PDA

View Full Version : Според вас наистина ли е така???



come_as_you_are
03-24-2008, 12:45
Чувала съм мнението на много хора,мислещи,че когато искаш да си с някой,тябва да се бориш за него(но става дума,че един вид тябва ти да предприемаш нещо,понякога дори и ''да досаждаш''). Та според вас така ли е?Имам предвид,например,ако човекът,който харесваш не те познава достатъчно и не предприема нищо по-сериозно,защото не знае що за човек си,би ли трябвало ти да поемаш инициативата за всичко и понякога дори ''да досаждаш'',за да спечелиш това,което искаш??? :)

03-24-2008, 13:09
Чувала съм мнението на много хора,мислещи,че когато искаш да си с някой,тябва да се бориш за него(но става дума,че един вид тябва ти да предприемаш нещо,понякога дори и ''да досаждаш''). Та според вас така ли е?Имам предвид,например,ако човекът,който харесваш не те познава достатъчно и не предприема нищо по-сериозно,защото не знае що за човек си,би ли трябвало ти да поемаш инициативата за всичко и понякога дори ''да досаждаш'',за да спечелиш това,което искаш??? :)

еми да, пътища няма. пътищата се правят с ходене. много го обичам това клише :lol: мисълта ми беше, че ако тоолкова искаш някой, логично е да се потрудиш, без разбира се да минаваш границите на психопатията.

LSGirl
03-24-2008, 13:21
действай без да се замисляш!!!

Magic_Girl
03-24-2008, 13:28
Emi nemoje vsi4ko nagotovo.Trqbva ponqkoga da se potrydi6... da razpita6,da se zagovori6 ili ne6to ot sorta za da razbere 4oveka 4e se interesyva6 ot nego.Ne vinagi e hybavo da se 4aka za6toto taka moje dadeniq 4ovek da zagybi interes. :)

GameMaster
03-24-2008, 14:15
Poemi iniciativata ....No chak da dosajdash ne e udachno :razz:

koalka
03-24-2008, 15:03
Не да досаждаш, а да се опиташ някак си тактично да те опознае като човек, просто да разбере каква си, за да имаш шанс с него.Или да предприеме нещо и на риск, ако много му харесваш на външен вид, да тръгне с теб.

poison_
03-24-2008, 15:05
Чак пък да досаждаш..не! Но щом наистина силно искаш някой, просто си го вземи..! ;)

PepiDesigns
03-24-2008, 15:07
Чувала съм мнението на много хора,мислещи,че когато искаш да си с някой,тябва да се бориш за него(но става дума,че един вид тябва ти да предприемаш нещо,понякога дори и ''да досаждаш''). Та според вас така ли е?Имам предвид,например,ако човекът,който харесваш не те познава достатъчно и не предприема нищо по-сериозно,защото не знае що за човек си,би ли трябвало ти да поемаш инициативата за всичко и понякога дори ''да досаждаш'',за да спечелиш това,което искаш??? :)

Аз съм от много досадните .. не отричам ..
Под досадно се разбира всичко от дразнещо поведение /мое/ , до това да разуча момичето , обект на моето желание .. да разбера какво харесва , какво я влече , че като немците , да се появят пътеките , според това какво желае и т.н. и аз баровеца само да покрия нуждите с плочки ...

Не винаги ти трябва да поемаш инициативата , но зависи от хората ..
Лично аз обичам да имам интерес на 6 , и отсреща да забелязвам също интерес , защото тва означава +1 , за шанса да се опознаете , и да стане нещо повече ..

Това което искаш .. не се печели ;)
Трябва да си го заслужиш , и то да избере теб .. ако имаш заслугите , и това което търси се намира в теб ... защото не само ти искаш и търсиш .. :oops:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-24-2008, 15:14
Emi, razbira se, che trqbva da deistvash, nali celta e da privlechesh vnimanieto mu. Estestveno v nikakuv sluchai ne trqbva da dosagdash, inache ti e izgubena kauzata.. To si se podrazbira taka ili inache:) dali imash shans i ako imash - davash , ako ne, sledvashtia. :):)

mese4ka
03-24-2008, 15:15
awe chak da dosajdash ne, no nqma losho da poemesh iniciativata +1 8)

soulja_girl4e
03-24-2008, 15:21
awe chak da dosajdash ne, no nqma losho da poemesh iniciativata
i az sym za tova! mrazq dosadnici! napravo gi nenavijdam! leko nahalen da! no dosadentva ve4e :?

Miss_Perfekt
03-24-2008, 16:14
Да досаждаш не някой хора се плашат така :? Трябва да се опитваш да завръзваш разговор но бавно поне според мен е така.Хубавите неща стават бавно но ако случайно си сгафила или около момчето има много други момичета трябва да действаш по-бързо.

bibi90
03-24-2008, 16:16
да така е , наистина трябва да се потрудиш , мене това ми е грешката че чакам всичко на готово :-o


Аз също.Ама той пък ако ме иска защо ще чака аз да отида при него,примерно.

FiEшЪнChE
03-24-2008, 16:25
Дам , всичко трябва да предприемаш ти , имал съм случей кадето сам инсценирвал е така уж случайно се запознаваме , но преди това сам я харесвал но това беше преди 1-2 години и отговора ми е пак ДА ;)

poison`girl
03-24-2008, 20:46
awe chak da dosajdash ne, no nqma losho da poemesh iniciativata +1 8)+още едно :-D