би от септември ще съм първокурсничка.


Свободна ли си в петък вечерта ?! :oops:
Кой петък? 8-)

Alcohooligan
03-24-2008, 16:59
който и да е! :-$

лозови или зелеви сърми?! 8-)

ABSOLUTme
03-24-2008, 17:26
o6te li mi se drazni6 :(
Не,като те опознае човек се вижда,че не си толкова голям дразнител. :smt058



Я кой бил на стола... Very Happy

Чакай.. Трябва да те питам нещо, колкото и тъпо да е..
Хм..
Кога ще пием кафенце пак?След 2 седмици.
С какво си облечена в момента?Една голяяяма тениска,която обикновено служи за нощница.
Какъв цвят са гащичките ти?Без гащи съм 8-)
Баси тъпите въпроси...
Обичаш ли ме? Very Happy Мдааа :-)
Колко сантиметра е високо кученцето/плъхчето ти? Не знам..обаче спокойно се побира в якето ми като го мързи да ходи 8-)


който и да е! Shhh
Като съм си в България съм винаги За излизане 8)

лозови или зелеви сърми?! И двете!


Боб или наденица? Боб с наденица.Аз съм най-големият чревоугодник,който (не) познавате.Ям всичко,без пица. :D
Бира или водка? Бира

RAWRRR
03-24-2008, 17:43
Кое е най-човешкото в човека?

ABSOLUTme
03-24-2008, 17:48
Кое е най-човешкото в човека?
Това,че не сме безгрешни.Гледам да не съжалявам за нищо,което съм или не съм направила.Нищо не приемам като провал,а по-скоро като опит.И се опитвам винаги да си вадя поука. :)

Saymon90
03-24-2008, 18:10
В идеалната връзка ти ли командваш? Имала ли си такава?
А как завърши най-добрата връзка, която си имала?
Секси мачо или нощ с приятелките? /обоснови се, но без клишета/
Доволна ли си от това, което си като цяло?
Искаш да станеш това, което искаш да станеш, защото... ?

Мислиш ли, че един масов катаклизъм би бил по-скоро ценен за човечеството в момента?

summergir1
03-24-2008, 18:40
Коя част от характера ти не харесваш (и защо)?
използваш ли наркотици(ако не - пробвала ли си нещо)?
Какво най-много ти харесва във форума?
:)

ABSOLUTme
03-24-2008, 19:01
В идеалната връзка ти ли командваш? Имала ли си такава? А как завърши най-добрата връзка, която си имала?
В идеалната връзка трябва да има равновесие.Такава засега не съм имала,винаги мнението на единия е било доминиращо,затова и не се е получавало.Най-дългата ми връзка беше кошмар,защото само моят глас се чуваше.Винаги беше моето,нямаше никакъв конфликт в нея,партньорът ми винаги отстъпваше с цел да не предизвиква скандали и да бъда щастлива.Естествено се получи обратният ефект.Не казвам,че искам винаги да ми се противоречи,за да ми е интересно - просто ценя хората със собствено мнение,дори и то да не съвпада с моето.

Секси мачо или нощ с приятелките? /обоснови се, но без клишета/
Тук съм доста самотна,тъй че предпочитам вечер с приятелите.

Доволна ли си от това, което си като цяло?
Донякъде,може би скоро време,след промените,които планирам,ще съм доволна изцяло от себе си.


Искаш да станеш това, което искаш да станеш, защото... ?
..това е,което искам 8-)

Мислиш ли, че един масов катаклизъм би бил по-скоро ценен за човечеството в момента?
Винаги давам 2ри шанс,рядко 3ти..вярвам в доброто начало у човека и бла бла..И все пак не мога да играя ролята на Господ. :?

ScionOfStorm
03-24-2008, 19:10
[Какво мислиш за личната свобода и от каква важност е тя за теб?]

ABSOLUTme
03-24-2008, 19:15
Коя част от характера ти не харесваш (и защо)?
Не харесвам това,че съм много емоционална и непостоянна в настроенията си.От една страна е хубаво,защото например не се сърдя,или ако го правя е за кратко време.Освен това не се впрягам за глупости,което е само в мой плюс. Абе проблемът ми е,че не съм влюбчива иии понякога това особено чувство на щастие ми липсва.

използваш ли наркотици(ако не - пробвала ли си нещо)?
Пробвала съм абсолютно всичко,без шприцове.Нямам воля за 5 стотинки,обаче нямам желание да взимам повече боклуци от доста време - 'В крайна сметка зависимостта е характеристика на хората,а не на дрогите.'

Какво най-много ти харесва във форума?
Разтоварва ме.Дори малоумните теми не ме дразнят.
Харесвам и възможността да се запозная с хора,които имат сходни на моите разбирания по различни въпроси.

ABSOLUTme
03-24-2008, 19:20
[Какво мислиш за личната свобода и от каква важност е тя за теб?]
От голяма.Както казах вече 100 пъти,ценя личното мнение на всеки.Не понасям ограниченията,особено,ако са ми наложени безпричинно.
Ако говорим за личната свобода в една връзка - то тя според мен е ключът към щастието и е в пряка връзка с доверието и самоуважението.Нооо много задълбавам,а не съм сигурна дали въпросът ти беше в тази насока.

ScionOfStorm
03-24-2008, 19:28
Напълно в тази насока беше, вярно си уцелила ;)

[Смяташ ли че слушането на различен вид музика е чак толкова определящо за създаването на приятелства? И имаш ли приятели, които слушат коренно различна музика от твоята?]

ABSOLUTme
03-24-2008, 19:34
Напълно в тази насока беше, вярно си уцелила ;)

[Смяташ ли че слушането на различен вид музика е чак толкова определящо за създаването на приятелства? И имаш ли приятели, които слушат коренно различна музика от твоята?]
Както не деля приятелите си на носещи кецове,кубинки,сандали и прочие,така и не ми прави впечатление кой каква музика слуша.
Спокойно мога да кажа,че в рзличните ситуации слушам различна музика.Даже покрай Виолет ска прослушах,а мразех тромпети :D

bulgarche
03-24-2008, 21:06
Сега си с ТОЗИ (http://photos-188.ll.facebook.com/photos-ll-sf2p/v168/240/35/816688188/n816688188_314563_6641.jpg) аватар. Къде е правена снимката? Ако не е твоя от къде я намери?Нямам идея къде е правена снимката,просто се рових в нета и я видях.
Ne znam kolko e za hvalene, ama mai e v nashiq zoopark ;)

Predi da opliuvate i da se prismivate...edin ot nai-dobrite, vav vsqko otnoshenie, v Bulgaria e

Ziezi
03-24-2008, 21:20
Защо мразиш толкова много негрите?агагагаггагагага

Ходиш ли на църква?

Ако всичко и всички съществуваме на една крива в простраство-времето защо,според теб, помним миналото,а не бъдещето?

Какво мразиш в хората?

ПП:следва продължение...

ABSOLUTme
03-24-2008, 23:29
Защо мразиш толкова много негрите?агагагаггагагага
Не ги мразя.Всеки да си прави каквото иска,аз лично не одобрявам смесените бракове и поне за моите деца съм избрала белия цвят на кожата.Нооо това си е мое мнение и не го натрапвам на никого!

Ходиш ли на църква? Ходя.Като бях мъничка ходих всяка седмица на Неделно училище. Сега се случва само по празници или когато наистина сметна,че имам нужда - като се прибирам в България винаги паля свещи,когато мина покрай Св.Седмочисленици(там живея).Действа ми някак успокояващо и не го правя,защото трябва,а защото така си го чувствам.

Ако всичко и всички съществуваме на една крива в простраство-времето защо,според теб, помним миналото,а не бъдещето?
Аз живея в настоящето.Не се ровя в миналото,човек не живее заради спомените.Също така не мисля прекалено много за бъдещето.Имам някакви планове,но те са в по-общ аспект,не следвам стриктно някакви точки.За другите не мога да кажа,но съм на мнение,че ти си живееш в някаква си твоя паралелна вселена,шери. 8-)

Какво мразиш в хората? Това вече го казах :P

RAWRRR
03-24-2008, 23:50
Първо да ти се скарам,за местожителството..трябваше да се взирам няколко минути за да разбера какво пиеше и накрая-няма такъв сайт,а пък и символично не отговаряш на него.. :-x

Хайде,за наказание,ще те поизмъча малко :lol:
Довърши изреченията с първата асоциация

Сутрин?..
Не мога без?..
Харча парите си за?..
Обижда ме?..
Искам?..
Забавлявам се?..
Никога?..
Вината?..
Смея се?..
Плача?..
Завиждам?..
Страх ме е?..
Пука ми?..
Проблем номер 1?..
Наркотиците са?..
Глупостта е?..
Животът е?..
Мечтая за?..
Красотата е?..
Вярвам в?..
Чувствам,че?..
Ценя?..
Пия/ям когато?..
Утрешния ден е?..

ABSOLUTme
03-25-2008, 00:24
Първо да ти се скарам,за местожителството..трябваше да се взирам няколко минути за да разбера какво пиеше и накрая-няма такъв сайт,а пък и символично не отговаряш на него.. :-x

Хайде,за наказание,ще те поизмъча малко :lol:
Довърши изреченията с първата асоциация

Сутрин?.. едвам ставам..
Не мога без?.. семейството и приятелите ми
Харча парите си за?.. глупости
Обижда ме?.. (тука нищо не ми дойде)
Искам?.. всичко
Забавлявам се?.. и сама
Никога?.. не чакам той(който и да е той 8-) )да ми се обади
Вината?.. 1.винаги ме гложди,когато сгафя и 2.са супер,а най-обичам Cabernet Sauvignon :D
Смея се?.. с глас,а ако съм супер разлигавена - дори грухтя
Плача?.. рядко,предимно като ми влезе нещо в окото
Завиждам?.. никому
Страх ме е?..,че си губя времето,а то си течееее..
Пука ми?.. на.. 8-)
Проблем номер 1?.. как да обезвредим жената на Тони :-o
Наркотиците са?.. няма да друсаш! :-x
Глупостта е?.. присъща на всички влюбени 8-)
Животът е?.. кратък/хубав (и 2те ми хрумнаха едновременно)
Мечтая за?.. семейство
Красотата е?.. преходна/вътрешна
Вярвам в?.. себе си
Чувствам,че?.. нещо ми липсва
Ценя?.. хората около мен
Пия/ям когато?.. съм жадна/гладна
Утрешния ден е?.. чааак утре,после ще го мисля 8-)

Canis_Dirus
03-25-2008, 08:49
Ще ти бъде ли забавно на джамбуре само със стари градски песни?
Да припяваш
ДА среща някой чародей,
пред него ще застана
Ще му поискам три неща
и първото е Анна!

:D

Аз така и не разбрах, кои са по-добрите е*ачи - българите, или французите? Или може би алжирците?

ABSOLUTme
03-25-2008, 08:54
^^Не разбираш,щото само по Зизко блееш и не осмисляш кво съм писала 8-) 8)

Bettsy
03-25-2008, 16:56
:grin: и такам гледам някой на столчето ....и понеже нямах никви впечатления та разррових си се аз и от постовете,които прочетох :-o -....та дали сваляш някой - не просто си мн общителна и кои са по добри .... :D -"французите добри е*ачи ли са? - много ...." абе стана ми интересно :) колко партниорчета(любовни) си имала :) дали поставяш граница м/у приятели и нещо повече...дали флиртуваш с абсолютно всички... :shock:

_showy_
03-25-2008, 17:03
Харесваш ли френската кухня?
Какво хапваш във Франция?
Правила ли си секс с французин? А френска любов?
:D Днес съм на френска вълна. :D

Ехаааа 2 седмици и ще пием кафенце. :grin: Супер!

ScionOfStorm
03-25-2008, 17:07
[Ядеш ли Активия, и ако да - коя ти е любимата о.О]

[Бифидус Есенсис - yay or nay? ;p]

ABSOLUTme
03-25-2008, 17:09
:grin: и такам гледам някой на столчето ....и понеже нямах никви впечатления та разррових си се аз и от постовете,които прочетох :-o -....та дали сваляш някой - не просто си мн общителна и кои са по добри .... :D -"французите добри е*ачи ли са? - много ...." абе стана ми интересно :) колко партниорчета(любовни) си имала :) дали поставяш граница м/у приятели и нещо повече...дали флиртуваш с абсолютно всички... :shock:

Хмм..Броя си го запазвам,но не е повече от пръстите на ръцете 8-)
А колкото до въпроса ти дали поставям граница - естествено.Повечето ми приятели са мъже и са съвсем наясно,че друго по-така няма да получат.Мразя недомлъвки,обичам картите да са на масата.Когато искам нещо от някого си го казвам направо.
А за флиртуването.. :-D
Тоооолкова съм саката в тая област 8-) Всякакви такива женски 'номерца и хитринки',като например замятане на косата,облизване на устните и нз си какво още,са ми също толкова далечни 8-) Просто поведението ми е осбоводено(не казвам фриволно),не изпращам 'скрити послания' и общо взето това е.


Харесваш ли френската кухня? Не.И не обичам и френски сирена.Ям само фета и ементал..
Какво хапваш във Франция? Каквото ми се яде - понякога си поръчвам готова храна,друг път си купувам и си готвя вкъщи..абе има избор.
Правила ли си секс с французин? А френска любов? Да.Да.Ама няма да разказвам. 8-)
Very Happy Днес съм на френска вълна. Very Happy

едит:Активия мюсли рулз! 8-)

bboy_bunker
03-25-2008, 17:59
харесваш ли ме??

готин ли съм??

искаш ли да излезнеш с мен???

а секс???

8-) 8-) 8-) :D :razz:

Alcohooligan
03-25-2008, 18:20
харесваш ли ме??

готин ли съм??

искаш ли да излезнеш с мен???

а секс???

8-) 8-) 8-) :D :razz:

бате, нареди се на опашката... :oops:

Lunatic-
03-25-2008, 22:17
обичаш ли таратор ? :D

ABSOLUTme
03-26-2008, 09:31
харесваш ли ме?? aмиии..

готин ли съм?? не те познавам,точно 3 твои мнения съм чела,но май не стана ти Мистър Форум :D

искаш ли да излезнеш с мен??? по-скоро не

а секс??? ти не беше ли на 16 бе :-x


обичаш ли таратор ?
Обожавам таратор.Може би дори пред шкембето го предпочитам.Значи любовта ми е много силна 8-)

Lunatic-
03-26-2008, 09:38
даа таратор :smt060
таратор + ракия ? пробвала ли си ? :D
трудът краси човека ? какво мислиш по въпроса ?
http://www.youtube.com/watch?v=YLqT9nXlDjE - тая песен кефи ли те :D

bboy_bunker
03-26-2008, 09:46
харесваш ли ме?? aмиии..

готин ли съм?? не те познавам,точно 3 твои мнения съм чела,но май не стана ти Мистър Форум :D

искаш ли да излезнеш с мен??? по-скоро не

а секс??? ти не беше ли на 16 бе :-x

хаха кви 16 бе.. след един месец правя 19 8)

ABSOLUTme
03-26-2008, 09:55
даа таратор :smt060
таратор + ракия ? пробвала ли си ? :D Ракия съм пробвала точно 2 пъти и не мисля пак.
трудът краси човека ? какво мислиш по въпроса ? Я съм достатъчно убава 8-) Не бе,факт е,че поне аз предпочитам да съм винаги заета и да имам какво да правя,отколкото да имам супер много свободно време и са се чудя как да го запълвам.А дали краси - не знам,но удовлетворението от добре свършената работа може да се сравни с малко неща,особено ако похвалите и насърченията идват от друг човек. 8)
http://www.youtube.com/watch?v=YLqT9nXlDjE - тая песен кефи ли те :D
Музиката да,ама текста ми е малко емовски :D

Saymon90
03-26-2008, 10:10
19... омг

Абсолютке, би ли се определила като състрадателна? Услужлива? Съпричастна? А човек трябва ли да е такъв, според теб?

Мислиш ли, че е порок да си егосит? Да имаш високо самочувствие и да не го криеш?

ABSOLUTme
03-26-2008, 10:21
19... омг

Абсолютке, би ли се определила като състрадателна? Услужлива? Съпричастна? А човек трябва ли да е такъв, според теб?
Мда,обикновено съпреживявам чуждите емоции.Аз се чувствам добре,когато и хората около мен са добре.Често ми се случва да правя малки и големи жестове дори към непознати..И все си мисля,че това би трябвало да е нормалното човешко поведение.

Мислиш ли, че е порок да си егосит?
Аз съм егоист само за нематериални неща.Затова и не харесвам 3ките :D

Да имаш високо самочувствие и да не го криеш?
Не мисля,че е лошо,стига да има на какво отгоре да го градиш.Изключително ми е неприятно парадирането с имущество,положение и неща от тоя сорт.

ScionOfStorm
03-26-2008, 12:07
[Интересуваш ли се от какъв и да е спорт? А практикуваш ли?]

ABSOLUTme
03-26-2008, 13:06
[Интересуваш ли се от какъв и да е спорт? А практикуваш ли?]
Тренирала съм худ.гимнастика 12г,ама ми е болна тема и не ми се раздува.
Иначе съм се занимавала с тенис,но не професионално,езда 2-3 пъти като малка(но тогава не ми хареса :D ) иии 6месеца кик-бокс 8-)
Абее спортът е здраве,сега вече ходя само да тичам вечер покрай реката 8)

Lunatic-
03-26-2008, 13:08
ето от каде в фирурата на египетска богиня :lol:

Lunatic-
03-26-2008, 13:19
Вярваш ли в любовта? В любовта от пръв поглед, в любовта за цял живот, в единствената любов… какво е любовта за теб?

Какво харесваш и какво не в собствената си личност?

Доверчива ли си?

ABSOLUTme
03-26-2008, 13:29
Вярваш ли в любовта?
Естествено. 8-) Само да уточним,че има различни видове любов - обичам музиката,обичам семейството си по един начин,приятелите по друг,мъж обичам по трети,обаче тоя последният вид любов е супер рядък. :D

В любовта от пръв поглед, в любовта за цял живот, в единствената любов… какво е любовта за теб?
Хмм..любов от пръв поглед няма,според мен си е чисто сексуално привличане :D В любовта за цял живот - киното ни дава чудесни примери за двойки,които са заедно по 50 и повече години..Иска ми се да вярвам,че и аз ще си намеря такъв човек,но нещо не го виждам :D
Иначе любовта за мен е щастие(говорим за споделената 8-) )

Какво харесваш и какво не в собствената си личност?
Не харесвам това,че съм супер неорганизирана,пилея си времето и парите за глупости.. най-вече това,че винаги отлагам всичко за последния момент.

Доверчива ли си? Не,даже съм много мнителна към непознати.

SummeRLove08
03-26-2008, 13:53
Харесваш ли "One Tree Hill"? А гледаш ли сапунки?:)

ABSOLUTme
03-26-2008, 14:19
Харесваш ли "One Tree Hill"? А гледаш ли сапунки?:)
Нито един епизод не съм гледала.
Аз под сапунки разбирам 'Дързост и красота' , 'Касандра' , 'Росалинда',като бях малка ги гледах 8-)
Иначе сега съм се зазяпала в 'Gilmore Girls',доста е свежичък,ноо на мъж не бих го препоръчала(чоч,ти не се броиш,ако помниш де :D )

special_girl_SS
03-26-2008, 14:29
Последната книга, която прочете?
Любим автор? А от българските?
Интересуваш ли се от политика?
Толерантна ли си?

hottie
03-26-2008, 14:33
1. Къде живееш във Франция?
2. Къде учиш и какво?
3. От кога?

Извинявам се предварително, ако някой вече те е питал.

Lunatic-
03-26-2008, 15:44
Би ли онанирала гледайки порно
докато някой, когото харесваш те гледа? :D

Ziezi
03-26-2008, 17:30
Би ли убила човек?
А циганин?
Кое ти е любимото животно?
Море или планина?

Canis_Dirus
03-26-2008, 17:33
Поставена си пред непреодолима дилема. Трябва да избираш между

1. Да целунеш мен.
2. Да целунеш Ziezi.

Кой ще целунеш. Отговори "И двамата " и "никой" не важат!

NH3
03-26-2008, 17:43
От къде идва ника ти от водката или .. ?

ABSOLUTme
03-26-2008, 18:44
Последната книга, която прочете? The memory keeper's daughter на Kim Edwards
Любим автор? А от българските? Нямам любим автор.Имам любими произведения.
Интересуваш ли се от политика? Да,живо.Даже и в професионален план натам съм се насочила.Или поне бях де :-|
Толерантна ли си?Да,до момента,в които някои или нещо не ме предизвика


1. Къде живееш във Франция? В Страсбург
2. Къде учиш и какво? В Universite Marc Bloch ,специалност LEA,което на български няма точен аналог,но го превеждат като Европеистика(не знам защо)
3. От кога? 2 години


Би ли онанирала гледайки порно
докато някой, когото харесваш те гледа?
Ако е някой,с когото съм от дълго време - бих 8-)


Би ли убила човек? Само при самозащита.
А циганин? -//-
Кое ти е любимото животно? Мани (http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v193/226/71/564580541/n564580541_2522191_2941.jpg):smt050
Море или планина? Зависи - за почивка предпочитам да отида на планина.Ако е за ваканция - на море 8-)


Поставена си пред непреодолима дилема. Трябва да избираш между

1. Да целунеш мен.
2. Да целунеш Ziezi.

Кой ще целунеш. Отговори "И двамата " и "никой" не важат!
ГЕЛЕ,мноо си гаден!! :D


От къде идва ника ти от водката или .. ?
Почти позна.ABSOLUT идва оттам,а `me го сложих,защото исках да се обознача..мислех в началото да е absolutely`me,ама щеше да бъде супер дълго и натруфено(то не,че сега не е де) 8-)

special_girl_SS
03-26-2008, 18:44
Поставена си пред непреодолима дилема. Трябва да избираш между

1. Да целунеш мен.
2. Да целунеш Ziezi.

Кой ще целунеш. Отговори "И двамата " и "никой" не важат!

Надявам се да направиш правилния избор.... т.е. това да не е Ziezi :o

Lunatic-
03-27-2008, 08:27
от какво се страхуваш ?
суеверна ли си ?
обичаш ли шкембе чроба 8-) ?

ABSOLUTme
03-27-2008, 08:31
от какво се страхуваш ? От нищо конкретно.Като е напечено ме е страх да не оплета конците,ама не знам дали това ще го броиш. :D
суеверна ли си ? Не,обаче като се стресна си 'плюя' в пазвзата,не знам що 8-)
обичаш ли шкембе чроба ? ;-)

Lunatic-
03-27-2008, 09:17
Какво предпочитатш - боксерки или прашки?

Какво ще направиш, ако видиш застрашено от изчезване животно да яде застрашено от изчезване растение?

Щом любовта е сляпа, защо еротичното бельо е толкова популярно?

Как са се озовали по местата си табелите с надпис "Не гази тревата"?

Щом за тефлона не залепва нищо, как тефлонът залепва за тигана?

Диетичната кока-кола води ли до отслабване?

Каква е скоростта на тъмнината?

Ако денонощните магазини са отворени 24 часа в денонощието, 365 дни в годината, защо имат ключалки на вратите?

Защо, когато мъж говори мръсотии на жена, е сексуална обида, а когато жена говори мръсотии на мъж, е 12 импулса на минута?

Можеш ли да си насаме с още някого?

Кой ти пере чорапите?

Коя е най-съблазнителната част на една жена?

Защо е различно отношението към педалите и лесбийките?
хайде сега да те видя :D

Lestat357
03-27-2008, 10:21
Добър ден!))

1) Твое ли беше решението да учиш Европеистика във Франция? Питам, защото от темата оставам с впечатление, че може би си леко объркана и при всички положения възнамеряваш да се върнеш the sooner the better за постоянно(?). Освен това
въпросната специалност я има в доста нашенски университети, включително и в СУ, а Ректората ти е на 10-на мин пеш от вкъщи когато си тук (да му се не види))? Защо точно тази специалност? При положение, че решиш да я смениш (както, ако не се лъжа спомена и тук) и от догодина отново да си весел първокурсник)) къде би било това? Имам предвид – ще кандидастваш отново тук или във Франция? Ако тук – университет и специалност? Така де, ако вече си мислила по-сериозно по въпроса. *(added later; after edit)Къде и какво е завършила сестра ти, учи ли все още нещо и какво e то, ако да?

2) Изключваш ли вероятността някога да се влюбиш в цветнокож (в частност чернокож) и да имате заедно семейство и деца? Знам, че на теория няма невъзможни неща и все пак държа да чуя твоят отговор на този въпрос, бил той и шеговит и лаконичен, както повечето ти отговори в темата дотук. Дори предпочитам да е поднесен така. Как би постъпила, ако в даден момент осъзнаеш, че именно цветнокож е Човекът За Теб с когото би могла да бъдеш дори още 50 години..като от някой чудесен пример в киното? По-скоро би се отдала на емоцията или би се замонашила, например?)) Въобще на какво се дължи тази твоя неприязън към чернокожите и смесените бракове? (ако правилно съм осмислил всичко прочетено от тази тема дотук) Откога е така – просто я има или след някаква конкретна лична случка, която ти или някой твой близък е преживял?

3) Какъв трудов стаж имаш досега, като не броим студентската бригада в САЩ? Къде? Бъдещи творчески планове в това отношение?))

3) Любими дискотека, ресторант, закусвалня и клуб в София? Любим концерт? Съответно къде и кога?

4) Ако все пак направиш своя избор по-нататък в темата относно последния въпрос на Canis_Dirus дотук – къде би го целунала? И все пак кой от двамата? Оставям ти удобно вратичка за по-умело измъкване с този въпрос освен тоталното му игнориране.))

5) На кеф ли си днес?


П.С.: Благодаря ти предварително, че този път отговори макар и с по една-две думи на всеки мой зададен тук въпрос, нищо че не си длъжна да го правиш! Ок, 4) няма никакъв проблем да го пропуснеш.)

П.С.(2): Да се застраховам и аз(lol) - извини ме (отново) предварително, ако някой от зададените от мен сега въпроси вече е бил зададен по-назад в темата и поради някаква причина това ми е убягнало. Ще съм ти благодарен само, ако уточниш на коя страница да търся Своят Отговор. 8-)

Alcohooligan
03-27-2008, 12:08
отношението ти към секса с (почти) непознати ??? 8-)

ABSOLUTme
03-27-2008, 12:50
Ебати,тука ме закопахте..човек да не отиде на лекция :D


Какво предпочитатш - боксерки или прашки? За ежедневието прашки,ама ако тренирам - абсурд 8-)

Какво ще направиш, ако видиш застрашено от изчезване животно да яде застрашено от изчезване растение?
Е как кво,ще го оставя да се наяде.

Щом любовта е сляпа, защо еротичното бельо е толкова популярно?
Аз нося хубаво бельо за себе си,иначе и на мен ми прави впечатление,че повечето мъже оценяват това,което е под него.

Как са се озовали по местата си табелите с надпис "Не гази тревата"?
Боднали са ги и после са ръснали семенцата. 8-)

Щом за тефлона не залепва нищо, как тефлонът залепва за тигана?
Тефал,той мисли за всичко. :D

Диетичната кока-кола води ли до отслабване?
Секви газирани шитове са гадни.Аз предпочитал нормална кола,тея Зиро,Диетична,с череша,с ванилия..гадни са ми.

Каква е скоростта на тъмнината? :-x

Ако денонощните магазини са отворени 24 часа в денонощието, 365 дни в годината, защо имат ключалки на вратите?
За да имат хората обедна почивка :D

Защо, когато мъж говори мръсотии на жена, е сексуална обида, а когато жена говори мръсотии на мъж, е 12 импулса на минута?
Не мисля,че е обида,стига да идват от човека,с когото съм.

Можеш ли да си насаме с още някого?
Мога,да.С майка ми и с най-добрата ми приятелка.Дори и когато седим в една стая и си мълчим ми е комфортно.Само дето майка ми обикновено не млъква. :D

Кой ти пере чорапите?
Аз си пера и чорапите,и гащите.

Коя е най-съблазнителната част на една жена?
Според мен е ханшът.Ако една жена е права като тесла - няма да ме изкефи.Друго си е да има извивки. 8-)

Защо е различно отношението към педалите и лесбийките?
За всеки е различно.Мен не ме бърка дали някой мъж или жена си пада по себеподобни.
Лятото бях в един град(Provincetown),който е нещо като 'световната столица на гейовете'.В началото ми беше супер неприятно да гледам по улиците ебаси мъжагите,държащи се в най-добрия случай за ръце(иначе не питайте за какво 8-) ),ама то човек привиква и в края на сезона не ми правеше впечатление.
хайде сега да те видя :D

ABSOLUTme
03-27-2008, 13:12
Добър ден!))

1)Не мисля,че професионалното ми развитие и реализация е толкова интересно,тъй че ще запазя отговорите за себе си.Темата е доста обширна и не ми се навлиза в подробности. 8)

2) Всички хора са различни,тва ми е ясно.Винаги съм била за равноправието,сещаш се - all different,all equal.Да,ама във Франция(а и в САЩ)черните винаги се изкарват жертви(не казвам,че винаги е без причина),дискриминирани и с по-малко възможности за реализация от останалите и това дразни.Тука имиграцията от френските колонии навсякъде по света беше голям проблем(не,че и на имигрантите от източна Европа много са се кефили 8-) ).Сарко малко расистче си пада,но аз го харесвам като президент,все пак той ми дава стипендията :D

3) Какъв трудов стаж имаш досега, като не броим студентската бригада в САЩ? Къде? Бъдещи творчески планове в това отношение?))
Като бях малка продавах рисунки пред Народния театър с най-добрата ми приятела.И супер много вървяха. :D ТОва са първите ми стъпки на работния пазар.'99(или когато там беше слънчевото затъмнение) пак с нея продавахме очила за него,та това е 2рата ми работа.Иначе съм бачкала като сервитьорка и барманка,ноо веднага разбрах,че първото не е за мен.Превеждах преди време,ама след сесията януари не съм.Също така гледах едни деца тука,още си поддържаме контакт,защото са приятелско семейство и мисля,че това е най-полезното,което съм вършила - най-малкото се научих да готвя и имам вече опит за времето,когато стана мама.

3) Любими дискотека, ресторант, закусвалня и клуб в София? Любим концерт? Съответно къде и кога?
Не обичам да се храня навън(защото ям като прасе 8-) ),затова и рядко ходя по ресторанти.Нооо ако все пак ми се наложи да избирам - или Хепи на Раковска,или един много як ресторант в една стара къща на малките 5 кьошета.За дискотека..хммм...Ялта и Май клъб.За кафенце - Катерина на Славейков,Да Винчи до МакДо пак там(все я забравям как се казва тая улица,а все оттам минавах за даскало :D ) ии Оскар,ама през деня.


5) На кеф ли си днес? Не.Имах да представям един проект днес,едвам се навих да отида и професорката я нямаше по 'семейни причини' :-x

ABSOLUTme
03-27-2008, 13:32
Како Марти,като ходиш в Ялта пудриш ли носленцето в кенефите?
Аз пудри и фон-дьо-тен-и не използвам(или е сууупер рядко).Натурално красива съм си. 8)
Иначе специално в тоя кенеф се бавя като се зазяпам в ТВ–то. :D

Като малка пишкала ли си до някое дърво в оная градинка на Солунска,в която си си играла? :oops:
Не на Солунска,бе,на Народния.Като съвсем малка по-скоро са ме изпишквали. 8-) Иначе си ходех до нас,аз съм на 2мин. пеш оттам.

А предимство ли е това,че си бивша гимнастичка,по време на секс?
Може да се каже.Някои пози,които на простосмъртните им се виждат невъзможни,за мен са изи.Ама нали знаеш,че то не само това е достатъчно. 8-)


отношението ти към секса с (почти) непознати ???
Зависи кого визираш.Аз Джоnи Деп не го познавам,ама.. 8) :D

Lunatic-
03-27-2008, 15:32
Каква е скоростта на тъмнината? :-x
не съм задоволен от отговора на иначе изключително смисленият ми въпрос 8-)

NH3
03-27-2008, 15:53
на колко години загуби девствеността си ?

( съжелявам ако въпроса се повтаря)

а след като я изгуби кефеше ли се ?

ScionOfStorm
03-27-2008, 16:20
o.O

[Кой ти е любимият сезон :)?]

[Сняг или дъжд? :Р]

SINDEL
03-27-2008, 18:40
:D Съжалявам, любопитна съм - с колко 4овека си спала?

Не знам дали са те питали, ама какво мислиш за секса с 4овек от твоя пол? Опитвала ли си, би ли опитала някога? Защо?

Най не-любим от форума? А най-любим?

ABSOLUTme
03-28-2008, 12:31
на колко години загуби девствеността си ? 16,по-клонящо към 17

а след като я изгуби кефеше ли се ?
На какво по-точно?Че съм станала по-отворена? 8-) Никаква промяна не е настъпила в мен след това,пък и само най-добрата ми приятелка знаеше.


[Кой ти е любимият сезон :) ?]
Много мразя зимата(и като цяло да ми е студено),въпреки,че съм родена през януари. :-| Май най-много обичам пролетта,когато цъфтят цветенцата 8-) И лятото обичам,сега например как ми се ходи на морееее :x

[Сняг или дъжд? :Р] Дъжд.


:D Съжалявам, любопитна съм - с колко 4овека си спала?
Роси,'любопитството погуби котката' 8-)

Не знам дали са те питали, ама какво мислиш за секса с 4овек от твоя пол? Опитвала ли си, би ли опитала някога? Защо?
Хмм..секс с жена не съм правила,но ако в даден момент реша,че ми се иска,не бих се спряла заради предрасъдъци.На тоя етап обаче не ми се иска. :D

Най не-любим от форума?
Е тоя,26 годишният.Изобщо не ми би направл впечатление,ако не лъжеше толкова много,обаче просто си дразни. (http://www.impulse.bg/Your_GoD)
А най-любим? Имам доста такива,ама няма да изброявам,че ше им се вдигнат акциите. 8-)

eu.hyricane
03-28-2008, 13:37
1. drazni6 li se ot fakta, 4e seksat e stanal vode6t aspekt v jivota na tiineijarite ?
2. ne ti li pisna da te pitat ne6ta, svarzani sas seksa v tazi tema?
3. misli6 li me za palen tapanar, 6tom i az zasqgam seksa i po tozi na4in do izvestna stepen si protivore4a ?

p.s. 4. na kakva vazrast bi iskala da spre6 da pravi6 sex ? :d

ScionOfStorm
03-28-2008, 14:40
[Лесно ли се натъжаваш/плачеш?]
[За слънчев човек ли се имаш принципно?]

_showy_
03-28-2008, 17:18
Кой е любимият ти виц, бе како? 8-)

limonka
03-28-2008, 19:08
Хехе аз съм нова във форума, но темата ме заинтригува. Така като гледах постовете в темата останах с впечатлението, че държанието ти към мъжката част от форума, се изразява в нещо повече от общителност... Та моя въпрос е на какво си готова за да свалиш един мъж и би ли се занимавала с обвъзан мъж?

mulgore
03-28-2008, 20:46
Имаш като мойто име/ъм доколкото съм разбрала 8-) /..
Харесваш ли си го?
Колко градове си посещавала?
Кой град ти е харесал най-много и с какво?

Едит:Ааа да..харесваш ли си ноктите?
С какъв лак най-често се лакирваш? 8-)

eu.hyricane
03-28-2008, 21:09
"лакирВаш" ?????

ABSOLUTme
03-28-2008, 22:18
1. drazni6 li se ot fakta, 4e seksat e stanal vode6t aspekt v jivota na tiineijarite ?
Дразя се от факта,че за днешните тийнейджъри сексът е мерило за 'класа'.Прави ми и впечатление,че искат да пораснат прекалено бързо и ми е мъчно,защото си пропускат детството.

2. ne ti li pisna da te pitat ne6ta, svarzani sas seksa v tazi tema?
Все ми е едно,пък и аз,както виждаш,не си пея всичко. 8-)

3. misli6 li me za palen tapanar, 6tom i az zasqgam seksa i po tozi na4in do izvestna stepen si protivore4a ?
Не,ти не засягаш личния ми живот,а просто искаш мнението ми.
p.s. 4. na kakva vazrast bi iskala da spre6 da pravi6 sex ?
Докато физически е възможно - ще си правя. :)


[Лесно ли се натъжаваш/плачеш?]
Не.С годините не само помъдрявам,но забелязвам и друга тенденция - I care less 8-)

[За слънчев човек ли се имаш принципно?]
Да,приятелите ми казават,че даже ги зареждам с енергия(стига да съм в добро настроение де) :P


Кой е любимият ти виц, бе како?
Много мразя да разказвам вицове..както и да слушам тея шегички от типа 'мъничко червеничко'..(сори,Зизко 8-) )


Хехе аз съм нова във форума, но темата ме заинтригува. Така като гледах постовете в темата останах с впечатлението, че държанието ти към мъжката част от форума, се изразява в нещо повече от общителност... Та моя въпрос е на какво си готова за да свалиш един мъж и би ли се занимавала с обвъзан мъж?
Обичам съревнованието.Спортната злоба ми е останала от едно време. 8-) Ноо не преследвам мъжете,ако усетя,че се дърпа - не го закачам повече.
С обвързаните е по-сложно.Преди време бях с мъж,които се оказа,че си има приятелка от 4г и ихо ахо големите планове имали.Стана ми тъпо,доста се тормозих,но за кратко.Както казах и преди - бързо ми минава.
Един мъж трябва много да ме впечатли,за да спечели вниманието ми.Принципно не си падам по идеята да съм 3ти човек в една връзка.Но ако Той наистина е много специален - кой знае,може и да се боря.Засега обаче не съм срещала такъв.


Имаш като мойто име/ъм доколкото съм разбрала Cool /..Харесваш ли си го?
Като малка много си го мразех. 8-) Сега положението е различно - харесвам си го и даже предпочитам да ме наричат с цялото ми име,а не с производни,нарицателни или прякори,както повечето ми приятели са свикнали.

Колко градове си посещавала?
Като бях по-малка с родителите ми много често палехме колата и ходехме на различни места през уикенда.Може да се каже,че почти цяла България съм обиколила с тях.Хубави времена бяха..

Кой град ти е харесал най-много и с какво?
Колкото и да съм обикаляла - вкъщи си е най-хубаво.Знам,че много хора няма да се съгласят,но София за мен си е най-хубавият град.
Обичам също така Пловдив,Велико Търново,Варна,Хисаря..много мога да изброявам,причини мога да дам безброй,но ще спра до тук.

Едит:Ааа да..харесваш ли си ноктите?
Да.Докато тренирах нямах възможност да ги пускам дълги,сега си наваксвам :D

С какъв лак най-често се лакирваш?
Ако ходя на маникюристка - всеки път различен.Иначе аз си ги правя най-често червени.

Canis_Dirus
03-28-2008, 22:25
Мартино, що така всички за секс те питат? Защо тези въпроси са толкова чести към теб?
Смяташ ли, че си сексуалната фантазия на някои от членовете на форума?

ABSOLUTme
03-28-2008, 22:33
Мартино, що така всички за секс те питат? Защо тези въпроси са толкова чести към теб?
Хехе,ами както вече изяснихме,днешната младеж само от това се вълнува. :-|

Смяташ ли, че си сексуалната фантазия на някои от членовете на форума?
Някои си мечтаят за секс с животно,що някой да не си мечтае и за мен? 8-)

ABSOLUTme
03-28-2008, 22:54
Ако мъжа на мечтите ти, с една дума - ТОЙ (с главни букви!) те покани у тях на вечеря и видиш, че е сготвил една голяяяяяяяяяяяяяяма пица с много видове сирена (предимно френски)... как ще постъпиш??

Мъжът на мечтите ми знае,че не обичам пица 8-) 8)

Lunatic-
03-28-2008, 23:01
Суетна ли си?

На какъв подарък би се зарадвала най-много?

Доказани марки дрехи или на добре изглеждаща и по-евтина стока?

Ако се наложи в един момент какво би жертвала - кариерата или личния живот?

ABSOLUTme
03-28-2008, 23:15
Суетна ли си? 'ич 8-)

На какъв подарък би се зарадвала най-много? Ръчно изработен

Доказани марки дрехи или на добре изглеждаща и по-евтина стока?
Аз пазарувам дрехи точно в 4 магазина.И все там си ходя,защото винаги има всичко,което искам.Но ако,да кажем,мина покрай няква витрина и си харесам нещо - ще си го взема.Не съм предубедена,обаче си държа на мнението,че евтиното накрая излиза по-скъпо.

Ако се наложи в един момент какво би жертвала - кариерата или личния живот?
Надявам се да не се стига до там.Иначе кариерата.

eu.hyricane
03-29-2008, 06:26
1. 4tiq mi vapros be6e "bazik", nqma zna4enie ^^

2. 3te ti lubimi pesni
3. gledah edno klip4e v youtube na nqkakva psihopatka.. ta vaprosat i be6e "are you anybody's favourite person?".. kakvo misli6 po vaprosa :)
4. kogo smqta6 da izbere6 za sledva6tiq vazka4en na gore6tiq stol ?

Lunatic-
03-29-2008, 09:20
Защо хората си сочат китката, когато питат за часа, а не си сочат между краката, когато питат за тоалетната? :D

mulgore
03-29-2008, 10:02
"лакирВаш" ?????
Хайде стига де..бързах.. 8-)
поправям се "лакираш"..

Обичаш ли морето?
А планината?
Кое повече ти харесва и с какво?

OtherDimension
03-29-2008, 10:07
Учиш "европеистика", но спомена, че си останала разочарована..
Моят въпрос е защо?
Също така искам да те попитам дали след като започна да изучаваш тази специалност си попроменила малко интересите си, тоест си започнала да се интересуваш от политика например?

ANTIHUMAN
03-29-2008, 11:19
6te mi kaje6 li istinata i ni6to drugo?
Pesimisti4no ,realisti4no ili optimisti4no vijdane ima6?--> Argumentirai se.
Kakvo iska6 da stane ot tuk natatyk?
Vqrva6 li v opita? A zakliu4enieto ot nego?--->argumentirai se
Bi li sko4ila ot most za ne4ii jivot(na tvoi blizyk)?Spored teb koe 6te e tova koeto tolkova mnogo 6te zapla6va jivota mu/i?Garanciq 4e nqma da go ubiqt ili da umre ot estestvena smyrt?
Vqrva6 li v liubovta?A priqtestvoto?-->Argumentirai se
Mrazi6 li ? (Ako ,,Da'' Za6to i ako ,,ne'' Za6to)Ako mrazi6 koe/koi/kakvo e/sa te/to?-->Argumentirai se ?

Emi zasega tova :oops:

ANTIHUMAN
03-29-2008, 12:48
Emi pravq mnogo pravopisni gre6ki :( i me e sram sorry :oops:

Ziezi
03-29-2008, 20:14
Кой ти е любимият цвят?
Има ли нация,народ,племе,което да мразиш?
А което да ти е симпатично?

5StaR
03-29-2008, 20:40
Ако аз и ти сме единствените останали хора на света и неговия край идва след 2 часа ще спиш ли с мен?

(Малеее ся как ше ме отрежат :lol: :lol: :lol: )

_showy_
03-29-2008, 22:29
Ако мъжа на мечтите ти, с една дума - ТОЙ (с главни букви!) те покани у тях на вечеря и видиш, че е сготвил една голяяяяяяяяяяяяяяма пица с много видове сирена (предимно френски)... как ще постъпиш??

Мъжът на мечтите ми знае,че не обичам пица 8-) 8)

Кой е мъжът на мечтите ти? :oops:
Или ще ми споделиш като се видим? 8-) :P

Lestat357
03-29-2008, 23:03
"^^"Изкушаваш ли се да не отговориш на нито един от събралите се дотук минимум 27 въпроса(без подвъпросите) след последното ти участие в темата? Да пожелаеш на всички останали любопитковци (независимо кой от тях какъв е и колко насериозно се е взел) просто едно "вече има нов човек на Горещия Стол, благодаря за вниманието и лек ден Ви пожелавам", отеб@вайки ги съвсеем деликатно. :) Включително и на тези мои въпроси.

П.С.: (в случай, че все пак решиш да отговориш на всички и на мен включително) - Как мислиш, доколкото ме познаваш мен дотук дали бих го направил аз по-горното? Освен, че го давам като идея. И последен въпрос - колкото и деликатна и лаконична да беше по не един от въпросите в темата(дори, заобикаляйки леко регламента по този начин според мен) успя ли да се опариш на Горещия Стол? :)

Доскоро и лека вечер!)

NH3
03-30-2008, 16:54
имаш ли комплекси и ако да какви :)

w0sh
03-30-2008, 17:19
Ако си на самотен остров с гумено пате молив и списание с Азис на корицата какво ще направиш, за да оправиш положението.

ABSOLUTme
03-30-2008, 20:38
Сори,че 2ри ден ме нямаше,ама социалният ми живот тук възкръсна. 8-)


Обичаш ли морето?
А планината?
Кое повече ти харесва и с какво?[/b]
Зизко вече ме пита същия въпрос :)


Учиш "европеистика", но спомена, че си останала разочарована..
Моят въпрос е защо?
Също така искам да те попитам дали след като започна да изучаваш тази специалност си попроменила малко интересите си, тоест си започнала да се интересуваш от политика например?
Специалността ми не е лоша,ама предметите,които мен най-много ме интересуват,са само 4 и 5ти семесър..дотогава..
От политика и журналистика се интересувам от ъъъ повече от 10години.Сега ще се засмееш,но е факт,че вкъщи средата ми беше такава и всъщност не е сранно,че интересите ми са в тази насока.


6te mi kaje6 li istinata i ni6to drugo? Няма да те лъжа,просто ако не искам - няма да отговоря.
Pesimisti4no ,realisti4no ili optimisti4no vijdane ima6?--> Реалистично с примеси на оптимистично.За всичко винаги се успокоявам с 'Можеше и по-зле да е' 8-)
Kakvo iska6 da stane ot tuk natatyk? Искам да се развивам.В каква насока - и на мен не ми е ясно още :D
Vqrva6 li v opita? A zakliu4enieto ot nego? Вярвам,да.Грешка може да повторя,но не и да потретя :)
Bi li sko4ila ot most za ne4ii jivot(na tvoi blizyk)?Spored teb koe 6te e tova koeto tolkova mnogo 6te zapla6va jivota mu/i?Garanciq 4e nqma da go ubiqt ili da umre ot estestvena smyrt? Тоя въпрос е меко казано - тъп.Не бих се метнала от мост,за да покажа колко обичам даден човек. :D Има и други начини да докажеш любовта/предаността си към някого.
Vqrva6 li v liubovta?A priqtestvoto? Вярвам,да.Има различни видове любов,но все пак(според мен) чувствата се променят с времето. В приятелството също вярвам.Никога не са ми 'забивали' нож в гърба,но то е по-скоро,защото много старателно си подбирам обкръжението. :)
Mrazi6 li ? (Ako ,,Da'' Za6to i ako ,,ne'' Za6to)Ako mrazi6 koe/koi/kakvo e/sa te/to?Мразя само пица 8-) Не мога да задържам в себе си негативни мисли и емоции,ако някой ме е ядосал,гледам да си го изкарам на него.Просто с хората,които не са ми приятни,не поддържам контакт.Чак за омраза не може да се говори.


Така всички пубери питат неща свързани със секса и интимния ти живот, аз няма да питам , оти ме не грее.И така въпросите се въртят около политиката, на къде си ориентирана, мнението ти за независимостта на р. Косова , подкрепяш ли традиционния български национализъм и ако да/ не/ защо? Smile Това е.
Мате Пенев,тея неща на по бира ше си ги бъбрим. 8)


Кой ти е любимият цвят? Син
Има ли нация,народ,племе,което да мразиш? Ама ти продължаваш 8-)


Ако аз и ти сме единствените останали хора на света и неговия край идва след 2 часа ще спиш ли с мен?)
Еми дори и чисто хипотетично - какъв избор имаме? :-|


Кой е мъжът на мечтите ти? Embarassed
Тони 8-) (Вили,работи,бе,работи!)


Как мислиш, доколкото ме познаваш мен дотук дали бих го направил аз по-горното?
Ще съм откровена - изобщо не знам,а и не ме грее. 8-) Но по-важното в случая е,че няма и да разберем,не си ти следващият на стола. 8)


имаш ли комплекси и ако да какви Smile
Абе чак комплекси - не,но не се харесвам в профил и това,че съм много висока. :-x

Ако си на самотен остров с гумено пате молив и списание с Азис на корицата какво ще направиш, за да оправиш положението.
Не съм фен на Lost и не го следя,т.е. нз как се реагира в подобна ситуация :D Във всеки случай с предложените от теб средства,ще започна с разглеждане на списанието и попълване на кръстословицата. :::

eu.hyricane
03-30-2008, 20:43
ignorira me..

1. 4tiq mi vapros be6e "bazik", nqma zna4enie ^^

2. 3te ti lubimi pesni
3. gledah edno klip4e v youtube na nqkakva psihopatka.. ta vaprosat i be6e "are you anybody's favourite person?".. kakvo misli6 po vaprosa
4. kogo smqta6 da izbere6 za sledva6tiq vazka4en na gore6tiq stol ?

ABSOLUTme
03-30-2008, 21:30
ignorira me.. не съм видяла 8-)

2. 3te ti lubimi pesni Whitesnake - Is it love , Rainbow - I can't let you go иии още има,ама не се сещам сега :P
3. gledah edno klip4e v youtube na nqkakva psihopatka.. ta vaprosat i be6e "are you anybody's favourite person?".. kakvo misli6 po vaprosa не съм го гледата,дай линк и ще дам мнение 8)
4. kogo smqta6 da izbere6 za sledva6tiq vazka4en na gore6tiq stol ?
ще видиш след час и половина