PDA

View Full Version : Контролно не искам да влизам



sanch0
03-24-2008, 08:42
хора помогнете ми лекаря вече не дава бележки
днес 6ти час имам контролно по мате а аз н6 нз цяла нощ ги зубра тия пирамиди и нз кво си там ама не мога да ги науча
зъболекарката и тя не иска да ми даде бележка
какво да правяя :( :( :( :(

Seducti0n
03-24-2008, 09:34
По-добре не ходи за цял ден.Все от някъде ще намериш бележка.Ако си тръгнеш само от последния час, госпожата ще се усети и ако нещо не е на кеф, може да ти напише някоя двойка, та после ще си и с отсъствие и със слаба оценка...
Хвани някой твой съученик/съученичка, които са наясно с материала и помоли да ти обясни нещата.Другите 2 варианта са-да отидеш на консултации, да си вземеш частен учител.Айде успех и недей оставя решенията на важни въпроса за последния момент! :wink:

jim_beam
03-24-2008, 10:50
mi kazva6 na va6te 4e ti e mn zle... ama otva6 na daskalo i se pribira6 posle i maikato ti pi6e belejka...
ina4e moej i da ide6 pri sestrata i da i kaje6 4a ti e mn lo6o 4e ti se povdiga 4e ti se vie svqt... i ako ima6 pove4e kasmet moje da te prati vka6ti ina4e 6te ti dade kap4e zatva sled 1-2 4asa pak otiva6 pri neq i kazva6 mi nepomaga.. i taka :) aide kasmet :-)

LoLi_PoP
03-24-2008, 10:54
kaji na maika ti da ti napishe belejka..ili vzemi ot nqkoi fr i v kraen sluchai .. praish kontrolnoto i 2 :-D aide kusmet.. :-D

LeVski_fen
03-24-2008, 11:40
Как е възможно да нямаш познат дето продава бележки? :-o :shock: :D

varnen4e
03-24-2008, 11:56
Оф, ми просто не ходи.. кво ти пука едно отсъствие в повече, няма да умреш...
:)

BlackWings
03-24-2008, 16:19
Аз обикновено в такива случаи просто не влизам - за отсъствието или сама си пиша бележка , или класната ми го извинява без бележка ... А за контролното като науча какво е имало успявам да се потготвя успешно ...

•._.•No_NaMe•._.•
03-24-2008, 17:07
Mi kakvoto nz drugite 6te ti podskazvat. A pone pri nas ako ne vleze6 za kontrolno ili izpitvane pi6at dvoika ako nqma6 uvajitelna pri4ina da otsustva6 :?

mhmhmhmhm
03-24-2008, 17:55
Купи си или пък,ако не ще ти остане... 1 отсъствие едва ли те бърка много

mese4ka
03-24-2008, 18:20
хора помогнете ми лекаря вече не дава бележки
днес 6ти час имам контролно по мате а аз н6 нз цяла нощ ги зубра тия пирамиди и нз кво си там ама не мога да ги науча
зъболекарката и тя не иска да ми даде бележка
какво да правяя :( :( :( :( влизаш взимаш тетрадката слагаш я на стола до теб от вътрешната страна и преписваш (ама сега да не вземеш постоянно в нея да гледаш )въртиш се туткаш се и поглеждаш след малко пак ,ако нещо забележе даскалката взимаш тетрадката и пъхаш съвсем незабелижимо тетрадката под блузата но не от пред а от зад малко е кофти и трудно но върши работа ако те хванат нищо не е болка за умиране 8-)

sanch0
03-24-2008, 21:13
Е тва е, че от 1 месец доста често ходя при лекаря да го ментя, че ми е зле.
Даскалката по мате, ако избягам от нейния час...само от нейния...тежко ми. Тая като ме нарочи. Аве там реших 4 задачи аре тройка да има и така. Иначе са майка ми ще ми обясни тия призми, щото съм спал в час, но малко закъснях.
Мс на всички

5StaR
03-24-2008, 21:28
1 лев е бележката, кво толкова :>

Seducti0n
03-24-2008, 22:04
Считам темата за приключена.

Съвет към автора-Недей проспива часовете.По математика не разбереш ли задачите, още в училище едва ли ще ти се изяснят у вас, ако нямаш кой да ти помага.Майка ти няма да е вечно по петите и да ти обеснява търпеливо.Вземи се в ръце и учи.Успех. :)