PDA

View Full Version : ДАли изпитва нещо?



boy toy
03-24-2008, 14:01
Много ме обърква едно момиче.Познаваме се от деца (сега сме на 17и16) но миналия Великден станахме нещо повече от приятели.Аз бях пил и тя беше там и само се грижеше за мен и ние живеем близо един до друг и тя отиде нещо до тях аз пиян след нея хода.И цяла вечер бяхме заедно.И след няколко дни аз я потърсих и айде навънка,кафета пишехме си.И тръгнахме но тя ходела с едно момче.което било на подготовка някъде си и като се върна всичко спря.И аз ок беше ми гадно,но нищо неможех да направя.След време пак се потърсихме много се искахме бяхме заедно ама се скарахме.Лятото пак тръгнахме и тя беше дествена и спа с мен,но не ходехме и се чуда дали щом го е направила с мен значи ,че съм по специален за нея.То ние го напраихме уж на ебавка в 3 сутринта аз и викам ай ела в нас и тя мислиш,че няма ли и аз еми да няма,но тя дойде.След това нищо не ходоиме виждахме се но дотам.Беше ми тъпо заради това дето стана ама нищо и това мина.Аз ходех няколко месеца с едно момиче,тя се върна при бившия си до декември месец когато пак се събрахме прекарахме Нова Година заедно даже пак правихме секс тя каза,че само с мен е правила с никой друг.И от тогава когато се видим някъде все сме заедно смисъл целуваме се гушкаме се но после нищо та въпроса ми е дали изпитва нещо към мен или просто си прави кефа.Вчера тя беше в една нейна приятелка и там се събрали филм да гледат и аз отивам защото това момиче и на мен ми е приятелка и такъв сядам на стола те другите по леглата и тя влиза и вика аа ставай тука аз седа и почнахме да се закачаме нещо.После аз легнах на леглото тя дойде при мен и вика гушни ме аз я гушкам и тя почна да ме целува там това онова и цяла вечер пак заедно и ми беше много готино.Но преди месец някъде аз исках да сме заедно тя вика аз сериозни връзки неискам а у глупости и се скарахме и сега незнам какво иска и дали си заслужава да се занимавам с нея??

GameMaster
03-24-2008, 14:08
Ne si zaslujava da se zanimavash s neq.Shtom kakto kazaha veche te vzema ot vreme na vreme ne se zanimavai s neq.Kade po-hubavo momiche mojesh da si namerish spored men :wink:

boy toy
03-24-2008, 14:24
Ne si zaslujava da se zanimavash s neq.Shtom kakto kazaha veche te vzema ot vreme na vreme ne se zanimavai s neq.Kade po-hubavo momiche mojesh da si namerish spored men :wink:


apf i za6to si misli6 4e moga da si namera po hubavo momi4e haha sigurno tfa zaslujavam haha :D :D amiii neznam moje bi naistina ne i puka za men :cry: ama pff gadno e i e tupo

tan0
03-24-2008, 14:59
abe pich ti kvo iskash ot madamata iska te chukate se ti kvo poveche iskash moje da si izlizash i s drugi momicheta emi pojivei si kvo si se vpregnal v serioznite vrazki?

GameMaster
03-24-2008, 15:05
Pich ....Tazi pachavra ne e stoka kato gledam :wink: :wink: :wink: Taka che....Ochevadno e.Shte si namerish mnogo po-hubavo momiche :)

taffy
03-24-2008, 15:11
Еми няма да повтарям и аз...На същото мнение съм кат другите... Махай я..не си струва... =]

boy toy
03-24-2008, 16:47
Ами явно не струва.. Пфф а си мислех че може би изпитва нещо повече защото на Нова Година ми вика "Обичам Те много " и т.н Аз не я обичам просто имам мн силни симпатии към нея ама явно тя незнае какво иска.Лесно ми е така само когато ме потърси за едното ебане ама мен сичките връзки са ми били такива ;( И си мислех че с това момиче ще се получи нещо по различно но явно няма..