PDA

View Full Version : Любовни магии



ralito0
03-24-2008, 01:21
вярвате ли в любовната магия? :) :-D тоест да направи6 магия на някои който оби4а6, а и бихте ли на направили :-D

Т.7 от правилника!
swords1010

scotty
03-24-2008, 01:40
Не...

prettyIdeath
03-24-2008, 03:03
Нито в лювна вярвам , нито любовна ;)

RaLkb
03-24-2008, 04:50
dosta glupava tema/..

xXxScreamxXx
03-24-2008, 05:38
aaaaaaa to4no v lubovnata ne vqrvam .... aa i nqade be6e pisano 4e 4ovek1t na koito my se pravi takava .. ymira sled 7/8 godini ...

hooliganka89
03-24-2008, 06:39
Maika mi ima edna priqtelka koqto e mnogo debela i grozna i taq neinata priqtelka iskashe maika da q kara po edni hodji da pravi magii na edin maj.
Sega e zaedno s toq maj,no ne zashtoto mnogo go obicha ami zashtoto tozi maj ima strashno mnogo pari i tq sega mu e lubovnica i mu smuche ot parite.
Postroi i si super skapa kashta ot negovite pari.
Znachi ima neshto istinsko v tezi magii.

Spider4eto
03-24-2008, 06:55
зависи си за каква любовна магия става въпрос, ако е от тия "препиши това на 5 листчета предай ги на 5 момичета..." грам не вярвам, ама ддз не съм ходила при врачки или нещо от сорта та да правят на някой магия, така че не мога да вярвам ама не мога и да отхвърлям

tigity
03-24-2008, 07:34
Нито в лювна вярвам , нито любовна ;)
+1

elsy
03-24-2008, 07:37
Мне

Snitch
03-24-2008, 07:38
Ebaahti prostotiata

MakeMeLaugh
03-24-2008, 07:55
Верни са.
Знам такива случаи.
После обаче, всяка магия се връща тъпкано...
--
Всяко действие си има противодействие.. една енергия не може просто така да се загуби, тя просто преминава от един вид в друга ;) (Онзи ден взех и Физика II, хехе :P )

slun4ice_90
03-24-2008, 08:18
Верни са.
Знам такива случаи.
После обаче, всяка магия се връща тъпкано...
--
Всяко действие си има противодействие.. една енергия не може просто така да се загуби, тя просто преминава от един вид в друга ;) (Онзи ден взех и Физика II, хехе :P )Da i az sum suglasna,ima dosta takiva magii,no kakto kaza Make_Me_Laugh vsi4ko se vru6ta! :?

Iv4eTy
03-24-2008, 08:20
Научи се как се пише думата МАГИИ :-x

LeAv3 m3 Al0n3
03-24-2008, 08:26
Мне

+1 :? :? :?

ghostwisper
03-24-2008, 11:29
ммм доста детски магиики съм праила,ама то само за да се занимаваш снещо в по-ранните ми години,иначе в магии,врачки и тн не вярвам..Пък и любовната магия ако не се развали,човека на коготое приложена умира в периода 8-12г.,тей че праете си сметката ;)

Korni_ReSeRvE
03-24-2008, 11:41
pff i do magii li stignahme.. :grin: :grin: :grin:

BlueFace
03-24-2008, 11:46
Незнам не мога да съм на 100% сигурен!!Не мога да кажа,че едно не6то не съществува ако не съм напълно сигурен!! :?

vodka_f
03-24-2008, 11:49
:x любовни магии май ставаха само по филмчетата или пък аз се бъркам :P

Rebellion_Angel
03-24-2008, 12:07
Кой знае... Не мога да съм сигурна че нещо съществува или не, ако не съм го видяла. :)

tirintina
03-24-2008, 12:11
Ne!Nito v LubovNa Nito v KvaTo i Da Bilo Druga :?

tan0
03-24-2008, 12:30
Научи се как се пише думата МАГИИ :-x :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

03-24-2008, 13:12
вярвате ли в лювна магия? :) :-D

магии? :? простотии 8-)

besnicataa
03-24-2008, 13:35
Верни са.
Знам такива случаи.
После обаче, всяка магия се връща тъпкано...
--
Всяко действие си има противодействие.. една енергия не може просто така да се загуби, тя просто преминава от един вид в друга ;) (Онзи ден взех и Физика II, хехе :P )

Magic_Girl
03-24-2008, 13:36
Za men samata lubov e edna magiq! :-)

h4ck
03-24-2008, 13:39
Бях чел някаде едно точно определение за тези глупости
"Когато човек иска нещо го постига останалите неща са просто част от неговото въображение и начин за стимул за извършване на дадено действие" Просто, кратко и ясно... Магийте съществуват колкото и чудовището от лохнес...

GameMaster
03-24-2008, 14:19
Emi ddz ne sym mislila....Ama sqkash ne vqrvam :(

PepiDesigns
03-24-2008, 14:21
вярвате ли в лювна магия? :) :-D

Неща .. с думата Любов , знам само , че тва е чувство ..
Магия .. няма такова нещо ;) Всичко си е до тва какво чувстваш и как го разбираш ..

GabisiTa
03-24-2008, 15:01
Нем, не вярвам :) :-D :-D

Sintya
03-24-2008, 15:01
Че кажете една, да си хвана едно богаташче, бе ...
Абе не знам дали има, ама аз не съм срещала и досега не ми се е налагало да правя... :lol:

vamp
03-24-2008, 15:03
ммм доста детски магиики съм праила,ама то само за да се занимаваш снещо в по-ранните ми години,иначе в магии,врачки и тн не вярвам..Пък и любовната магия ако не се развали,човека на коготое приложена умира в периода 8-12г.,тей че праете си сметката ;)

Сигурна ли си,че умира?И кой би прави тия магии,откъде ги знаеш тия неща като не вярваш :)
Аз не мога да кажа,че вярвам или не вярвам,защото сега за първи път чувам повече по тая тема :)

koalka
03-24-2008, 15:04
Не вярвам.

mese4ka
03-24-2008, 15:14
чувала съм за някаква магия ... ама нз до колко е вярна пък и е гадна не бих го правила а и има пак някво ткова ако я направиш на някой човек след колко години той щял да се пропие ... лошооо :o

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-24-2008, 15:24
Hahaa , lubovta ne mogesh da q predizvikash s magia ili kakvoto i da e. Tva da ne sa pari? :D:D Tq e v surceto i nikakva magia ne moge da te nakara da obichash, ako ti ne go chuvstvash. ;) Predstavete si, che nqkoi, koito vi haresava, a vie nego ne, vi napravi.. Mislite li , che naistina shte se vlubite v nego :lol: 8)

FiEшЪнChE
03-24-2008, 15:30
Всяко действие си има противодействие.. ХъХъхХъ Тва не беше ли някав закон при Wicca ли там как беше на 14-15 години се занимавах с такива глупости :D :D :D :D :D

Sexapilna_kukla
03-24-2008, 15:33
ммм доста детски магиики съм праила,ама то само за да се занимаваш снещо в по-ранните ми години,иначе в магии,врачки и тн не вярвам..Пък и любовната магия ако не се развали,човека на коготое приложена умира в периода 8-12г.,тей че праете си сметката ;)

Сигурна ли си,че умира?И кой би прави тия магии,откъде ги знаеш тия неща като не вярваш :)
Аз не мога да кажа,че вярвам или не вярвам,защото сега за първи път чувам повече по тая тема :)
Това, че човека, на когото е направена магията умира между 8-мата и 12-тата година, го каза астроложката Алена в предаването "Горещо".
Но, ако въпросния човек разбере за магията и се развали, тогава няма да умре.
А, магиите ги правят врачките. :)

vamp
03-24-2008, 15:35
ммм доста детски магиики съм праила,ама то само за да се занимаваш снещо в по-ранните ми години,иначе в магии,врачки и тн не вярвам..Пък и любовната магия ако не се развали,човека на коготое приложена умира в периода 8-12г.,тей че праете си сметката ;)

Сигурна ли си,че умира?И кой би прави тия магии,откъде ги знаеш тия неща като не вярваш :)
Аз не мога да кажа,че вярвам или не вярвам,защото сега за първи път чувам повече по тая тема :)
Това, че човека, на когото е направена магията умира между 8-мата и 12-тата година, го каза астроложката Алена в предаването "Горещо".
Но, ако въпросния човек разбере за магията и се развали, тогава няма да умре.
А, магиите ги правят врачките. :)

Баси и ей така можеш да убиеш да убиеш някой?Много лесно ми звучи ;) И да няма последствия ехееее...Не ми се вярва много много!

swords1010
03-24-2008, 15:46
В магии, може би вярвам (понеже с очите си съм се убедил, че има подобни влияния), но любовна или каквото и да е не бих поръчал, защото съм чел, че мога да навредя на човека за когото е поръчана и на себе си. :)

Sexapilna_kukla
03-24-2008, 15:46
ммм доста детски магиики съм праила,ама то само за да се занимаваш снещо в по-ранните ми години,иначе в магии,врачки и тн не вярвам..Пък и любовната магия ако не се развали,човека на коготое приложена умира в периода 8-12г.,тей че праете си сметката ;)

Сигурна ли си,че умира?И кой би прави тия магии,откъде ги знаеш тия неща като не вярваш :)
Аз не мога да кажа,че вярвам или не вярвам,защото сега за първи път чувам повече по тая тема :)
Това, че човека, на когото е направена магията умира между 8-мата и 12-тата година, го каза астроложката Алена в предаването "Горещо".
Но, ако въпросния човек разбере за магията и се развали, тогава няма да умре.
А, магиите ги правят врачките. :)

Баси и ей така можеш да убиеш да убиеш някой?Много лесно ми звучи ;) И да няма последствия ехееее...Не ми се вярва много много!
Е, то едва ли ще знаеш, че човека ще умре... ти все пак си му направил "любовна" магия, защото си искал/а да го/я задържиш по някакъв начин, имало е чувства (от едната страна само, де :) ) и така... :)

LoLi_PoP
03-24-2008, 16:23
ne vqrvam :lol:

rame
03-24-2008, 16:47
Като малка и аз исках да направя на момчето,което харесвам! :grin: Но сега не бих се занимавала с такива неща...както казаха :"всичко се връща"!Щом не ме е обикнал,значи така е трябвало.... :?
А иначе един ме обвиняваше,че съм му направила магия,толкова бил хлътнал! :-D

gabi_94
03-24-2008, 16:58
ми нито вярвам, нито отхвърлям факта, че е възможно, този свят е пълен със странни и неописуеми неща.

Sladyranna
03-24-2008, 18:44
Hahaa , lubovta ne mogesh da q predizvikash s magia ili kakvoto i da e. Tva da ne sa pari? :D:D Tq e v surceto i nikakva magia ne moge da te nakara da obichash, ako ti ne go chuvstvash. ;) Predstavete si, che nqkoi, koito vi haresava, a vie nego ne, vi napravi.. Mislite li , che naistina shte se vlubite v nego :lol: 8)

+1! Много точно казано!

poison`girl
03-24-2008, 19:40
Не вярвам,пък и кой би искал някой да го обича щото е напрайл магия :shock: :shock:

5StaR
03-24-2008, 20:02
Точно в любовна не, в други :)

Pliok0019
03-24-2008, 20:06
Аз като наистина запозната с врачки/ходжи/магове/лечители/природни звездобройци/царски хороскопници и т.н. и т.н... Съм на мнение, че магия ИМА. Един известен ходжа показа на мен и майка ми телекинеза. И не го направи за пари - просто, за да покаже, че наистина го може. Таксата обикновено е около 10лв. - за мен това са хора, които наистина владея магията - не се интересуват от комерсиалната стана за живота, а просто да помагат на хората. Всичко малко или много около нас се влия от сили. Именно за това са създадени и превърнати в наука методите за предсказание на бъдещето, езотериката, окултното.

Любовни магии съществува - с по-голяма или по-малка сила. Понякога времетраенето не е достатъчно продължително. Тук се говори за неща от различни от: "Изпрати това на 10 човека", рисуването на пентаграм на пода в хола и изричането на различни слова като например: "Нека твоята робиня има силата да запази любовта на твоя роб, велики Сатана..."

Каквото и да си говорим любовната магия е намеса в света на любимия човек. Замисляла съм се при какви обстоятелства подобна намеса би била възможна. Може би ако наистина любовта към даден човек е наистина силна. А любовта не е ли именно това чувство, когато си готов да пожертваш целият си живот и името на щастието на Любимия?

Sladyranna
03-24-2008, 21:44
Офф глупости на тракалета :roll:

ralito0
03-25-2008, 15:04
мреси мн

evelinka1122
03-25-2008, 15:41
Не вярвам ...

eclipseee
03-25-2008, 15:43
Магии има. И любовна също. Просто както се каза до сега всичко се връща по 1 или друг начин.

Ivalinka
03-25-2008, 15:46
kato bqh malka se opitah da "omagiosam" mom4eto,koeto haresvah,ama ni6to ne se poly4i :-D

babylove
03-25-2008, 17:44
Zavisi kakva e magiqta. Ako e nqkoi ot sorta: prati tova syobshtenie na 5-10-100 4oveka ne vqrvam, ama ako mafiqta e napravena ot speciqlist (hodja, medium ili ne6to ot sorta) sigurno 6te e ospeshna.

swee7y0506
07-27-2009, 23:01
magii moje bi ima vsqkakvi dori i liubovni, no mislq che obiknoven chovek ne moje da napravi kakvato i da bilo magiq s kakvoto i da bilo...hora koito razbirat ot tova moje bi mogat da napravqt neshy uspeshno...no ako se zamsilish za kakvo ti e nqkoi da te obicha nasila makar i toi da ne go znae..tovaa si e edna izmama...ako naitina obichash nqkogo shte go ostavish da izbere sam put na shtastieto si dori i da ne e s teb...a tova che shte umre sled nz si kolko godini...moje i da e vqrno zashtot vse pak tezi neshta sa dosta zagaduchni i nerazbiraemi, no vse pak chak da se opredelq vreme e prekaleno...a mislq che tova che vsichko se vrushta e vqrno...nai malkoto sled vreme samiqt ti shte se chuvstvash zle kato znaesh che liubimiqt chovek e do teb zaradi magiq i shte se pitash ako q nqmashe dali shteshe da izbere teb...az lichno magiq ne bih napravila nikomu kolkoto i da iskam nqkogo do sebe si... ;Pp

Hilary_
07-27-2009, 23:05
Ммм не .. :-o

Amateur
07-27-2009, 23:19
Да вярвам защото са ми правили.......а лично аз не бих направил!!!!!!

AFT
07-27-2009, 23:25
Ми, не съм се сблъсквала с подобно нещо, но вярвам, че има. ^^

l0lz
07-27-2009, 23:28
Начукайте си магиите в гъза ве, дебили. :booooomb:

Amateur
07-28-2009, 00:01
Начукайте си магиите в гъза ве, дебили. :booooomb:

Аиде по полека с изказванията а?От кога на село има интернет...

TheNewReligion
07-28-2009, 02:13
Абра кадабра! Симса ла грим! 8-) Не знам дали вярвам.

lipsvashh_mi
07-28-2009, 05:47
абе врели некипели са това...няма как да накараш някой да се влюби в теб,дори 1000 боламача да направиш или да забиваш игли в сърцето на вуду кукла.... :lol:

AceXe
07-28-2009, 06:32
Хах, да сте чували за плацебо ефект?!

Хората са тъпи и добре, че го има този ефект, че да си вярват на простотиите. Отиваш при ходжа. Той нищо не прави, но ти си внушаваш, че вече всичко е както искаш да бъде и ставаш всъщност такъв какъвто трябва да бъдеш пред момичето да кажем, за да й привлечеш вниманието на истина, защото ти падат някои задръжки и се освобождаваш. Какви магии, вуду истории, кабала и не знам си какво... Странно ми е как някои от вас се връзват на подобни идиотизми...

Bellatrix
07-28-2009, 06:40
По принцип вярвам в тези неща. Но не бих използвала точно любовна магия. Ако ще съм с някого искам да е истинско. Искам и двамата да го искаме наистина. Не да поробвам човека.

ПП. За някои шарлатани обаче си важи мнението на AceXe.

valdesbg
07-28-2009, 06:41
Подобна простотия няма начин да се случи :) Филмите друго показват, но... :)


Хах, да сте чували за плацебо ефект?!

Хората са тъпи и добре, че го има този ефект, че да си вярват на простотиите. Отиваш при ходжа. Той нищо не прави, но ти си внушаваш, че вече всичко е както искаш да бъде и ставаш всъщност такъв какъвто трябва да бъдеш пред момичето да кажем, за да й привлечеш вниманието на истина, защото ти падат някои задръжки и се освобождаваш. Какви магии, вуду истории, кабала и не знам си какво... Странно ми е как някои от вас се връзват на подобни идиотизми...

А ти знаеш ли какво всъщност е плацебо ефекта и къде се среща? Щото приказваш глупости за пореден път... :) Отделно че връзка с темата не направи никаква.

Хубаво е че знаеш термини дето звучат готинко. Ама поне се интересувай и къде можеш да ги ползваш. Не всички сме пасли трева в училище. А и книжки четем, за разлика от теб ;)

NeZaPoznat
07-28-2009, 06:46
вярвате ли в любовната магия? :) :-D тоест да направи6 магия на някои който оби4а6, а и бихте ли на направили :-D

Т.7 от правилника!
swords1010

Разбира се че има такива магии. Пачка от 10 000 лева направо прави чудеса :-P :-P :-P Всички ку*ви те обичат :-P

AceXe
07-28-2009, 06:47
По принцип вярвам в тези неща. Но не бих използвала точно любовна магия. Ако ще съм с някого искам да е истинско. Искам и двамата да го искаме наистина. Не да поробвам човека.

ПП. За някои шарлатани обаче си важи мнението на AceXe.

Няма шарлатани и истински магьосници. Такава магия просто не съществува. Никой не може да ме накара да се влюбя в някого, само защото някакво си момиче е дало 50 лв. :)

Bellatrix
07-28-2009, 06:52
По принцип вярвам в тези неща. Но не бих използвала точно любовна магия. Ако ще съм с някого искам да е истинско. Искам и двамата да го искаме наистина. Не да поробвам човека.

ПП. За някои шарлатани обаче си важи мнението на AceXe.

Няма шарлатани и истински магьосници. Такава магия просто не съществува. Никой не може да ме накара да се влюбя в някого, само защото някакво си момиче е дало 50 лв. :)
В интерес на истината за любовната магия и аз не знам дали действа (действа, ако омагъосаният знае, че му е правена магия, демек си самовнушава), но има много други типове, които действат. Една от тях например е магията за смърт. Аз вярвам, но не бих се занимавала с такива глупости.
Защо вместо да бъркам билки, не говоря с тоя обект на желанията ми?

AceXe
07-28-2009, 06:57
По принцип вярвам в тези неща. Но не бих използвала точно любовна магия. Ако ще съм с някого искам да е истинско. Искам и двамата да го искаме наистина. Не да поробвам човека.

ПП. За някои шарлатани обаче си важи мнението на AceXe.

Няма шарлатани и истински магьосници. Такава магия просто не съществува. Никой не може да ме накара да се влюбя в някого, само защото някакво си момиче е дало 50 лв. :)
В интерес на истината за любовната магия и аз не знам дали действа (действа, ако омагъосаният знае, че му е правена магия, демек си самовнушава), но има много други типове, които действат. Една от тях например е магията за смърт. Аз вярвам, но не бих се занимавала с такива глупости.
Защо вместо да бъркам билки, не говоря с тоя обект на желанията ми?

Е... Сега отварата от Доместос, CIF и Bonux си е отвара за смърт, но тя не се брой за магия.

Всичките тези неща са плацебо. До последното. Човек вярва ли в нещо силно го постига. Аз съм се убедил лично в това и се потресавам понякога, когато само за момент ми мине лоша мисъл и на следващия ден се случи... Да не говоря, че изгубих близък няколко дни след като сънувах смъртта му и на следващия ден само за това мислих... Можеш сама да си направиш изводите дали съществува такова нещо или не, защото само като се сетя за това още......... :(

kindergarden
07-28-2009, 10:16
Когато бях още млада и тъпа с една приятелка направихме любовна магия :oops: Ясно е,че не се получи :lol: Само дето вися тва листче в сутиена ми 8-)

scanadal
07-28-2009, 11:43
Това са простотии :?

Priceless
07-28-2009, 11:49
Х*я ми Янко ...

sulley
07-28-2009, 13:58
Ми всъщност не.
Имаше един филм,в който главният герой беше всемогъщ и можеше да постигне абсолютно всичко,беше бог.Но не успя да накара любимата му да го обича.Любовта или поне истинската не се постига така.Това е глупава илюзия..

PurpleDream
07-28-2009, 15:08
само като прочетох заглавието.... :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

alone83
07-28-2009, 15:43
Някой беше казал, че не можеш да накараш някой да те обича чрез магия. Любовните магии не представляват това. Те карат човека, на когото са направени да си МИСЛИ, че обича. Едно е да обичаш, друго е да си мислиш, че обичаш.

Аз лично вярвам, но когато правиш такава магия се връща на теб. Тези магии се считат към злите. Можеш да правиш магия, за да разбереш дали някой те харесва, но не можеш да направиш нещо против волята на човек без то да ти се върне. Той не те обича и си мисли, че не те обича, а ти ако искаш да те обича и му правиш магия - значи го караш да си мисли, че те обича.

Леко куца съм в обясненията, но дано някой ме е разбрал. 8-)

Len4etyYyy
07-28-2009, 15:57
Bqh 4uvala mnogo otdavna ot moq poznata za nqkakva liubovna magiq.Predstavlqva slednoto:kogato momi4eto e v cikul i ako uspee da sloji dori edna kapka v ne6to,koeto pie liubimiq i toi otpie ot 4a6ata 6te e vliuben cql jivot v neq.Ne vi go preporu4vam,za6toto e bulna glupost :-D

Bellatrix
07-28-2009, 16:09
Bqh 4uvala mnogo otdavna ot moq poznata za nqkakva liubovna magiq.Predstavlqva slednoto:kogato momi4eto e v cikul i ako uspee da sloji dori edna kapka v ne6to,koeto pie liubimiq i toi otpie ot 4a6ata 6te e vliuben cql jivot v neq.Ne vi go preporu4vam,za6toto e bulna glupost :-D
:razz: :razz: :razz: Да, ако е вампир може и да му хареса. :D

Kukumqvka
07-28-2009, 16:23
Абе няма магии,има съдба .. точка :lol:

MonSitY
07-28-2009, 19:51
амии попрнцип вярвам в магия (телевизията ми го втълпи :D ) но не мисля че ако направя магия и тя случайно подейства ще съм щастлива от факта че човека е с мен.като не става немое да насилваме нещата я...

sentry
07-29-2009, 18:24
не знам за любовни магии, но преди време бях попаднал на сатанистки форум и там имаше информация за вуудуу магии. и това може да ти върше работа :P

YourPoison
07-29-2009, 19:59
не ..

XTREMEFREERIDE
07-29-2009, 20:12
не ..

Kostadin_682
07-29-2009, 20:14
Не

kindergarden
07-29-2009, 20:23
Неда 8-)

Kostadin_682
07-29-2009, 20:25
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)

MoHuTo
07-29-2009, 20:26
Не вярвам в любовните магии, насила хубост не става, като не ме обича дадения човек, за кво да му правя магии... пълни глупости.. :?

kindergarden
07-29-2009, 20:28
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)ами аз знам само една,която съм правила.Значи зимаш свещ лист и химикалка.Написваш името на любимия на листа и гориш свеща над него...с някакви думи...ама не ги помня 8-)

Kostadin_682
07-29-2009, 20:29
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)ами аз знам само една,която съм правила.Значи зимаш свещ лист и химикалка.Написваш името на любимия на листа и гориш свеща над него...с някакви думи...ама не ги помня 8-)
ее те тава е магия... преди време тука из форума четох една тема... направо си умрях да се хиля... та значи... момичето питаше дали е вярна легендата ако момче пие от урината на момиче ще пламне голяма любов м/у тях .. :razz: :razz: :razz: :razz:

kindergarden
07-29-2009, 20:31
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)ами аз знам само една,която съм правила.Значи зимаш свещ лист и химикалка.Написваш името на любимия на листа и гориш свеща над него...с някакви думи...ама не ги помня 8-)
ее те тава е магия... преди време тука из форума четох една тема... направо си умрях да се хиля... та значи... момичето питаше дали е вярна легендата ако момче пие от урината на момиче ще пламне голяма любов м/у тях .. :razz: :razz: :razz: :razz:да пробваме? :lol:

Kostadin_682
07-29-2009, 20:33
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)ами аз знам само една,която съм правила.Значи зимаш свещ лист и химикалка.Написваш името на любимия на листа и гориш свеща над него...с някакви думи...ама не ги помня 8-)
ее те тава е магия... преди време тука из форума четох една тема... направо си умрях да се хиля... та значи... момичето питаше дали е вярна легендата ако момче пие от урината на момиче ще пламне голяма любов м/у тях .. :razz: :razz: :razz: :razz:да пробваме? :lol:
Ааа не благодарим ти та нема додека 8-)

kindergarden
07-29-2009, 20:38
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)ами аз знам само една,която съм правила.Значи зимаш свещ лист и химикалка.Написваш името на любимия на листа и гориш свеща над него...с някакви думи...ама не ги помня 8-)
ее те тава е магия... преди време тука из форума четох една тема... направо си умрях да се хиля... та значи... момичето питаше дали е вярна легендата ако момче пие от урината на момиче ще пламне голяма любов м/у тях .. :razz: :razz: :razz: :razz:да пробваме? :lol:
Ааа не благодарим ти та нема додека 8-) ти не ме обичаш...ааааааааа :x ще те урочасам! :lol:

Kostadin_682
07-29-2009, 20:41
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)ами аз знам само една,която съм правила.Значи зимаш свещ лист и химикалка.Написваш името на любимия на листа и гориш свеща над него...с някакви думи...ама не ги помня 8-)
ее те тава е магия... преди време тука из форума четох една тема... направо си умрях да се хиля... та значи... момичето питаше дали е вярна легендата ако момче пие от урината на момиче ще пламне голяма любов м/у тях .. :razz: :razz: :razz: :razz:да пробваме? :lol:
Ааа не благодарим ти та нема додека 8-) ти не ме обичаш...ааааааааа :x ще те урочасам! :lol:
Че вие много станахте бе 8-) 8-) ...

kindergarden
07-29-2009, 20:43
Неда 8-)
Я кажи какви магии знаеш ? 8-)ами аз знам само една,която съм правила.Значи зимаш свещ лист и химикалка.Написваш името на любимия на листа и гориш свеща над него...с някакви думи...ама не ги помня 8-)
ее те тава е магия... преди време тука из форума четох една тема... направо си умрях да се хиля... та значи... момичето питаше дали е вярна легендата ако момче пие от урината на момиче ще пламне голяма любов м/у тях .. :razz: :razz: :razz: :razz:да пробваме? :lol:
Ааа не благодарим ти та нема додека 8-) ти не ме обичаш...ааааааааа :x ще те урочасам! :lol:
Че вие много станахте бе 8-) 8-) ...е значи ще бъдеш богат и красив 8-)

lipsvashh_mi
07-29-2009, 20:47
тая с горенето на името и аз съм го пробвала във втори клас-беше забавно :D

Wrathchild
07-29-2009, 21:44
С такива неща шега не бива. Първо, че много от информацията за такива неща е напълно грешна. Второ, че малкото неща, които действат са опасни за човека, на който са направени. И трето, откатът към правещия е доста силен, освен ако няма защити. Но и да има - пак го стига в един момент.
Така че по-добре си седете на дупетата и не се занимавайте с глупости.