PDA

View Full Version : имате ли много маркови дрехи и кви марки са



fuklu
03-24-2008, 16:45
????????? :-)

PollyPoi
03-24-2008, 16:47
ELIZABETH,UB jeans ,и за други не се сещам сега...после ще добавя :)

7oup
03-24-2008, 16:54
Ми...нямам много маркови дрехи.Когато си купувам дреха не гледам марката.

LoLi_PoP
03-24-2008, 16:54
mda imam .. imam dunki na replay i povecheto mi bluzki sa na Bershka .. tazi marka q obojavam :smt055 imam i drygi,no te sa edinichki..i razbira se imam i drehi koito ne sa markovi,no vajnoto e che mi haresvat :-D :grin:

linka92
03-24-2008, 16:56
Ami,drehite sa mi na miss sixty i na esprit(edc).Ima i drugi,no te sa edinici.Obuvkite sa mi adidas,miss sixty i killah.Mislq,che tova sa.Estestveno imam i obiknoveni ..2-3 chifta dynki i 5-6 bluzi,vsichko drugo e markovo :-o 8)

FiEшЪнChE
03-24-2008, 16:57
Имам 1 кецове на Nike 2 блузки на LEVI'S , 2 на пума и 1 на REPLAY , 1 маратонки на пума абе не ми се изброяват но имам и не маркови , който и тях мн си ги харесвам :-)

VilleBaby
03-24-2008, 17:04
хм значии нямам мн маркови дрехи...имам няколко панталончета на calioppes ии 3-4 блузки и 2 чифта дънки на terra nova

vik4etoo
03-24-2008, 17:04
И да не са маркови важното е,че ми харесват.. :) ..
Аз от кьде да знам,че някой не льжат..просто написвам една марка и готово.. :?

LipSoFAnAnGel
03-24-2008, 17:16
За мен темата е тъпа....какво да се хваля какво имам и какво не!

LiveFlower
03-24-2008, 17:27
eee nema li nekoi s markite D&G,PRaga..

valentinka_1990
03-24-2008, 17:42
аз имам на motivi и kiki riki.на motivi са по-елегантни,защото е италианска марка,а на kiki riki са мн яки блузки с гол гръб и имам една къса пола.

Fesho
03-24-2008, 18:07
имам блузки на долче и габана,версаче,армани и пума,ризка на calvin klein,маратонки на еnergie,а и полувер имам на energie,парфюм версаче,цаки rai ban
и тфа е смисъл обожавам ги теа марки особено първите 3те и гледам да са ми е марково всичко,но наистина е по важно как стоят може да има супер як мудел какфото и да е и да е уникален да е много по хубав от нещо дет е на някоя хубава марка...тфа е когато вида уникална дреха на гледам марката,ама обикновено си избирам уникат4етата марковите...
и тука гледам казвате някфи фирми дет ги мислите за марки ама не се излагайте...марки като ub jeans i t.н тфа не е марка :D аз ако броя си4ките м идънки 6е стана ебати манекена

vik4etoo
03-24-2008, 18:19
Що си мислите,че дрехите определят човека и се пьчат аз имам на Долче и Габана,на кой ли си не...дрьн дрьн.. :-o

Fesho
03-24-2008, 18:30
Що си мислите,че дрехите определят човека и се пьчат аз имам на Долче и Габана,на кой ли си не...дрьн дрьн.. :-o
aз лично не се пъча,смисъл знам много добре че вън6ния вид(дрехите съ6то) не е най-важния но примерно в огромен град като сф дет всеки ден те виждат по ацки много хора и от тях супер малко те познават...ест 4е по вън6ния вид им е първото впечатление...ако има6 външен вид веднага получаваш респект и след това всичко е много по лесно :)

Axel_f
03-24-2008, 18:41
Не нямам маркови дрехи, защото за мен за маркови могат да се считат Версаче, Доче и Габана,Валентино, Прада и тн, а нямам възможност да си ги позволя :smt011 Ианче дрехи на Тера Нова, Манго, Дика, Орсей и тн. имам, НО те за мен не са "маркови", а просто обикновени фирми...



Що си мислите,че дрехите определят човека и се пьчат аз имам на Долче и Габана,на кой ли си не...дрьн дрьн.. :-o
aз лично не се пъча,смисъл знам много добре че вън6ния вид(дрехите съ6то) не е най-важния но примерно в огромен град като сф дет всеки ден те виждат по ацки много хора и от тях супер малко те познават...ест 4е по вън6ния вид им е първото впечатление...ако има6 външен вид веднага получаваш респект и след това всичко е много по лесно :)
Абе пич, те хората етикетите ли ще ти гледат? Или ти сам ще се фукаш...представям си какво впечатление ще им направиш.
Външният вид няма НИЩО общо с глупавите марки, ако човек е хубав и от Битака да се облече ще си остане хубав, да не говорим, че ако има вкус и с малко пари ще постигне онова, което с много пари и с лош вкус е трудно постижимо.

love_veselka
03-24-2008, 20:33
Ми...нямам много маркови дрехи.Когато си купувам дреха не гледам марката.


И аз съм така,просто,ако ми хареса дадена дреха не е важно дали е на D&G или някоя безизвестна фирма.Но предпочитам дрехите на JUNONA :)

DisciplineAndOrder
03-24-2008, 20:38
САМО Дончо&Гергана нося.

Pliok0019
03-24-2008, 20:55
Не нямам маркови дрехи, защото за мен за маркови могат да се считат Версаче, Доче и Габана,Валентино, Прада и тн, а нямам възможност да си ги позволя :smt011 Ианче дрехи на Тера Нова, Манго, Дика, Орсей и тн. имам, НО те за мен не са "маркови", а просто обикновени фирми...



Що си мислите,че дрехите определят човека и се пьчат аз имам на Долче и Габана,на кой ли си не...дрьн дрьн.. :-o
aз лично не се пъча,смисъл знам много добре че вън6ния вид(дрехите съ6то) не е най-важния но примерно в огромен град като сф дет всеки ден те виждат по ацки много хора и от тях супер малко те познават...ест 4е по вън6ния вид им е първото впечатление...ако има6 външен вид веднага получаваш респект и след това всичко е много по лесно :)
Абе пич, те хората етикетите ли ще ти гледат? Или ти сам ще се фукаш...представям си какво впечатление ще им направиш.
Външният вид няма НИЩО общо с глупавите марки, ако човек е хубав и от Битака да се облече ще си остане хубав, да не говорим, че ако има вкус и с малко пари ще постигне онова, което с много пари и с лош вкус е трудно постижимо.
Съгласна съм с мнението ти на 100 процента.

BoRe
03-24-2008, 21:45
Adidas Diesel Puma Nike Armani :?

Seducti0n
03-24-2008, 22:16
Имам няколко маркови неща:
На Бенетон-/зимно лилаво яке, черна къса джинсова пола, цикламена буза с дълъг ръкав, маратонки/
На Терановва имам също някои дрешки, но там рядко пускат качестени неща.
Също така на Мотиви имам едно бяло потниче със златити пайети.
На манго имам блузка и потниче. :)

Anabel
03-25-2008, 08:21
Ами имам там някфи.На Адидас-маратонки,на Пума-маратонки,Блузки на Версаче и D&G,лятно потниче на Армани,Армани-очила,Версаче-очила.За други може и да имам,ама сега не се сещам.Иначе дрехите според мен не определят човека.

Fantomche
03-25-2008, 08:55
H & M.Terannova,Tom Taylor,Esprit,Adidas,Asics ,beneton mango boje ne sese6tam ve4e :oops:

hottie
03-25-2008, 09:44
По принцип не, че избирам по марка, но просто междu марковите дрехи все си харесвам такива, които да ми пасват, а именни Levi's, Replay,Rip Curl, Roxy, CK,Etam,Benetton....

Просто другите в обикновените магазини все се повтарят и цяла България се облича в тях

TellMeYourName
03-25-2008, 10:11
САМО Дончо&Гергана нося. :smt011

LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 10:26
Просто другите в обикновените магазини все се повтарят и цяла България се облича в тях да така е и моделите са по различни и много по хубави от на обикновените магазини ;)

Wrathchild
03-25-2008, 10:30
eee nema li nekoi s markite D&G,PRaga..Има, има. Прага, Чехия, може и чергата пред Прага...
И външният вид ИМА значение. За 1 път съм съгласна с Фешо... стига да са ти хубави дрехите обаче, независимо дали са от Версаче или кварталното магазинче и стига да са подбрани с вкус - пак правиш добро впечатление.

Ice_Queen_
03-25-2008, 11:30
Купувам си това ,което ми харесва..снобизма ми е чужд..

foreverr
03-25-2008, 12:57
Aми на D&G имам дънки, на JUNONA панталон, на adidas ОРИГИНАЛНИ горнище и анцинг-оргигинални, а не от онея дет ги продават на всякъде по 40-50 лева и не са оригинални, пола на Roberto Kavali(имам и маратонки на Nike originalni)!Аз обаче не гледам марката тoлкова, отколкото гледам да м и харесват 8)

s3x_0n_th3_b3aCh
03-25-2008, 17:08
не мога да кажа. че нося само марковu дрехи ама като имам повече пари си взимам на Terranova, Dika, Benetton, UB jeans , Danaya , i tkam.... :P

ivo_joyn7a_
03-25-2008, 22:11
az puk nosq Sean JOhn , Ecko ,Akademiks, Platinum Fubu,R&B Wear,Roca Wear,Jordan,Eitnes i dr ama te edinici :P 8) :grin: ;)

st1ka
03-25-2008, 22:39
Ами имам на Miss Sixty и Tom Tailor, но те са ми донесени от Германия...от тук май не съм си купувала...за мен марката няма значение!

BrokenInnocence
03-25-2008, 23:19
Ми не... имам... черни дрехи...

suunlight
03-26-2008, 19:03
Oviesse - дънки и 2 блузки
Tom Taylor - edna bluzka
Terranova - 4 pantalona i sigurno okolo 20-25 bluzki, 1 qke ..shalcheta chanti i dr. gluposti
Esprit - 1 bluzka
Diesel - dynki
Dafne - 2 kostiuma
Mango - 1 potnik
Fiorelli - sandali i obuwki
tolkowa .. wsichko dr. ne mi e markowo i pak mu se kefq mnogo ..

sound_mafia
03-26-2008, 19:27
Аз нема поне за сега,но сам решила да си сменям гардероба и трябва да си накупя дрешки.Предпочитам на G-unit,pony......и други в стил хип хоп 8)

Little_Miss
03-26-2008, 19:31
Christian Dior , D&G , Levi's , Diesel , Ferre , Replay , Terranova , united colors of beneton , Rosso ( италианска марка за официални тоалети) , Benito Rossi , мисля , че са това ако съм забравила нещо ще го добавя :)

kuklichka_bg
03-26-2008, 19:33
samo az sam markova unikalna nepovtorima xahxahxahxah taka sq po temata zna4i imashe edni bluzki v tatu bezcvetni za po 5 lv sashtata bluzza samo 4e ot vatreshnata strana obache pishe kenvelo 20 lv predpo4itam da si kupq primerno 4 4ifta danki ot kiki riki ot kolkoto i za 200 lv ot markov magazin xaxa taka 4e

hottie
03-26-2008, 19:37
ТЕРАНОВА е най отвратителната "марка" ... страшно некачествени и в повечето случаи грозни дрехи. Не знам въобще защо го причислявате към марковите дрехи??

Anabel
03-26-2008, 19:39
ТЕРАНОВА е най отвратителната "марка" ... страшно некачествени и в повечето случаи грозни дрехи. Не знам въобще защо го причислявате към марковите дрехи??
Аз също не я харесвам тази марка.

kuklichka_bg
03-26-2008, 19:40
pink fly xaxaxa eeeeeee SUPER

Axel_f
03-26-2008, 19:47
pink fly xaxaxa eeeeeee SUPER
Да така е :grin:

ПП Мен пък Терранова ме кефи, не ви ли писна да се правите на интересни и да я плюете?!?! Да, наполседък няма нищо по-модерно от т'ва да разправяш колко "зле" е тоя магазин, кви боклуци се продават и тн...

Seducti0n
03-26-2008, 20:02
pink fly xaxaxa eeeeeee SUPER
Да така е :grin:

ПП Мен пък Терранова ме кефи, не ви ли писна да се правите на интересни и да я плюете?!?! Да, наполседък няма нищо по-модерно от т'ва да разправяш колко "зле" е тоя магазин, кви боклуци се продават и тн...


Е не можем да си кривим душите.Понякога пускат и големи кичарии, дрехи, които не си заслужават парите, но в други случаи има и яки работи на що годе достъпни цени. :)

kico
03-26-2008, 20:13
sergio tachhini ,aididas ,pony, kenvelo ;)) imam ot si4ki po edno :D za men ne e vajna markata a kak mi stoi ....sa vqrno e 4e pove4eto markovi drehi sa po ka4estveni ama v nqkoi slu4ai ne sa ;)

tItEufFf
03-26-2008, 20:32
Terranova, Benetton, Fishbone, H&M, Only, Mango, Zara Outlet .. и други не се сещам

blessthefall
03-26-2008, 21:50
az imam 2 4ifta danki na EMPORIO ARMANI... bluszki pak na ARMANI, obyvkite sa mi nike...iam teniski na PEPE JEANS... imam i dr ama sa edini4ni... ama za mene ne e vajna markata, kolkoto modela, cveta i t.n..... ;] 8)

Eli>>>
03-26-2008, 22:02
:lol: :lol: :lol: :lol:


ебаси шибаната тема :razz: :lol:

Bolt_f
03-26-2008, 23:19
"Second Hand" mi e lubimata marka.

Mademoiselle
03-27-2008, 04:08
taq tema samo edin kompleksar moje da q pusne :smt078

shmurkam
03-27-2008, 10:51
mi imam na adidas i nike nqkoe armani ili kiki & riki i mn na terranova i benneton tfa se seshtam

borovinkaa
03-27-2008, 11:46
Ами имамм на Levi`s,Terranova,GAP,Only,Mango,Zara, Benetton,Guess,Rifle,Converse,Billabong,Diesel,Esp rit,Lee,Nike,Pepe Jeans,Sisley,Tommy Hilfiger,Wrangler
но имам и много немаркови и мисля че не етикета прави дрехата :)

oTPoBHa
03-27-2008, 15:56
200 лева за дънки

ХАЙЙЙЙДЕЕЕЕЕ

CataclysmicAbyss
03-27-2008, 17:46
OMFG...ебати хората братле :-o Толкова ли ви е важно кви са ви парцалките...ццц не разбирам къв е смисъла да даваш толкова кинти за дрехи ,които ше ти омалеят и ше се скъсат за една година...ама аре хуу да приемеме, че сички сте богаташи и имате яко маркови дрехи батка :lol: кво се хвалите...мислите ли, че на някой му е през $%#@! колко пари са ви дрехите...мисля, че темата е напълно излишна :?

jumpstylerbg
03-27-2008, 19:10
абе хаиде сега то от БГ може си купиш дънки и за 300 лева и да са менте ама като не ги разбираш или на тях да пише Made in Turkey :smt021 в БГ вече повечето неща са боклуци ](*,) а и аз относно за дрехите повечето ми са маркови а и родителите ми вече ми изпращат дрехи от чужбина и поне знам че не са менте ;-) също така и аз имам дънки от чужбина и са скъпи и знам че са качествени :) на дънките ми пише и не само на тях а и на спортните ми дрехи Made in Europe и поне се разбира :D

Anabel
03-27-2008, 19:13
OMFG...ебати хората братле :-o Толкова ли ви е важно кви са ви парцалките...ццц не разбирам къв е смисъла да даваш толкова кинти за дрехи ,които ше ти омалеят и ше се скъсат за една година...ама аре хуу да приемеме, че сички сте богаташи и имате яко маркови дрехи батка :lol: кво се хвалите...мислите ли, че на някой му е през $%#@! колко пари са ви дрехите...мисля, че темата е напълно излишна :?
Eми не,че се фукаме,ами просто темата е направена за това да се разбере кой има маркови дрехи и на кои марки са.А и вече сигурно повечето работят и сами си вадят парите и за това си ги и купуват сами.Аз не виждам къв ти е проблема.

hottie
03-27-2008, 19:13
аз за това си купувам оригинални LEVI'S от щатите - там въвят по 25 долара максимум !

А за Теранова наистина е много зле тази марка, не го казвам защото е модерно. Просто не ми харесва материята, въпреки че имам 1-2 блузки от там ама вече са за кофата :-D

borovinkaa
03-27-2008, 19:55
Вярно е че Терранова не използват най-качествените материи на пазара,но понякога наистина имат попадения (имам блуза на почти година която не е мръднала), но никой не може да отрече че има и пълни боклуци :?
Лично аз мисля че марката малко или не означава качество (друг е въпроса че в бг повечето са имитации), но аз предпочитам да си купя маркова блуза за 70лв за която съм сигурна че ще издържи, отколкото няколко от пазара, които на 2-то пране ще са избелели и скъсани.

Just_say_no
03-27-2008, 20:34
САМО Дончо&Гергана нося.

Да е... и аз си падам по Дупе&Гъз

oTPoBHa
03-28-2008, 11:49
OMFG...ебати хората братле :-o Толкова ли ви е важно кви са ви парцалките...ццц не разбирам къв е смисъла да даваш толкова кинти за дрехи ,които ше ти омалеят и ше се скъсат за една година...ама аре хуу да приемеме, че сички сте богаташи и имате яко маркови дрехи батка :lol: кво се хвалите...мислите ли, че на някой му е през $%#@! колко пари са ви дрехите...мисля, че темата е напълно излишна :?



момче
ВАЖНО Е ДРЕХИТЕ ТИ ДА СТРУВАТ 1000 ЛЕВА :smt035
неаш ли дрехи за толко пари си ЛАЙНОО :smt035 :smt035 :smt035

foreverr
03-28-2008, 12:39
200 лева за дънки

ХАЙЙЙЙДЕЕЕЕЕ Tва, че като са маркови не значи, че са двеста лева-аз вчера си взех едно марково дънково гащеризонче с поличка(сукманче) и ми беше 50 лева-марката е R.marks

Eli>>>
03-28-2008, 22:10
OMFG...ебати хората братле :-o Толкова ли ви е важно кви са ви парцалките...ццц не разбирам къв е смисъла да даваш толкова кинти за дрехи ,които ше ти омалеят и ше се скъсат за една година...ама аре хуу да приемеме, че сички сте богаташи и имате яко маркови дрехи батка :lol: кво се хвалите...мислите ли, че на някой му е през $%#@! колко пари са ви дрехите...мисля, че темата е напълно излишна :?



момче
ВАЖНО Е ДРЕХИТЕ ТИ ДА СТРУВАТ 1000 ЛЕВА :smt035
неаш ли дрехи за толко пари си ЛАЙНОО :smt035 :smt035 :smt035 omg 8-)

AutumnTears
03-29-2008, 03:06
nqmam markovi drehi pove4e mi drehi si gi 6iq sama

nicolepcd
03-29-2008, 06:59
Ми не, нямам много маркови дрешки :-s Не се кефя на новите модни тенденции [-(

oTPoBHa
03-29-2008, 10:43
200 лева за дънки

ХАЙЙЙЙДЕЕЕЕЕ Tва, че като са маркови не значи, че са двеста лева-аз вчера си взех едно марково дънково гащеризонче с поличка(сукманче) и ми беше 50 лева-марката е R.marks


аз пък същото си го зех само че на марка "българска конфекция" еоод гр. Куклен :razz:

и е ебати якото :razz:

b3b3_j0
03-29-2008, 11:20
emm kfa marka sa za mene nqa zna4enie 6toto dre6ki deto sam vijdala po vito6ka sam gi vijdala i po nekfi sergiiki i tn. 8-) 8-)

TheRoadToHell
03-29-2008, 18:22
Не съм роб на етикетчетата, но на практика така се получава. Повечето ми дрехи и обувки са маркови. За обувки - Adidas, Diesel, DVS, Etnies, Nikе, Gravis, Pony и за други не се сещам. За дрехи... Playlife, Killer Loop, UCB, Protest, Puma, BUrton, Gravis, Nikita, Merc, Fred Perry, Rip CUrl, MNG, Sisley, Dushman и много други, но имам и доста не "маркови"(мразя я тая дума).

CataclysmicAbyss
03-29-2008, 19:03
OMFG...ебати хората братле :-o Толкова ли ви е важно кви са ви парцалките...ццц не разбирам къв е смисъла да даваш толкова кинти за дрехи ,които ше ти омалеят и ше се скъсат за една година...ама аре хуу да приемеме, че сички сте богаташи и имате яко маркови дрехи батка :lol: кво се хвалите...мислите ли, че на някой му е през $%#@! колко пари са ви дрехите...мисля, че темата е напълно излишна :?
Eми не,че се фукаме,ами просто темата е направена за това да се разбере кой има маркови дрехи и на кои марки са.А и вече сигурно повечето работят и сами си вадят парите и за това си ги и купуват сами.Аз не виждам къв ти е проблема.
О...така ли не виждаш какъв ми е проблема?! :arrow: мии проблема ми е, че темата е направена, за да се изфукат наебаните фешънчета с 'марковите' си дрешки ](*,) Аре стиа вече...какво да кажат хората, които нямат пари за 'маркови' дрешки..автоматично се превръщат в луузъри ли?По дрехите ли си се избират приятели вече? Anti-Fashion момче тва е истината 8)

olive_oil
03-29-2008, 20:33
не са много, но не са и от някви скъпи марки - терановата, джъмпър (тука един квартале магазин, поне не съм го срещала из центъра) и данаята

NightGuardian
03-29-2008, 21:36
Маратонки Puma , кецове Pony , дънки Calvin Klein и горнище Wlangler , също така и анцук Adidas!

Не се правя на нищо , просто това e 21век! Всякой гледа какво носиш , както искаш го разбирай! А и както казват и сега това е в 21век по дрехите посрещат по ума изпращат.Това ,че не си финансово добре ,не е никакав проблем.Аз съм на този принцип мога да нося 1-2 чифта дрехи ,но поне да са маркови.Както казах това се гледа днес КАКТО искаш го разбирай.

Поздрави - Стражата...

EJI4eTy
03-29-2008, 22:02
не носа маркови дрешки ... имам няколко блузки на D&G и тфа е :D дали ще дам 50 лв за маркова дрешка или 15 лв за обикновенна - все са дрехи - ще ми омалеят - ще се скъсат .. и т.н. :D

anito_90
03-30-2008, 07:03
Почти всичките ми са маркови! Не ,че се фукам нещо.. няма такова нещо просто темата ме принуждава! Предпочитам марковите, защото съм си купувала и от ПАЗАРА и след седмица ,две се разпраха по шефовете!Давам по 60 лв за потниче и по 100 лв за дънки, панталони и кво? Всеки си има предпочитания! Едни пазаруват от едно място други от друго.
Имам дрехи на - D&G , Benetton, Miss sixty, Only, Lotto и много други!
Моля ,без да ме цитирате!!

sladur4e_yo
03-30-2008, 10:54
Имам на Terranova,Mango,Calliope,Capasca,Esprit,Ninka,Spri derstores,Benetton,Sisley,Miss Sixty,Oviesse.Общо взето са това.А за обувки не си купувам маркови,защото там са 1 блювочи по Витошка и моловете,че нямам думи.Само маратонките ми са на Adidas.Но поне знам,че парите за дрехите ми си ги събирам сама-от парите за закуска(те пак идват от на мама и тати джоба,ама поне не ги харча,а ги събирам),или пък кося двора и наще ми дадат 10лв. и така.Но никога няма да започна да се фукам като имам маркови дрехи : Я вижте коя съм аз. :)

pepita87
03-30-2008, 19:01
-MNG,Bershka,Zarra,Adidass,Spr

blqqqqqqqqqqqq
03-31-2008, 20:15
mi...edni kecove na Etnies,edni na DVS i edni na DC, edno qke na s.Oliver i edni dunki =) edna ranica na Nike i edna na Adidas tva sa mi markovite neshta=)

bebitooo___
03-31-2008, 20:42
:razz: Много сте скромни :D Абе носете квото ви харесва и това е ! :-P

RaI4etO
03-31-2008, 21:45
честно казано имам всякакви дрехи като вляза в магазина не питам марката а гледам модела качеството цвета и т.н но кой виновен че си харесвам все дрехи на Miss sixty и motivi а имам и на chanel ама е само една(покличка) подарък ми е а иначе нося всякакви дрехи стига да ми харесват

Barbie
04-01-2008, 09:52
:lol: Какво се разбира под "маркови". И Zara е марка, и Max&Co e марка, и Prada e марка...но цените са различни. Резлични класове марки, различни цени...ама всичките са шити в Китай 8-)

Madness
04-01-2008, 10:09
имам една блузка Еспирит,ама май струваше 3 лв от 2рата употреба...

sweatkiss
04-01-2008, 10:57
Ami sqkvi Beneton,Esprit,Mango,Stefanel,Lee Coper i dr.Sa ne se se6am... :grin:

TellMeYourName
04-01-2008, 16:37
:lol: Какво се разбира под "маркови". И Zara е марка, и Max&Co e марка, и Prada e марка...но цените са различни. Резлични класове марки, различни цени...ама всичките са шити в Китай 8-)Съгласен :)

DisciplineAndOrder
04-01-2008, 16:44
Маратонки Puma , кецове Pony , дънки Calvin Klein и горнище Wlangler , също така и анцук Adidas!

Не се правя на нищо , просто това e 21век! Всякой гледа какво носиш , както искаш го разбирай! А и както казват и сега това е в 21век по дрехите посрещат по ума изпращат.Това ,че не си финансово добре ,не е никакав проблем.Аз съм на този принцип мога да нося 1-2 чифта дрехи ,но поне да са маркови.Както казах това се гледа днес КАКТО искаш го разбирай.

Поздрави - Стражата...

никой не ти гледа 'чифта' дрехи бе,тъпак.

облечи си се прилично и така,че самия ти да се харесваш,па много те боли фешънката от съседния вход кво мисли за тебе :?

portokalka
04-01-2008, 16:47
Ми все ми е едно, аз дори не гледам какви са, важното е да ми харесват...А за това кое е по хубаво има и хубави неща маркови има и хубави евтини, въпрос на късмет...Но често евтиното илиза по-скъпо

Barbie
04-01-2008, 17:36
Маратонки Puma , кецове Pony , дънки Calvin Klein и горнище Wlangler , също така и анцук Adidas!

Не се правя на нищо , просто това e 21век! Всякой гледа какво носиш , както искаш го разбирай! А и както казват и сега това е в 21век по дрехите посрещат по ума изпращат.Това ,че не си финансово добре ,не е никакав проблем.Аз съм на този принцип мога да нося 1-2 чифта дрехи ,но поне да са маркови.Както казах това се гледа днес КАКТО искаш го разбирай.

Поздрави - Стражата...

Като те видя на улицата ама веднага ти смъквам гащите, за да им видя етикетчето! 8-)

mhmhmhmhm
04-01-2008, 17:41
Маратонки Puma , кецове Pony , дънки Calvin Klein и горнище Wlangler , също така и анцук Adidas!

Не се правя на нищо , просто това e 21век! Всякой гледа какво носиш , както искаш го разбирай! А и както казват и сега това е в 21век по дрехите посрещат по ума изпращат.Това ,че не си финансово добре ,не е никакав проблем.Аз съм на този принцип мога да нося 1-2 чифта дрехи ,но поне да са маркови.Както казах това се гледа днес КАКТО искаш го разбирай.

Поздрави - Стражата...
:razz: :razz: :razz:
много се филмираш нещо

Peteto633
04-02-2008, 17:27
:lol: Какво се разбира под "маркови". И Zara е марка, и Max&Co e марка, и Prada e марка...но цените са различни. Резлични класове марки, различни цени...ама всичките са шити в Китай 8-) taka e :smt006

love_veselka
04-02-2008, 20:32
Тука не е проблема в дрехите,може да носиш и дънки от 500 лева и блузка за 300,но ако не можеш да ги съчетаеш двете с обувки,колан и т.н всичко отива по кино.

По темата като вляза в даден магазин не гледам цената нито марката,а това дали ми харесва самия модел и дали ми седи хубаво.

5StaR
04-02-2008, 21:08
Аз имам много маркови пример:
Billabong - 15 Лева
Diesel горнище/яке - 30 лева... ОРИГИНАЛ ФОР Д УИН

daywacker
04-02-2008, 22:15
emi imam fanelki na cirka adio dunki na 686 kecove cirka i taka :) :-D :P

KiSs_mY_LiPs
04-02-2008, 23:42
Ем.. имам на adidas и nike анцузи..
кецове на аdidas .. маратонки на nike..
имам блузи на бенетон..
но попринцип не гледам марката.. ако ми хареса си я копувам..

FatPanda
04-03-2008, 07:02
:lol: Какво се разбира под "маркови". И Zara е марка, и Max&Co e марка, и Prada e марка...но цените са различни. Резлични класове марки, различни цени...ама всичките са шити в Китай 8-)така е :)

Jaffs
04-03-2008, 08:00
Напълно съгласна съм с Барби. Работих точно 2 седмици в "бутик" и няма да ви казвам как шефовете избираха стоката (маркова уж).
Друго ми направи впечатление защо всички като изброите марките и казвате Не гледам марката, Марката няма значение... Не виждам защо се оправдавате какви дрехи носите. Кой каквото има това носи. Един може да носи дрехи на Прада, а друг на Баба Марулка от Полски Тръмбеж и въпреки това единия да няма вкус.

nadka
05-02-2008, 17:52
Малеее колко сте зле ! 1во изброявате си "марковите" дрешки, след това казвате" ама това няма значение" еми като няма тогава защо ги изреждате :Д Мн сте смешни! Според мен докато някой ни дава пари за тези дрешки нямаме никакво право да се фукаме, когато сами си изкарваме парите тогава вече нека всеки да каже- да аз работих и си позволих това и това ;) 2ро : много е наивно да смятате, че всички дрехи които се продават за маркови наистинна са такива. В България колекциите идват с няколко сезона по-късно, така че ако наистина искате качествени дрехи не от БГ! И тези които казват че не ги интересуват марките мога да им кажа, че се опитват да излъжат самите себе си, защото никой не би оказал нещо "по-така" с тризифрена ценичка.И тази Terranova какво ми я цитирате! Каква марка е това :Д?! Сега тук във вн можеш д аис купиш потни за 10 лв на terranova:Д

Vilsy
05-02-2008, 18:34
Obli4am se sportno i za tova i za tva vsi4kite mi drehi sa mi na Adidas,Puma i Nike

sladkъ_mackъ
05-02-2008, 18:43
Ем "маркови" звучи мноу шикарско и човек веднага си представя D&G и някви такива.. Иначе разни Miss Sixty i Adidas .. не ги имам за маркови или оригинални щот всеки 2ри ги има и може да си ги позволи :) Пък и какво от това че имаш маркови дрехи като само ти си знаеш.. кой ще разбере ако не се изфукаш :-x се едно като си варвиш по улицата некой ще ти гледа етикета :lol: пфф една овца ми се фукаше че си е зела "марков" потник на Adidas за 9 лв :D :lol: та аз обикновените дрешки дет си купувам са по-скъпи 8-)

besnicataa
05-02-2008, 19:09
ELIZABETH,UB jeans ,и за други не се сещам сега...после ще добавя :) ее тва ако е марково аз съм КЛОШАРКА !!!Ина4е да ...най-ве4е адидас,пума,найк...мисс 60..gaz...дизел..об6то взето е това :)

*berry*
05-02-2008, 20:39
Маратонките ми са на puma и nike.Имам една чанта и очила на adidas.На puma имам 2 тениски и шапка.Иначе дънките ми са на wrangler-1 чифт имам и на pepe jeans дънки.На replay имам блузка,на mango имам шал и блуза. Benetton-жилетка и на diesel.

TheNewReligion
05-03-2008, 10:56
Доста ... Най-вече на "United Colours Of Benneton" .

enola
05-03-2008, 11:02
Ем "маркови" звучи мноу шикарско и човек веднага си представя D&G и някви такива.. Иначе разни Miss Sixty i Adidas .. не ги имам за маркови или оригинални щот всеки 2ри ги има и може да си ги позволи :) Пък и какво от това че имаш маркови дрехи като само ти си знаеш.. кой ще разбере ако не се изфукаш :-x се едно като си варвиш по улицата некой ще ти гледа етикета :lol: пфф една овца ми се фукаше че си е зела "марков" потник на Adidas за 9 лв :D :lol: та аз обикновените дрешки дет си купувам са по-скъпи 8-)
markovite drehi si li4at .. i na mene edna mi se fuka6e 4e mi ancung adidas za 40 lv :lol: :lol: :lol:

Dark_Angel_F
05-03-2008, 12:16
Ам имам маратонки Gola , суитчър , яке, джинси и блуза Madoc , панталон , дънки и колан Junker , суитчър и тениска Blue Petrol , ангунг Reebok , тениска Nike... в момента се сещам за тези може и други да има ...

sladka_macka123
05-03-2008, 12:26
nqmam mn markovi dre6ki imam 1 d1nki na D&G edno d1nkeno qke na miss sixty i edni maratonki na puma ;) ko pak e dobre za pred ni6ty

~Munika
05-03-2008, 16:34
Ем "маркови" звучи мноу шикарско и човек веднага си представя D&G и някви такива.. Иначе разни Miss Sixty i Adidas .. не ги имам за маркови или оригинални щот всеки 2ри ги има и може да си ги позволи :) Пък и какво от това че имаш маркови дрехи като само ти си знаеш.. кой ще разбере ако не се изфукаш :-x се едно като си варвиш по улицата некой ще ти гледа етикета :lol: пфф една овца ми се фукаше че си е зела "марков" потник на Adidas за 9 лв :D :lol: та аз обикновените дрешки дет си купувам са по-скъпи 8-)
markovite drehi si li4at .. i na mene edna mi se fuka6e 4e mi ancung adidas za 40 lv :lol: :lol: :lol:

Потник на адидас за 9лв и анцунг за 40лв,аз в магазините на адисас не съм виждала.....дори и при намаления.Оргиналите на асидас,най-вече анцузи стартират от 100/120 нагоре....проверете по магазините......

TheNewReligion
05-03-2008, 17:06
Ем "маркови" звучи мноу шикарско и човек веднага си представя D&G и някви такива.. Иначе разни Miss Sixty i Adidas .. не ги имам за маркови или оригинални щот всеки 2ри ги има и може да си ги позволи :) Пък и какво от това че имаш маркови дрехи като само ти си знаеш.. кой ще разбере ако не се изфукаш :-x се едно като си варвиш по улицата некой ще ти гледа етикета :lol: пфф една овца ми се фукаше че си е зела "марков" потник на Adidas за 9 лв :D :lol: та аз обикновените дрешки дет си купувам са по-скъпи 8-)
markovite drehi si li4at .. i na mene edna mi se fuka6e 4e mi ancung adidas za 40 lv :lol: :lol: :lol:

Потник на адидас за 9лв и анцунг за 40лв,аз в магазините на адисас не съм виждала.....дори и при намаления.Оргиналите на адидас,най-вече анцузи стартират от 100/120 нагоре....проверете по магазините......
Така е ! :) Много се дразня като някой ми се изфука , че дрехите са му на някоя марка .. Пфффффф .... Като си взимаш дреха за да се фукаш , че е маркова поне си взимай оригинална , а не да с еизлагаш с ментета ! Не е важно какви да ти дрехите , важното е как ти стоят ! Така или иначе стилът с пари не се купува ... :) :) :)

enola
05-03-2008, 17:06
Obli4am se sportno i za tova i za tva vsi4kite mi drehi sa mi na Adidas,Puma i Nike
taq nqkoi den 6te me ubie :razz: :razz: :razz:

enola
05-03-2008, 17:07
Ем "маркови" звучи мноу шикарско и човек веднага си представя D&G и някви такива.. Иначе разни Miss Sixty i Adidas .. не ги имам за маркови или оригинални щот всеки 2ри ги има и може да си ги позволи :) Пък и какво от това че имаш маркови дрехи като само ти си знаеш.. кой ще разбере ако не се изфукаш :-x се едно като си варвиш по улицата некой ще ти гледа етикета :lol: пфф една овца ми се фукаше че си е зела "марков" потник на Adidas за 9 лв :D :lol: та аз обикновените дрешки дет си купувам са по-скъпи 8-)
markovite drehi si li4at .. i na mene edna mi se fuka6e 4e mi ancung adidas za 40 lv :lol: :lol: :lol:

Потник на адидас за 9лв и анцунг за 40лв,аз в магазините на адисас не съм виждала.....дори и при намаления.Оргиналите на асидас,най-вече анцузи стартират от 100/120 нагоре....проверете по магазините......
Така е ! :) Много се дразня като някой ми се изфука , че дрехите са му на някоя марка .. Пфффффф .... Като си взимаш дреха за да се фукаш , че е маркова поне си взимай оригинбална , а не да с еизлагаш с ментета ! Не е важно какви да ти дрехите , важното е как ти стоят ! Така или иначе стилът с пари не се купува ... :) :) :)
abe tq e typi4ka az i obqsnqvam minalo e pokrai adidas tq mi vika abe adidas e be :razz: :razz: :razz:

FireWing
05-03-2008, 17:57
Мии имам доста Volcom няколко DCShoe и Calvin Klein кецове Nike , Puma и Reebok ( повечето са баскетболни :D ) ест имам и не маркови :)

sladku_bebzi
05-03-2008, 18:26
Terranova и Mango

Slave4You
05-03-2008, 18:30
Хаха ми имам много, на които пише Replay, Benetton, D&G, Armani и др. но истиснки маркови нямам :D

miloto_girl_4e
05-03-2008, 18:45
Нямам много маркове дрехи..
Кецове на Fornarina, елек на Kenvelo, елек на Tали Вейл, някой друг парцал на Teranova(макарче за мен тези дрехи не са маркови), дънки на
Мотиви, очила на Ferre, сутиени на Triumph и за друго в момента не се сещам :)
Имам разбира се и дооста немаркови неща :)

kotenceto24
01-29-2009, 12:29
Poprincip naposleduk haresvam marki kato: Killah, Miss Sixty, Mango, Tally Weijl, Terranova, Fornarina... i takiva... ama sa baq skupi4ki za sujalenie :?

Seducti0n
01-29-2009, 15:08
:) Повечето дрехи са ми маркови, но купени на половин цена / когато има сезонни разпродажби или да речем, ако е останала единична бройка от даден модел/...
По магазините напускаха супер много шарении, които не ме кефят.
Предпочитам изчистена и семпла дреха, съчетана с някакво бижу, аксесоар, че ащо щете и грим.

Darkkiss
01-29-2009, 15:09
100% от дрехите ми с маркови...
на различни фирми

hAshoo
01-29-2009, 15:11
Темата на

"Момчетата с розовите блузки"

SoFarSoG00d
01-29-2009, 16:32
Nike & Adidas-За обувки
Diesel,Levi's,Wrangler,Bench-дънки
Levi's,Bench,O'Neil,Only,GStar-за блузи и якета.

tItEufFf
01-29-2009, 17:04
Повечето, но не на кой знае какви марки - Pimkie, Bershka, Zara, H&M, Benetton, Esprit
А за обувки си избирам хубавите спортни марки - Adidas, Converse.

CryForMe
01-29-2009, 17:10
ейййй как ги намирате тея теми на по годинка-две...

както и да е..маркови дрехи почти нямам, ако имам е или защото някой ми е подарил, или съм си я взела от чужбина...
на марката държа само при кецовете, които нося, защото като си купя едни скъпи и хубави ги нося с години без да мръднат... НО пак не от българия.

п.с. абе да му е*а майката не ви ли е ясно, че в тая държава сичко е менте, лишено от качеството на истинската, скъпа марка...

Di
01-29-2009, 17:19
имам блузки на долче и габана,версаче,армани и пума,ризка на calvin klein,маратонки на еnergie,а и полувер имам на energie,парфюм версаче,цаки rai ban
и тфа е смисъл обожавам ги теа марки особено първите 3те и гледам да са ми е марково всичко,но наистина е по важно как стоят може да има супер як мудел какфото и да е и да е уникален да е много по хубав от нещо дет е на някоя хубава марка...тфа е когато вида уникална дреха на гледам марката,ама обикновено си избирам уникат4етата марковите...
и тука гледам казвате някфи фирми дет ги мислите за марки ама не се излагайте...марки като ub jeans i t.н тфа не е марка :D аз ако броя си4ките м идънки 6е стана ебати манекена

ти пък да не живееш в долче и габана? апфф

Dark_Angel_F
01-29-2009, 19:42
Дънки - Mango , Fornarina , Junker
Панталони - Ysatis , Junker и имам още 1-2 на български фирми
Блузи - Fornarina , Madoc , Chilli Pepper
Суитчъри - Madoc , Junker
Пуловери - Junker и един от Mavi Jeans заендо с ризка
Маратонки - Gola , Adidas

Имам и още , но това са нещата , които най - често нося .

cherrypezz
01-29-2009, 19:48
ДА.

nicolesch
01-29-2009, 20:06
Ем почти всички дрехи са ми на Bsk и Zara
Иначе имам една риза на Tom Tailor ..
Срещат се някой на Benetton i Mango

sweetsunshine
01-29-2009, 20:37
Benetton,Esprit,Tommy Hilfiger,Burberry,Max Mara,Christian Berg,Lorenzini от таам нататък .. (+ това ние за световно известни марки ли си говорим или просто за марки,защото ако са просто марки,даже и Теранова си е марка :lol: )..Kenvelo,Geox(Обувки)Gianni,Colins,H&M и естествено някакви обикновени дрешки,които просто са ми харесали :) Дрехите ми,които са на световно известни марки са от Германия :)

Romance
01-29-2009, 20:55
Намират се няколко, но то е било защото самата дреха ми е харесала, не заради марката.
Имам няколко тениски и няколко чифта гуменки Converse
1 горнище и фланелка на Найк
кецове - адидас
ииии 1000 парцала от Кенвело (то тва една марка..)
няколко блузи и горнища Есприт
дънки - Дисел и Вранглер
и май най - марковото ми е една чанта на Диор (подарък ми иначе не бих си я купила)

DeadpooL
01-29-2009, 23:35
Ми тренирам с адидаски и анцунг найк. Тениските ми са главно на групи и доста от суичарите. Имам 1 суичар на том тейлър и 1 на Armani Exchange не са фешански просто ми харесват а и никой не съм видял да ходи с такива :)

macegirl
01-30-2009, 07:21
DKNY и Christian dior за др марка в гардероба не се сещам!

peteto89
01-30-2009, 10:16
тъпа тема кои го интересува какви дрехи нося и от илиенци да са голяма работа пак сън си аз не виждам никакъв смисал :?

Canis_Dirus
01-30-2009, 21:36
Е сега нося една маркова тениска на "Геовест Асеновград". Проблем? 8-)

LiveFlower
01-30-2009, 21:41
Аз маркови дрехи нямам и никога не съм имала.Kaто се има впредвид и семейния бюджет, не съм и искала,и мрънкала :)

Jesus
01-30-2009, 21:42
Не робувам на марки пък и не виждам смисъл примерно да дам 160 лв за дънки на еди кой си като с тия пари мога да си купя 2 чифта спортни панталони и спортна риза :)

BoRe
01-30-2009, 21:53
Diesel, Dolce & Gabbana, Adidas, Reebok, Versace,

BoRe
01-30-2009, 21:54
Terranova`Kenvelo моля да не ги броите към марковите дрехи

anonymous497065
01-30-2009, 22:31
Dolce & Gabbana, Adidas
Хаха, смешници. :)

Black_Fyed_Peas
01-31-2009, 16:05
аз имам два анцуга на адидас, ако тайли луейл го смятате за марков магазин и от там имам доста работи. На пума ми е едната чанта и някви др глупости на найк-ленти за ръцете, потничета и такива глупости. И едни мн сладки кецки на reebok и сега си взех едни блузки от бенетон

breathless
01-31-2009, 16:25
Една тениска на Пума, която съвсем случайно попадна при мен. 8-)
Други маркови дрехи нямам.
Не ми и трябват, моите си ми харесват и са ми удобни. :)
А кецовете ако се броят - имам един,два чифта.

vikatavili12
09-10-2009, 11:16
нямам мяркови дрехи но не ми и трябват

buttertoast
09-10-2009, 11:20
едни кецове DC имам,ако се броят за маркови .. :D

dimeto007
09-10-2009, 12:30
нямам :P

Di
09-10-2009, 12:31
офф,ся се почва голямото фукане,да пукне тоя дето я ъпна тая тема..

Bianca
09-10-2009, 12:38
Имам супер много неща на Only, ама то и това е една марка... :-o И едни гуменки на Комерс.
Това е.

gabi_94
09-10-2009, 12:43
ми имам доста дрехи на Есприт, но всичките са ми подаръци, защото един роднина държи такъв магазин :D Иначе кенвело, тали уейл, теранова и фокс не ги броя за марки. Имам и един панталон на долче и габана, както и едно яке на овиесе.

INSIDER
09-10-2009, 13:18
Fred perry - Маратонки, шапка, суичер. Puma - маратонки :grin:

tItEufFf
09-10-2009, 13:38
Ми аз обикновено гледам чантите и маратонките ми да са маркови, за дрехите много не ме интересува. Но имам на s.Oliver, Benetton.. Зара и Пимки не знам колко са маркови, но гардеробът ми е пълен с тях

Hilary_
09-10-2009, 15:11
Малко са ми марковите дрехи .. купувам това, което ми харесва ..

иначе имам една блуза на D&G
една риза и рокля от Теранова ..
чанта и потниче на Calvin Klein ..

и май за друго не се сещам .. :)

tonie__
09-10-2009, 15:14
обувките ми са хубави марки и една от чантите . не държа толкова да имам маркови дрехи :?

DimovB
09-10-2009, 15:14
всъщност като се замисля.. имам само маркови дрехи..

което е тъпо :-o

YouCantStopMe
09-10-2009, 15:16
И маркови нещица се намират,но повечето са на няк'ви неизвестни марки.
Нямам маркови дънки или панталони.
Имам няколко маркови блузки и обувки.Това е.
Пука ми,че не всичко е марково,аз си го харесвам. :)

Ufff
09-10-2009, 15:40
няма такава тъпа тема.

а и какви дрехи са изброени за маркови.. 8)

Robe
09-10-2009, 17:52
Rip Curl, Gabbana, Converse, Element, Billabong, DC, LOGG, Nike, Diesel........................ общо зето не са ограничавам от някакаф по официален или по младежки стил а си взимам това което ми харесва. :)

maybeline
09-10-2009, 17:53
не много.. но повечето са на TERANOVA

liim0nka
09-10-2009, 19:51
Честно казано не търсямарка..но като си гледам гардероба почти всичките ми дрехи са такива..обаче хич не ме интересува.. понякога ми се е случвало да режа етикета..и ако държах да пише miss sixty killah или така и така.. :shock: трагедиус.. :( 8-)

хората които искат на дрехата им да пише там replay armani dolce prada ..дрън дрън са единствено и само комплексари :booooomb:

dqvolcheto9
09-11-2009, 17:44
имам на манго,теранова,h&m ,puma,versace,bono jeans,custo barselona..

N0_feAR
09-11-2009, 18:28
единствените ми наистина оригинални дрехи са: едно клинче на Adidas, дънкено яке на Benetton и кецове на Mat Star

tanchu
09-11-2009, 18:37
ми от Теранова и от Ню Йоркър си взимам дрешки :)

slynchoo
09-11-2009, 18:40
ми имам блузки,дънки от Теранова,Ub jeans,Adidas.. и имам дънки и панталон на Franco Ferucci (мисля че се брои за марково) :)

xXxXSweetDreamsxXxX
09-11-2009, 18:42
Нямам, а и не ми трябват.
Не мисля, че като нося нещо марково ще съм нещо повече.. :?
А на Теранова пък какво и е марковото?

Loshotia
09-11-2009, 19:19
Да, всичко ми е марково, даже ходя с етикетите- не ги махам, за да ми ги виждат всички 8)

bloodyF
09-11-2009, 20:16
божееее,как може да кажете че теранова парцалите или мат стар са маркови :lol:


марка може да кажем на келвин клайн,долче и габана,армани,шанел,диор,ес када....ама истински..! А не от илиенци или внесени от турция/китай 8-)

марки като зара,бершка,дрехи от теранова (не знам дали е марка даже),h&m ,манго или овиес са към средна класа..просто в българия стандарта е нисък..


иначе маркови дрехи нямам ...имам само колан на келвин клайн и преди 2 години имах дънки долче и габана,но ми омаляха

footballgirl
09-12-2009, 00:12
попринцип убожавам Tally Weijl и почти всичките ми прехи са от там, иначе имам дрешки и от Mango,Sisley,Playlife и Fox .. а обувките повечето са на Puma и Adidas :) аа и НЕНАВИЖДАМ Terranova :lol:

axlbaby
09-12-2009, 08:59
Нямам излишни пари,че да давам за нещо ''марково'',което ще облека 2 пъти в живота си.Ако нещо ми хареса толкова много,че не мога да не си го купя,може би.

Monina
09-12-2009, 09:04
Повечето ми дрехи са такива, въпрос на навик е. Преобладават H&M, NIKE, MODA BAR, ADIDAS, MEXX, PLAYLIFE. СЕга се усетих, че не мога да ги изброя. Хахаха Много са наистина. :booooomb:

Zaharinka
09-12-2009, 09:45
DC,Globe,Etnies,Planetearth,Osiris

POLLINA
09-12-2009, 09:46
амии имам дрехи на adidas, Nike , Mango , Terranova , Tally Wejl , D & G , Gaudi , Golden cut, Levi`s ,Versace, Franco Ferucci и за това се сещам :)

deni4eto
09-14-2009, 19:10
ххехе :D ами то и Булдозер е марка :D счита ли се за марково тогава :D
имам маратонки и горнище на Adidas (ако изобщо е марково ,защото назапад това им е облеклото за вкъщи),беше ми мерак да си ги купя и после какво...нося си пак обикновенните дрехи..иначе имам тук таме ,някоа друга блузка маркова ама кой я знае че е такава
КОлко магазини на Версаче и D&G има във България,че пък всичките изброявате ,че имате техни дрехи??? Tова ,че пазарувате дрехи от ''бутици' не означава, че наистина е версаче ,D&G и т.н.
а пък в крайна сметка има ли значение? :D

anonimchetou
09-14-2009, 19:38
за мен марката на дрехите не е важна . Купувам си това което ми грабва окото и ми стои яко : ) Иначе на обувките си държа много. Имам 2 чифта Adidas , Едни пумички i Converse.

RoseDawn
09-14-2009, 19:50
Нямам маркови дрехи.В България маркови дрехи НЯМА!!!!Всичко е внос от Китай!!!!!Може да си намерите нещо марково от вторите употреби.

Bianca
09-14-2009, 19:53
Нямам маркови дрехи.В България маркови дрехи НЯМА!!!!Всичко е внос от Китай!!!!!Може да си намерите нещо марково от вторите употреби.
Ти си мега тъпа. :(
И във вторите употреби вече има дрехи от Китай, не че нещо.
Извинявай, ама това, че в Китай работната ръка е най-евтина, не значи, че ако дрехите на някоя известна марка се шият там по техен лиценз, те са НЕмаркови.
Запази си компетентното мнение за себе си.

tuzaro
09-14-2009, 20:15
епа намират се, адидас, фред пери, пума, лакост, есприт, лонсдейл, бен шърман, рийбок.

moon_flower
09-14-2009, 20:22
Всичките ми дрехи са маркови,но пък не са от скъпите марки.Нося предимно тениски и дънки на Pimkie,Bershka,Promod и тн.Не мога да повярвам колко евтини са нещата в чужбина...една тениска е по 10 евро,няма и толкова...тук цените са адски вдигнати и повечето неща не си заслужават.Затова като нашите ходят в чужбина ми носят дрехи и това е.

RoseDawn написа:
Нямам маркови дрехи.В България маркови дрехи НЯМА!!!!Всичко е внос от Китай!!!!!Може да си намерите нещо марково от вторите употреби.

Ти си мега тъпа.
И във вторите употреби вече има дрехи от Китай, не че нещо.
Извинявай, ама това, че в Китай работната ръка е най-евтина, не значи, че ако дрехите на някоя известна марка се шият там по техен лиценз, те са НЕмаркови.
Запази си компетентното мнение за себе си.[quote]
+1 Много обичам като някой каже,че дрехите са шити в Китай или Бангладеш.Еми да,къде другаде?Ако искате може и в центъра на Италия да ви ги произвеждат,направо дизайнерите да запретнат ръкави и да почват да ги шият?

m0n4yyy
09-14-2009, 20:44
Не, не ми трябват, и не искам. :) :)

Stracciatella
09-14-2009, 20:57
Имам няколко, повечето са ми на най-обикновени марки. Етикета няма значение! :wink:

punkrock
09-14-2009, 22:28
Нямам маркови дрехи.В България маркови дрехи НЯМА!!!!Всичко е внос от Китай!!!!!Може да си намерите нещо марково от вторите употреби.
Ти си мега тъпа. :(
И във вторите употреби вече има дрехи от Китай, не че нещо.
Извинявай, ама това, че в Китай работната ръка е най-евтина, не значи, че ако дрехите на някоя известна марка се шият там по техен лиценз, те са НЕмаркови.
Запази си компетентното мнение за себе си.
Да между другото, даже по новините казаха наскоро :D хахахах
Тукааа сичко е боклук, даже киселото ни мляко не е истинско кисело мляко :shock: :D

gia_sena_mono
09-14-2009, 23:02
имам блузки на долче и габана,версаче,армани и пума,ризка на calvin klein,маратонки на еnergie,а и полувер имам на energie,парфюм версаче,цаки rai ban
и тфа е смисъл обожавам ги теа марки особено първите 3те и гледам да са ми е марково всичко,но наистина е по важно как стоят може да има супер як мудел какфото и да е и да е уникален да е много по хубав от нещо дет е на някоя хубава марка...тфа е когато вида уникална дреха на гледам марката,ама обикновено си избирам уникат4етата марковите...
и тука гледам казвате някфи фирми дет ги мислите за марки ама не се излагайте...марки като ub jeans i t.н тфа не е марка :D аз ако броя си4ките м идънки 6е стана ебати манекена
Йеее! С маркови дрехи, ама правописа за нищо го нямаш! :D

Jeuelle
09-14-2009, 23:11
Какви са тези предразсъдъци относно марковите дрехи?
Не е никаква гъзария да имаш такива в гардероба си.
Най-голямото им и най-съществено предимство, от което зависи цената е качеството на материята.
Няма да намериш блузка за 20 лева от битака , която да не се разтегли на 2-3 месец.
Сега , вярно има дънки за по хилядарка , че и отгоре , но пък се намират неща и на много достъпни цени.
В Дика и Орсей например постоянно има намаления.
Търсете ... търсете.


П.С - не мислете , че само версаче , армани и долче са хубави марки!!!!

m0
09-15-2009, 09:48
Само адидас,булдозер и рънърс. :)

RoseDawn
09-15-2009, 10:51
Нямам маркови дрехи.В България маркови дрехи НЯМА!!!!Всичко е внос от Китай!!!!!Може да си намерите нещо марково от вторите употреби.
Ти си мега тъпа. :(
И във вторите употреби вече има дрехи от Китай, не че нещо.
Извинявай, ама това, че в Китай работната ръка е най-евтина, не значи, че ако дрехите на някоя известна марка се шият там по техен лиценз, те са НЕмаркови.
Запази си компетентното мнение за себе си.
Мнението ми е различно от на останалите и веднага ми се нахвърляш,не мисля,че съм компетентна в тази среда,но реших и аз да напиша нещо,явно ти не си влизала скоро във втора употреба.Ще оставя на теб да оценяваш хората и дрехите.Вече почвам да съжалявам,че се регистрирах! :(

iiordanova
09-15-2009, 11:44
Имам , имам. 8-)
Но имам и НЕмаркови.

deni4eto
09-15-2009, 13:01
Какво се хвалите ,че имате маркови дрехи?Когато станете по на 30 - 40 години ,издържате семейство,плащате сметките и т.н. и въпреки всичко ви остават пари за маркови дрехи тогава се хвалете.А сега парите на мама и на тати и айде,да се похвалим колко имаме.??
тази тема изобщо за мен не трябва да я има... с дрехите ли впечатлявате??
пък и както казах по -рано ,колко магазини в България да има на Versace,D&G,Dior и т.н. ,че всички да казавате ,че имате техни дрехи? АКо си мислите че като пазарувате от бутик има етик D&G е тяхно...жестоко се лъжете...
вие разбирате ли ,че една блуза на Versace струва сигурно колкото заплатата на някой хора от тук...? незнам изобщо и как се хвалите и си вярвате?

iashxui
09-15-2009, 15:55
ами имам да : ) но не всичко ми е марково пък и половината ми блузи са от Гърция ;d .. наще да не работят за едно дънки :D но да се надяваме догодина да работя и да не съм зависима от парите с наще 8) .. но се пак парфюмите са ми маркови и то щото мама ми ги купува де :-D

Kido
09-15-2009, 17:24
Volcom Circa Etnies Lando Nike Es

teenems
09-15-2009, 18:24
мм да
едни маратонки на найк
горнище и къси гащи на адидас
дънки ,тениски,потници,колан,къси гащи на Кенвело
пуловер на Тали Вейл
разни пуловери и тениски на Теранова

tonie__
09-15-2009, 18:52
^ дрехи от Теранове не са маркови дрехи,все едно да кажеш,че Рънърс са маркови кецове :-o

Robe
09-15-2009, 19:37
Гепи кинти, гепи гепи кинтиииии, скоро няма ми зимат бентли.

Начи да ви обесня когато бях по малък положението вкъщи беше малко сиромашко и аз носех булдозерки и рънърски..... и супер мн харесвах Circa, Emerica & Element(но нямах възможност да си ги купя). И аз си казвах аааа за ко да давам 160 лв. за кецове Circa като мога да си купя 3 чифта рънърски. Сега е малко по различно започнах да работя, като цяло вече има повече кинта и не помня от кога не съм си зимал нещо немарково и мисълта ми е че самата марка говори доста за самия човек и хората та приемат доста по насериозно. Например я някой от вас да излезе с пазарски адибаси..... и я излез тениска energie, дънки дизел, обувки converse.... и т.н. да видим каква ще е реакцията на хората, пък да не говорим за непознати или с хора с който те първа ще се запознавате там е от съществено значение.

ПИИС. надявам се да не ме храните много след това мнение но се надявам че ще има и други които ще ме подкрепят. Приемете го като съвет по добре си земете марковите кецове Circa отколкото 3-те рънърски.

iashxui
09-15-2009, 20:47
мм да
едни маратонки на найк
горнище и къси гащи на адидас
дънки ,тениски,потници,колан,къси гащи на Кенвело
пуловер на Тали Вейл
разни пуловери и тениски на Теранова


tally weijl , terranova `n kenvelo не са маркови .. смис за мен не са .. макарче в тайли вейл най-биват : ))

SexyDqvolche
09-16-2009, 11:04
Блузка Nike ,маратонки Nike ,анцунг Adidas ,чанта Chloe

Това са нещата които смятам за маркови :)

teenems
09-16-2009, 11:05
мм да
едни маратонки на найк
горнище и къси гащи на адидас
дънки ,тениски,потници,колан,къси гащи на Кенвело
пуловер на Тали Вейл
разни пуловери и тениски на Теранова


tally weijl , terranova `n kenvelo не са маркови .. смис за мен не са .. макарче в тайли вейл най-биват : ))

а Кенвело не е ли ..
пфф тая марка е супер известна и със супер качествена стока.
за вас марково е само Адидас ,Найк и Пума .. пфф

vellvet
09-16-2009, 12:01
За мен темата е тъпа....какво да се хваля какво имам и какво не!

съгласна съм ... в крайна сметка нали знаете че маймуната облечена с армани пак си е маймуна... не обиждам никой просто казвам че марката не е от такова значение важни са моделът и материята и ест най-важното как изглеждаш в дадената дреха...
> по темата : "марковите" ми дрехи са купувани само в "дрехи 2ра употреба" и да имам такива не умишлено подбирани по марка :)

YourFavoriteDrug
09-16-2009, 12:12
converse; paolo boticceli; victoria's secret; jetan; paolo feretti; christian audigier;

сега само за тея се сещам :)

Carmen_Kass
09-16-2009, 12:18
Ооо да,пълна съм.Костюми Armani,Yves Saint Laurent,рокли Chanel,блузи Jean Paul Gaultier,панталони John Galliano,палта Christian Dior...
Направо дизаинерите се бутат,кои да ми подари пръв нещо от новата си колекция...

ПС: Егати тъпата тема...

thelideto
09-16-2009, 14:23
Не е важно да са маркови а да ми харесват :)

deni4eto
09-16-2009, 15:17
Гепи кинти, гепи гепи кинтиииии, скоро няма ми зимат бентли.

Начи да ви обесня когато бях по малък положението вкъщи беше малко сиромашко и аз носех булдозерки и рънърски..... и супер мн харесвах Circa, Emerica & Element(но нямах възможност да си ги купя). И аз си казвах аааа за ко да давам 160 лв. за кецове Circa като мога да си купя 3 чифта рънърски. Сега е малко по различно започнах да работя, като цяло вече има повече кинта и не помня от кога не съм си зимал нещо немарково и мисълта ми е че самата марка говори доста за самия човек и хората та приемат доста по насериозно. Например я някой от вас да излезе с пазарски адибаси..... и я излез тениска energie, дънки дизел, обувки converse.... и т.н. да видим каква ще е реакцията на хората, пък да не говорим за непознати или с хора с който те първа ще се запознавате там е от съществено значение.

ПИИС. надявам се да не ме храните много след това мнение но се надявам че ще има и други които ще ме подкрепят. Приемете го като съвет по добре си земете марковите кецове Circa отколкото 3-те рънърски.

Много си прав за всичко.Моят въпрос е обаче,защо заради дрехите трябва да се правим на такива каквито не сме?Трябва да си купя оригинални маратонки за да ме приемат в дадена компания ли?
СУпер тъпо е!Не всеки има възможности за маркови дрехи.А пък и да има,защо трябва да избираме и да преценяваме хората по дрехите им,а не по акъла и делата им?
Ако гледате парите и дрехите,то сте егати ограничените хора !
Моят приятел е точно обратното.Досега винаги е бил с Adidas,Nike,Puma,Thimberland,а сега казва че вече не му пука с какво ще е ! Може бо това е също до време.И аз си купих на адидас анцунг и маратонки и кво,-пак си нося обикновенните анцунзи ,а този на адидас си седи в гардероба ми!

clever
09-16-2009, 21:27
UB jeans;Адидас;Пума;Армани;converse и др. :)

stelit0
09-16-2009, 21:39
аз имам очила версаче,потник на серджо тачини, ботуши на франко феручи(не е много марково но реших да ги спомена) а и като си копучам дрехи гледам как ми стоят и дали са качествени това е по важното а не дали са маркови.

Robe
09-17-2009, 16:15
Трябва да си купя оригинални маратонки за да ме приемат в дадена компания ли?Не.
1. Естествено че ще си купиш маркови маратонки защото със сигурност ще са по-качествени и с по-хубав дизайн от сяка друга НЕмаркова маратонка.
2. За тази маратонка ще дадеш +50-60 лв. и ще ти е мн-яко вътрешно защото знаеш че правиш правилния избор и че ще ти държи поне 2-3 пъти повече (аз съм имал обувки Replay който ги носих година и половина) от всяка една друга НЕмаркова маратонка.


Същото е и с дрехите дадох маратонките за пример защото ги спомена 1ва. :)

deni4eto
09-17-2009, 16:33
Трябва да си купя оригинални маратонки за да ме приемат в дадена компания ли?Не.
1. Естествено че ще си купиш маркови маратонки защото със сигурност ще са по-качествени и с по-хубав дизайн от сяка друга НЕмаркова маратонка.
2. За тази маратонка ще дадеш +50-60 лв. и ще ти е мн-яко вътрешно защото знаеш че правиш правилния избор и че ще ти държи поне 2-3 пъти повече (аз съм имал обувки Replay който ги носих година и половина) от всяка една друга НЕмаркова маратонка.


Същото е и с дрехите дадох маратонките за пример защото ги спомена 1ва. :)

Знам ,че марковото е по - качествено!За обувките специално ,защото имам маркови маратонки.За дрехите не мога да кажа нищо относно качесвто,но за маратонките да по -качествени са.Но съгласи се ,че и другото което казах също е вярно!Всеки те гледа с какво си облечен и по това те преценяват.Защо трябва да е така?Вярно е марковите обувки и маратонки са по- качествени,но имам и едни ботуши ,които не са маркови ,но ме изкарват вече втора година.Просто кожата им е уникална,а са български не са маркови и не струват кой знае колко.

Другот0о нещо с което не ще се повторя,а ще се потретя дори.Колко магазини има в България на Versace ,D&G и т.н. ,че всеки да казва че има техни дрехи.Господи!!!!!!!!!МАй не си давате сметка, че една проста блуза на Versace струва колкото заплатата на повечето от родителите тук ( не вярвам във този форум да са се завъдили богаташки деца и да бездействат ).ТОва е другото ,което ме дразни ,че пазаруват от някакви подобия на БУТИЦИ и да речем нашумелите paolo botticelli и си мислят ,че са много маркови!!
НЕ се дразня от това,че имате маркови дрехи!И аз имам някой маркови неща!Дразня се от това, че всеки си надценява дрехите !Имали дрехи на Versace.Хубаво ако един го каже ще му повярвам,но всеки втори го казва.Как да повярвам,като вече казах колко струват техните дрехи!

Ufff
09-17-2009, 16:44
^ Тук не видях някой да е казал, че има Версаче. Пък и не са им толкова скъпи тениските, айде са 8)

deni4eto
09-17-2009, 18:41
^ Тук не видях някой да е казал, че има Версаче. Пък и не са им толкова скъпи тениските, айде са 8)

Не говоря само за Versace ,ами за D&G,Prada,KC,Armani и т.н.Които са истински и маркови ,а не адидаси,найкове и т.н. защото за запада това не е марково,а облекло за вкъщи.Хубаво ще си купиш една блуза,но да ми говорят за дънки ,много блузи и т.н.....моля ти се!Да не говорим ,че в България магазин на Versace има доколкото знам във София и Варна.За другаде незнам ,може и да има!

Няма да цитирам имената им ,а само това което са писали и всичкото това е само от първите три страници,повече не ми се четеше:

Блузки на Версаче и D&G,лятно потниче на Армани,Армани-очила,Версаче-очила.За други може и да имам,ама сега не се сещам.Иначе дрехите според мен не определят човека.
_________________

eee nema li nekoi s markite D&G,PRaga..

Aми на D&G имам дънки

Christian Dior , D&G , Levi's , Diesel , Ferre , Replay , Terranova , united colors of beneton , Rosso ( италианска марка за официални тоалети) , Benito Rossi , мисля , че са това ако съм забравила нещо ще го добавя Smile

Ufff
09-17-2009, 18:54
^ Тук не видях някой да е казал, че има Версаче. Пък и не са им толкова скъпи тениските, айде са 8)

Не говоря само за Versace ,ами за D&G,Prada,KC,Armani и т.н.Които са истински и маркови ,а не адидаси,найкове и т.н. защото за запада това не е марково,а облекло за вкъщи.Хубаво ще си купиш една блуза,но да ми говорят за дънки ,много блузи и т.н.....моля ти се!Да не говорим ,че в България магазин на Versace има доколкото знам във София и Варна.За другаде незнам ,може и да има!

Няма да цитирам имената им ,а само това което са писали и всичкото това е само от първите три страници,повече не ми се четеше:

Блузки на Версаче и D&G,лятно потниче на Армани,Армани-очила,Версаче-очила.За други може и да имам,ама сега не се сещам.Иначе дрехите според мен не определят човека.
_________________

eee nema li nekoi s markite D&G,PRaga..

Aми на D&G имам дънки

Christian Dior , D&G , Levi's , Diesel , Ferre , Replay , Terranova , united colors of beneton , Rosso ( италианска марка за официални тоалети) , Benito Rossi , мисля , че са това ако съм забравила нещо ще го добавя Smile

Права си, Версаче има в София и Варна. Само че някой като каже че има Армани или СК и има уаууу.. Всъщност всяка марка има различни линии, т.е. мнооого евтини, особено ако се купуват извън БГ. Както тениските на Версче за които спомена, всъщност са Версаче Спорт или Версус които имат голяма разлика от Версаче рокли и чанти по хиляди левове. Пример ти давам - тениските на Риплей са около 150-200 лв по принцип в БГ, еби му майката, аз мога да си взема 5 на Армани за тея пари от оригинален магазин, но от евтините им линии.

Идеята ми беше, че маркови дрехи е мн субективно понятие :)

POLLINA
09-17-2009, 20:14
който и да е казал ,че има Версаче и Армани (говоря за себе си, за др не знам)не го е казал с цел хвалене, ако не забравяте темата е такава...

nefchi_bs
09-17-2009, 20:21
Не.Всичките ми дрехи са от Теранова и Кенвело..Но не мисля,че марката е най-важна,а дали ти стои добре дрехата и как се чустваш с нея :)

deni4eto
09-17-2009, 20:46
който и да е казал ,че има Версаче и Армани (говоря за себе си, за др не знам)не го е казал с цел хвалене, ако не забравяте темата е такава...
да знам каква е темата..
въпроса и проблема са ми други!казвам ,че се преувеличава,а не че се хвали!
както и да е Ufff горе долу ме разбра :)

POLLINA
09-17-2009, 20:52
окей :)

sun4e
09-17-2009, 21:45
Имам оригинален бял анцунг на Пума :)

Robe
09-18-2009, 12:05
Трябва да си купя оригинални маратонки за да ме приемат в дадена компания ли?Не.
1. Естествено че ще си купиш маркови маратонки защото със сигурност ще са по-качествени и с по-хубав дизайн от сяка друга НЕмаркова маратонка.
2. За тази маратонка ще дадеш +50-60 лв. и ще ти е мн-яко вътрешно защото знаеш че правиш правилния избор и че ще ти държи поне 2-3 пъти повече (аз съм имал обувки Replay който ги носих година и половина) от всяка една друга НЕмаркова маратонка.


Същото е и с дрехите дадох маратонките за пример защото ги спомена 1ва. :)

Знам ,че марковото е по - качествено!За обувките специално ,защото имам маркови маратонки.За дрехите не мога да кажа нищо относно качесвто,но за маратонките да по -качествени са.Но съгласи се ,че и другото което казах също е вярно!Всеки те гледа с какво си облечен и по това те преценяват.Защо трябва да е така?Вярно е марковите обувки и маратонки са по- качествени,но имам и едни ботуши ,които не са маркови ,но ме изкарват вече втора година.Просто кожата им е уникална,а са български не са маркови и не струват кой знае колко.

Другот0о нещо с което не ще се повторя,а ще се потретя дори.Колко магазини има в България на Versace ,D&G и т.н. ,че всеки да казва че има техни дрехи.Господи!!!!!!!!!МАй не си давате сметка, че една проста блуза на Versace струва колкото заплатата на повечето от родителите тук ( не вярвам във този форум да са се завъдили богаташки деца и да бездействат ).ТОва е другото ,което ме дразни ,че пазаруват от някакви подобия на БУТИЦИ и да речем нашумелите paolo botticelli и си мислят ,че са много маркови!!
НЕ се дразня от това,че имате маркови дрехи!И аз имам някой маркови неща!Дразня се от това, че всеки си надценява дрехите !Имали дрехи на Versace.Хубаво ако един го каже ще му повярвам,но всеки втори го казва.Как да повярвам,като вече казах колко струват техните дрехи!Ем, и ти си права и за някой неща... ОК !

Поне аз никога не съм се хвалел с дрехите си просто знам как да се обличам с стил, марка, вкус... в зависимост къде съм, с кой съм и какво правя, ама някой като дойде и ми каже "ъъъ и ко ся голям катил кат носиш тфа и тфа....." и ми стаа супер тъпо и ми иди да го наредя едно хубаво сеш. Пък да има ги и другата крайност някфи богаташчета дет само са хвалят (особено при вас жените :D :) с марковите си дрешки и им е фикс идея да ходят по бутици....... Специално за версаче и на мене не ми допада като марка много е официална и не ми допадат моделите а и е мн скъпа. :)

Robe
09-18-2009, 12:07
Които са истински и маркови ,а не адидаси,найкове и т.н. защото за запада това не е марково,а облекло за вкъщи

Точно, за това намразих адидас ......... _)_

deni4eto
09-18-2009, 12:58
Радвам се ,че поне ме разбра какво искам да кажа :)А аз за маркови дрехи ще си помисля,едва когато сама си изкарам паричките за тях :) Сега само за рожденните дни нещо по - така,иначе за ежедневието съм си с обикновенни дрехи :)

casey
09-18-2009, 16:04
Обикновенно дрехи си взимам от Kenvelo, New Yorker и Теранова рядко от FOX. Обувки си взимам от Леонардо и Дайкман. Друго не се сещам сега...

YourFavoriteDrug
09-27-2009, 09:49
за запада- адидас,найк,пума и секвите му други,може да са дрехи за вкъщи,ама нека правим разлика м/у бг и сащ примерно - доходите им са къде къде в сравнение с нашите, следователно могат да си позволят неща,които в бг, повечето ги смятаме за лукс. :)

Di
09-27-2009, 09:51
офф кой тъпанар я извади тая тема,кифлите почват ся да си измислят марки и да пишат,апф

xHARDCANDYx
09-27-2009, 11:25
ПОВЪРХНОСТНИ СТЕ !!!

emityyyyyyyyyyyyy
09-27-2009, 13:12
Имам кецове на adidas , имам едни бели панталони на armani , ии повечето блузки са ми на terranova :-)

deni4eto
09-27-2009, 13:35
за запада- адидас,найк,пума и секвите му други,може да са дрехи за вкъщи,ама нека правим разлика м/у бг и сащ примерно - доходите им са къде къде в сравнение с нашите, следователно могат да си позволят неща,които в бг, повечето ги смятаме за лукс. :)

ами нали това казвам,да не се изпакват много че имат адидаси,щото всъщност са смешни
а пак paolo boticceli на това кой изобщо му вярва ,че е марка ?то си личи ,че просто имитират разни други марки и само заради името си всички му вярват ...тссс заради това като мине сезона ги намалят нещата по 15 - 20 лв,а пак иначе 50 - 60...

courtney
09-27-2009, 14:21
Единствената част от облеклото ми, на която държа да са качествени (и да, под качествени имам предвид маркови, защото марката за мен не е да се хваля пред приятели колко пари съм дала, а да знам, че инвестицията ще се върне под формата на качество) са обувките. Шляпам и джапам по някои големите мръсотии, експлоатирам си обувките по най-лошия възможен начин, то не са локви, кълчища, какво ли не, с две думи обувките ми го отнасят много лошо. А по принцип друго освен гуменки и кецове не нося, затова като тръгна на пазар, само кецовете гледам да струват нещо, за да знам, че ще си ги нося със спокойствие и кеф. Както писах в съседната тема, имам кецове на 3 години, за които не ме е яд, че съм дала по 120 лева, защото продължавам да ги нося и да им няма нищо, това за мен е добра инвестиция. Сега си взех някви DVS-ки да видя дали толкова доволна ще остана и от тях. Имам и един два чифта конвърс, но те са се скъсали от прекалено носене - вече една година, стават още, но са стари и много им личи.
Другите дрехи пет пари не давам дали са Прада или глупости. Всъщност, те дори не правят моделите, които обичам, така че няма за какво да си говорим. :lol: Дънките са ми най-обикновени, от по 30-40 лева в обикновени безименни магазинчета по улиците, тениските обикновено са някви шантави от типа мухоморка и анти стар. 8-) Та като цяло, не, не ми пука каква марка са, при положение че и без това ги правя на нищо, ако ударя на нещо качествено, тогава супер. 8-)

Sasha2k8
09-27-2009, 14:33
Да имам някакви дрешки на FOX, Terranova, Calliope, Orsay, Kenvelo, CK, Dorothy Perkins, и т.н. ... но си имам и съвсем обикновени дрехи. Те е важна марката, а това дали дадена дреха ти е удобна като я носиш, и дали ти харесва. :)

MiRaCuLiX
09-27-2009, 15:30
Ами тъй като аз се занимавам с такива неща и ги продавам ,естествено че нося.Може би 80 процента от дрехите ми са оригинални.Любимата ми марка е AVIREX ,много добра марка.Правят страхотни дрехи със страхотни материи.Ако искате да видите някои неща които продавам в раздела КУПУВАМ/ПРОДАВАМ има една тема МАРКОВИ ДРЕХИ и ще ги видите.Добри са има и още и са на ниски цени,тъй като ги взимам от моловете на по евтинко

lovey0u
09-27-2009, 18:49
Някой в началото на темата беше казал, че марката говори за самия човек и ако си с маркови дрехи хората те приемат на сериозно, а иначе - не.

Глупости! Пълни глупости! :-x
Аз не нося маркови дрехи и все пак ме приемат на сериозно ;) :razz:

Di:офф кой тъпанар я извади тая тема,кифлите почват ся да си измислят марки и да пишат,апф

Съгласна! :smt023
Същата работа като оная тема *снимка на парфюма ви* и пак D & G, Bvlgari, Armani, Adidas, Prada, и т.н. :lol:

doublet
09-27-2009, 19:39
Тук има хора които за тях дадена марка не е марка и малко ме е страх да кажа какво имам за да не излезе че не разбирам нещо :-o

Кецове на Puma (чакам си и новите сега), потник н LEVI'S 1-2 неща на UB Jeans. ... риза от Calliope .. някоя друга тениска от TRN както и от Kenvelo.
Т'ва е за друго не се сещам.

Robe
09-27-2009, 22:25
Някой в началото на темата беше казал, че марката говори за самия човек и ако си с маркови дрехи хората те приемат на сериозно, а иначе - не.

Глупости! Пълни глупости! :-x
Аз не нося маркови дрехи и все пак ме приемат на сериозно ;) :razz:

Di:офф кой тъпанар я извади тая тема,кифлите почват ся да си измислят марки и да пишат,апф

Съгласна! :smt023
Същата работа като оная тема *снимка на парфюма ви* и пак D & G, Bvlgari, Armani, Adidas, Prada, и т.н. :lol:Кое е глупости че не разбрах........ ?!?! Обоснови се малко де то така секи може да храни "глупости глупости" ?! Освен някое от приятелчетата ти да те приема на "сериозно" ... друг не виждам кой. :-D

Robe
09-27-2009, 22:26
Серем на темата!
Серем ви на марките!
Серем ви на разбиранията!
Серем!Серем на очилата ти ...........

lovey0u
09-28-2009, 18:45
Защо ли изобщо писах в такава тема?! :lol:
Повечето лъжат колко Много Маркови дрехи имат, а другите ще ми обясняват как никой не ме приема на сериозно щом нямам маркови дрехи. :lol: Я се скрийте! ;)

shadows92
09-29-2009, 15:20
Незнам за теб какво е хубава маркова дреха.Мойте дрехи са от мола-
теранова,калеопето,кенвело ,манго,терилел и още ,но не се сещам сега 8) 8)

Teen4etoo
09-29-2009, 15:42
Lonsdale,Nike,Adidas,Etnies,Airwalk,Tom Tailor :grin:

BigFakeSmile
10-01-2009, 07:46
само като ти гледам никнейма..и разбира защо си пуснала темата...
да имам...ноо..не че нещо...какво значение има това..глупаво е...то хууво да се изфукат всички...ами тези, които нямат такива дрехи..не мисля, че е от някакво значение :)

tuzaro
10-01-2009, 08:38
само като ти гледам никнейма..и разбира защо си пуснала темата...
да имам...ноо..не че нещо...какво значение има това..глупаво е...то хууво да се изфукат всички...ами тези, които нямат такива дрехи..не мисля, че е от някакво значение :) тва на аватаро ти ли си мейна :shock:

Sasha2k8
10-01-2009, 13:05
Някой в началото на темата беше казал, че марката говори за самия човек и ако си с маркови дрехи хората те приемат на сериозно, а иначе - не.

Глупости! Пълни глупости! :-x
Аз не нося маркови дрехи и все пак ме приемат на сериозно ;) :razz:

Di:офф кой тъпанар я извади тая тема,кифлите почват ся да си измислят марки и да пишат,апф

Съгласна! :smt023
Същата работа като оная тема *снимка на парфюма ви* и пак D & G, Bvlgari, Armani, Adidas, Prada, и т.н. :lol:
+1

Robe
10-01-2009, 21:37
Защо ли изобщо писах в такава тема?! :lol:
Повечето лъжат колко Много Маркови дрехи имат, а другите ще ми обясняват как никой не ме приема на сериозно щом нямам маркови дрехи. :lol: Я се скрийте! ;)Скрихме се вече ...

Осъзнахме грешката ти явно и ти си я осъзнал, добре че няма да пишеш повече........

BigFakeSmile
10-02-2009, 19:26
само като ти гледам никнейма..и разбира защо си пуснала темата...
да имам...ноо..не че нещо...какво значение има това..глупаво е...то хууво да се изфукат всички...ами тези, които нямат такива дрехи..не мисля, че е от някакво значение :) тва на аватаро ти ли си мейна :shock:

да, защо :?

Canis_Dirus
10-02-2009, 19:32
Аз имам най-много и най-скъпи маркови дрехи! В гардероба ми има дрехи на стойност колкото БВП-то на средно-голяма африканска държава.
Завиждайте!

8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

annamari
10-07-2009, 13:23
ми на мен повечето дрехи са ми маркови
Puma Mango Amisu H&M Paulo Boticheli i ( Kenwelo i Ub jeans ako se broqt i te) 8)

Canis_Dirus
10-07-2009, 14:52
Аз си бърша задника с тоалетна хартия на Версаче за 300 лева рулото!!!

sexy_baby_originale
10-07-2009, 18:37
А мога ли аз да те попитам нещо? Какъв е смисъла да си купиш нещо марково, да кажем някакви дънки за 800 лв., като за тези пари ти можеш да си купиш страшно много неща, като от тези неща включвам поне 10 панталона и то добри? 8)

TheNewReligion
10-07-2009, 18:48
Нямам абсолютно никакви дрехи, камо ли маркови.

eatmybrain
10-07-2009, 20:55
ами имам едни дънки,елече и колан от Levi`s
дънки> UB jeans
едни версаче от италия,който са ужасни-подариха ми ги .. така си стоят
H&M > 2 жилетки и един анурак
ESPRIT > грейка
Горница и долница на адидас
кецки > адидас
едни гуменки на пума

имам и от кенвело,теранова,ню йоркър ии т.н. ,но за разлика от повечето ми съученички,не смятам че това са някакви кой зн какви марки.

все пак не смятам че един етикет прави дрехата хубава :)

Briseis
10-07-2009, 21:16
какво значи марково? какво значи бутиково? какво значи луксозно? какво значи уникат?

адидас и булдозер са еднакво маркови/фирмени.

tochica
10-08-2009, 14:31
даже не знам дали имам маркови дрехи, но ако имам, не съм ги купувала аз
нямам си представа откъде се появяват някои дрехи в гардероба ми
но мразя да влизам в големите бутици, защото все ме гледат някак си странно консултантките

ByK
10-08-2009, 14:33
чанта и очила На Прада :)

princesss8
10-10-2009, 11:15
mxm sportni kostumi na puma maratonki na puma i adidass 2 potnika na adidass i edni danki na prada :)

bebeeeeee
10-10-2009, 11:31
какво означава маркови не мога да разбера :? всички дрехи са на някаква марка било то по известна като прада,армани и пр. или на съвсем обикновена бг или китайска марка ... маркови пфф
няма никакво значение.. може да си облечен с блуза за 20 лева и пак даси по добре облечен и по добре изглеждащ от някои с блуза от 120 лв

Sarge
10-10-2009, 14:53
Еми имам на Бос едни дънки, риза на Томи, Ерменеджилдо Зегна, Еспри, там едно поло на Лакост, бял панталон Бугати, няколко блузи на Еспри, няколко ризи H&M яке Армани. Абе доста марки имам, за тия се сещам сега.

SomewhereInTime
10-10-2009, 19:28
Имам дрехи на китайски и български марки...Нямам от тез' по-скъпите и се чувствам страшно зле....ужас не знам как ще издържа :lol:

petiam
10-10-2009, 19:44
няколко блузки на REEBOOK, кецове на MANIA и MATSTAR, и маркови, но не са от БГ ... имам и такива, които не са маркови, но важното е да си ги харесвам и да ми отиват :)

petiam
10-10-2009, 19:45
Аз имам най-много и най-скъпи маркови дрехи! В гардероба ми има дрехи на стойност колкото БВП-то на средно-голяма африканска държава.
Завиждайте!

8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

дрън - дрън ..... омГ дали си зле !!!

Canis_Dirus
10-10-2009, 20:40
Аз имам най-много и най-скъпи маркови дрехи! В гардероба ми има дрехи на стойност колкото БВП-то на средно-голяма африканска държава.
Завиждайте!

8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

дрън - дрън ..... омГ дали си зле !!!

Аз си бърша задника с тоалетна хартия на Версаче за 300 лева рулото!!!

Завиждайте!



8-) 8-) 8-) 8-)

clever
10-10-2009, 21:07
[quote=Canis_Dirus]Аз си бърша задника с тоалетна хартия на Версаче за 300 лева рулото!!!

Завиждайте!



8-) 8-) 8-) 8-)
аз пък имам тоалетна хартия с вицове
да те е яТ :-P :-P

JCoutureJunkie
10-11-2009, 09:58
clever кажи от къде е тази тоалетна хартия :shock: много моля...
За мен в България няма маркови дрехи.Независимо къде вляза,всичко е от някакви одърпани платове,незашити на места и т.н.Бяха ми подарили една блуза от Hot Spot или както там се наричаше,еми след няколко пранета си изгуби чара напълно.
Единствените "маркови" дрехи в моя гардероб са няколко неща от Ралф Лорън.Броя ги за такива главно заради начина на изработка.Цветовете не падат,материята е много здрава и въобще такива дрехи с такава изработка тук не съм виждала.

lllXayclll
10-11-2009, 11:39
Веме е за големия мииикс :D
G-Unit, Etnies, Ecko Unltd, Street YounG Fable, Element, LRG, Zero, Puma, Adidas, Umbro, GF Ferre, UCB(benetton) иии за сега не се сещам зза още.
Не ми се разделят наа блузи, дънки, суичери, якета...
Когато станете мъдри и зрели тогава ще осъзнаете колко е важен външния вид и обществото :P

thelideto
10-11-2009, 14:41
Знаеш ли колко ми пука ква марка е дрехата ми ?? а :smt096

thelideto
10-11-2009, 14:43
clever кажи от къде е тази тоалетна хартия :shock: много моля...
За мен в България няма маркови дрехи.Независимо къде вляза,всичко е от някакви одърпани платове,незашити на места и т.н.Бяха ми подарили една блуза от Hot Spot или както там се наричаше,еми след няколко пранета си изгуби чара напълно.
Единствените "маркови" дрехи в моя гардероб са няколко неща от Ралф Лорън.Броя ги за такива главно заради начина на изработка.Цветовете не падат,материята е много здрава и въобще такива дрехи с такава изработка тук не съм виждала.

до последно я гледах в Фантастико :)

tonie__
10-11-2009, 16:44
и ние имаме с вицовее 8-)

Canis_Dirus
10-11-2009, 16:46
И за кво са ви тия вицове? Четете ги, тресете се от смях и издрусвате крушата по-лесно?

tonie__
10-11-2009, 16:47
е те почти не се виждат 8-) много кофти са напечатани :-D

LoveRetroMusic
10-11-2009, 16:48
Имам, ама няма много голяма значение каква е марката .. Важното е да е качествено и да си струва.

bilqnavod
10-12-2009, 10:52
Ако трябваше да гледам марката сигурно щях да ходя без пукната стотинка в джоба. :smt085