PDA

View Full Version : Най-вълнуващият подарък



menta_loverka
03-23-2008, 20:23
Какъв е вашият подарък мечта (плс без кола апартамент и т.н.). Какъв е най-якия подарък, който сте получавали? Какво е нещото което сте подарили на гаджето, с което се гордеете? Кой е най-романтичният подарък според вас?

poison`girl
03-23-2008, 20:37
Амии бях му подарила за рождения ден понеже слуша метъл едно пентаграмче за врата и той супер много се зарадва :oops: Пък на мен ми беше подарил един много готин пръстен с камък :) За жените най-вълнуващия подарък според мен са бижутата ии розитее :mrgreen: Пък за мъжете хмм трябва да го познаваш доста добре и да знаеш какво харесва и най-важното-да го изненадаш!

Nik4o_Spain
03-23-2008, 20:55
Da mi kaje koito i da e 4e otivame mnogo dale4e ot tuka na sotici kilometri kadeto nikoi ne poznavame :-D

PepiDesigns
03-23-2008, 22:37
Какъв е вашият подарък мечта (плс без кола апартамент и т.н.). Какъв е най-якия подарък, който сте получавали? Какво е нещото което сте подарили на гаджето, с което се гордеете? Кой е най-романтичният подарък според вас?

Изненадата е най-вълнуващия подарък ..
От някой близък , и от сърце ..

Иначе , няколко пъти сънувах , как идва с панделка на глава :oops: :D :grin:

Нещо което съм подарил на гаджето ..
Ем , не се гордея с това , че съм подарил висулка и т.н. , дали сребро или тенекия , дали 220 лева , или 20 на женския пазар .. за мен такива неща нямат стойност .. в смисъл .. не знам как да го обясня , но се гордея с това , че отивам в цветарския магазин , купувам една роза , и всички ме гледат и гордо крача бавно , да ме видят всички .. да се чудят къде отивам , и кое е момичето ..
Роза .. нещо обикновено , цвете .. ама много си се гордея с това ...

Какъв подарък искам .. де да знам ... и малко да е , ако е от любим човек , ми стига .. и целувка .. за мен всяка целувка е подарък , всяка секунда , всеки момент .. всичко , всичко от приятелката и от любим , важен за мен човек е страхотен подарък.

prettyIdeath
03-24-2008, 03:06
Изненадата е най-вълнуващия подарък ..
От някой близък , и от сърце ..

Иначе , няколко пъти сънувах , как идва с панделка на глава :oops: :D :grin:

Нещо което съм подарил на гаджето ..
Ем , не се гордея с това , че съм подарил висулка и т.н. , дали сребро или тенекия , дали 220 лева , или 20 на женския пазар .. за мен такива неща нямат стойност .. в смисъл .. не знам как да го обясня , но се гордея с това , че отивам в цветарския магазин , купувам една роза , и всички ме гледат и гордо крача бавно , да ме видят всички .. да се чудят къде отивам , и кое е момичето ..
Роза .. нещо обикновено , цвете .. ама много си се гордея с това ...

Какъв подарък искам .. де да знам ... и малко да е , ако е от любим човек , ми стига .. и целувка .. за мен всяка целувка е подарък , всяка секунда , всеки момент .. всичко , всичко от приятелката и от любим , важен за мен човек е страхотен подарък.

+1

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-24-2008, 05:06
Ами най-скорошният ми подарък от него, на който много се зарадвах, е едно жълто пиле, което, когато се навие подскача, заедно с бонбонки. :-D Беше по случай празника на Велико Търново на 22-ри март. Макар че наистина щях да се зарадвам повече, ако беше пожелал да ме заведе на луна-парка, като знае как се радвам като дете на атракциите. :? Малко разочароващо беше, че отидохме на място, на което не исках да съм, а отидох само заради него и компанията, с която искаше да е, дори не ми изпълни молбата да отидем по-късно вечерта на луна-парка, защото им беше обещал. :?

Mi6i4ka
03-24-2008, 09:40
Nai-v1lnuva6tiq podar1k?! Hmm Mi be6e za 8-mi mart ba6a rezerviral gorniq etaj na edno zavedenie (za da ne ostanete s pogre6na predstava na gorniq etaj ima6e samo 3 masi) i togava mi podari edna sreb1rna grivna oba4e be6e tolkova romanti4no samo nie dvamata :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

03-24-2008, 11:19
хммм. нож с гравирани инициали на острието - ето го моя подарък-мечта. :D жалко, че моите мъже не биха се сетили :-D

не е като да се стремя към възможно най-оригиналното, когато правя подарък. по-скоро се съобразявам със самия човек, много зависи.

най-любима ми е една графика, която едно момче ми подари октомври месец, беше ужасно мило.

романтичен подарък? билет за виенско колело, книга за звездите, някой огромен ръчноправен албум със снимки, спомени и тн, може би нещо такова.

Korni_ReSeRvE
03-24-2008, 11:22
oo az polu4ih za rojdenniq si den ot gadjeto edno golqmo plu6eno ku4ence i na nego oka4eno edno srebarno sindjir4e..mn be6e sladko :-) :-)

ghostwisper
03-24-2008, 11:36
уффф божееййй сички като почнат с тея играчки..лелиии малиии:) аз ако почна да се хваля моят мъж кви подараци ми е правил отиди.. :D :-D :grin: Тва в кръга на шегата:) Аз нз какъв ми е подръка мечта,защото почти винаги получавам това,което искам(колкото и не скромно да звучи) и винаги си меня желанията .. Бих желала някой сега да ми подари грип,че точно тази седмица се оказва мн гадна в даскало.. :-D

tan0
03-24-2008, 12:24
аз си бях сложил панделка на К**А и отидох при нея на гости тя мн ми се зарадва още от вратата... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

GameMaster
03-24-2008, 13:11
Mi min sedmica imah RD i priqtelq mi mi podari edno ogromno plusheno slonche koeto e ujasno sladko :smt049 :smt054 A kartichkata totalno raztopi syrceto mi :) ....

70n1b
03-24-2008, 13:18
A kartichkata totalno raztopi syrceto mi :) ....НЕ би ли трябвало да разтопи неговото сърце ? :D

/edit Глупав съм... Прочетох "катеричката" и си мисля разни простотии :lol: .

tan0
03-24-2008, 15:05
Mi min sedmica imah RD i priqtelq mi mi podari edno ogromno plusheno slonche koeto e ujasno sladko :smt049 :smt054 A kartichkata totalno raztopi syrceto mi :) ....

e az na moita i raztopih dosta neshta ne samo sarceto dosta se postarah i postavih i lichen record s koito sam gord :grin: