PDA

View Full Version : Не ви ли писна?



HexGirl
03-24-2008, 16:38
Ei sega gledah novinite , porednoto dete nahapano do smart ot ku4eta.I nqkakvi prodaljavat da se jalvat da ne ubivat uli4nite ku4eta .A kak nqma tva e napravo ujasno momi4enceto ve4e go e strah da izliza ot vka6ti.NE E LI SRAMOTA :?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Exothermic
03-24-2008, 16:39
Има едно решение - пайове от кучета,
дали ще върви бизнеса, как мисилте? :lol: 8-)

HexGirl
03-24-2008, 16:45
Има едно решение - пайове от кучета,
дали ще върви бизнеса, как мисилте? :lol: 8-)
mai si prekalil s Swiny Tod nali ?
I temata e napulno seriozna bez ebafki za6tot na sedmica ima okolo 2 nahapani deca ,bez da govorim za vazrasnite :?

Exothermic
03-24-2008, 16:47
Има едно решение - пайове от кучета,
дали ще върви бизнеса, как мисилте? :lol: 8-)
mai si prekalil s Swiny Tod nali ?
I temata e napulno seriozna bez ebafki za6tot na sedmica ima okolo 2 nahapani deca ,bez da govorim za vazrasnite :?
Имам женски полови белези! 8-)
Иначе, що бе страхотна идея си е....

А, относно проблема, то си го има от години ...

TheSadGirl
03-24-2008, 16:53
Y na6e selo nema opraviq nerazbrahte li, to 6teha da gi prebirat pak da gi prespivat drun drun i kvo pak prodaljavat da dav4at horata :? :? :?

November
03-24-2008, 17:00
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 17:03
мен ме е хапало улично куче..преди година,година и половина някъде.

както си вървях-ей така,без нищо да му правя- ме захапа за крака.

после кви ваксини,кво нещо е докато не се уверят,че си добре...

а и 2 месеца след това накуцвах и крака адски ме болеше.
имам и белег много голям..

пък и какви големи кучета има /не само бездомни/,които ги пускат по улиците.
не е шега работа това.

QPONECA
03-24-2008, 17:03
Мамайм оправа ако мога сичките ще ги застрелям барабар с кучетата който обича кучета да си ги гледа.Аз напримерно имам куче но го искарвам само със синджира.

mindphaser
03-24-2008, 17:05
x

HexGirl
03-24-2008, 17:16
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x
hm nima e po hubavo primerno nekvai nenormalni babki deto hranqt uli4nite ku4eta i gi sabirat po kvartalite i se obarzzuvat gludnici koito kato ni6to mogat da te izqdat

November
03-24-2008, 17:16
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x

Те че са виновни, виновни са, ама не са те тези, дето носят тении и смъкват скалпове май, а?
Квото и да си говорим, няма толкоз хора в България, дето да приберат уличните кучета, пък тия, дет ще се навият, ще ги изхвърлят пак и к'во?
Да се избият всички, тва е решението. Точка.


Нямах точно това предвид...

Исках да кажа,че тази злоба няма да доведе до никъде...
За пример мога да дам избиването на вид вълци в Северна Америка,защото тъпите селяни си мислели,че вълците им нападат овчиците...
Само за няколко години са заличили един животински вид!!!
И не казвам,че така ще се случи и тук...но показвам безотговорността на глупаците,наречени хора!!! :shock:

HexGirl
03-24-2008, 17:25
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x

Те че са виновни, виновни са, ама не са те тези, дето носят тении и смъкват скалпове май, а?
Квото и да си говорим, няма толкоз хора в България, дето да приберат уличните кучета, пък тия, дет ще се навият, ще ги изхвърлят пак и к'во?
Да се избият всички, тва е решението. Точка.


Нямах точно това предвид...

Исках да кажа,че тази злоба няма да доведе до никъде...
За пример мога да дам избиването на вид вълци в Северна Америка,защото тъпите селяни си мислели,че вълците им нападат овчиците...
Само за няколко години са заличили един животински вид!!!
И не казвам,че така ще се случи и тук...но показвам безотговорността на глупаците,наречени хора!!! :shock:
samo deto ku4etata ne sa iz4zva6t vid i nie ne si mislim 4e hapqt decata a te naistina GO PRAVQT !!! Ne mi preigravaite kato prirodo za6titnici ,za6toto v slu4eq problema ne e takuv . Za bezdomnite ku4eta sme vinovni nie i nie trqbva da se pogrijim .

mindphaser
03-24-2008, 17:26
x

koalka
03-24-2008, 17:31
Кучетата не са ти виновни.Не са тези, които имат разум и т.н...Адски ограничено е да мислиш, че са виновни и трябва да се убиват.
Виновни са тези, които не си вършат работата, които не взимат мерки да не се разхождат злобните по улиците, че не всички ги кастрират и т.н.
И, ако не си гледала новините, глутница кучета беше нападнала някой, обаче хората нищо не могат да направят, защото там няк`ва си жена ги пуска, все едно ги осиновява...

November
03-24-2008, 17:32
[quote=mindphaser][quote=*Звездичка]
И не казвам,че така ще се случи и тук...но показвам безотговорността на глупаците,наречени хора!!! :shock:


Можеш ли да четеш?! 8-)

November
03-24-2008, 17:33
Кучетата не са ти виновни.Не са тези, които имат разум и т.н...Адски ограничено е да мислиш, че са виновни и трябва да се убиват.
Виновни са тези, които не си вършат работата, които не взимат мерки да не се разхождат злобните по улиците, че не всички ги кастрират и т.н.
И, ако не си гледала новините, глутница кучета беше нападнала някой, обаче хората нищо не могат да направят, защото там няк`ва си жена ги пуска, все едно ги осиновява...


Ето човек,който не е с ограничено мислене!!!
Разгеле....

HexGirl
03-24-2008, 17:33
[quote=mindphaser][quote=*Звездичка]
И не казвам,че така ще се случи и тук...но показвам безотговорността на глупаците,наречени хора!!! :shock:


Можеш ли да четеш?! 8-)
v konteksta zvu4e6e ina4e

November
03-24-2008, 17:41
И не казвам,че така ще се случи и тук...но показвам безотговорността на глупаците,наречени хора!!! :shock:


Можеш ли да четеш?! 8-)
v konteksta zvu4e6e ina4e


Мммм...не!

Violenza
03-24-2008, 17:45
Кучетата не са ти виновни.Не са тези, които имат разум и т.н...Адски ограничено е да мислиш, че са виновни и трябва да се убиват.
Виновни са тези, които не си вършат работата, които не взимат мерки да не се разхождат злобните по улиците, че не всички ги кастрират и т.н.
И, ако не си гледала новините, глутница кучета беше нападнала някой, обаче хората нищо не могат да направят, защото там няк`ва си жена ги пуска, все едно ги осиновява...


Ето човек,който не е с ограничено мислене!!!
Разгеле....
Преди месец имаше подобна тема.
Няма смисъл пак да я обсъждаме, тук са герои (еххх колко обичам тая думичка), които си мислят, че те могат да определят кой да живее и кой не.
Колкото и да им обясняваш те си знаят - кучетата са им виновни на тях.
И едва ли не няма друго решение, освен да се избиват. И не, това не е решение и не е правилно.
За кучетата трябва да има приюти и някой да се грижи за тях. Само че никой не си мърда пръста, за жалост...

бтв скоро ще има протест..

November
03-24-2008, 17:54
Кучетата не са ти виновни.Не са тези, които имат разум и т.н...Адски ограничено е да мислиш, че са виновни и трябва да се убиват.
Виновни са тези, които не си вършат работата, които не взимат мерки да не се разхождат злобните по улиците, че не всички ги кастрират и т.н.
И, ако не си гледала новините, глутница кучета беше нападнала някой, обаче хората нищо не могат да направят, защото там няк`ва си жена ги пуска, все едно ги осиновява...


Ето човек,който не е с ограничено мислене!!!
Разгеле....
Преди месец имаше подобна тема.
Няма смисъл пак да я обсъждаме, тук са герои (еххх колко обичам тая думичка), които си мислят, че те могат да определят кой да живее и кой не.
Колкото и да им обясняваш те си знаят - кучетата са им виновни на тях.
И едва ли не няма друго решение, освен да се избиват. И не, това не е решение и не е правилно.
За кучетата трябва да има приюти и някой да се грижи за тях. Само че никой не си мърда пръста, за жалост...

бтв скоро ще има протест..

Ами да...на хората им е най.лесно да си набележат жертва и карай да върви...
Но дано някой ден да се осъзнаят и най-важното - да не е прекалено късно.... :?


А за протеста...много ми се иска да дойда...ама не мога...ъх...

HexGirl
03-24-2008, 18:09
Кучетата не са ти виновни.Не са тези, които имат разум и т.н...Адски ограничено е да мислиш, че са виновни и трябва да се убиват.
Виновни са тези, които не си вършат работата, които не взимат мерки да не се разхождат злобните по улиците, че не всички ги кастрират и т.н.
И, ако не си гледала новините, глутница кучета беше нападнала някой, обаче хората нищо не могат да направят, защото там няк`ва си жена ги пуска, все едно ги осиновява...


Ето човек,който не е с ограничено мислене!!!
Разгеле....
Преди месец имаше подобна тема.
Няма смисъл пак да я обсъждаме, тук са герои (еххх колко обичам тая думичка), които си мислят, че те могат да определят кой да живее и кой не.
Колкото и да им обясняваш те си знаят - кучетата са им виновни на тях.
И едва ли не няма друго решение, освен да се избиват. И не, това не е решение и не е правилно.
За кучетата трябва да има приюти и някой да се грижи за тях. Само че никой не си мърда пръста, за жалост...

бтв скоро ще има протест..

Ами да...на хората им е най.лесно да си набележат жертва и карай да върви...
Но дано някой ден да се осъзнаят и най-важното - да не е прекалено късно.... :?


А за протеста...много ми се иска да дойда...ама не мога...ъх...
Va6eto e 4isto 4ove6ko licemerie :)

November
03-24-2008, 18:18
Кучетата не са ти виновни.Не са тези, които имат разум и т.н...Адски ограничено е да мислиш, че са виновни и трябва да се убиват.
Виновни са тези, които не си вършат работата, които не взимат мерки да не се разхождат злобните по улиците, че не всички ги кастрират и т.н.
И, ако не си гледала новините, глутница кучета беше нападнала някой, обаче хората нищо не могат да направят, защото там няк`ва си жена ги пуска, все едно ги осиновява...


Ето човек,който не е с ограничено мислене!!!
Разгеле....
Преди месец имаше подобна тема.
Няма смисъл пак да я обсъждаме, тук са герои (еххх колко обичам тая думичка), които си мислят, че те могат да определят кой да живее и кой не.
Колкото и да им обясняваш те си знаят - кучетата са им виновни на тях.
И едва ли не няма друго решение, освен да се избиват. И не, това не е решение и не е правилно.
За кучетата трябва да има приюти и някой да се грижи за тях. Само че никой не си мърда пръста, за жалост...

бтв скоро ще има протест..

Ами да...на хората им е най.лесно да си набележат жертва и карай да върви...
Но дано някой ден да се осъзнаят и най-важното - да не е прекалено късно.... :?


А за протеста...много ми се иска да дойда...ама не мога...ъх...
Va6eto e 4isto 4ove6ko licemerie :)


Ххахах....не ме разсмивай!

А не е ли егоизъм това да се подлагат на избиване невинни животни,забележете,за благото на хората,господарите на света....бля...
ЕГОИСТИ!!! :?

HexGirl
03-24-2008, 18:30
Кучетата не са ти виновни.Не са тези, които имат разум и т.н...Адски ограничено е да мислиш, че са виновни и трябва да се убиват.
Виновни са тези, които не си вършат работата, които не взимат мерки да не се разхождат злобните по улиците, че не всички ги кастрират и т.н.
И, ако не си гледала новините, глутница кучета беше нападнала някой, обаче хората нищо не могат да направят, защото там няк`ва си жена ги пуска, все едно ги осиновява...


Ето човек,който не е с ограничено мислене!!!
Разгеле....
Преди месец имаше подобна тема.
Няма смисъл пак да я обсъждаме, тук са герои (еххх колко обичам тая думичка), които си мислят, че те могат да определят кой да живее и кой не.
Колкото и да им обясняваш те си знаят - кучетата са им виновни на тях.
И едва ли не няма друго решение, освен да се избиват. И не, това не е решение и не е правилно.
За кучетата трябва да има приюти и някой да се грижи за тях. Само че никой не си мърда пръста, за жалост...

бтв скоро ще има протест..

Ами да...на хората им е най.лесно да си набележат жертва и карай да върви...
Но дано някой ден да се осъзнаят и най-важното - да не е прекалено късно.... :?


А за протеста...много ми се иска да дойда...ама не мога...ъх...
Va6eto e 4isto 4ove6ko licemerie :)


Ххахах....не ме разсмивай!

А не е ли егоизъм това да се подлагат на избиване невинни животни,забележете,за благото на хората,господарите на света....бля...
ЕГОИСТИ!!! :?
Ne vqrvam v horata kato za vis6a rasa i taka natatak nie sa6to sme jivotni kato drugite .No zamisli se kakvo stava kogato v edno stado drugi jivotni izbivat malkite im izbivat gi slu4eqt e sa6tiq.Pomislete malko predi da pi6ete.Pak i problema s ku4etata sme si go sazdali sami i sami trqbva da se opravim .I dokato ima hora deto si kopuvat ku4eta i kato im pisne gi hvarlqt ,a ina4e se pravqt na golemi prirodo za6titnici ,6te ima i problem s ku4etata :?

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 18:40
е,то няма как да избият всички улични кучета,и не е нужно.

просто всички да ги приберат в кучкарници и оттам нататък добрички и грижовни хора като Звездичка* и Lady_Death да си ги взимат за домашни любимци,да се грижат за тях и да не ги пускат по улиците.

би било добре,а?

ама няма как да стане,щото нали знаете,държавата е калпава.

ше хапят/убиват хората,а разни там природозащитници да ги защитават....

е не знам кучешкия или човешкия живот е по-важен за вас.

November
03-24-2008, 18:56
е,то няма как да избият всички улични кучета,и не е нужно.

просто всички да ги приберат в кучкарници и оттам нататък добрички и грижовни хора като Звездичка* и Lady_Death да си ги взимат за домашни любимци,да се грижат за тях и да не ги пускат по улиците.

би било добре,а?

ама няма как да стане,щото нали знаете,държавата е калпава.

ше хапят/убиват хората,а разни там природозащитници да ги защитават....

е не знам кучешкия или човешкия живот е по-важен за вас.


Ха-ха-ха....
И какво като се застъпваме за тях...?!
По тази логика дай да избием лъвовете,`щото са нападали хора,да унищожим всички хищници...нека сме си само ние и тревопасните...докато не ги изядем... :shock:

HexGirl
03-24-2008, 18:58
е,то няма как да избият всички улични кучета,и не е нужно.

просто всички да ги приберат в кучкарници и оттам нататък добрички и грижовни хора като Звездичка* и Lady_Death да си ги взимат за домашни любимци,да се грижат за тях и да не ги пускат по улиците.

би било добре,а?

ама няма как да стане,щото нали знаете,държавата е калпава.

ше хапят/убиват хората,а разни там природозащитници да ги защитават....

е не знам кучешкия или човешкия живот е по-важен за вас.


Ха-ха-ха....
И какво като се застъпваме за тях...?!
По тази логика дай да избием лъвовете,`щото са нападали хора,да унищожим всички хищници...нека сме си само ние и тревопасните...докато не ги изядем... :shock:
momi4e ti normalna li si kva e taq logika det q vadi6 kvi lavove :? Ne sam vidqla luvovce da se razhojdat po ulicata i sqka sedmica da nahapvat do smurt deca :?

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 18:58
ти пак не ме разбра.

лъвовете не са на всяка крачка.

ама бездомните кучетата са.

и пак ше питам : кучешкия или човешкия живот е по-важен според вас?

боли ме оная работа за некъв пес... ама за 6годишно момиченце/момченце ми пука

HexGirl
03-24-2008, 19:02
ти пак не ме разбра.

лъвовете не са на всяка крачка.

ама бездомните кучетата са.

и пак ше питам : кучешкия или човешкия живот е по-важен според вас?

боли ме оная работа за некъв пес... ама за 6годишно момиченце/момченце ми пука
TO4NO !!!
I ne nekvi pensionerki da se jalvat po televiziqta i da se sabirat hilqdi sobsidii za ku4etata, a v su6toto vreme za domovete i za bolnite deca nikoi da ne mu puka , nima sa po cenni ?
Za6to vinagi kato davat nqkoi film za bezdomnite ku4eta i zatova kak gi kastrirat primerno ,vsi4ki revat .A kogato davat film za decata v domovete i bolnite ,vsi4ki kazvat "Nedai si boje"
Pisna mi ot iskustvena 4ove4nost i licemerie

November
03-24-2008, 19:09
е,то няма как да избият всички улични кучета,и не е нужно.

просто всички да ги приберат в кучкарници и оттам нататък добрички и грижовни хора като Звездичка* и Lady_Death да си ги взимат за домашни любимци,да се грижат за тях и да не ги пускат по улиците.

би било добре,а?

ама няма как да стане,щото нали знаете,държавата е калпава.

ше хапят/убиват хората,а разни там природозащитници да ги защитават....

е не знам кучешкия или човешкия живот е по-важен за вас.


Ха-ха-ха....
И какво като се застъпваме за тях...?!
По тази логика дай да избием лъвовете,`щото са нападали хора,да унищожим всички хищници...нека сме си само ние и тревопасните...докато не ги изядем... :shock:
momi4e ti normalna li si kva e taq logika det q vadi6 kvi lavove :? Ne sam vidqla luvovce da se razhojdat po ulicata i sqka sedmica da nahapvat do smurt deca :?


Ами...на неинформирани хора им се струва странно...като да обясняваш Питагор на 5-годишно...хахаха

И за информация на всички,в Африка умират стотици годишно от такива животни...Е,нещо да кажете..?Да са ги избили?!

FelisDirus
03-24-2008, 19:14
Кучетата често са по-интелигентни от хората и обикновено нападат, ако има причина.

От съвсем малка видя ли куче, хуквам да си играя с него, без значение дали е улично, или не. Досега проблеми не съм имала. Не пищиш ли истерично "ауууу, куче, ще ме изяде!", едва ли ще те нападне. Те си усещат - пази самообладания, покажи дружелюбност, не се страхувай и всичко ще е окей.

Баси, кво толкова?!

А колкото до децата. Еми, това наистина е ужасно, ама те родители нямат ли си?

HexGirl
03-24-2008, 19:16
е,то няма как да избият всички улични кучета,и не е нужно.

просто всички да ги приберат в кучкарници и оттам нататък добрички и грижовни хора като Звездичка* и Lady_Death да си ги взимат за домашни любимци,да се грижат за тях и да не ги пускат по улиците.

би било добре,а?

ама няма как да стане,щото нали знаете,държавата е калпава.

ше хапят/убиват хората,а разни там природозащитници да ги защитават....

е не знам кучешкия или човешкия живот е по-важен за вас.


Ха-ха-ха....
И какво като се застъпваме за тях...?!
По тази логика дай да избием лъвовете,`щото са нападали хора,да унищожим всички хищници...нека сме си само ние и тревопасните...докато не ги изядем... :shock:
momi4e ti normalna li si kva e taq logika det q vadi6 kvi lavove :? Ne sam vidqla luvovce da se razhojdat po ulicata i sqka sedmica da nahapvat do smurt deca :?


Ами...на неинформирани хора им се струва странно...като да обясняваш Питагор на 5-годишно...хахаха

И за информация на всички,в Африка умират стотици годишно от такива животни...Е,нещо да кажете..?Да са ги избили?!
ne informiranata v slu4eq si ti , v afrika ne umirat stotici obiti ot lavove v afrika umirat stotici hilqdi ot glad i ot mnogo drugi ne6ta !!!
Vina za smurtnosta v afrika imame osnovno nie samovlubenite hora a ne lavovete.
Lavovete i ku4etata v tozi slu4ei sa napulno nesravnimi za6tot parvo lavovete sa divi jivotni ,a ku4etata koito sa v gradovete sa pitomni dori i tezi po ulicite sa pitomni za6toto nqkoga predi mnog mnogo godini takiva kato teb sa gi izkarali ot estestvenata im sreda i sa napravili za tqh estestvena sreda bunkerite i ulicite .Zatova edinstveniq koito moje da se pogriji za tozi problem e 4oveka .
Kak si misli6 sa se ottarvali ot tozi problem v drugite strani danebi s priuti? :lol: Taka se vodi po vedomstvata no ne e taka izbili sa gi i sa gi kastrirali za6toto samo tova e na4ina dokato nqkakvi maloumnici ne im puka i gi puskat po ulicite

November
03-24-2008, 19:34
е,то

Ха-ха-ха....
И какво като се застъпваме за тях...?!
По тази логика дай да избием лъвовете,`щото са нападали хора,да унищожим всички хищници...нека сме си само ние и тревопасните...докато не ги изядем... :shock:
momi4e ti normalna li si kva e taq logika det q vadi6 kvi lavove :? Ne sam vidqla luvovce da se razhojdat po ulicata i sqka sedmica da nahapvat do smurt deca :?


Ами...на неинформирани хора им се струва странно...като да обясняваш Питагор на 5-годишно...хахаха

И за информация на всички,в Африка умират стотици годишно от такива животни...Е,нещо да кажете..?Да са ги избили?!
ne informiranata v slu4eq si ti , v afrika ne umirat stotici obiti ot lavove v afrika umirat stotici hilqdi ot glad i ot mnogo drugi ne6ta !!!
Vina za smurtnosta v afrika imame osnovno nie samovlubenite hora a ne lavovete.
Lavovete i ku4etata v tozi slu4ei sa napulno nesravnimi za6tot parvo lavovete sa divi jivotni ,a ku4etata koito sa v gradovete sa pitomni dori i tezi po ulicite sa pitomni za6toto nqkoga predi mnog mnogo godini takiva kato teb sa gi izkarali ot estestvenata im sreda i sa napravili za tqh estestvena sreda bunkerite i ulicite .Zatova edinstveniq koito moje da se pogriji za tozi problem e 4oveka .
Kak si misli6 sa se ottarvali ot tozi problem v drugite strani danebi s priuti? :lol: Taka se vodi po vedomstvata no ne e taka izbili sa gi i sa gi kastrirali za6toto samo tova e na4ina dokato nqkakvi maloumnici ne im puka i gi puskat po ulicite


Лелеее....ама ти си уникат!!!

Ако зве пак можеше да четеш(или поне пишеш),щеше да знаеш,че много хора са убивани от лъвове,хипопотами,дори слонове!!!
И _Cuddly_ е много права - кучетата не нападат без причина...
Веднъж гледах по новините за момче,нападнато от куче...И знаете ли какво се оказа - че момчето е биело и дразнело кучето всеки ден...

HexGirl
03-24-2008, 19:38
Лелеее....ама ти си уникат!!!

Ако зве пак можеше да четеш(или поне пишеш),щеше да знаеш,че много хора са убивани от лъвове,хипопотами,дори слонове!!!
И _Cuddly_ е много права - кучетата не нападат без причина...
Веднъж гледах по новините за момче,нападнато от куче...И знаете ли какво се оказа - че момчето е биело и дразнело кучето всеки ден...
boje momi4e opomni se 4uva6 li se kvo govori6 pone malko se argomentirai,edno 6 godi6no dete e uti6lo i si e butnalo glavat v ustata na ku4eto.Iskam da ti kaja 4e men sa me napadali ku4eta ne za6toto sam gi draznela a primerno za6toto samo sam nosela bani4ka v raka i te bukvalno 6tqha da izedat men i maika mi .I tova ne e idini4en slu4i ti si nenurmalna 4esno

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 19:38
Кучетата често са по-интелигентни от хората и обикновено нападат, ако има причина.

От съвсем малка видя ли куче, хуквам да си играя с него, без значение дали е улично, или не. Досега проблеми не съм имала. Не пищиш ли истерично "ауууу, куче, ще ме изяде!", едва ли ще те нападне. Те си усещат - пази самообладания, покажи дружелюбност, не се страхувай и всичко ще е окей.

Баси, кво толкова?!

А колкото до децата. Еми, това наистина е ужасно, ама те родители нямат ли си?

не винаги е така.

аз на оня мръсен помияр нищо не му правех,ходех си спокойно по улицита,нито го гледах,нито нищо.

просто явно нещо му прищрака,затърча се и ме захапа за крака.

за първи път го виждах,не е да съм го тормозила или нещо...

абе животно ли е-вяра да му нямаш...

Blacklisted
03-24-2008, 19:38
Писна ми да ти гледам лайняната латиница!!! :-x

November
03-24-2008, 19:47
Лелеее....ама ти си уникат!!!

Ако зве пак можеше да четеш(или поне пишеш),щеше да знаеш,че много хора са убивани от лъвове,хипопотами,дори слонове!!!
И _Cuddly_ е много права - кучетата не нападат без причина...
Веднъж гледах по новините за момче,нападнато от куче...И знаете ли какво се оказа - че момчето е биело и дразнело кучето всеки ден...
boje momi4e opomni se 4uva6 li se kvo govori6 pone malko se argomentirai,edno 6 godi6no dete e uti6lo i si e butnalo glavat v ustata na ku4eto.Iskam da ti kaja 4e men sa me napadali ku4eta ne za6toto sam gi draznela a primerno za6toto samo sam nosela bani4ka v raka i te bukvalno 6tqha da izedat men i maika mi .I tova ne e idini4en slu4i ti si nenurmalna 4esno



Та...по случай изказването на Fuckin'Hostile...МОЛЯ ТЕ,научи се да пишеш,не само на кирилица,но и ГРАМОТНО!!!

А за другото...
Когато чуем "дебел и плешив" ние си мислим "добродушен и спокоен". Да, но излезе, че хипопотамът (Hippopotamus amphibius - 3000—3200 кг, дължина 400—420 см, височина до плещите до 165 см ) е отговорен за най-много смъртни случаи от диви животни, повече от такива страшилища като лъвове, тигри и крокодили. Според африканците този дебеланко е най-опасното животно в Африка след комара.

Хипопотамът е извънредно енергично, непредсказумо и небоящо се от хората животно. То унищожава лодките им, без да е провокирано и разкъсва хора със своите огромни кучешки зъби и остри резци. Особено са свирепи, когато имат малки. Тогава земята се тресе от грохот, хипопотамката гръмко мучи и клати глава, подобна на гигантски чук с огромна открита уста с остри зъби.

Извадих го специално за теб!!!

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 19:54
Звездичке,заеби ги хипопотамите,лъвовете и Африка.

Африка не е България. България се води в процес на развитие,докато Африка си е слабо развита.

И ние сега говорим специално за Родината,не за Африка,щото там нещата стоят по съвсееем различен начин.

HexGirl
03-24-2008, 19:55
Та...по случай изказването на Fuckin'Hostile...МОЛЯ ТЕ,научи се да пишеш,не само на кирилица,но и ГРАМОТНО!!!

А за другото...
Когато чуем "дебел и плешив" ние си мислим "добродушен и спокоен". Да, но излезе, че хипопотамът (Hippopotamus amphibius - 3000—3200 кг, дължина 400—420 см, височина до плещите до 165 см ) е отговорен за най-много смъртни случаи от диви животни, повече от такива страшилища като лъвове, тигри и крокодили. Според африканците този дебеланко е най-опасното животно в Африка след комара.

Хипопотамът е извънредно енергично, непредсказумо и небоящо се от хората животно. То унищожава лодките им, без да е провокирано и разкъсва хора със своите огромни кучешки зъби и остри резци. Особено са свирепи, когато имат малки. Тогава земята се тресе от грохот, хипопотамката гръмко мучи и клати глава, подобна на гигантски чук с огромна открита уста с остри зъби.

Извадих го специално за теб!!!
moga da ne pi6a na kirilica no pi6a malko po razumno ot teb
Ta ne vidqh koga to4no tozi tvoi hipopotam bil vinoven za smarta na po nqkolko 4oveka sedmi4no .Ne vidqh i kak tozi "debel 4i4ko" e pomognal na edno 6 godi6no dete da prevazmogne straha si da izlezne na ulicata za6toto znae 4e ako izlezne moje da bude nahapano .Obori pone po nqkakav na4in moite tvardeniq 4e ku4etata ne sa upasni i 6te mlakna obe6tavam !!!

November
03-24-2008, 19:56
Звездичке,заеби ги хипопотамите,лъвовете и Африка.

Африка не е България. България се води в процес на развитие,докато Африка си е слабо развита.

И ние сега говорим специално за Родината,не за Африка,щото там нещата стоят по съвсееем различен начин.


Да...наистина е така и се отплеснах,но какво да правя като сте такива безсърдечни?! :shock:

Swinkenhoffer
03-24-2008, 20:00
Не виждам за кво толкова мразите бездомните кучета. Аре да ви пуснем на улицата да стоите гладни и на студено... не само ще нападате, ами и хоро ще играете. Аман от псевдо филантропи. Като толкова треперите над човешкия вид, направете нещо добро за бездомните дечица и ала-бала, а не по форумите с ЕЕЕЙЙЙ такива усти как трябвало да се избият животните, щото, видиш ли... на някой селски пръч му писнало да има домашен любимец, пуснал го да се мота и така расте броят на уличните гадинки. Ама неее, що да злобеем по селския пръч, който е истинският виновник... :-o
Мен не ме притеснява толкова тоя проблем.. всякви кучета са ме хапали... домашни, бездомни, ротвайлери, пинчери, моите собствени.. ей така, от нищо. Въпреки това не ги мразя, защото знам, че не са те виновни за това си поведение.
За всеобщото благо, кучетата трябва да се прибират, да се гледат в нормални условия и както си му е реда там. Така ще са доволни всички.

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 20:00
Звездичке,заеби ги хипопотамите,лъвовете и Африка.

Африка не е България. България се води в процес на развитие,докато Африка си е слабо развита.

И ние сега говорим специално за Родината,не за Африка,щото там нещата стоят по съвсееем различен начин.


Да...наистина е така и се отплеснах,но какво да правя като сте такива безсърдечни?! :shock:

не,напротив,аз лично не съм безсърдечна.

просто нещата са такива,каквито са:
песовете разнясат болести,стресират хората /понякога и убиват/,пречат и т.н,и т.н...

това е.

03-24-2008, 20:03
Помня 1 път, през зимата бях на вън, естествено пребиращ се сам.
И излиза 1 куче и почва да ме лае. Лае, много настървено и се опита да ме захапе.
Бам 1 път с кубинките, не го оцелих в главата но поне го хвърлих назад. Бе, псето кораво продължава. Айде, втори удар и успях да го оцеля в тиквата и аре, беги.
Не ме гони ама... шитак!
Иначе, помня както си ходя и нещо ме лае.
Гледам, другия край на улицата един огромен пес.
Беж да ме няма , влизам в най-близкия ход. Ония звяр седи отпред и не излиза... И така 10 минути и избяга.
Би му и меча.

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 20:27
2 вкъщи отглеждам куче прибрано от улицата, та нека ви затворя устите и тук

аз също.

и ако всеки прави така или прибират кучетата в приюти,проблема нямаше да го има.

Lunatic-
03-24-2008, 20:36
копелета у чехия няма нито едно бездомно куче
нз по другите места как е
ама ние май сме кенефа на европа

SunSmile
03-25-2008, 06:12
samo deto ku4etata ne sa iz4zva6t vid i nie ne si mislim 4e hapqt decata a te naistina GO PRAVQT !!! Ne mi preigravaite kato prirodo za6titnici ,za6toto v slu4eq problema ne e takuv . Za bezdomnite ku4eta sme vinovni nie i nie trqbva da se pogrijim .

Каза го вместо мен ;) нямам кво да добавя.

November
03-25-2008, 09:18
Звездичке,заеби ги хипопотамите,лъвовете и Африка.

Африка не е България. България се води в процес на развитие,докато Африка си е слабо развита.

И ние сега говорим специално за Родината,не за Африка,щото там нещата стоят по съвсееем различен начин.


Да...наистина е така и се отплеснах,но какво да правя като сте такива безсърдечни?! :shock:

не,напротив,аз лично не съм безсърдечна.

просто нещата са такива,каквито са:
песовете разнясат болести,стресират хората /понякога и убиват/,пречат и т.н,и т.н...

това е.

Ххаха...да бе!!!
Пор много добре се изрази по въпроса...К`во злобеете,като точно хората са виновни за всичко?!
А?!
Ти ако ми пречиш и ме стресираш да те затрия ли? :shock:
Хората трябва да осъзнаят едно - не са само те на тая планета...има си определени граници!!!

November
03-25-2008, 09:28
Аз ще започна по същество:

1 повече ми пука за кучетата отколкото за хората - утре ще се обоснова на възмутените лицемери, които ще надигнат глас

2 вкъщи отглеждам куче прибрано от улицата, та нека ви затворя устите и тук

3. улични кучета има заради тъпи селяндури:

- хора, които си взимат кучета и виждат, че е трудна грижата и ги изхвърлят

- хора, които тормозят животните толкова много, че те се озлобявар и следователно бягат и нападат

- селяндури, които тормозят бездомните животни без причина - не веднъж съм сритвал герои, които се правят на велики на някое беззащитно животинче

- крадливите копелета, които бачкат в приютите и крадат всичките пари по програмите за кучетата- не ги обезпаразитяват и кастрират и прочие..

Бездомните кучета са фактор, който показва реално проблемите на едно общество и колкото и каубой да се навъдят, които да стрелят на месо- бездомни кучета ще има, защото не се мисли правилно.


Така си е...и аз имам куче от улицата,по-точно имах,защото ми го отровиха!! :cry:
Ще добавя,че нехуманното поведение на хората води до такива проблеми...и ако продължаваме така,ще се САМОУНИЩОЖИМ!!!
Друго нещо - на село(когато ходя),когато се родят кученца и тъпите селянчета не ги искат,знаете ли каква ги правят?! Хвърлят ги в реката,в чувал,живи и то още бебенца!!!
Ама кой да се сети,че кучето трябва да се кастрира...Пък после кучетата били виновни...
Когато едно куче бъде бито и озлобявано,нехранено от дни и после изгонено на улицата,се случват такива инциденти,но причината за това сме ние - хората!!!
Най-великите....егоисти и лицемери...поне в това ви бива!!! :shock: :lol:

Violenza
03-25-2008, 12:55
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )

stealthyGirl
03-25-2008, 13:11
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x

Те че са виновни, виновни са, ама не са те тези, дето носят тении и смъкват скалпове май, а?
Квото и да си говорим, няма толкоз хора в България, дето да приберат уличните кучета, пък тия, дет ще се навият, ще ги изхвърлят пак и к'во?
Да се избият всички, тва е решението. Точка.


Нямах точно това предвид...

Исках да кажа,че тази злоба няма да доведе до никъде...
За пример мога да дам избиването на вид вълци в Северна Америка,защото тъпите селяни си мислели,че вълците им нападат овчиците...
Само за няколко години са заличили един животински вид!!!
И не казвам,че така ще се случи и тук...но показвам безотговорността на глупаците,наречени хора!!! :shock: Вълците са по-различна работа.. кучетата се използват и за домашни животни, но просто повечето българи нямат пари, време и място да ги гледат! Така, чеее...
Пък и к'во предпочиташ-да наръпат сестра ти (да си представим, че имаш, ако нямаш) или просто т'ва куче да не се е раждало, 'щото майка му и баща му са приспани...?! :-o

stealthyGirl
03-25-2008, 13:17
Друго нещо - на село(когато ходя),когато се родят кученца и тъпите селянчета не ги искат,знаете ли каква ги правят?! Хвърлят ги в реката,в чувал,живи и то още бебенца!!!
Знаеш ли, че им правят услуга? Ако ги дадат на съседи да ги бият по цял ден по-добре ли ще е? И накрая тия кучета бягат от въпросните съседи и ти наръпват задника! :(

@exploitedteen Е, прав си, но това озлобено куче може и теб да нападне като е побесняло (иначе те осещат хората, де). Така, че айде да не са всички, ами повечето бездомни кучета трябва да се приспиват (ако някой умник не вземе да се сети, че може и на приют да ги даде).

November
03-25-2008, 14:20
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x

Те че са виновни, виновни са, ама не са те тези, дето носят тении и смъкват скалпове май, а?
Квото и да си говорим, няма толкоз хора в България, дето да приберат уличните кучета, пък тия, дет ще се навият, ще ги изхвърлят пак и к'во?
Да се избият всички, тва е решението. Точка.


Нямах точно това предвид...

Исках да кажа,че тази злоба няма да доведе до никъде...
За пример мога да дам избиването на вид вълци в Северна Америка,защото тъпите селяни си мислели,че вълците им нападат овчиците...
Само за няколко години са заличили един животински вид!!!
И не казвам,че така ще се случи и тук...но показвам безотговорността на глупаците,наречени хора!!! :shock: Вълците са по-различна работа.. кучетата се използват и за домашни животни, но просто повечето българи нямат пари, време и място да ги гледат! Така, чеее...
Пък и к'во предпочиташ-да наръпат сестра ти (да си представим, че имаш, ако нямаш) или просто т'ва куче да не се е раждало, 'щото майка му и баща му са приспани...?! :-o


Хах..да,имам сестра и я е и гонило,и хапало куче,но за щастие нищо й нямаше...Въпросът е,че все пак не презирам кучетата!!!
И мен ме е гонил ротвайлер,дори не беше бездомен,а просто хипер озлобен от стопаните си...но какво от това?!
Тогава можеше да ме убие,но бях с колело...и успях да избягам.
И пак не ги мразя и даже след време убиха кучето и аз плаках за него!!!

Лошото е,че никой не се замисля,че много от случаите с нападнати са от домашни кучета!!!

PinkFloydSound
03-25-2008, 14:28
Хммм...те да бяха само бездомните кучета... Преди известно време аз и майка ми бяхме на гости в една къща..и само като излизаме и отиваме на двора, майкооо, два питбула нападнаха майка ми и я наръпаха цялата, какво чудо беше после, какво нещо :? ужас пълен...


И все пак не смятам, че бездомните кучета трябва да бъдат избивани, те нямат разум, който да ги води...и те са живи същества, и те имат право на живот...
примерно ако едно куче нахапе някой човек /в случая това момиченце/ наистина ще е много лошо, но тези животни поне не го правят със замисъл...
докато хората всеки ден тровят живота ти, и то съвсем съзнателно...
пък и ние, хората сме виновни за много проблеми, включително и за този с бездомните кучета...

November
03-25-2008, 15:42
Хммм...те да бяха само бездомните кучета... Преди известно време аз и майка ми бяхме на гости в една къща..и само като излизаме и отиваме на двора, майкооо, два питбула нападнаха майка ми и я наръпаха цялата, какво чудо беше после, какво нещо :? ужас пълен...


И все пак не смятам, че бездомните кучета трябва да бъдат избивани, те нямат разум, който да ги води...и те са живи същества, и те имат право на живот...
примерно ако едно куче нахапе някой човек /в случая това момиченце/ наистина ще е много лошо, но тези животни поне не го правят със замисъл...
докато хората всеки ден тровят живота ти, и то съвсем съзнателно...
пък и ние, хората сме виновни за много проблеми, включително и за този с бездомните кучета...


Именно...

DisciplineAndOrder
03-25-2008, 15:55
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )

аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?

HexGirl
03-25-2008, 16:44
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !

November
03-25-2008, 16:56
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


Сега правиш...говориш само тъпотии и ми тровиш живота... 8-)

HexGirl
03-25-2008, 17:03
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


Сега правиш...говориш само тъпотии и ми тровиш живота... 8-)
:shock: :shock: Izvinqvam se va6a milost 4e naru6avam zvezdnoto vi spokoistvie :?

November
03-25-2008, 17:18
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


Сега правиш...говориш само тъпотии и ми тровиш живота... 8-)
:shock: :shock: Izvinqvam se va6a milost 4e naru6avam zvezdnoto vi spokoistvie :?

Благодаря... 8-) 8)

HexGirl
03-25-2008, 17:19
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


Сега правиш...говориш само тъпотии и ми тровиш живота... 8-)
:shock: :shock: Izvinqvam se va6a milost 4e naru6avam zvezdnoto vi spokoistvie :?

Благодаря... 8-) 8)
naglosta s koqto ste dareni vie mladite mi e neponqtna 8-)

Violenza
03-25-2008, 17:23
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?
Като няма да направите си мълчете, защото не сте никакви, че да определяте кой да живее.
Нищо не зависи от вас.

HexGirl
03-25-2008, 17:27
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?
Като няма да направите си мълчете, защото не сте никакви, че да определяте кой да живее.
Нищо не зависи от вас.
Mal4anieto i premirenieto e prizna na slabost :-o

November
03-25-2008, 17:31
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


Сега правиш...говориш само тъпотии и ми тровиш живота... 8-)
:shock: :shock: Izvinqvam se va6a milost 4e naru6avam zvezdnoto vi spokoistvie :?

Благодаря... 8-) 8)
naglosta s koqto ste dareni vie mladite mi e neponqtna 8-)

Ха...ти откъде знаеш на колко съм?!

HexGirl
03-25-2008, 17:34
extreme_, hex_girl вие какво повече ще направите за света от 2 бездомни кучета?
Сега изобщо не ми отклонявайте темата, и не тръгвайте с обидите, а отговорете точно и ясно на въпроса.

И нямате абсолютно никакво право да говорите кой полага грижи и кой не. ( по повод на това, че тръгнахте да казвате, че бихме си изоставили кучетата, че се превземаме и т.н. )
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


Сега правиш...говориш само тъпотии и ми тровиш живота... 8-)
:shock: :shock: Izvinqvam se va6a milost 4e naru6avam zvezdnoto vi spokoistvie :?

Благодаря... 8-) 8)
naglosta s koqto ste dareni vie mladite mi e neponqtna 8-)

Ха...ти откъде знаеш на колко съм?!
Tva be6e 6ega ama karai 8-) ina4e mi e se taq na kolko si no mi zvu4i6 na ne pove4e ot 15

DisciplineAndOrder
03-25-2008, 17:39
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?
Като няма да направите си мълчете, защото не сте никакви, че да определяте кой да живее.
Нищо не зависи от вас.

НИКЪДЕ не съм казала,че трябва да се избият бездомните животни. :?

казах,че трябва да се прибират в приюти

Violenza
03-25-2008, 17:46
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?
Като няма да направите си мълчете, защото не сте никакви, че да определяте кой да живее.
Нищо не зависи от вас.
Mal4anieto i premirenieto e prizna na slabost :-o
Затова ми отговори така изчерпателно...

extreme_, аз останах с друго впечатление от мненията ти. Извинявай, ако съм се объркала.

HexGirl
03-25-2008, 17:53
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?
Като няма да направите си мълчете, защото не сте никакви, че да определяте кой да живее.
Нищо не зависи от вас.
Mal4anieto i premirenieto e prizna na slabost :-o
Затова ми отговори така изчерпателно...

extreme_, аз останах с друго впечатление от мненията ти. Извинявай, ако съм се объркала.
ne mislq 4e ti si 4oveka koito moje da ocenq deqniqta mi ,nedei taka kraino se izkazva molq .Si4ki samo komentirate kolko sme gadni nie tezi koito za6titavame malkite deca nahapani dosmart a vie kakvo samo praznodumni4ite :?

November
03-25-2008, 18:12
Друго нещо - на село(когато ходя),когато се родят кученца и тъпите селянчета не ги искат,знаете ли каква ги правят?! Хвърлят ги в реката,в чувал,живи и то още бебенца!!!
Знаеш ли, че им правят услуга? Ако ги дадат на съседи да ги бият по цял ден по-добре ли ще е? И накрая тия кучета бягат от въпросните съседи и ти наръпват задника! :(

@exploitedteen Е, прав си, но това озлобено куче може и теб да нападне като е побесняло (иначе те осещат хората, де). Така, че айде да не са всички, ами повечето бездомни кучета трябва да се приспиват (ако някой умник не вземе да се сети, че може и на приют да ги даде).

Приспиването на живо същество е убийство - аз не съм убиец, а ти???

Кастрацията е съвсем друга бира, но парите, които се отделят за това биват КРАДЕНИ и не се използват по предназначение. Май трябва да убием някой на два крака, вместо невинни животни, които са принудени от човека да живеят този мизерен живот.

А междудругото мен уличните кучета много ме обичат, не ме нападат и рядко някое ме лае и само с леко "штттт" и спират. Хапали са ме само домашни кучета и то заради годините си стопани. За сметка на това съм виждал как някакви келешчета тормозеха едно куче и докато успея да ги спра, песчето ухапа единия педераст и той взе да квичи, че го било ухапало и трябвало да ги избият, ама тогава вече успях да стигна до него, та забрави, че го е хапало куче, защото имаше по-голям проблем...


Мразя хора, които си играят на господ..

Да,и с мен е същото...Никога бездомно куче не ме е гонило...Защо ли?!
И мен ме обичат,ако може така да се каже..Веднъж си купих сандвич и доста кучета се навъртяха около мен и аз много се радвах...но тъпите хора като започнаха да викат и да ги обиждат и гонят,а те нищо не правеха...просто си вървяха с мен!!!
Даже им измислих имена и щях да ги нахраня като се прибера,но те избягаха... :)

stealthyGirl
03-26-2008, 14:21
Въпросът е,че все пак не презирам кучетата!!!
Аз също.. дори ги обичам, но когато сложим на везните хората и кучетата.. предпочитам себеподобните си. (те не са кучета, де) 8-)

LeAv3 m3 Al0n3
03-26-2008, 14:26
виновна за сичко е държавата толкова е западнала вече .... с едни кучета не може да се справи .. тъпа работа па и ние ги правиме злобни кучетата кат ги тероризираме ... па после що са ни били нападали ... пфф :?

mindphaser
03-26-2008, 18:41
x

November
03-26-2008, 18:57
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?
Като няма да направите си мълчете, защото не сте никакви, че да определяте кой да живее.
Нищо не зависи от вас.
Mal4anieto i premirenieto e prizna na slabost :-o
Затова ми отговори така изчерпателно...

А ако беше ти отговорила наистина изчерпателно?
Я си помисли кво щеше да кажеш?

Че се дърли излишно, впряга се и темподобни тъпотии.
Въртиш се като фурнаджийска лопата, каквото ти е удобно, тва казваш, туйто..

Хаха...а ти си?!
Имаш ли някакво конкретно мнение или ще обиждаш само?! :lol:

Sevt
03-26-2008, 19:09
Офф не са ти кучетата виновни :/

asi_basi
03-26-2008, 19:59
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x

Abe kakvo sa vinovni be ? Q stiga gluposti!!! Uli4nite ku4eta ot godiniiiiiii gi ima, te se razmnojavat i t.n., koeto zna4i 4e nqma utarvane ot tqh!!! Spored men (znam 4e moje da zvu4a jestoka no) trqbva po nqkakav na4in da se otarvem ot uli4nite ku4eta, dali v ku4karnici 6te see slagat, dali 6te kastrirat neznam, no nqkaksi da se otarvem ot tqh. Tuk kadeto jiveq nqma nitoe dno uli4no ku4e ili kote! I vsi4ko e spokoino, nqmaa gludmnici ku4eta pred teb zaradi koito te e strah da mine6 pokrai tqh, no pak se nalaga!

Upravnicite sa vinovni samo za tova,4e vse o6te ne sa re6ili problema s tezi bezdomni jivotinki!

November
03-27-2008, 13:15
Вие тъпи ли сте?! :shock:
Как може да кажете,че трябва да убият кучетата?!
Вие хора ли сте?!


Според мен ВИНОВНИ са УПРАВНИЦИТЕ!!!! :-x
Нали важната им работа е да ни пазят и бля бля... :x

Abe kakvo sa vinovni be ? Q stiga gluposti!!! Uli4nite ku4eta ot godiniiiiiii gi ima, te se razmnojavat i t.n., koeto zna4i 4e nqma utarvane ot tqh!!! Spored men (znam 4e moje da zvu4a jestoka no) trqbva po nqkakav na4in da se otarvem ot uli4nite ku4eta, dali v ku4karnici 6te see slagat, dali 6te kastrirat neznam, no nqkaksi da se otarvem ot tqh. Tuk kadeto jiveq nqma nitoe dno uli4no ku4e ili kote! I vsi4ko e spokoino, nqmaa gludmnici ku4eta pred teb zaradi koito te e strah da mine6 pokrai tqh, no pak se nalaga!

Upravnicite sa vinovni samo za tova,4e vse o6te ne sa re6ili problema s tezi bezdomni jivotinki!


Леле..пак ще трябва да се мъча да чета тия йероглифи и да се опитвам да разбера коя е думата,защото е написана без грешка!!!! :lol:


Та на "предложението" ти....много е просто,е да де,като за български тийнейджър... :?
Не знам какво толкова ви пречат,но по тази "логика" и ние сме "гадни",както се изрази...ако не знаеш сме доста на тая планета...
Та викам да избием китайците,вие как мислите? :razz:

Christ
03-27-2008, 13:17
Eфтаназията е малко крайно решение, но нямаме друг избор. Парите за приюти ще бъдат крадени, кучетата няма да бъдат кастрирани и тн. Най-добре за кучетата ще е да бъдат приспани.

November
03-27-2008, 13:20
Eфтаназията е малко крайно решение, но нямаме друг избор. Парите за приюти ще бъдат крадени, кучетата няма да бъдат кастрирани и тн. Най-добре за кучетата ще е да бъдат приспани.

Пхаа...а ти как разбра кое е най-доброто за тях?!

Ти да не си Господ?!?! :shock:

Qnchety
03-27-2008, 15:51
Оффф ем в тая шибана държава тряя да приберат кучетата в некъф специален "дом" за кучета или ддз :-D Абе нещт кат кучешки затвор, ама тях ше им е кеф :D :D :D И така там да ги хранят и т.н. Се пак че има такива кучета, коит само чакат да спипат някфо лапе не означава, че сички кучета са такива. Мене специално кучетата дет са пред блока ми никога не са ме закачали 8-)

eu.hyricane
03-27-2008, 16:20
mi te sa kato ciganite.. kato e 1, nasirat se i bqgat.. kato sa v glutnica, tragvat da ska4at na vseki sre6tnat.. 4upete im kapa4kite i nqma da imate problemi

November
03-30-2008, 17:44
http://dnevnik.bg/show/?storyid=478338


Оф...и аз това го разбрах...а после ми се оплакват,че кучетата били виновни... :( :?

_FaShIoN_
03-30-2008, 19:21
Az sum mn protiv tezi uli4ni ku4eta,za6toto ne znae6 dokato si vurvi6 nai-spokoino tfa ku4e deto e sre6ty tebe,6te te napadne li i ti se radva li... i mislq 4e ne trqbva da ima takiva bezdomni ku4eta,ili puk ako ima da sa na edno mqsto... :-x

mindphaser
03-30-2008, 22:24
x

Deadlock
03-31-2008, 14:13
мдааа, сигурно кучетата са ни виновни, че сме безмозъчни.

CanU`Escap3
03-31-2008, 15:20
vikam da viknem 5-6 osvirepeli Viatnamci, da vidite dali she ostanat kucheta ( v kryga na shegata ) Inache tfa e problem ot krai vreme.Ot lichen opit znam che ne e priqtno 1vo da te hapqt kucheta ili da te gonqt ama tfa s malkite deca e chista gavra i si mislq che za poreden pyt 'DYRJAVATA' se okazva vinovna i taka :?

November
03-31-2008, 15:51
nemoga da napravq ni6to pove4e ot dve bezdomni ku4eta , moga da napravq samo po malko .Nqma da nahapq nikoi !


аз нищо не мога да направя за света,поне не още,но 2 бездомни кучета какво повече от мен ще направят?
Като няма да направите си мълчете, защото не сте никакви, че да определяте кой да живее.
Нищо не зависи от вас.
Mal4anieto i premirenieto e prizna na slabost :-o
Затова ми отговори така изчерпателно...

А ако беше ти отговорила наистина изчерпателно?
Я си помисли кво щеше да кажеш?

Че се дърли излишно, впряга се и темподобни тъпотии.
Въртиш се като фурнаджийска лопата, каквото ти е удобно, тва казваш, туйто..

Хаха...а ти си?!
Имаш ли някакво конкретно мнение или ще обиждаш само?! :lol:

За глухите, сакатите и недоносените повтарям:
трябва да се избият всички кучета, без никви лигави оправданийца, изсмукани от намсикъде.
Довол?


Браво!!!
Ето това е нашето мило поколение...безмозъчно и тъпо!!!
Как може да даваш за пример хора, които са в неравностойно положение?!
Та това изобщо не е смешно и колкото и да се опитвате да сте "оригинални", всъщност ставате все по-глупави и прости!!!
Аз направо не мога да си обясня какво смешно има в това да си глух,сакат...за недоносен да не говорим...това е друга тема...

Аплодисменти за тийнейджърите на България, които казаха "не" на мисленето и културата!!! =D>

kasiopea
03-31-2008, 18:18
Да,писна ми от тези кучета.В нашият регион с пълно,да те е страх да излезнеш. :? Но никой не прави нищо по въпроса.

mindphaser
03-31-2008, 21:48
x

MusicIsTheKey
03-31-2008, 22:45
Кучетата често са по-интелигентни от хората и обикновено нападат, ако има причина.

Редовно нападат без причина.

В една друга тема обяснявах за малоумните псета около блока ми, не ми се пише пак. Ще кажа само, че всеки път щом мина от там ми скачат.

Страшно много обичам кучетата, но вече ми писна, не се търпи. Или да се справят с проблема по някакъв "хуманен" начин, или да ги избият. Кое от двете ще направят, не ме интересува, просто да ги разкарат от улиците.


Никога бездомно куче не ме е гонило...Защо ли?!


Това беше най-голямата простотия на света. Защо?
Ще ти кажа - защото си имала късмет.

Christ
04-01-2008, 06:00
Eфтаназията е малко крайно решение, но нямаме друг избор. Парите за приюти ще бъдат крадени, кучетата няма да бъдат кастрирани и тн. Най-добре за кучетата ще е да бъдат приспани.

Пхаа...а ти как разбра кое е най-доброто за тях?!

Ти да не си Господ?!?! :shock:

Не съм Господ. :) А ти Му благодари, че не са те изяли кучетата. Както казахте ти и твоята другарка "природозащитничка" кучетата са озлобени заради хората. Винаги ще се точат пари, винаги ще има проблеми. Ефтаназията е крайно решение, но е единственото в момента. Наистина ще е по-добре да бъдат приспани за тях, сигурен съм, че Господ, който ти спомена, ще се погрижи за тях след смъртта им.