PDA

View Full Version : Крем



cska123
03-23-2008, 22:03
Здравейте!
Така незнам дали е крем или какво е там.Значи от страни на лицето пъпки.Та искам да ги скрия.Сега бях в флиртчето и гелдам там повечето момчета с много чисти лица ама перфектри.Та се чудех някакви фонове ли позлват так какво неша ползват.Та да попитма за името на продукта как се води крем или каквото е там.
Благодаря за вниманието !

BaBy_bS
03-23-2008, 22:10
гаден фондиотен ползват и фотошоп ... не казвам че аз не съм ползвала фондиотен,но кожата на лицето ми започна да става много суха и го спрях

amadeuskb
03-23-2008, 22:19
гаден фондиотен ползват и фотошоп ... не казвам че аз не съм ползвала фондиотен,но кожата на лицето ми започна да става много суха и го спрях
А лошо ли е кожата ти да е суха ?
Сори за тъпия въпрос ама нищо не вдявам :-D

xXxScreamxXx
03-24-2008, 05:39
гаден фондиотен ползват и фотошоп ... не казвам че аз не съм ползвала фондиотен,но кожата на лицето ми започна да става много суха и го спрях
А лошо ли е кожата ти да е суха ?
Сори за тъпия въпрос ама нищо не вдявам :-D


amm .. .to za tfa horata predi na slojat fon dio ten slagat krem :) ........

ne 4e az go pravq ... no pove4eto mi fr :)

GaBiIi__
03-24-2008, 05:57
a nqkoi prosto si imat 4isti lica ako ne kozmetik ;)

Roiroi
03-24-2008, 06:10
Нз нормално е да ти излиза по някоя друга пъпчица ... не ги стискай много много и слагай салицилов спирт 1% . Би трябвало да изчезнат

Patetu
03-24-2008, 06:12
Tова с козметика е добра идея, но на мен така или иначе не ми помогна да нямам пъпки. Ходих и всяка седмица но уви, примирих се вече , че лицето ми не е перфектно, а за да е- си трябва грим. 1- Фон дю тен- ползваи само и единствено зимата-този сезон е добре да се ползва, защото от студа кожата изсъхва.2-под фон дю тена- винаги слагаи тънък пласт хидратантен крем (който бързо попива),3- винаги слагай над фон дю тена -пудра , иначе рискуваш лицето да ти се лъсне и става доста отвратително,3 - за сезона пролет/лято - е добре да слагаш само хидратантното кремче заедно с пудра- бих ти препоръчала на - манхатън козметикс има една за проблемна кожа- много е хубава,антисептична, и добре покривна!

GaBiIi__
03-24-2008, 06:56
damm saglasna sam no ako sa pove4eko papkite otiva6 na dermatolog kakvito i kremove da ti kajem pri vseki deistva razli4no pri nqkoi pomaga pri drugi ne :)

TheNewReligion
03-24-2008, 09:10
Otidi na kozmetik /dermatolog .Ti luda li si ? Kak shte si slagash fon dio ten vurhu pupkite za da gi skriesh ! Tova tolkova shte gi zamursi , che posle s rende shte sturjesh ! :)

Anabel
03-24-2008, 09:17
Eми вземи си един каталог на Ейвън или Орифлейм и ги разгледай.Има много хулави коректорчета и фон-дьо-тени.Аз си поръчах такъв коректор за прикриване на пъпките и ми върши доста добра работа.

vilityyy96
02-27-2010, 13:52
Аз ти препоръчвам да опиташ да изчистиш лицето си и чак тогава да прибягваш към фон дьо тена или пудрата, защото някои некачествени марки козметика могат още повече да ти увредят кожата и да ти излязат още повече пъпки. Аз лично лицето си го почиствам всеки ден със серията на Garnier и съм много доволна. В краен случай ако ми се наложи да си сложа малко коректор, или руж. Иначе има много варианти за прикриване на несъвършенствата . За антисептичната пудра се говори че вършела чудеса. :) Успех!

cherrygloss
02-27-2010, 13:56
Темата е стара и мисля, че момичето отдавна е забравило, че е пускало тема ..

SmilezZz
02-27-2010, 14:16
Темата е от 2008 година
+
100% автора/авторката намери решение по проблема си

sunshine955
02-27-2010, 14:41
сухата кожа е склонна към бръчки а мазната към пъпки ..
най добре кожата да ти е нормална .. или да ползваш кремове за да я овлажниш щом е суха.. :)

sunshine955
02-27-2010, 14:44
не видях че темата е стара :-o .. но нищо .. (: