PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата :)



GiVe_mE_A_sMiLe:)
03-24-2008, 13:57
Мацки, винаги ли бельото ви е чисто или има някакъв секрет и какво количество е ? Как се справяте с него ? Изобщо всичко което знаете за нормалния влагалищен секрет 8)

Anna5339
03-24-2008, 14:33
УУУФФФФ!!!!!!!!!!!
Някой чувал ли е за ежедневни превръзки?!
Детска му работа.. . . . . 8-)

mese4ka
03-24-2008, 15:06
мдам само ежедневни превръзки те спасяват ,нормално е да го имаш,но да знаеш че е добре все пак да се отиде на генеколог просто профилактично :)

MiSs_DioR_CheRiE
03-24-2008, 17:26
УУУФФФФ!!!!!!!!!!!
Някой чувал ли е за ежедневни превръзки?!
Детска му работа.. . . . . 8-)

Tyka qvno ne sa 4uvali :grin:

a_n_i_t_y941001
04-03-2008, 23:15
estestveno 4e belioto ni vinagi e 4isto :D to do higienata e vuprosa az li4no polzvam ejednevni prevruzki si4ky mi e nared :grin: :)

ghostwisper
04-04-2008, 19:24
значи на мен този влагалищен секрет ми се появява само няколко дена(в рамикте на 10 дни) преди цикъл,иначе нямам нищо,бельото ми е чисто,а като се появи-ежедневна превръзка,макар че не е нужно-аз просто обожавам водата,като залепена съм за банята :-P :-P :-P :P :P :P :P 8-) 8-) :-)

fiama
04-05-2008, 13:08
Всички говорите за тези ежедневни превръзки, като да са манна небесна! Честата им употреба може да причини бактерии! Колкото и да се ежедневни, не е добре да се позлват всеки ден. Това, че бельото ви остава чисто, не значи, че вие сте здрави и нямате рпоблем, като бяло течение например! Всяка жена си има цервикална слуз, но ако изтича върху бельото в количество, по-голямо от кафена лъжичка, значи нещо не е наред. Малко по-обилно може да е в периода на овулация. А оттам нататък- увеличено количество, променен цвят, сърбеж, парене, миризма- всичко това е признак за инфекция.

m0nchityyy
04-19-2008, 20:00
еми миличка тва е съвсем нормално ;) нали се сещаш тва явление го има при всяко момиче :) пък може да използваш ежедневни превръзки .. лично аз ползвам преди цикъла само когато бялото течение ми се засили иначе ми е по комфортно без ама тва си е твое решение но за да не си запаш гащичките ти ги препоръчвам :)

Pepincetyy
04-21-2008, 13:11
ежедневна превръзка е решението и бельото ти ще е чисто.

mimsitu
04-30-2008, 21:02
taka e! ejednevkite sa perfektni.na mene v na4aloto kato imah bqlo te4enie :oops: i nz kakvo e i be6e gadno dokato ne po4nah s ejednevki ina4e ga6ti4kite mi bqha mokri se edno sam se opikala :D no pak na mene nqkade 4-5 dni predi da mi doide spira da mi te4e tova bqlo te4enie

mumiikataa
05-01-2008, 20:19
аз в началото с ежедневните не можех да свикна,дразнеха ме...сега полудявам като нямам...по-добре се чувствам,най-вече ако е преди цикъл и тези на дискрийт леко ароматизираните са муци...

Anabel
05-02-2008, 11:28
Както другите момичета написаха-ежедневни превръзки.И бельото ми винаги е чисто,защото не посещавам банята на 2 седмици един път,а всяка вечер.То си е до личната хигиена на човека.

sweet_baby_cool
05-02-2008, 19:38
ejednevni prevrazki i ako ima6 visoka higiena nqma da e tolkova mnogo

foreverr
05-02-2008, 20:16
Ами не винаги е на 100% чисто-мия се всеки ден, но пък инан по една точица на бельото което е нормално :) Еженевни ползвам рядко когато ми скимне :) Но ако ти е малко силно течението използвай ежедневни превръзки-препоръчвам ти на дискрийт мултиформ :) Много са хубави и са тънки и не се осещат.

bubbl3s
05-03-2008, 21:16
Mi kakto ti kazaha ejednevni precruzki, i tva bqlo te4enie e ili za6toto ima6 infekciq, ili prosto tva e predi da ti doide :)

Florimel
05-03-2008, 21:30
Ежедневното влагалищно течение е абсолютно НОРМАЛНО и НЕ Е признак за инфекция. То осигурява постоянно облажняване на половите ти органи. Можеш да ползваш ежедневни превръзки, ако то е твърде обилно, но те не са препоръчителни, защото могат да се превърнат в развъдник на гъбички, ако не се сменят достатъчно често, както и бельото впрочем. Доста дами са против ежедневните превръзки, защото те не оставят кожата да "диша", а попивайки секрета могат да те направят невнимателна относно честата смяна на превръзката, която е задължителна за да се избегнат проблеми.
Най-важното: ако искаш да се чувстваш максимално комфортно, взимай всяка вечер душ на интимните части, след който обувай чисто бельо.

Hayashi
05-05-2008, 13:47
Не знам,само аз ли имам пролема с моят шавлив задник.Тея работи наречени ежедневни превръзки постоянно се свивът,сгърчват и направо им е*авам майката

CfEtii
05-05-2008, 15:21
Ем нормалнод а има някакъв секрет...ама ползвам ежедневни превръзки и си пазя белъото чистичко :P

MoonAngel
05-06-2008, 10:36
Ежедневни превръзки и ти е чистичко .

ReaLLy_SweeT
05-10-2008, 10:10
Ne e samo do ejednevni prevryzki postoqnnata higiena mnogo 6te ti pomogne za6toto ot ejednevnite prevryzki mirizmata ostava vyrhu teb (li4en opit) pose6tavai nqkolko pyti banqta na den :D i si vzemi intimen gel za6toto toi 6te premahne mirizmata za nqkolko 4asa :D primerno

SINDEL
05-10-2008, 11:50
Има секрет, да, но това е нормално.
А аз ежедневни превръзки мразя и по никакъв повод нямам намерение да ползвам. Достатъ4но ми е, 4е за една седмица в месеца трябва да нося превръзки и да се 4увствам като с пампреси (затва минах и на тампони от доста време насам)... Така 4е не, мерси

mimsitu
05-31-2008, 18:00
аз преди имах повече бъло течение и затова исползвах по често ежедневки ама сега вече по рядко в момента си слагам щото трябва до ми дойде и затова просто за всеки случай :) а за хигиена оо да аз сяка вечер се мия и си сменямав гащичките.една приятелка я чух че се мие през вечер :smt120 това не е никва хигиена според мене 8-) затова сяка вечер и ако нещо и ежедневки :)

4eere6ka_kiss
05-31-2008, 21:23
:D :D :D :D