PDA

View Full Version : Лудите,лудите те да са живи.



infern00
03-24-2008, 14:29
Хора,моляви трябва ми спешно тая тема.Има я в помагалото,но нямам код,ако някой може да ми смъкне и прати ще съм му вечно признателен.А ако я намерите на друго място,моля дайте линк.

krisi_bep
03-24-2008, 15:30
Копни ми линк към помагалото,че не можах да я намеря нещо.Ще ти я сваля.

lov3m3
03-24-2008, 15:33
:? mi dai link de to taka...

infern00
03-24-2008, 15:57
ами нов съм и не ми дава

LSGirl
03-24-2008, 15:57
И ако ти си лудият, който се хвърля в безкрайните битки на отдавна забравени войни, какво означава това?



Ще съумееш ли да издържиш, да съхраниш себе си- с идеалите, стремежите и мечтите, даряващи ти животворната сила да продължиш да се бориш? Ще можеш ли да вдъхнеш кураж и на онези малки човечета, подвластни на съмнение, да им докажеш, че всяко страдание се заплаща, че то няма да продължи вечно, а спасението е точно отвъд хълма на сълзите?...

Всичко е игра...

Животът си играе с теб точно така както вятърът с беззащитните нежни листенца на великите дървета. Толкова е безобидно!...

Нима!?

Ето, че слънцето се скрива зад токущо появилия се облак и за миг всичко се променя. Врагът засенчва всеки лъч светлина, сякаш някой просто е натиснал копчето на лампата. Вятърът се превръща във виелица, която разрушава всичко по пътя си. Кирпичените кули на твоето щастие са повалени за миг, градените с години основи - стремежите, мечтите и идеалите, като че ли остават в миналото... Но ти не се предаваш - възседнал своя Росинант се изпречваш на пътя на тази виелица, правиш безрасъдно героични опити да я спреш... Тъмнината обгръща душата ти, припомня ти забравена болка от отминали провали, преобръща представата ти за бъдещето с цел да се откажеш от него. Смразяващата ласка на самотата докосва най-тънката струна от съществото ти като се опитва да те пречупи... Ала ти успяваш да превъзмогнеш първоначалното вцепенение и с помощта на вярата в новото и светло начало подновяваш сражението. Отстрани чуваш подигравките на примирените сърца, неспособни да се противопоставят - дали от безсилие, дали от страх. Но това няма значение. В съзнанието отеква само:

"Да, ти си този луд, който безспирно се стреми да съхрани най-ценното, което притежава - СЕБЕ СИ. Останалото идва едва след победоносния вик на оцелелите борци."




това е от помагало темата

infern00
03-24-2008, 16:00
много ви благодаря