PDA

View Full Version : как да тръгнем с приятел?



blaah
03-24-2008, 13:22
не просто познат,а човек , с когото се виждате често и сами-така че не върви да го поканите да излезете.опит за целувка?мисля че и двамата се харесваме отдавна ,но крием чувствата си точно защото сме супер близки приятели и за да не се прецака всичко после.

Rebellion_Angel
03-24-2008, 13:25
Аз тръгнах с най-добрия ми приятел и сега мисля, че това беше най-голямата грешка в живота ми до момента. :-o Всичко ще стане спонтанно, ако наистина се харесвате, но пак си полисли дали наистина го искаш?

h4ck
03-24-2008, 13:30
Ми мн хора казват че връските между приятели не се плоучават.. Аз обаче съм точно с противоположно мнение защото когато познаваш един човек знаеш интересите му, държанието му и т.н. толкова по лесно ще намериш начин да стигнеш до сърцето му... Мойта връска започна така с приятелката ми тогава бяхме мн добри приятели и така изведъш се получи някакво привличане и тръгнахме...сега връската ни е супер вече почти 2 години се обичаме и разбираме толкова много че немога да си представя света с друг човек до мен!

Ако успете да създатете една връска с този твои приятел според мен ще останете много доволни поне така се надявам. Успех!

comics
03-24-2008, 14:31
Въпрос на причини и поводи :)

PepiDesigns
03-24-2008, 14:38
не просто познат,а човек , с когото се виждате често и сами-така че не върви да го поканите да излезете.опит за целувка?мисля че и двамата се харесваме отдавна ,но крием чувствата си точно защото сме супер близки приятели и за да не се прецака всичко после.

Еми .. де да знам ..
Ако ще стане , ще стане ..
Рано или късно едната от двете страни ще направи крачката ..
Въпрос на време .. не знам какъв друг коментар да дам ...

MiMcHeToOo
03-24-2008, 16:57
Ох да ти кажа грешка е в повечето случай да тръгнеш с някой приятел.. Иначе ако искаш да тръгнеш с него просто го целуни :)

tan0
03-24-2008, 17:28
мн трудно и после 100% ще се намразите!

Rebellion_Angel
03-24-2008, 19:57
мн трудно и после 100% ще се намразите!

+1

5StaR
03-24-2008, 19:58
Тръгвай с него, а ако не стане нали знаеш, човек се учи от грешките си..

BlindedAngel
03-24-2008, 20:35
Такива положения дет не се разваля приятелството са 1 на милиони...Все пак зависи и от възрастт-а...Но по добре си останете приятели щот те са по трудни за намиране...

poison`girl
03-24-2008, 20:39
Такива положения дет не се разваля приятелството са 1 на милиони...Все пак зависи и от възрастт-а...Но по добре си останете приятели щот те са по трудни за намиране...+1

dajdostih
03-24-2008, 20:58
Мисля че аз съм този един на милиони.
Защото това, че си "развалих приятелството" с бившата ми приятелка и настояща възлюбена, мисля че е най-доброто нещо, което съм правил въобще :grin: :smt007

iiirish
03-25-2008, 07:16
понякога за да имаш всичко трябва да загубиш всичко ;-)
така че ако ти си сигурна, че той има симпатии към теб кажи му директно какво е положението и при теб. ест винаги това е ситуация, която напомня нож с две остриета, но точно това му е хубавото на живота: че ти дава възможност да рискуваш и... да печелиш в някой случеи.

lipsvashh_mi
03-25-2008, 07:18
не просто познат,а човек , с когото се виждате често и сами-така че не върви да го поканите да излезете.опит за целувка?мисля че и двамата се харесваме отдавна ,но крием чувствата си точно защото сме супер близки приятели и за да не се прецака всичко после.
абсолютно в същото положение съм и аз...съвет за жалост не мога да ти дам..поне не разумен :lol:

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-25-2008, 07:45
мн трудно и после 100% ще се намразите!
Няма да се намразят, но ще загубят приятелството си.