PDA

View Full Version : Един съвет , какво да правя ..



PepiDesigns
03-23-2008, 22:57
Ясно ми е , че някой ще ми промени заглавието , просто не знам какво да бъде ..

Значи .. ситуацията - следната ..

Имам си приятелка , ходим вече месец .. всичко е точно ,супер .. идеално и т.н.

Преди да тръгнем с нея , тръгнах с едно друго момиче в компанията , само дето толкова и тръгнахме , един вид след 5 дни скъсахме .. аз не съм от хората които късат и т.н. т.е. мен ме отрязаха .. причина - не се виждаме , говорил съм глупости и т.н.

И така .. всичко точно , нали , с момичето с което тръгнахме преди , и скъсахме седмица след това , си останахме приятели .. по някое време нещо й стана и почна да ме мрази за 2 дни , и после пак приятели ..
Тя по друга причина се беше разделила с компанията ни преди това , и не комуникираше ..

Сега .. не казвам , че съм направил грешка и т.н. , че оправих всичко , защото в компанията ни до последно не се знаеше защо момичето страни и т.н. .. вече всичко е наред , и момичето е пак в нашата компания (точно днес стана това .. днес .. ама не днес на 24.03 , ами преди няколко часа на 23.03) ..

Та .. дразня се на факта , че си имам приятелка , която си обичам страшно много и т.н. .. всичко е точно и какво разбирам ..
Че "бившата" иска пак да тръгнем ..
Не ми пречи да й кажа директно - НЕ , защото даже като се видяхме .. не усетих нищо .. просто приятелка , като другите в компанията .. разговор като всеки друг , нищо по-особено за тези примерно 2 часа през които сме били заедно ..
Но .. да разбера аз , че тя ме харесва , и си живее с някакви надежди ,че може пак да тръгнем .. не знам какво да кажа ..

Чудя се , аз ли да й го кажа , или някой друг ... т.е. буферна зона да има ..

То е явно от всякъде , че няма да има нищо повече .. ясно ми е ,и че тя не знае какво иска , защото ... такъв й е характера майче , имах време да я опозная и т.н. ... майче иска да събуди в мен нещо .. дето го няма , и да развали всичко .. не знам , тва жената е сложно нещо .. та какво исках да кажа ..

Какво да правя ..
Да й кажа директно , че няма да има нищо , или .. ?!

Aз нямам нищо против да ми е в компанията , даже напротив , радвам се , че заради мен нали отново е в компанията , всичко е точно .. Чудя се , да се правя ли на ударен ...

пък и .. сега се чудя , дали ще успее да възприеме факта , че си имам приятелка ... тя знае , ама да ни види заедно .. не ме интересува де , гледам себе си и моя интерес , който иска да възрази нещо , да казва .. ще погледна възражението , и ще си продължа .. (зависи и кой де ...)

Ох , и аз не знам какво изписах ..
Кажете някакво мнение от това което сте разбрали ...

btw знам , че приятелката ми ще го прочете , можех да го пусна и в друг форум ,или от друг ник , ама нали нямаме тайни .. :) Аз поне гледам да нямам ..

Sexapilna_kukla
03-23-2008, 23:05
Най-добре самия ти кажи на въпросното момиче, че няма шанс да се получи отново нещо между вас, за да няма някакви недоразумения или напразни надежди от нейна страна...
Гледай си приятелката и бъдете щастливи. :)

PepiDesigns
03-23-2008, 23:09
Най-добре самия ти кажи на въпросното момиче, че няма шанс да се получи отново нещо между вас, за да няма някакви недоразумения или напразни надежди от нейна страна...
Гледай си приятелката и бъдете щастливи. :)

Благодаря много ..
Аз че ще си гледам приятелката .. и че ще сме щастливи , от сега ми е пределно ясно какво ще правя и т.н.

Просто се чудех с другото момиче как да подходя , щото не искам като някой простак да се изявя и да кажа некво тъпо НЕ .. не знам защо , но пък знам ,че точно така ще разбере , че .. отдавна няма нищо м/у нас ...
Ех .. пиша глупости , пиша ..

Не , ще казвам Не , дори и да не повдигне въпроса пред мен , само ще й кажа , че ако има някакви надежди за нещо , по-добре да ги затрие някъде ...

Едното което е ,твърде щастлив съм сега с приятелката си , че да си развалям настроението в мисли какво да й кажа , камо ли , да седна да се обяснявам ..
Харесвам си положението в момента , и не мисля че нещо може да го развали .. каквото и да ми се изправи на пътя , ще го стъпча , прескоча , смачкам , запаля , прегазя .. строша , намачкам , изплаша и т.н. ... щото си държа на момичето ... Ех .. :oops: :oops: :oops:

Sexapilna_kukla
03-23-2008, 23:27
Точно така. :)
Дай и ясно да разбере, че няма шанс да се получи нещо между вас. По-добре нещата да се казват директно, колкото и да ни е неудобно, отколкото със заобиколки. :wink:

PepiDesigns
03-23-2008, 23:30
Точно така. :)
Дай и ясно да разбере, че няма шанс да се получи нещо между вас. По-добре нещата да се казват директно, колкото и да ни е неудобно, отколкото със заобиколки. :wink:

Мерси ..
Радвам се , че преди да си легна получих отговор ..

И така .. радвам се , за разбирането , утре ще има кратък разговор и така ...
Живота ми , както до сега , така и за нататък ще ми бъде супер , страхотен , идеален .. перфектен , и .. ще съм щастлив :)

Ох .. кво пишаа :-D :D :oops:

Айде , лека и мека на всички , че .. стана 2:33 :D

Sexapilna_kukla
03-23-2008, 23:34
Няма защо. :)
Хубаво е, човек да е щастлив... :)
Айде, лека нощ. 8-)

NightGuardian
03-24-2008, 09:54
Директно ! Какво е това овъртане ? Давай смело напред !

PepiDesigns
03-24-2008, 12:06
Директно ! Какво е това овъртане ? Давай смело напред !

Така ще стане .. ама е са , на пук на моя гении , и на моя акъл , излезнаха куп други неща .. щото кво , цел ден се не сетих една приказка кво съм писал във форума и .. :shock:
Дразня се ... майче ще си легна да помисля малко кво да обясня кратко и ясно , че .. не знам кво излезна ..

:-x :-x :x

Не , то .. че нещата ще се оправят , ще се оправят , щото .. тва не е някакъв проблем в моите очи , а просто факт , нещо от мен , което съм забравил да покажа , да споделя и да обясня на време , и сега не знам дали принципно ще имам ядове .. но аз сам на мен ще си се ядосвам ...

Все едно , кво пиша вече и аз не знам ..

Благодаря на всички.

Magic_Girl
03-24-2008, 13:54
Abe nqkoi momi4eta imat nyjda da im go kajat po nai gadniq na4in za da go razberat.Prosto ne razbirat s nameci i zaobikolki.Kazva6 NE i do tam.Ne se zanimavai pove4e s neq. :)

PepiDesigns
03-24-2008, 14:19
Abe nqkoi momi4eta imat nyjda da im go kajat po nai gadniq na4in za da go razberat.Prosto ne razbirat s nameci i zaobikolki.Kazva6 NE i do tam.Ne se zanimavai pove4e s neq. :)

Готово .. никви мисли повече и тва е ..
Вече ми е от леко .. по-леко , та не знам на къде ..

Баси .. не знам защо , ама не стига , че не съм "виновен" щото си знам кво изпитвам , ама това .. вината , дори за нищо си е нещо сериозно .. в смисъл , да знаеш , че някой може да те е подложил на съмнение си е .. тежко ..

В момента много ми се спи , и грам не съм в настроение , чудя се що изобщо не бях седна по-рано да се замисля над нещата които съм чел (да вметна , че съм прочел доста книжки за човешката психика , отношенията м/у хората и прочЕе книги от такова естество , а сам не мога да си помогна , да се усетя ..) , и да си оправя настроението ..

Са в момента се чудя как да ми се отспи , и тая тема да я забравя .. не , че ако се повдигне няма да говоря на нея , ама в момента само аз да мисля за нещо ТЪПО .. не си струва мисля ..

Са .. който ме е разбрал , разбрал , аз имах нужда да напиша нещо ... :D :-D :razz:

Ou7taControL
03-24-2008, 23:59
кажи на въпросното момиче, че си обичаш приятелката си и неискаш заради нея да се скарате, кажи и че всичко е свършило, да си търси друг...
не и се обяснявай много и си бъдете щастливи двамата с приятелката ти, за нищо друго да не ти пука :)

sherry
03-25-2008, 06:19
Ясно е като бял ден. Тая мърда не те иска, ами те има за нейно притежание, обича да е център на внимание.
Видяла е, че имаш ново гадже и е искала да си нахрани егото като ви раздели и се върнеш при нея. Я й скастри крилете! Кажи й, че си прави грешни планове, няма нужда друг да й казва, ти бъди този, който да я светне, да си смъкне малко акциите :-x

Късмет с новата ти приятелка!

betyrk
03-25-2008, 07:26
Ух..Я си отивай при приятелката и си я гушни и си я цункаааайййй :-D

PepiDesigns
03-25-2008, 10:13
Ух..Я си отивай при приятелката и си я гушни и си я цункаааайййй :-D

Това ще направя ;)
Ето , вслушвам се в съветите на форума и действам :oops:

Вече всичко е точно .. радвам се...

Благодаря на всички , принципно темата е изчерпана , но ако някой иска да сподели мнение , или има някакъв подобен "проблем" (не дай си боже) нека пише.