PDA

View Full Version : Каква специалност?



Chikiponita
03-24-2008, 12:57
Обръщам се към онези от вас, на които скоро (тази или следващата година) им предстои да решат какъв изпит ще полагат, за кой университет, в коя държава и каква специалност ще запишат. Хора, споделете! А ако някой от вас има по-подробна информация за това кои специалности са най-търсени, но няма много завършили (например японистика, китаистика), кои професии са най-високо заплащани (нещо като топ 10 в България и в чужбина), как става прехвърлянето от една специалност в друга след първата година и др. такива, да пише :) А може и просто да споделите какво и защо мислите да следвате или следвате вече :) :)

TheSadGirl
03-24-2008, 13:27
mi na men mi predstoi dogodina i zasega sum se naso4ila kam Finansite :-D razni daskali ni kazvaha 4e e trydno(dori i gospojata po Finansi) no na men mi haresvat i sa mi lesni :D Ta zasega na tova sum se sprqla. Tyrizma sa6to e ideq.A naj tarsenata specialnost e MIO(mejdynarodni ikonomi4eski otno6eniq), pone taka sam 4yvala, ama to tam stava mn trydno samo s... 8)

Chikiponita
03-24-2008, 14:31
Аз съм първа година туризъм и само мога да ти кажа че е бранш с бъдеще и много добър избор , за класации незнам 8)
А в кой университет следваш туризъм?

madlena15
03-26-2008, 10:56
Biologiq himiq... :P

Nice^day
03-26-2008, 12:34
Biologiq himiq... :P
И аз тъй, ама е много трудно...
Макар че никъде не е лесно :(