PDA

View Full Version : Ненормален живот...



one_teen
03-24-2008, 19:08
Здравейте,колкото и тъпо,да звучи искам да споделя нещо с вас...От известно време,насам нещо става с мен!Първо,разбрах,че съм индигово дете...не знам,колко от вас са чували за това...но все пак!Направих няколко теста в нета,които не показват с точност,но все пак и 3-те теста показаха еднои също...т.е. че съм дете-индиго!Де да беше само това...не,всички факти за тях се отнасят и до мен...все едно някой описва точно мен!!!После,след време,намерих и друг човек,като мен...чустваше се по същия начин!И тогава,започнаха странните неща...попринцип децата-индиго,имат способност да предсказват бъдещето...или поне,нещо от сорта...Разни проблясъци и т.н.,които стават реалност...До тук,що годе нормално...и сега започва странното!С другият човек,който намерих,се опитахме да направим нещо,което вече,наистина не е нормално...Опитвахме се да контролираме разни други неща...като климата,или да накараме,някой да направи нещо...без да му казваме...само с мисъл!И такива неща...И се получи....не може,да еп росто съвпадение,много,много пъти опитвахме,и все ставаше! :shock: Много искам,да чуя вашето мнение...и ако има и други такива хора,да се свържем с тях!!!Знам,че повечето от вас,ще се смеят,ще помислят темата за е*авка и т.н. но...това не е така!Просот,търсим отговори!Моля ви,не превръщайте темата в сметище... :(

November
03-24-2008, 19:12
Според мен това е много яко...не знам ти как се чувстваш де...
Таа...не познавам такива хора...чувала съм за тях,но не съм ги срещала...
Това си е дарба...не я пропилявай!!! :)

machoka
03-24-2008, 19:19
Евалата, ако успееш да смениш климата ни на такъв със само 2 изявени сезона, ще гласувам за теб на следващите президентски избори.

rUffLes
03-24-2008, 19:31
аз съм нещо като теб но не съм толкова развит мога само когато сънувам нещо и то след 1-2 дена се случва или пък друга случка седим си с моите приятели на 1 пейка и минава нкво дете тичайки и аз си помислих че ся ша падне и ша се удари и то както тичаше изведнъш се спъна някаде и падна ако искате да се свържем пишете ми на лс

LipSoFAnAnGel
03-24-2008, 19:32
Я обясни повече за тези деца индиго???

November
03-24-2008, 19:41
аз съм нещо като теб но не съм толкова развит мога само когато сънувам нещо и то след 1-2 дена се случва или пък друга случка седим си с моите приятели на 1 пейка и минава нкво дете тичайки и аз си помислих че ся ша падне и ша се удари и то както тичаше изведнъш се спъна някаде и падна ако искате да се свържем пишете ми на лс


Eeе...то и на мен ми се е случвало това..много пъти...
Даже веднъж го казах на учителката ми по литература и тя после ме отбягваше и ми каза,че е опасно,`щото аз като си помисля нещо,и то се сбъдва...
Ама не знам,не съм сигурна,че е същото... :)

HexGirl
03-24-2008, 19:43
i na men mi se e slu4valo podobno ne6to no ne po jelanie a prostov vid na suni6ta koito sa se sbadvali i to duslovno .Ne vinagi sa svarzani s ne6to vajno no slu4ki koito se materiqlizirat hora koito sanuvam sled tova vijdam i v jivota i vinagi tezi sani6at se sbudvat do 4 dena .Predi malko se pla6eh ot tova no v posledno vreme ne mi se e slu4valo 4esto mojebi za6toto gi podtiskam tai kato posledno sanuvah edin pojar i stra6no mnogo se izpla6ih

folly__
03-24-2008, 19:51
хм... аз пък мисля че става дума за силно развита интуиция :/ и на мен са ми се случвали подони неща аз се си повтарях като мъничка че мога да местя камъчета само с мисълта си и то винаги ставаше,колкото и смешно да звучи :-D ама и за сериозни неща не съм пробвала но пък ... така например всеки път кого ще изпитат госпожите мога да ти го кажа доста време преди часът ... :grin: което е преимущество пред останалите,но то па точно това е елемнтарна наблюдателност...
та говорех,че според мен може и така да е,но до като не видя с очите си не мога да ти кажа че вярвам в подобни неща,демек аз вярвам,но не и че ти си го направил... :( сори че така го казвам,но не обичам да овъртам много много

AFT
03-24-2008, 19:54
Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение. :)

SoVieT
03-24-2008, 19:59
Ами да силно развита интуиция и много добра наблюдателност. Толкова много вярваш в това, че вече ти става навик да показваш силно развитите ти качества. Ами продължавай , ще ти помогне занапред и ако претърпиш някой път провал не се съмнявай в способностите си само заради него, Keep Going!

one_teen
03-24-2008, 20:03
аз съм нещо като теб но не съм толкова развит мога само когато сънувам нещо и то след 1-2 дена се случва или пък друга случка седим си с моите приятели на 1 пейка и минава нкво дете тичайки и аз си помислих че ся ша падне и ша се удари и то както тичаше изведнъш се спъна някаде и падна ако искате да се свържем пишете ми на лс


Eeе...то и на мен ми се е случвало това..много пъти...
Даже веднъж го казах на учителката ми по литература и тя после ме отбягваше и ми каза,че е опасно,`щото аз като си помисля нещо,и то се сбъдва...
Ама не знам,не съм сигурна,че е същото... :)

Дам,нещо такова е!Но вече за мен е ежедневие!!!

btw Радвам,се че ме приехте на сериозно...

ABSOLUTme
03-24-2008, 20:07
"Децата индиго обикновено се свързват с диагнозата Аутизъм или Генерализирано разстройство на развитието."

Я сегаааа,кой каза,че бил такова?А? 8-)

Devilsplaymate
03-24-2008, 20:11
Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение. :)
За "силата на мисълта" съм чувала доста преди да разбера за филма. Прочетох две-три книжки и мога да кажа от личен опит, че всичко това е вярно. Не мога да го обясня, просто става.
А за сънищата, това си е просто подсъзнание.
По темата: Това е дарба, стига да знаеш как да я "използваш".

one_teen
03-24-2008, 20:13
Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение. :)
За "силата на мисълта" съм чувала доста преди да разбера за филма. Прочетох две-три книжки и мога да кажа от личен опит, че всичко това е вярно. Не мога да го обясня, просто става.
А за сънищата, това си е просто подсъзнание.
По темата: Това е дарба, стига да знаеш как да я "използваш".

Да,но ако излезе извън контрол,става лошо...защото вече и това ми се е случвало... :(

AFT
03-24-2008, 20:18
Номера да си помислиш нещо и после да се случи всички го можем. Мисля, че го бяха обяснили в The Secret (филм). Не съм сигурна, но казваха, че като си помислиш нещо и предизвикваш вселената и то зат'ва се случва. Абе, гледайте филма. Лично аз не вярвам на подобни глупости. Моите сънища пък се сбъдват (както и на 98% от познатите ми). Въобразявате си разни неща или просто е съвпадение. :)
За "силата на мисълта" съм чувала доста преди да разбера за филма. Прочетох две-три книжки и мога да кажа от личен опит, че всичко това е вярно. Не мога да го обясня, просто става.
А за сънищата, това си е просто подсъзнание.
По темата: Това е дарба, стига да знаеш как да я "използваш".

То всеки е чувал, просто ся се сетих за филма и го дадох за пример.

Canis_Dirus
03-24-2008, 20:23
Пусни ми числата от тотото на ЛС!

Supernatural
03-24-2008, 20:24
Здтасти на всички...Аз съм другия човек...
1-во Искам да благодаря на всички които ни разбират ...
и 2-ро искам да кажа че в началото и аз си мислих че всичко е илюзия и съвпадения...но може ли да стават толкова много съвпадения всеки ден...нон стоп...Уверих се че това не е нещо с което мога просто да се забавлязам...това е сериозно! :neutral:

sherry
03-25-2008, 06:56
Много интересна тема :-o Разкажете някои интересни случки, които ви накараха да мислите, че сте деца-индиго.

П.С: Направете така, че тая година да имам 6 на изпита по литература в СУ :-) :-D

sherry
03-25-2008, 06:58
Някои изследователи твърдят, че тези вундеркинди ги обединява цветът на аурата, която е лилава с цвят на индиго. От съвсем малки гледат мъдро и знаещо с очи на зрели и умни хора. Често срещат трудности при общуване с връстници. Психолози съветват родителите на дете “Индиго” да се отнасят с него като със зрял възрастен човек.

Тези деца имат и необичайно добра памет, наподобяваща нещо като "жив компютър". Необикновени за възрастта им са психологическата им характеристика и поведението. Откроява се ранното им сексуално съзряване.

Много от тях са с телепатични способности и учудващи проницания в бъдещето. От съвсем ранна възраст проявяват необичайна за годините си мъдрост. Имат изключително силна имунна защита и много рядко боледуват, т.е. надарени са и със здрава психика и физика.
А тези неща отнасят ли се и за теб?

03-25-2008, 07:32
Вие сте много зле.
Леко ви боли главата а?
Отегчени патки... я се хванете на работа някъде по-добре.
Смешни много. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HePeAJIeH
03-25-2008, 07:51
Ако имаш такава дарба много хубаво...но...ползвай я в полза на нас другите които не я притежават :)

November
03-25-2008, 10:33
Някои изследователи твърдят, че тези вундеркинди ги обединява цветът на аурата, която е лилава с цвят на индиго. От съвсем малки гледат мъдро и знаещо с очи на зрели и умни хора. Често срещат трудности при общуване с връстници. Психолози съветват родителите на дете “Индиго” да се отнасят с него като със зрял възрастен човек.

Тези деца имат и необичайно добра памет, наподобяваща нещо като "жив компютър". Необикновени за възрастта им са психологическата им характеристика и поведението. Откроява се ранното им сексуално съзряване.

Много от тях са с телепатични способности и учудващи проницания в бъдещето. От съвсем ранна възраст проявяват необичайна за годините си мъдрост. Имат изключително силна имунна защита и много рядко боледуват, т.е. надарени са и със здрава психика и физика.
А тези неща отнасят ли се и за теб?

Някои неща са ми доста познати...но други изобщо не ми се вписват ... :D :shock:

Gothique♫
03-25-2008, 10:55
Мисля че си прекалил със 'Heroes' 8-)

Anabel
03-25-2008, 11:02
Незнам за теб,но аз почти всеки сън след като го сънувм след няколко дена това се случва на същото място,същият час,със същият човек,който съм сънувала.

one_teen
03-25-2008, 11:39
Някои изследователи твърдят, че тези вундеркинди ги обединява цветът на аурата, която е лилава с цвят на индиго. От съвсем малки гледат мъдро и знаещо с очи на зрели и умни хора. Често срещат трудности при общуване с връстници. Психолози съветват родителите на дете “Индиго” да се отнасят с него като със зрял възрастен човек.

Тези деца имат и необичайно добра памет, наподобяваща нещо като "жив компютър". Необикновени за възрастта им са психологическата им характеристика и поведението. Откроява се ранното им сексуално съзряване.

Много от тях са с телепатични способности и учудващи проницания в бъдещето. От съвсем ранна възраст проявяват необичайна за годините си мъдрост. Имат изключително силна имунна защита и много рядко боледуват, т.е. надарени са и със здрава психика и физика.
А тези неща отнасят ли се и за теб?

Aбсолютно всичко описано за тях се отнася и до мен!Абсолютно!С изключение на Болестта на Даун...но това не е задължително!!!Иии само за тези,които още не схванаха,аз съм момче,а другият човек е момиче... :)

OtherDimension
03-25-2008, 11:41
90% от писалите тук са дете-индиго :D




бахти идиотите :lol:

VampireGirl666
03-25-2008, 12:02
:-o

secretdream
03-25-2008, 12:17
Преди време се интересвах и търсих отговори на някои въпроси,които си задавах... така попаднах на статия за децата - индиго и за децата - кристали.

С никого не съм разговаряла на тази тема,именно заради негативните реакции на част от хората..

И все пак,четейки за "кристалните" деца,откривах себе си,сред тях.

Радвам се,че автора на темата започна тази дискусия..наистина ми е интересно.
:)

ABSOLUTme
03-25-2008, 12:24
Деца-индиго,деца-кристали..няма ли 1 нормално дете в тоя форум? 8-)

secretdream
03-25-2008, 12:28
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1901

Decu
03-25-2008, 12:30
Деца-индиго,деца-кристали..няма ли 1 нормално дете в тоя форум? 8-) http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

8-)

Lunatic-
03-25-2008, 12:33
X-MEN ?

RoyTheReaper
03-25-2008, 12:35
Кафево?

find_m3
03-25-2008, 12:38
темата ми беше интересна в началото и си каза "може и да е вярно",ама са и аз почвам да се чудя "подяволите, на вас скучно ли ви е или верно няма живо нормално дете в тоя форум?" :?

Lunatic-
03-25-2008, 12:39
аз имам способностите на циклоп от X-Men
заклевам се !

November
03-25-2008, 12:43
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1901



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Леле...само на три от всички условия не отговарям... :shock: :shock: :shock: :shock:

sherry
03-25-2008, 14:30
- Прекалена чувствителност към целия обкръжаващ свят: към звук, цвят, негативните емоции на другите хора, миризма, храна, химически продукти, усещането за «самота», болката на другите, електромагнитните вълни и т.н.;

- Толкова са чувствителни, че са направо раними;

- Трябва да са в единение с природата и елементите ежедневно. Духът на Природата им помага да уравновесяват и изчистват всички нехармонични енергии, които толкова силно им влияят;

- Те категорично не разбират всичко “нечовечно, жестокото отношение на човек към човека», войните, алчността, скъперничеството и т.н. и могат да се почувстват угнетени от всичко това;

- Заключват се, крият се, защитават се тогава, когато животът стане прекалено интензивен, особено ако са травмирани (забележка: имат се предвид душевни травми);

- Не им трябва кой знае колко от традиционното възпитание, защото са толкова благородни и благоразумни, че могат сами да определят какво им е необходимо, кое е добро и кое – лошо за тях.;

- Често заобикалят тълпите или търговските центрове. Прекалено много и различни енергии…

- Много силно обичат децата и животните. Те имат особен начин на «общуване» с всички живи същества;

- Водата им влияе много добре – има пречистващ и успокояващ ефект върху тях: вана, душ, водопади, изворчета, играта с пясък и вода;

- Те са много проницателни, дотолкова, че знаят какво чувстват околните;

- Боят се от близки отношения, защото имат чувството, че някой им се нахвърля или, че не ги уважават. Предпочитат да стоят сами и да си имат «свое лично телесно пространство», което не се контролира от другите. Освен това избягват романтичните отношения от страх да наранят другия, ако отношенията приключат.


Много от признаците на тия "Кристални деца" ги имам. Но звучи абсурдно така да се категоризират хората! Аз не мисля, че съм кристална или каквато и а е било друга. Вероятно просто съм чувствителна и то повече, отколкото трябва :D

one_teen
03-25-2008, 14:32
Хора,темата наистина може да бъде поленза на някой..ако не я превръщате в сбирка за подигравки!!! :x И все пак,благодаря на тези,които се отзоваха...и продължават да го правят ;)

sherry
03-25-2008, 14:46
Не се подигравам. Помолих те да разкажеш какво се е случило, че реши, че си Индиго, но досега не видях някакви конкретни аргументи...Сподели, за да има смисъл тая тема.

ABSOLUTme
03-25-2008, 14:50
^^ относно подигравките той нямаше предвид теб 8-)

one_teen
03-25-2008, 14:57
Не се подигравам. Помолих те да разкажеш какво се е случило, че реши, че си Индиго, но досега не видях някакви конкретни аргументи...Сподели, за да има смисъл тая тема.

Ами,какво се случи...прочетох за феномена,в един сайт...в последствие прочетох и една книга...иии както казах,намерих невероятни прилики....все едно се говореше за мен!Иии понеже малко дори се поуплаших говорих с психолог,запознат с нещата...иии тя също изказа мнение и така...Общо взето...та целта на темата,е не само,да ви го кажа,ек тъй да си бъбрим...не,че има лошо де,но искам да намерим и други! :)

Lunatic-
03-25-2008, 14:58
е аз не се ебавам бе
ето живо доказателство за мойте способности
http://i.data.bg/08/03/25/872526_orig.jpg :D

Jamalska
03-25-2008, 15:07
Не се подигравам. Помолих те да разкажеш какво се е случило, че реши, че си Индиго, но досега не видях някакви конкретни аргументи...Сподели, за да има смисъл тая тема.

Ами,какво се случи...прочетох за феномена,в един сайт...в последствие прочетох и една книга...иии както казах,намерих невероятни прилики....все едно се говореше за мен!Иии понеже малко дори се поуплаших говорих с психолог,запознат с нещата...иии тя също изказа мнение и така...Общо взето...та целта на темата,е не само,да ви го кажа,ек тъй да си бъбрим...не,че има лошо де,но искам да намерим и други! :)
Това не дава отговор на въпроса какво си намерил като прилика в случки.Никой не те пита кфо си чел.

one_teen
03-25-2008, 15:22
Не се подигравам. Помолих те да разкажеш какво се е случило, че реши, че си Индиго, но досега не видях някакви конкретни аргументи...Сподели, за да има смисъл тая тема.

Ами,какво се случи...прочетох за феномена,в един сайт...в последствие прочетох и една книга...иии както казах,намерих невероятни прилики....все едно се говореше за мен!Иии понеже малко дори се поуплаших говорих с психолог,запознат с нещата...иии тя също изказа мнение и така...Общо взето...та целта на темата,е не само,да ви го кажа,ек тъй да си бъбрим...не,че има лошо де,но искам да намерим и други! :)
Това не дава отговор на въпроса какво си намерил като прилика в случки.Никой не те пита кфо си чел.

Ами като случки...предсказах катастрофа,в която участвам...колкото и страннода ви звучи...няколко минути преди да стане...4-5 минути!И какво ли не още дребни неща в ежедневието....Както казах в един пост снощи....вече стана ежедневие!

mhmhmhmhm
03-25-2008, 15:22
Не се подигравам. Помолих те да разкажеш какво се е случило, че реши, че си Индиго, но досега не видях някакви конкретни аргументи...Сподели, за да има смисъл тая тема.

Ами,какво се случи...прочетох за феномена,в един сайт...в последствие прочетох и една книга...иии както казах,намерих невероятни прилики....все едно се говореше за мен!Иии понеже малко дори се поуплаших говорих с психолог,запознат с нещата...иии тя също изказа мнение и така...Общо взето...та целта на темата,е не само,да ви го кажа,ек тъй да си бъбрим...не,че има лошо де,но искам да намерим и други! :)
Абе,тя те пита за случки,не дали си намерил прилики ... поне аз така разбрах ;)
щото и аз мога да кажа,че съм прочела еди-кво си и съм същата,нали?

sherry
03-25-2008, 15:45
За катастрофара-ок. Ако наистина се е превърнало в ежедневие, то тогава разполагаш с богата "колекция" истории. Разкажи няколко, не бъди лаконичен. Аз така виждам темата, не само с хвалене, а с нещо интересно, което да грабне вниманието. Иначе хубаво, че четеш книги на тая тема, ама хората ги интересуват реални примери :)

one_teen
03-25-2008, 16:00
МОже да реагирате много "весело" но мисля,че дадох достатъчно примери...все пак,този форум се чете от хиляди хора...и може да го прочетат хора,които не искам да го прочетат!Пак казвам,главната причина за тази тема,е да н амеря други като мен...,а не да става купон...на мой гръб! :?

sherry
03-25-2008, 16:06
Какъв купон, бе човек! Вече ме караш да мисля, че си правиш реклама, иначе нямаш причина да отбягваш въпросите ми...Кой ще ти навреди тук? Кой не трябва да чете? Това са глупости! Всички сме скрити зад някакви никове и аватари, кой ще ти издирва, чуваш ли се какво говориш...Понамирисва ми на лъжа всичко. Все едно аз да пусна темата "Мога да общувам с извънземни" и вътре да не кажа нищо конкретно, а само да си търся съмишленици.

LadyCarameL
03-25-2008, 16:08
Аз пък имам чувството че някои неща,случващи се в даден момент съм ги преживявала вече..Не знам,странно е :?

VampireGirl666
03-25-2008, 16:11
:-o

zloto
03-25-2008, 16:16
Има деца индиго, но вие едва ли сте от тях :?
ПП: Вятъра вчера вие ли го направихте :D

one_teen
03-25-2008, 16:33
Не нападайте момчето и не се подигравайте.Наистина има такива хора.А това,че някой хора искат да четат случки,защото няма какво да правят е под всякаква критика.Щом им се чете толкова да прочетат една книга.Момчето е написало темата,за да намери такива,като него,а не за цирк и за излишни коментари.Всички гледате с недоверие към темата,защото всички си мислите,че не може да съществуват хора с по-големи способности и свръх сили.Като не вярвате,поне не разваляйте темата с излишните си подигравателни коментари.

Абсолютно! :)

ABSOLUTme
03-25-2008, 16:38
Не нападайте момчето и не се подигравайте.Наистина има такива хора.А това,че някой хора искат да четат случки,защото няма какво да правят е под всякаква критика.Щом им се чете толкова да прочетат една книга.Момчето е написало темата,за да намери такива,като него,а не за цирк и за излишни коментари.Всички гледате с недоверие към темата,защото всички си мислите,че не може да съществуват хора с по-големи способности и свръх сили.Като не вярвате,поне не разваляйте темата с излишните си подигравателни коментари.

Тая па,много си отворена.Убедена съм,че шери те води с 2 вагона книги,а аз - да не говорим.
Ние тук сме като Тома Неверни - ако не бръкнем с пръст в раната(в случая докато не чуем 'реални' необясними случки) ще се ебаваме колкото си искаме. :D
И аз имам дежа вюта,и моите сънища се сбъдват.Днес ще предизвикам вселената чиниите да се измият сами или сестра ми да поеме самоинициатива,ноо дори и висшата сила е безсилна пред това предизвикателство. 8-)
Ако имам успех ше ви кажа утре,че и аз съм индиго.Тогава ще се съберем 3мата чудодейци и ще свалиме правителстото. 8)

VampireGirl666
03-25-2008, 16:44
Не нападайте момчето и не се подигравайте.Наистина има такива хора.А това,че някой хора искат да четат случки,защото няма какво да правят е под всякаква критика.Щом им се чете толкова да прочетат една книга.Момчето е написало темата,за да намери такива,като него,а не за цирк и за излишни коментари.Всички гледате с недоверие към темата,защото всички си мислите,че не може да съществуват хора с по-големи способности и свръх сили.Като не вярвате,поне не разваляйте темата с излишните си подигравателни коментари.

Тая па,много си отворена.Убедена съм,че шери те води с 2 вагона книги,а аз - да не говорим.
Ние тук сме като Тома Неверни - ако не бръкнем с пръст в раната(в случая докато не чуем 'реални' необясними случки) ще се ебаваме колкото си искаме. :D
И аз имам дежа вюта,и моите сънища се сбъдват.Днес ще предизвикам вселената чиниите да се измият сами или сестра ми да поеме самоинициатива,ноо дори и висшата сила е безсилна пред това предизвикателство. 8-)
Ако имам успех ше ви кажа утре,че и аз съм индиго.Тогава ще се съберем 3мата чудодейци и ще свалиме правителстото. 8)

:-o :-o

PinkFloydSound
03-25-2008, 16:55
на мен пък ми се случва понякога като сънувам нещо, то да се сбъдва след известно време 8-)
бе аз съм дете-феномен бе кво знайте вий 8-)

PinkFloydSound
03-25-2008, 16:57
Аз пък имам чувството че някои неща,случващи се в даден момент съм ги преживявала вече..Не знам,странно е :?
хеййй и аз :shock: :lol:
абе явно всички тук сме деца-феномени 8-) :lol:

Lunatic-
03-25-2008, 17:05
Не нападайте момчето и не се подигравайте.Наистина има такива хора.А това,че някой хора искат да четат случки,защото няма какво да правят е под всякаква критика.Щом им се чете толкова да прочетат една книга.Момчето е написало темата,за да намери такива,като него,а не за цирк и за излишни коментари.Всички гледате с недоверие към темата,защото всички си мислите,че не може да съществуват хора с по-големи способности и свръх сили.Като не вярвате,поне не разваляйте темата с излишните си подигравателни коментари.

Тая па,много си отворена.Убедена съм,че шери те води с 2 вагона книги,а аз - да не говорим.
Ние тук сме като Тома Неверни - ако не бръкнем с пръст в раната(в случая докато не чуем 'реални' необясними случки) ще се ебаваме колкото си искаме. :D
И аз имам дежа вюта,и моите сънища се сбъдват.Днес ще предизвикам вселената чиниите да се измият сами или сестра ми да поеме самоинициатива,ноо дори и висшата сила е безсилна пред това предизвикателство. 8-)
Ако имам успех ше ви кажа утре,че и аз съм индиго.Тогава ще се съберем 3мата чудодейци и ще свалиме правителстото. 8)

не се ебавай така
ше викнат тия братята мутанти от X-Men
и майката си е ебало :D

Canis_Dirus
03-25-2008, 17:34
Деца - индиго, деца -кристали, деца -педали. Бе деца без работа! Я да помагате на мама в домакинската работа!

Blacklisted
03-25-2008, 17:48
Т'ва не е фешън бе... дете-индиго... баси глупостите.
Ако искаш да си готин - дете-ебач 8)

5StaR
03-25-2008, 17:56
все пак,този форум се чете от хиляди хора...и може да го прочетат хора,които не искам да го прочетат!

Някой яко се е филмирал май а? :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...Това го има в доста от филмите със супер героите :D...
Та по въпроса - нещо може да се случи така е и на мен ми се е случвало хиляди пъти да си го помисля и да стане, обаче останалите милиони които не се получава не се броят така ли ? Това е по-скоро интуиция, "Шесто чувство" ..не ми се вярва да си няква "имба"

ПС. Аз наистина мисля че lunatic- е Х-ман..Видяхте ли снимката!?!?!?! Моля те кажи ми как и аз да стана Х-ман :(

secretdream
03-25-2008, 18:43
Аз не мога да разбера цялата злоба,която се излива!
Друга работа нямате ли си?

Момчето,още в първият си пост,каза,че създава отчасти темата,за да се свърже с други такива..
Аз съм сигурна,че,ако намери някое от "тях",ще се познаят взаимно.

Няма да философствам,няма да се карам с никого,но вместо да си губите времето в подигравки,обсъждайки неща,които явно не ви засягат,просто пишете за неща,които ви вълнуват,в други теми..

Бъдете малко по-добри,с тази злоба до никъде няма да стигнем...

Pedigree
03-25-2008, 18:48
Мисля,че прекалявате с телевизията.Никак не е на добре,а най-малкото,ако самичка си вярваш.
Окей,предвиждам,че след малко ще ми се допишка.Не съм ли велика?! :-)


П.С.А с метли летите ли? 8-)

one_teen
03-25-2008, 19:01
Моля някой модератор да заключи темата!!!Явно повечето тук са недорасли за това!Това е вид еволюция...щом не го разбирате,проблема си е ваш!!!

Gothique♫
03-25-2008, 19:12
А дали има деца-мастило?Или деца-желязо? :shock:

Decu
03-25-2008, 20:03
Аз пък имам чувството че някои неща,случващи се в даден момент съм ги преживявала вече..Не знам,странно е :?
хеййй и аз :shock: :lol:
абе явно всички тук сме деца-феномени 8-) :lol: Дежа вю му се вика.

eu.hyricane
03-25-2008, 20:10
Аз пък имам чувството че някои неща,случващи се в даден момент съм ги преживявала вече..Не знам,странно е :?
хеййй и аз :shock: :lol:
абе явно всички тук сме деца-феномени 8-) :lol: Дежа вю му се вика.
na vseki se e slu4valo.. -_-
az li4no poznavam dete-indigo, za tqh se govori, 4e sa zatvoreni v sebe si i ne mogat da ob6tuvat s deca/hora, razli4ni ot tqh samite..

Jamalska
03-25-2008, 20:19
100 книги са твърде малко :D

5StaR
03-25-2008, 20:37
Моля някой модератор да заключи темата!!!Явно повечето тук са недорасли за това!Това е вид еволюция...щом не го разбирате,проблема си е ваш!!!

Проблема далеч не е наш, май е твой :) . Еволюция - радиация се тая..
Не изливам "злоба" просто ми е забавно :)

sherry
03-25-2008, 20:47
ПРЕДИ ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ ТАЯ ТЕМА, аз искам да кажа нещо! Не сме ние виновни, не сме злобари, нито гадняри! Авторът е виновен и сега ще ви кажа защо!
Това е един форум, в който се разискват проблеми! Най-често става дума за скъсани презервативи или хора, ревящи, че гаджетата им ги оставили.
Всичко е що-годе еднообразно и хората малко или много търсят нещо интересно! Авторът съвсем съзнателно е пуснал тая тема и е съзнавал, че ще породи интерес! Близо до акъла е, че това е интересна за дискусия тема, която ще привлече вниманието. Все пак това е форум, целта е да се разисква някаква тема, а не е сайт за запознанства, ако е търсел съмишленици, да беше писал във флиртче.ком или в аха.бг!

Аз съвсем добронамерено го накарах да сподели нещо, а той изтъкна някаква неоснователна причина, която ме кара да мисля, че този човек не е такъв за какъвто се представя, а вероятно просто се опитва да привлече внимание. Никой нямаше да го разпознае, никой нямаше да му направи нещо заради способностите му, а той все бяхаше от въпросите какво му се е случило и само повтаряше, че чел книги. Окей, хубаво е, че си чел, но не можеш да очакваш, че след това, което писа, няма да има любопитни хора! И не сме егоисти или гадняри за това, а сме нормални хора! С поведението си явно целиш да ни покажеш, че си по-горе от нас, че не заслужаваме отговорите ти, едва ли не, че трябва да се молим за вълшебните ти истории! :-x Нямам друго обяснение за отказа ти, ако наистина тея неща се бяха случили и ти беше скромно и добро момче, нямаше да пускаш тема, а после да потъваш в мистерия и все пак да изтъкваш, че много си чел!

ГРОЗНО е да твърдиш, че не си искал да споделяш, а само да намериш хора като теб. Сам започна в темата да споделяш, ето твоя си цитат:

До тук,що годе нормално...и сега започва странното!С другият човек,който намерих,се опитахме да направим нещо,което вече,наистина не е нормално...Опитвахме се да контролираме разни други неща...като климата,или да накараме,някой да направи нещо...без да му казваме...само с мисъл!И такива неща...И се получи....не може,да еп росто съвпадение,много,много пъти опитвахме,и все ставаше! Shocked

а после очакваш никой да не те пита за нещо по-подробно! Глупаво е да казваш, че те е страх някой да не прочете това, ти си скрит зад някакво име и аватар, за Бога! Няма ти телефонния номер във форума! Още повече, че думите ти в другия пост : "Това е вид революция!"
Ами като е революция, бъди добрия месия и ни светни- да, нас, простосмъртните и низши люде, барем сме се докоснали до божеството на Висшия разум.

Досега гледах съвсем сериозно на темата, преди търсех информация в нета за такива случаи с деца, беше ми интересно да те изслушам и да чуя нещо ново, но явно нямаш какво да споделиш и е по-лесно да изкарваш нас виновни и да искаш да заключват темата! Не ти прави чест.

B3B0K
03-25-2008, 20:58
nqkolko 4oveka spomenaha 4e sa 4eli knigi po vaprosa da mojete da mi kajete avtorite i zaglaviqta za6tot naistina mi stana int

sherry
03-25-2008, 21:04
http://www.yosif.net/bg/s4etinin/index22.htm

Canis_Dirus
03-25-2008, 21:06
Баси тъпанарите.

B3B0K
03-25-2008, 21:11
^^ mrs mnogo za linka
a za6to pa tapanari tva e ne6to koeto mojeda grabne vnimanieto i SAMO kato teoriq

VampireGirl666
03-25-2008, 21:12
Баси тъпанарите.

Обоснови коментара си. :)

sherry
03-25-2008, 21:13
Аз държа автора да отговори на моя предпоследен пост!

VampireGirl666
03-25-2008, 21:16
Аз държа автора да отговори на моя предпоследен пост!

Постави се на негово място и помисли дали ти щеше да споделиш случките си след толкова отрицателни коментари и такива подигравки.

Canis_Dirus
03-25-2008, 21:17
Баси тъпанарите.

Обоснови коментара си. :)
Какво имам да обосновавам? Толкова ли сте тъпи, че да не можете да се сетите, какво имам предвид?

Че някви льольовци прочели нещо и разбрали и видяли това, което искали и айдееееееее. Специални са! И кво? Всички сме специални!

Айде децата-индиго да си представям как се срещат някъде и да не спамят форуми.

Малко им е боя на децата в днешно време!

deadshadow13
03-25-2008, 21:19
ти па да млакваш това че ти не вярваш нас нени интересува айде земи се мани и не пиши глупости да не ти напраа главата наука за медицината

VampireGirl666
03-25-2008, 21:19
Баси тъпанарите.

Обоснови коментара си. :)
Какво имам да обосновавам? Толкова ли сте тъпи, че да не можете да се сетите, какво имам предвид?

Че някви льольовци прочели нещо и разбрали и видяли това, което искали и айдееееееее. Специални са! И кво? Всички сме специални!

Айде децата-индиго да си представям как се срещат някъде и да не спамят форуми.

Малко им е боя на децата в днешно време!

:-o

Canis_Dirus
03-25-2008, 21:23
ти па да млакваш това че ти не вярваш нас нени интересува айде земи се мани и не пиши глупости да не ти напраа главата наука за медицината
Ела бе, ела! Да та вида, индиго ли си. А те постела на тротоара и да рисувам фигурки. :D :D


Това,че не вярваш,не значи,че не съществуват такива хора. Ако съществуваха, щяха да се намерят по упоменатия от мен начин. Освен това правителството щеше да ги хване и да ги изследва всичките. у Лево!

sherry
03-25-2008, 21:29
Аз държа автора да отговори на моя предпоследен пост!

Постави се на негово място и помисли дали ти щеше да споделиш случките си след толкова отрицателни коментари и такива подигравки.
Подигравките и злите коментари ги има главно заради това, че не споделя нищо, че се прави на недосегаем.
Да, щях да споделя, защото има хора, които наистина се интересуват! Аз бях готова да изслушам и най-културно попитах за случки, доказващи това! Коагто пускаше темата, много споделя, а когато трябва да даде конкретен пример, не става...

VampireGirl666
03-25-2008, 21:30
ти па да млакваш това че ти не вярваш нас нени интересува айде земи се мани и не пиши глупости да не ти напраа главата наука за медицината
Ела бе, ела! Да та вида, индиго ли си. А те постела на тротоара и да рисувам фигурки. :D :D


Това,че не вярваш,не значи,че не съществуват такива хора. Ако съществуваха, щяха да се намерят по упоменатия от мен начин. Освен това правителството щеше да ги хване и да ги изследва всичките. у Лево!

Коментара ти не е на място.По твоята логика правителството трябва да хваща и ясновидците.Даже трябва да е хванало и Баба Ванга.

deadshadow13
03-25-2008, 21:34
Абе еи Да цукнеш майка си под мишниците от мене.второ като не вярваш що пишеш а бе смешник такав

VampireGirl666
03-25-2008, 21:36
Аз държа автора да отговори на моя предпоследен пост!

Постави се на негово място и помисли дали ти щеше да споделиш случките си след толкова отрицателни коментари и такива подигравки.
Подигравките и злите коментари ги има главно заради това, че не споделя нищо, че се прави на недосегаем.
Да, щях да споделя, защото има хора, които наистина се интересуват! Аз бях готова да изслушам и най-културно попитах за случки, доказващи това! Коагто пускаше темата, много споделя, а когато трябва да даде конкретен пример, не става...

До някъде си права,но със сигурност си има основателна причина,щом не иска да сподели.

TellMeYourName
03-25-2008, 21:38
Само ми кажете кой ще вземе ШЛ плс?!

one_teen
03-26-2008, 05:04
Аз държа автора да отговори на моя предпоследен пост!

Аз обаче няма да отговоря на него!!!Защото до скоро,преди да пусна тематъа...и всички недозряли глупаци,да започнат да си правят кефа...за това нещо знаеше само другият човек...и всичко си беше ок!С нея се познавам орт доста време...и и имам доврие!Не мсиял,че ти си човекът,на коото дъжла обяснение или нещо друго!!!Никой не те кара да ми вярваш...Проблема си е твой ;)

sherry
03-26-2008, 05:39
Аз държа автора да отговори на моя предпоследен пост!

Аз обаче няма да отговоря на него!!!Защото до скоро,преди да пусна тематъа...и всички недозряли глупаци,да започнат да си правят кефа...за това нещо знаеше само другият човек...и всичко си беше ок!С нея се познавам орт доста време...и и имам доврие!Не мсиял,че ти си човекът,на коото дъжла обяснение или нещо друго!!!Никой не те кара да ми вярваш...Проблема си е твой ;)
Като си толкова умствено развит, научи се да членуваш правилно :-)

И още нещо - навсякъде пише, че децата индиго разпознават тези, които са като тях. Ако ти беше такъв, нямаше да пускаш тая тема. :)

03-26-2008, 07:03
Най-яко е да еволюираш до Мажестик12 покемон форма, това е най-яката еволюция =)
Автора, смешен си.
Аре предизвикай вселената да стане, да ми донесе една лъжица да си разбъркам мюслито ;(
Всеки познава пък някакви си деца-кристали, метали(Изковани от Мановар и Айрън Мейден),педали(какъвто сигурно е и автора),покемони и к'вито се сетиш.
Ако найстина си някакъв фреак оф натуре, ти пожелавам един агент от секретното правителство на обединените Масони,Илюминати,Еврей,Арм нци и Турци(и Арменци май имаше? деба,къде е оная книга за геноцида?) да те гръмне като по-филмите с, ЕЙЙЙЙЙЙЙ такава голяма пушка (сайз матърс).
Просто си масивно зле. Чел бил книги и некви други шитс и се бил оплашил, пълен куеер си ... феичка такава.
ТЕМАТА ВАЖНА ДА МОЖЕ ВСЕКИ ДА СЕ ПОСМЕЕ, КАТО МУ Е СДУХАНО, ЕБАСИ!

deadshadow13
03-26-2008, 07:34
пич промених времето неска ще е яко и ще е топло и аз сам от вас ама сега си разучавам способностите

enrique_fenka
03-27-2008, 12:43
Това ,че си дете-индиго е много рядка дарба! :wink: Ти можеш да помогнеш на много хора,които се нуждаят от теб ;-)