PDA

View Full Version : Eminem ;]



bubbl3s
03-23-2008, 21:28
Az mislq- Eminem 4ever! A vie kvo mislite, kefi li vi? Za tezi koito neznaqt koi e Eminem ( :shock: ) eto vi malko info:


Маршъл Брус Матърс III (на английски Marshall Bruce Mathers III), известен с името Еминем е американски музикант, рап-изпълнител и рап-продуцент. Благодарение на Др. Дре - рапър и продуцент, Еминем се превръща в един от най-успешните рапъри в историята

Роден е на 17 октомври 1972 г. в Сейнт Джоузеф, Мисури, САЩ. Когато бил на 12, той и майка му се преместват за постоянно в Детройт, Мичиган. Почитател на рап музиката от малък, Eminem започва да я изпълнява на 14 години. Макар, че напуска училище още незавършил средно образование и започва работа за няколко години, той се съсредоточава над своята музика. Като тинейджер Маршал често е бил обект на подигравките на останалите в гетото. Изпаднал е за 9 дни в кома след схватка с няколко момчета. Eminem най-напред записва като част от Детройтския дует Soul Intent и прави своя солов албум през 1996 с независимото пускане на "Infinite". Албумът е последван скоро от "The Slim Shady LP", който го изтласква напред в ъндърграунд хип-хопа. Не маловажно е това, че той спечелва известност заради цвета на кожата си, и скоро става познат в рап музиката като следващата "голяма бяла надежда". След изпълнение на фриистайл рап състезание пред Лос-Анджелиската радиостанция, Eminem бива забелязан от Dr.Dre, силен играч на сцената на рап музиката. Dr.Dre подписва договор с Eminem и той става част от звукозаписна компания Aftermath.Dr.Dre започва да работи с младия рапър по ново CD, което съдържа много от песните от стария албум на Eminem "The Slim Shady LP" и от дебюта му "Infinite". "The Slim Shady LP" е пуснат на пазара на 23 Февруари 1999 г. Предшестван от успеха на песента "My name is", албумът печели второ място. С това Eminem получава тройна платина и печели две Grammy Награди - за "Най-добър албум" и "Най-добро солово представяне" ("My name is"). Еминем има аналогичен критичен и търговски успех с неговото второ главно пускане, "Marshall Mathers LP" (2000), от който продава близо два милиона копия в неговата първа седмица на пускане и става най-бързия продаван албум за всички времена. Критици похвалват албума за неговата интелектуалност и ироничност. Не закъснява и неизбежният резултат от такова широко разобличаване (особено сред почитателите на младия рапър) - провежда се дискусия за албума и неговото съдържание, което включва публично насилие, изрични сексуални препращания и противопоставеност над хомосексуалистите. Гей и Лезбийския Съюз Срещу Клевета (GLAAD) организираха протест на Музикалната Телевизия (MTV) и излъчването на клиповете на Eminem по MTV е задържано през Септември 2000. Еминем, изпълнява ролята на блондинка в един от клиповете си, и с това печели награда за най-доброто мъжко видео за песента, "The Real Slim Shady". На първо място е за най-продаван солов певец за същата година, Eminem печели Grammy Награди за "Най-добър рап албум" и "Най-добро солово представяне" ("The Real Slim Shady"). За личния живот на Маршал започва да се пише във вестниците през Юни 1999, по-малко от седмица след дебюта на платинения му "Мarshall Mathers LP", когато той бива задържан след кавга извън Детройт в нощен клуб. Август 2000, съдиите предложили Eminem да бъде наказан по обвинения в нападение с опасно оръжие и носене на скрито оръжие. На 14 Февруари 2001, Eminem се признава за виновен по обвинението за носене на скрито оръжие след преразглеждане на делото се постига съгласие да бъде пуснат като плати таксата за тежкото престъпление - нападението. Мичиганския съдия осъжда рапъра на две условни освобождавания на годината и му препоръчва де се лекува. През Септември 1999, майката на Еминем , Debby Mathers-Brig, регистрира 10 милиона долара за съдебни дела срещу нейния син. Mathers-Btig съди Eminem за това ,че той я е изклеветил в албума "Slim Shady LP". Разбира се, че тя използвала наркотици и случаят бива потулен. Бурната връзка на Eminem с неговата съпруга, Кim, завършва с встъпване в брак през 1999, но са живели заедно години преди това. Тяхната дружба служела за тема на няколко негови песни, включително "Kim", която рисува силен портрет срещу двойката. През Юли 2000, Kim Mathers бива настанена в болница след опит за самоубийство. Месец по-късно, Еминем поисква развод; Кim Mathers иска 10 милиона долара и пълно попечителства над тяхната дъщеря, Хейли, родена през 1995 г. Eminem не се съгласява да даде попечителството над младата девойка и Кim Mathers започва съдебен процес. Макар, че Eminem и Ким се помиряват през Декември 2001 година, тяхното примирие бива прекъснато, тя поисква развод през Март 2001. През 2005г те отново сключват брак но той се задържал точно 3 месеца.

За да стигне до сегашното си положение на най-добрия рапър, Еминем е трябвало да търпи много лишения. Преди да бъде забелязан от Дре, Маршал е работил като чистач, парите не са достигали дори за памперси на Хейли.

През 2006 Емinem загуби своя най-добър приятел - рапърът Прууф(Proof). Той бе убит в престрелка в детройтско заведение.Според слуховете Прууф стрелял първи след което приятел на простреляния изкарва оръжие и открива огън по изпълнителя от D12.Така малко по-късно застреланиат от Прууф умира.След което и Прууф.

Еминем и Прууф са основатели на групата D12. Името на бандата произхожда от това че всеки от членовете й има по 2 имена ( напр. Marshal Mathers-Slim Shady) Proof е втория член на D12 след Bugz, който бива застрелян.

Еминем е имал дълготрайни вражди с много известни и неизвестни в България певци от рап сцената - Insane Clown Posse (Shaggy 2 Dope & Voilent J.), House of Pain (Everlast, DJ Lethal),Limp Bizkit (Fred Durst). Също така най-голямата му вражда е била срещу лейбъла на рап певец Ja Rule - Murda Inc. Самата вражда е "предадена" на Eminem и групата му D12 от тогава новото попълнение към лейбъла му Shady Records - 50 Cent,който дълго е враждувал със Murda Inc.

SNIMKI: http://images.google.bg/images?hl=bg&q=eminem&gbv=2

VilleBaby
03-23-2008, 21:46
съжалявам,не го прочетох цялото мн ми се спи...нооо не го харесвам...яко тъп ми е...нооо това си е мое мнение не го налагам на никой :)

bubbl3s
03-23-2008, 21:48
Az haresvam Eminem ne samo zaradi pesnite mu no i zaradi biografiqta mu. Ako znae6 bio-to mu, 6te razbere6 4e i pesnite mu se otnasqt za jivota mu. Pove4eto de, no i az ne si nalagam mnenieto, nqmam pravo :-D

ucnaHчE
03-23-2008, 21:55
Em kefi me shtom si kupih flanelka za 100 euro dali neme kefi e ne 4ak tolko ama mi haresa flanelkata 8-)

psychopath
03-23-2008, 22:40
nope

machine_shot
03-24-2008, 05:16
Само знам че и двамата сме на 17 октомври :shock: Слушах го , като навлизах в нещата.Тогава по Мтв даваха само Еминем и щеш нещеш ке слушаш.Сега не ме кефи , щото е леко комерс ама се пак , малко са Некомерсиалните.

bubbl3s
03-24-2008, 08:31
Em kefi me shtom si kupih flanelka za 100 euro dali neme kefi e ne 4ak tolko ama mi haresa flanelkata 8-)

:shock: 8) ebasi kefa!

RottenFlesh
03-24-2008, 11:17
Еми мен ме кефи ама наистина стана баси и комерсиала иначе много ми харесва Слим Шеди ЛП

MisS__
03-24-2008, 11:43
на мен си ми харесва :) и песните му са хубави

AutumnTears
03-24-2008, 11:54
az si misleh, 4e e umrql :razz: :razz: :razz: :lol: i vse pak ako e jiv ne go haresvam

bubbl3s
03-24-2008, 12:00
az si misleh, 4e e umrql :razz: :razz: :razz: :lol: i vse pak ako e jiv ne go haresvam

Malii 6to si mislila 4e e umrql we?? :shock: :shock:

Anf3tamin4o
03-24-2008, 12:10
Еминем Suck Не ме кефи

AFT
03-24-2008, 13:56
Мне. =)

AutumnTears
03-24-2008, 14:58
az si misleh, 4e e umrql :razz: :razz: :razz: :lol: i vse pak ako e jiv ne go haresvam

Malii 6to si mislila 4e e umrql we?? :shock: :shock:

mm nz nqkude 4etah ne6to takova sigurno ne e bil toi az ne praq razlika mejdu teq rapari ili tam kvito sa :lol: :lol: zna4i e jiv vse pak ? :razz:

bubbl3s
03-24-2008, 14:59
Mdam. A ti fen na Evanescence li si?

machine_shot
03-24-2008, 15:41
Виж аватара и подписа и си направи извод ... Сигурно е фен/ка на Сигнал .. как си прайте вятър на пръстите ... 8-)

bubbl3s
03-24-2008, 15:44
Ok profesore! Mn mraza takiva det se praat na mn ymni! :x

machine_shot
03-24-2008, 15:55
И аз. 8-) Тук има ли такива?

lsd43
03-24-2008, 16:03
Преди да започна да слушам метъл ,Еминем ми беше любимият рапър ,но сега изобщо не слушам рап и вече не ми допада особено музиката му.

bubbl3s
03-24-2008, 16:03
Mdam, koito pita! :-P

machine_shot
03-24-2008, 16:07
кой тва? 8-)

bubbl3s
03-24-2008, 16:09
ti be :D

AutumnTears
03-24-2008, 16:12
Mdam. A ti fen na Evanescence li si?

da fenka sum im , no ne sum zapo4nala s tqh da slu6am rock i metul i az sum edna ot malkoto hora tuk koito ne mislqt 4e evanescence sa komersialna pop grupa :razz:

bubbl3s
03-24-2008, 16:14
Na mene 2ta mi lubima grupa sled eminem(vupreki 4e toi ne e grupa) sa evanescence :D

machine_shot
03-24-2008, 16:24
Ако има начинаещи метъли или просто някой иска нещо различно да пробва Nightwish.Финландски метъл + оперно пеене. :)

mhmhmhmhm
03-24-2008, 16:25
Не ме радва ...

bubbl3s
03-24-2008, 16:31
Dam Nightwish sa mn qki! :)

machine_shot
03-24-2008, 16:38
Преди се зарибявах по тях 8-) Към авторката.Ако се кефиш на хип-хоп ти предлагам да чуеш 2-3-4 песнички на Тупак. 8-)

mhmhmhmhm
03-24-2008, 16:39
Аа тия от подписа ти не са ли ооот един филм
който гледах оня ден по бтв (=

machine_shot
03-24-2008, 16:41
Събота от 20:00 даваха Head of State или Държавен Глава.Но не само в този филм си партнират.Много добър екип са , но поотделно също не са за изпускане.Крис Рок е 5тият най-добър комик в САЩ (Вдясно)

BioX
03-24-2008, 17:32
men ne me kefi predpo4itam drygi beli rapari pred nego :)
paul wall,fat joe,b-real........

machine_shot
03-24-2008, 17:48
Що го членуваш ж.р. :D Big Pun ...

cskasladyrana
03-24-2008, 21:28
EMINEM FOREVER! Може да е комерс,но за мен той си остава на върха!!!Прави неверqтни песни... ,като визя съ6то е е голям слаур ...абе нямам думи :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

d1zzy
03-24-2008, 22:13
Не го харесвам :)

bubbl3s
03-25-2008, 10:27
EMINEM FOREVER! Може да е комерс,но за мен той си остава на върха!!!Прави неверqтни песни... ,като визя съ6то е е голям слаур ...абе нямам думи :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

+999999!!! :grin:

Espasse
03-25-2008, 12:03
Ще ви кажа само едно:


EMINEM RulZZZZZZZZZ

bubbl3s
03-25-2008, 13:20
A AZ 6E VI KAJA NQKOLKO NE6TA: :-P EmInEm dA WhItE KiNg Of da bLaCk mUsIc! EmInEm Da BeSt FuCk Da rEsT!!! EmInEm rLzZ 4eVeR!!! FeN nA EmINeM sE RoDiH, FeN na eMiNeM 6Te YmrA I oT GrObA 6Te KrE6TQ EmInEm E vARhAaAa!!! :grin: :grin: :grin:

RottenFlesh
03-25-2008, 15:00
A AZ 6E VI KAJA NQKOLKO NE6TA: :-P EmInEm dA WhItE KiNg Of da bLaCk mUsIc! EmInEm Da BeSt FuCk Da rEsT!!! EmInEm rLzZ 4eVeR!!! FeN nA EmINeM sE RoDiH, FeN na eMiNeM 6Te YmrA I oT GrObA 6Te KrE6TQ EmInEm E vARhAaAa!!! :grin: :grin: :grin:

Докато го прочета ме заболяха очите :lol: Не ми обръщай внимание не съм на ред. :D

Ъм...кои са ти любимите песни на Ем 8-)

bubbl3s
03-25-2008, 15:06
Vsi4kitee :D mi nz naistina sa mnogo no ima edna ``Puke`` deto mn me kefi 6toto e napisana se 1 az sum q napisala zza 1 ot daskalo i az i q pqh i tq mn se nerve6e :D A tvoite?

Espasse
03-25-2008, 15:13
Мен най ме кефят:

Sing for de moment
и
Lose Yourself

RottenFlesh
03-25-2008, 15:21
ами почвам
- Go to sleep
- Brain damage
- My fault (много забавен текст :D )
- Мy name is
- Guilty Conscience
- Stan
- Drug Ballad
- Marshal Mathers
- The way I am
- The real slim shady
- Kill you
- Criminal
- Hailie's song
- Just lose it
- Lose yourself
- Sing for the moment
- Till I collapse
- Say goodby to Hollywood
- Mockingbird

тия са основно

bubbl3s
03-25-2008, 15:40
Da znam gi vsi4kite i vste sa mn zabavni! :)

RottenFlesh
03-25-2008, 15:52
Аз обаче изпитвам голяма непоносимост към 50 сент и много ме дразни Ем че стана приятел с тоя и почна да прави шитове

bubbl3s
03-25-2008, 15:56
6to be 6to ne se kefi6 na 50 cent? :shock:

Devilsplaymate
03-25-2008, 15:56
Кефи :).

RottenFlesh
03-25-2008, 16:01
6to be 6to ne se kefi6 na 50 cent? :shock:

Щот стана много комерсиален педал , който има толкова много пари , че вече се чуди кви шитове да прай.Където и да ида все 50 се слуша и ми иде да се гръмна

machine_shot
03-25-2008, 16:35
Като е комерсиален какво..? Кажи ми един НЕкомерсиален и те черпя курабийка.50 сичко не го харесва , щото използва това което има и има това което използва.
От към цифри погледнато Eminem има 23 албума , от който доста са хитови.Има над 80 милиона копия продадени.50 има 5 албума и продадени копия към 15-23 милиона.Не си глупава , смятай.50 не му се кефят,защото се цепи яко от жанра си,но дори това не е тежко престъпление , защото дори ОГта като snoop експериментират в различни сфери.По-скоро защото сички искат това което той има.Също така малко негативно са към него,щото много от текстовете са му как се хвали че имал пари за тва и онова.Аз не съм му фен , обаче не го и мразя.
Ако искаш да противоречиш на тезата ми , кажи ми защо не те кефи..

Към авторката..EmInEm dA WhItE KiNg Of da bLaCk mUsIc! EmInEm Da BeSt FuCk Da rEsT!!! EmInEm rLzZ 4eVeR!!! FeN nA EmINeM sE RoDiH, FeN na eMiNeM 6Te YmrA I oT GrObA 6Te KrE6TQ EmInEm E vARhAaAa!!!

Подобни изказвания са леко неприемливи.Първо виждам че наблягаш на расата.Второ на национализъма.Две неща,който в хип-хоп културата не вървят нито поотделно , нито заедно.

bubbl3s
03-25-2008, 16:41
Ok vij sa... na ni6to ne nablqgam osven na tva 4e se kefa na Eminem... nz otkade gi izkara teq izkazvaniq po dqvolite... i ve4e nekvi tezi ,gluposti... :-s

machine_shot
03-25-2008, 16:46
Моя е грешката , помислих че си рапЕрка 8-) По-голямата част от изказването е отправено към Luv_me_or_hate_me и то не с цел заяждане.Също така не е лошо да пропуснеш частта с расизма, т.е. първото изречение..

bubbl3s
03-25-2008, 16:51
Ama tva ne e rasism... Kazah samo beliq car na 4ernata musika (koeto e ne6to veliko spored mene, ako si 4el bioto na em 6te me rezbere6..) :) za6toto raput e 4erna musica

machine_shot
03-25-2008, 17:02
Ами расизъм е :) Щото визираш цвета на кожата.Музиката си е просто хип-хоп , не черна.Така са я нарекли,защото се изпълнява от афро-американци.А това не е значението.Хип-хопа е за да си излееш чуствата и наблюденията , да напсуваш някой или просто да споделиш защо ти е криво.Да опишеш някоя мадама ,която ти е грабнала окото или защо някоя пикла ти е преебала настроението.Поне това е оригиналния замисъл на музиката.
Ще извиняваш че леко надменно се изказвам , но съм чел на Еминем биографията , при това доста пъти,може би много преди теб.Като навлизах в жанра само него въртяха по Мтв и щеш нещеш , това ще слушаш.Не казвам че е лош , обратното всъщност , защото много от албумите му не бяха силно комерсиални и не се хвалеше в песните си за имущество и подобни.

П.П.-По бегла случайност и аз и Еминем сме на 17 октомври 8-)

bubbl3s
03-25-2008, 17:10
Za Em znaeh ama za tebe neznaeh!! Tva e ebasi kefa :) Ina4e spox znam mn dobre kvo e hip-hopa i na em bio-to mnooogo otdavna :grin:

RottenFlesh
03-25-2008, 17:12
Като е комерсиален какво..? Кажи ми един НЕкомерсиален и те черпя курабийка.50 сичко не го харесва , щото използва това което има и има това което използва.
От към цифри погледнато Eminem има 23 албума , от който доста са хитови.Има над 80 милиона копия продадени.50 има 5 албума и продадени копия към 15-23 милиона.Не си глупава , смятай.50 не му се кефят,защото се цепи яко от жанра си,но дори това не е тежко престъпление , защото дори ОГта като snoop експериментират в различни сфери.По-скоро защото сички искат това което той има.Също така малко негативно са към него,щото много от текстовете са му как се хвали че имал пари за тва и онова.Аз не съм му фен , обаче не го и мразя.
Ако искаш да противоречиш на тезата ми , кажи ми защо не те кефи..

Към авторката..EmInEm dA WhItE KiNg Of da bLaCk mUsIc! EmInEm Da BeSt FuCk Da rEsT!!! EmInEm rLzZ 4eVeR!!! FeN nA EmINeM sE RoDiH, FeN na eMiNeM 6Te YmrA I oT GrObA 6Te KrE6TQ EmInEm E vARhAaAa!!!

Подобни изказвания са леко неприемливи.Първо виждам че наблягаш на расата.Второ на национализъма.Две неща,който в хип-хоп културата не вървят нито поотделно , нито заедно.


Аз преди на 50 му бях фенка ама вече не.Просто много се дразня , че където и да отида , на където и да се завъртя чувам само 50 сент и направо ми се почръща.Не отричам , че има и хубави песни да поняга си пускам някои , ама просто...Например лятото си разглеждам музикалните програмики и на всяка пуснали Ayo Technology.
Сори ама просто Ем рулз 50 съкс :D Пийс

machine_shot
03-25-2008, 17:14
Ми аз едно време по Мтв бях гледал как Еминем си разказваше за биографията.После ми стана интересно и му я прочетох от интернет 8-) Помня как ми се смееха в залата че блещя 1 час над някакво четиво :D Ама тва не е кой по-по-най .. 8-) А щом знаеш какво е хип-хоп , предполагам такива изказвания за ''черната'' музика знаеш,че не са добре толерирани 8-)

machine_shot
03-25-2008, 17:27
Аз преди на 50 му бях фенка ама вече не.Просто много се дразня , че където и да отида , на където и да се завъртя чувам само 50 сент и направо ми се почръща.Не отричам , че има и хубави песни да поняга си пускам някои , ама просто...Например лятото си разглеждам музикалните програмики и на всяка пуснали Ayo Technology.
Сори ама просто Ем рулз 50 съкс :D Пийс

Еми комерсиала завладява планетата.Ма човека не е виновен.Той само прибира кинтажа.Тва че наще родни творци въртят хитовете до втръсване.. друга тема .. Държа да отбележа че нито слушам 50 , нито Еминем 8-)

bubbl3s
03-25-2008, 18:33
Аз преди на 50 му бях фенка ама вече не.Просто много се дразня , че където и да отида , на където и да се завъртя чувам само 50 сент и направо ми се почръща.Не отричам , че има и хубави песни да поняга си пускам някои , ама просто...Например лятото си разглеждам музикалните програмики и на всяка пуснали Ayo Technology.
Сори ама просто Ем рулз 50 съкс :D Пийс

Еми комерсиала завладява планетата.Ма човека не е виновен.Той само прибира кинтажа.Тва че наще родни творци въртят хитовете до втръсване.. друга тема .. Държа да отбележа че нито слушам 50 , нито Еминем 8-)

NITO 50 NITO EM?? :shock: :shock:

machine_shot
03-25-2008, 19:06
Има далеч по-стойностни от гореизброените 8-)

ucnaHчE
03-25-2008, 20:27
Tc... az sam im fen i na dvamata no est po me kefi EM shtoto sa po evtini drehite s negov nadpis ili snimka 8-)

bubbl3s
03-25-2008, 22:02
Haha tva be6e logi4no :D I do machine_shot. Za tebe koi e nai- stoinosten? :-o

5StaR
03-25-2008, 23:14
EMIN3MCHO Rulira :)

bubbl3s
03-26-2008, 12:02
EMIN3MCHO Rulira :)

+1 8-)

machine_shot
03-26-2008, 13:18
Haha tva be6e logi4no :D I do machine_shot. Za tebe koi e nai- stoinosten? :-o

2pac , Snoop Dogg ..

bubbl3s
03-26-2008, 13:21
ahm oks. ama za mene Em si e da best :grin: :grin: :grin:

machine_shot
03-26-2008, 13:22
Обаче ако тръгнем да сравняваме Тупак и Еминем .. няма никакво място за сравнение .. 8-)

Decu
03-26-2008, 13:26
Haha tva be6e logi4no :D I do machine_shot. Za tebe koi e nai- stoinosten? :-o

2pac , Snoop Dogg ..

Къде сравняваш 2пак със снууп дог??? :-o

bubbl3s
03-26-2008, 13:29
Обаче ако тръгнем да сравняваме Тупак и Еминем .. няма никакво място за сравнение .. 8-)

E da Em e po dobur :-D

machine_shot
03-26-2008, 13:30
Haha tva be6e logi4no :D I do machine_shot. Za tebe koi e nai- stoinosten? :-o

2pac , Snoop Dogg ..

Къде сравняваш 2пак със снууп дог??? :-o
Къде видя сравняване? Казвам ти 2ма от най-стойностните за мен.И Дре можем да го пишем тука , ама той поечко продуцент го развада ..

machine_shot
03-26-2008, 13:34
Обаче ако тръгнем да сравняваме Тупак и Еминем .. няма никакво място за сравнение .. 8-)

E da Em e po dobur :-D
Тупак неможеш да го сравниш с почти никой.Само снуупи може да му стъпи на кутрето , другите падат 8-)

bubbl3s
03-26-2008, 13:35
Da we.! 8-) A ina4e Dr.Dre e qk toi e producenta na Eminem

machine_shot
03-26-2008, 13:36
No shit ... Също така Дре е продуцент и на 50 .. има и бая дребни риби..

ucnaHчE
03-26-2008, 14:22
No shit ... Също така Дре е продуцент и на 50 .. има и бая дребни риби..c

HoOoOoLyYyy Sh*T seriozno LI e tfa go neznaeh mn sam prost 8-) 8)

BioX
03-26-2008, 14:23
abe osteite go toq eminem be toi svar6i ve4e samo PAUL WALL 8) 8) 8) :)

bubbl3s
03-26-2008, 14:35
abe osteite go toq eminem be toi svar6i ve4e samo PAUL WALL 8) 8) 8) :)

-1 8-)

RottenFlesh
03-26-2008, 15:34
abe osteite go toq eminem be toi svar6i ve4e samo PAUL WALL 8) 8) 8) :)

-1 8-)


Що уе Пал Уау а пич :D
Ама и Би Риъл кърти 8)

machine_shot
03-26-2008, 15:59
Абе пичове и пички , Тупак слушайте и ще поумнеете (вземете пример от мене .. хехе) 8-)

RottenFlesh
03-26-2008, 16:09
Абе пичове и пички , Тупак слушайте и ще поумнеете (вземете пример от мене .. хехе) 8-)

Eй , и от мен и аз го слушам :lol:

KiLLeR_InSTiNkT
03-26-2008, 16:28
Да, харесва ми, въпреки че стана яко комерсиален...

BioX
03-26-2008, 17:52
be manete go i toq 2pac ;) Eazy-E,Mc Ren & Yella sa istinata 8)

machine_shot
03-26-2008, 17:57
Ти май не си акал днеска и тука реши да се оакаш :D

BioX
03-26-2008, 18:01
hahhahah prosto ddz nikoga ne sam my se kefil...ima gotini pesni ama 4ak tolkova ne me radva :)
^^^teq v drygiq mi post deto gi napisah sa po to4no bqha nai dobrite :)

machine_shot
03-26-2008, 18:11
NWA в пълен състав правеше чудеса.Самоче доколкото ми е извесно Ийзи се е цепел от колектива.Рен ми е леко неадекватен.Не се е изявил с нещо кой знае кво :) А Тупак е .. просто нямам думи.Не съм виждал друг който така добре са заиграва с думите.
Не беше who do you love да те накара да изкъртиш секи , не беше keap ya head up да ти повдигне настроението .. Просто най-добрия :)

BioX
03-26-2008, 18:20
da naistina kato bqha zaedno N.W.A. ( Ice Cube,Mc Ren,Eazy-E,Dj Yella & DR.Dre)bqha neveroqtni no i ne Eazy-E se otcepva prav ot grypata im :)
a i sega jivite 4lenove na grypata imat dobri pesni4ki :)
a pak za 2pac kazah ve4e nikoga ne mi e bil sred lybimcite :)

machine_shot
03-26-2008, 18:23
Различни хора , различни идеали :) Абе то и Айс се цепи ама той постига нови висоти в хип-хопа 8-) , както и Дре.Рен не съм го скив никъде дося , извън групата.

BioX
03-26-2008, 18:27
6toto ren ve4e e zakopan za tova :D

Madness
03-27-2008, 06:26
Да,бре знам кой е Еминем...

Той...слушах го,тогава когато слушах Линкин парк,може би хих
Не е зле човека,не съм му най-бясната фенка,даже изобщо,ама...Еминем си е Еминем.
И има песни,който и сега да ми ги пуснеш почвам да се дера на тях :P

bubbl3s
03-27-2008, 09:43
Da be znam 4e nqma jiv 4ovek na zemqta koito da neznae Eminem ama re6ih da sloja bio-to i pics e taka da ne e bez ni6to! Puk i obi4am da si 4eta bioto na Em 8-) Ni6to 4e q znam naizyst!

eminem_rihanna
03-30-2008, 17:26
EMINEM 4EVER mn mn my se kefq :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

258
07-15-2008, 22:12
Еминем е синоним на най-добрия :-)
Аз много го харесвам поради 2 причини:
1-прай ми кеф да га слушам и песните му са върхът
2-чела съм биографията му и разбрах,че той от нищото е стигнал до върха съвсем сам.Е как да не се възхищавам на такива хора :mrgreen:

Traceur-Emil
07-19-2008, 12:10
Харесвам само някой песни, не баш всички.

bubbl3s
07-22-2008, 14:31
]Еминем е синоним на най-добрия :-)
Аз много го харесвам поради 2 причини:
1-прай ми кеф да га слушам и песните му са върхът
2-чела съм биографията му и разбрах,че той от нищото е стигнал до върха съвсем сам.Е как да не се възхищавам на такива хора :mrgreen:


Tva e moi 4ovek we!! +99999999999!!! :grin:

dark_shadow_f
07-22-2008, 14:49
Не го харесвам :) +1

bubbl3s
07-22-2008, 18:53
Btw 4etoh v "Hai Klub" i v "Bravo" , a i sis mi nqkade e 4ela 4e Eminem zapisva nov album v momenta i pak 6e po4ne da pee i da hodi po koncerti!!!!! ;];];] :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: 8)