PDA

View Full Version : И пак баналната тема...



varnen4e
03-24-2008, 11:47
Знам, че сигурно вече наистина ви е писнало, факт е, че има много такива теми, но аз искам да си формулирам въпроса и да намеря точно решение, а за това ми трябва малко помощ.
Извинявам се, предварително, за това, че може би ще ви подразня, като прочетете за какво става дума.

Значи такам, аз искам да ви помоля да споделите някакъв метод за отслабване, но да не изисква много време (за готвене например или за фитнес).
Проблемът е там, че искам да смъкна около 7-8 килограма някъде, но нямам никакво време за фитнес, тренировки и такива неща. Целия ми ден е запълнен, от понеделник- до неделя.
Няма как и да спазвам някакви диети, защото не мога нарпимер в 12ч да ям зелена салата или нещо такова. Мога да пазарувам единствено от супермаркет и да ям за около 10 мин.
Та исках да попитам, ако някой случайно може да сподели някакъв режим на хранене... или нещо по- специално. Като например някакви определени храни, които са леснодостъпни и не е нужно да се приготвят по някакъв начин.
Имам малко време за упражнения вечер, но не знам точно кои са най- ефикастни. И от кое има полза.

Наистина, ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете и отново съжалявам за досадната тема.
Благодаря.
:)

zvezdichkaaa
03-24-2008, 12:14
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=128516&highlight=%E3%EB%F3%F5%E0%F0%F7%E5

Предполагам,че ще помогне.

varnen4e
03-24-2008, 12:46
Дам, но не ми стана много ясно дали грейпфрут-а и чаят вървят с някаква определена диета.
Ииии как точно се приготвя този чай.

96
03-24-2008, 13:02
Можеш да постоиш на диетата на аткинс,но да кажем 2 седмици най-много,че изобщо не е щадяща.На мен ми харесва,защото е вкусна.А понеже не искаш да готвиш ,от супермаркета аз най-обичам като се оям да седя на диета с растителен кашкавал,кисело мляко и пуешко филе.5 дена и точно за моето тяло си свалям килограмите +бонус 1 килце да кажем,за мен обикновено са 3...Понякога си правя диета от бебешки плодови пюрета и сокове,колкото и да е бебешка храната.:D

GameFace
03-24-2008, 13:09
Ако си заета 7 дни в седмицата и нямаш време за почивка не е хубаво да предприемаш мерки като диета, гладуване или нещо от този сорт. При целия този стрес в организма не се знае как ще ти се отрази това нещо. При започната диета е много възможно да започнат припадъци, световъртеж, повръщане. Успокой малко ежедневието си и тогава мисли за отслабване. И моля момичета, които мислят, че 5 часа в училище и 2 в градинката са натоварено ежедневие да не пишат, че при тях няма никакви проблеми! :)

varnen4e
03-24-2008, 13:27
Ами ясно. Аз по принцип не съм да кажем 60 килограма или нещо такова, но определено има какво още да се желае.
И аз не съм от хората, които стоят 5 часа на уличлище и 2 часа в градинката... действително имам малко време.
Аз затова и последните няколко месеца започнах малко да надебелявам- защото нямам време например за салата, супа или нещо такова и по цял ден ям само сандвичи и вафлички и такива работи.
:)

GameFace
03-24-2008, 14:59
Ми според мен 60 килограма не са много за момиче. Клечките по 45 килограма са ми противни. Така че според мен не ти е необходимо да отслабваш. :)

GaBiIi__
03-25-2008, 08:58
amii nz tva s vremeto e lo6o :( no naprimer ot super marketa vmesto da si zima6 vafli4ki i tn si kopuva6 nqkakvi plodove ne pie6 gazirano :):)

Axel_f
03-25-2008, 18:14
Добре, не можеш ли да си носиш от вкъщи нещо за ядене?? Трудно ми е да повярвам, че няма да ти останат 10 мин да си направиш вкусен и здравословен сандвич и да си го зимаш за обяд( ся някой ще каже, че сандвичите са вредни :D ) Като сложиш и една ябълка или друг плод към него (може и от супер-а) ето ти перфектния обяд.

Много ми е интересно с какво толкова си заета от понеделник до неделя, че не намираш по 1-2 часа за фитнес :shock: То и аз не ходя за по 5 часа на даскало и не вися 2 в градинките, но чак пък толкова...

krem4et0
03-25-2008, 18:37
Яж предимно кисело мляко с мюсли. На мен това ми е почти цялото меню за деня. Хапвам и варен ориз и пуешка шунка. Оризът можеш да си го направиш 1 ден и да го ядеш още поне 3-4.
За 1 месец свалих близо 5 кг.
П.С. За мюслито си купих 1 кутийка и си го правя от вечерта в къщи. Сутринта го вземам на даскало и си го хапвам междучасията. А в петък, когато съм на работа, пия айрян, който се продава във всяка лафка...

varnen4e
03-25-2008, 20:14
Добре, не можеш ли да си носиш от вкъщи нещо за ядене?? Трудно ми е да повярвам, че няма да ти останат 10 мин да си направиш вкусен и здравословен сандвич и да си го зимаш за обяд( ся някой ще каже, че сандвичите са вредни :D ) Като сложиш и една ябълка или друг плод към него (може и от супер-а) ето ти перфектния обяд.

Много ми е интересно с какво толкова си заета от понеделник до неделя, че не намираш по 1-2 часа за фитнес :shock: То и аз не ходя за по 5 часа на даскало и не вися 2 в градинките, но чак пък толкова...

Ми значи, от понеделник до петък съм на училище до 13ч. От 14 ч съм на уроци по руски 3 пъти в седмицата по 4 часа - до 18ч. От 19 ч съм на курс по информатика- всеки ден., за по 1 час, докато се прибера става 21ч.
В събота и неделя съм на урок по италиански по 6 часа от 11 до 17 часа след това се виждам за по 1- 2 часа с приятеля си.
Във вторник и четвъртък помагам да братовчедка ми да гледа дъщеря си след даскало.
Други въпроси?

LoVe_RuSlAn
03-25-2008, 20:27
Не съм чел предишните отговори щото горе доло знам кво тряа се прави.
Не става само с искане да отслабнеш! по принцип всички си мислят, че диетата е гладуване нз що ама идиоти.. яж през 2 часа здравословна храна, но не прекалявай със ориза,картофите и общо със сложните въглехидрати. не можеш ли да намериш време да тичаш, ставаш сутрин в 6 и тичаш 40 минути, и си готова
Дано съм бил полезен

Baby_b
03-25-2008, 20:34
Понякога колкото и да не е препоръчително ни се налага да отслабнем наистина много бързо. Влизането във форма за отрицателно време не е лесно и си има правила. Предлагаме ви една такава супер скоростна диета на актрисата Лиз Хърли, за която е известно, че няма излишни килограми.

Драконовските диети имат и такива правила, които трябва да се спазват:

1. Преди да започнете диетата трябва да направите разтоварителен ден- на- подходящ е на плодове и чай, но може и само на зеленчуци без сол и мазнина и тн.
2. Диетата се спазва АБСОЛЮТНО ТОЧНО без вариации. Всеки ден само това, което е описано за деня.
3. Продуктите за деня се делят на мънички порции и се хапват през 2 часа от 8 до 18 ч., а след 18 ч.- нищо, дори вода не може (разчита се на организма да използва мастните си депа, за да получи нужната му вода;

Актрисата по време на диетата прави всеки ден по една очистваща клизма – ние НЕ ви препоръчваме да правите такива, особено ако ви е за първи път в домашни условия. Ако се занимавате сериозно с йога вие най- вероятно имате вече опит с подобни изживявания.

Ето и самата диета:

* Първи ден - 400 г печен картоф без сол и мазнина и половин литър кис. мляко с 1% мазнина.
* Втори ден - 400 г обезмаслена извара и половин литър кис. мляко от 1%.
* Трети ден - 400 г плодове (без банани и грозде) и 0.5 кис. мляко от 1%.
* Четвърти ден-400 г пилешки гърди сварени без мазнина и сол и 0.5 кис. мляко от 1%.
* Пети ден - 400 г плодове (без банани и грозде) и 0.5 кис. мляко от 1%.
* Шести ден – 1, 5 литра минерална вода не газирана, като за целия ден е само това, след като привършите водата нямате право да пиете повече за деня.
* Седми ден - 400 г плодове и 0.5 кис. мляко от 1%.

След прекратяването на едноседмичната диета се въздържайте от сладко, мазно, прекалено люто. В противен случай може да възстановите бързо свалените сантиметри. Тази диета не е препоръчителна за хора с хронични заболявания като диабет, бъбречна недостатъчност, сърдечна и т.н.

Недостатъците на тази диета :помислете преди да започнете толкова драстична диета тя не е подходяща за дълготрайна практика, защото й липсват белтъчини. Ако решите да повторите го направете мин. през 2 седмици. Толкова бързо постигнатите резултати се възстановяват също толкова бързо.

varnen4e
03-29-2008, 09:48
Мерси. А някой знае ли дали действа тази диета?

kuklichka_bg
03-29-2008, 09:52
nqmash vreme za sport ama imash vreme da puskash temi4ki tuka :-D

EarthShaker
03-29-2008, 09:53
ЧУЙТЕ МЕ ВЕНДЪЖ ЗАВИНАГИ! ВЛИЗАТЕ В НЯКОЯ КНИЖАРНИЦА И ПИТАТЕ ЗА КНИГАТА НА ПИЕР ДЮКАН. БЕСТСЕЛЪР Е, СЪМНЯВАМ СЕ ДА Я НЯМА. ИЗЧИТАТЕ Я ОТ КОРА ДО КОРА(НЕ Е ДЕБЕЛА) И ОТСЛАБВАТЕ КАЧЕСТВЕНО БЕЗ ТРЕНИРОВКИ, БЕЗ ЙОЙО, И ЯДЕТЕ ПО КОЛКОТО СИ ИСКАТЕ И ТО МЕСО... БЕЗ ГРЕЙПФРУТИ С ЧАЙ И ПОЛВИН МАНДАРИНА С ЛАЙНА... АРЕ БЯГАЙТЕ

CAPS-a e ефектност :)

UnaBletoLoVeU
03-29-2008, 10:10
Чувала съм, че ако пиеш сутрин гореща вода и естествено не ядеш много, а нормално и здравословно през деня се смъкват бая килограми+не се тъпчеш с вредни неща, а слагаш началото на здравословен живот. Резултат-хем хубаво тяло, хем здрав огранизъм (=

varnen4e
03-30-2008, 10:06
Ох, не знам.. аз започнах да пия повече вода и като цяло течности и да ям само когато съм наистина гладна, пък ще видим какво ще стане.

hgfh
03-30-2008, 10:41
Ох, не знам.. аз започнах да пия повече вода и като цяло течности и да ям само когато съм наистина гладна, пък ще видим какво ще стане.

taka e moito momiche krasotata iziskva jertvi :)

XXX_f
04-02-2008, 23:54
ако искаш да отслабнеш толкова рязко трябва да се откажеш от храната вечерно време. Другия начин е да намалиш храната си наполовина или да я намалиш повече.Аз отслабнах за около 1 месец даже и по малко с 6 кг. , но почти не съм яла и бях съм по 14 часа на крак ... не защото исках, а защото нямах мн време и също бях под голямо напрежение и нерви...
ако си мислиш, че няма да си гладна и ще отслабнеш за кратко време това няма как да стане

stomah4eto
04-03-2008, 05:57
:) Сутрин преди да направиш каквото и да било изпиваш една чаша топла вода! През деня не ядеш много имам в предвид захар-вафлички и тем подобни а вечер след 7 яж само плодове и пии много течности ! 100% ще има резултат! :)

varnen4e
04-03-2008, 08:31
:) Сутрин преди да направиш каквото и да било изпиваш една чаша топла вода! През деня не ядеш много имам в предвид захар-вафлички и тем подобни а вечер след 7 яж само плодове и пии много течности ! 100% ще има резултат! :)

Хм... звучи достоверно...

guesswho
04-03-2008, 08:45
[quote="EarthShaker"]ЧУЙТЕ МЕ ВЕНДЪЖ ЗАВИНАГИ! ВЛИЗАТЕ В НЯКОЯ КНИЖАРНИЦА И ПИТАТЕ ЗА КНИГАТА НА ПИЕР ДЮКАН. БЕСТСЕЛЪР Е, СЪМНЯВАМ СЕ ДА Я НЯМА. ИЗЧИТАТЕ Я ОТ КОРА ДО КОРА(НЕ Е ДЕБЕЛА) И ОТСЛАБВАТЕ КАЧЕСТВЕНО БЕЗ ТРЕНИРОВКИ, БЕЗ ЙОЙО, И ЯДЕТЕ ПО КОЛКОТО СИ ИСКАТЕ И ТО МЕСО... БЕЗ ГРЕЙПФРУТИ С ЧАЙ И ПОЛВИН МАНДАРИНА С ЛАЙНА... АРЕ БЯГАЙТЕ

CAPS-a e ефектност :)[/quo
ТАКА И НЕ РАЗБРАХТЕ,ЧЕ ДИЕТАТА НЕ Е ЗА ТИИНЕИДЖАРИ!!!1 :o :x

stomah4eto
04-03-2008, 18:55
:) Сутрин преди да направиш каквото и да било изпиваш една чаша топла вода! През деня не ядеш много имам в предвид захар-вафлички и тем подобни а вечер след 7 яж само плодове и пии много течности ! 100% ще има резултат! :)

Хм... звучи достоверно...
Мда така е! :)