PDA

View Full Version : Болки в сърцето



Kras4eto_lp
03-25-2008, 09:15
Хех айде аз пак да задам един въпрос на който знам че не може да ми се даде точен отговор...от никой не искам да ми казва някакви точни неща просто варианти. Та от 2-3 седмици може би малко повече изпитвам някакви болки в сърцето...появяват се от време на време, но вече започват да ме притесняват. Попринцип ми се е случвало е така понякога да ме прониже някаква болка но се е случвало много рядко и винаги отминаваше бързо. Сега е различно просто, когато ми се случи трае доста повече и когато се поместя или се протегна усещам как се засилва болката :( Много е гадно и се чудя дали не е някакво заболяване...ако продължи така мисля да отида на лекар но все пак и вас исках да питам дали знаете на какво може да се дължи.

hottie
03-25-2008, 09:46
Хех айде аз пак да задам един въпрос на който знам че не може да ми се даде точен отговор...от никой не искам да ми казва някакви точни неща просто варианти. Та от 2-3 седмици може би малко повече изпитвам някакви болки в сърцето...появяват се от време на време, но вече започват да ме притесняват. Попринцип ми се е случвало е така понякога да ме прониже някаква болка но се е случвало много рядко и винаги отминаваше бързо. Сега е различно просто, когато ми се случи трае доста повече и когато се поместя или се протегна усещам как се засилва болката :( Много е гадно и се чудя дали не е някакво заболяване...ако продължи така мисля да отида на лекар но все пак и вас исках да питам дали знаете на какво може да се дължи.

И аз имах такъв проблем, но моята кардиоложка ми направи кардиограма и каза, че нищо ми няма, а било от много стрес и преумора. Трябвало да си почивам повече.

LSGirl
03-25-2008, 10:24
и на мен ми се случва доста често ....

LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 10:35
Моя пулс пък е ускорен 90 е...............

comics
03-25-2008, 10:36
Аеми н0рмално е- прищипваш си някви нерви ;)

lov3m3
03-25-2008, 11:18
Доколкото аз знам е доста често срещано при тинейджърите. И на мен ми се е случвало и личният ми каза, че е от растежа. И все пак ако много те притеснява попитай някой лекар ;-) :wink: :-)

LoLiPoP4o
03-25-2008, 15:48
emi nai dobre lekar no spored mene e normalno se pak syrceto e muskol kakto vsi4ki ostanali i kakto imash bolki v nqkoi muskli nemoje da nqmash i syrceto teikato kakto kazah i to e muskol :) taka za mene e normalno no se pak otidi na lekar tova vse pak e syrceto ti bez nego nemojesh :PP

enigma91
03-25-2008, 15:58
аз съм 4увала, 4е е някакъв мускулен спазъм. като ме заболи си изпъвам ръцете нагоре. не знам как, но помага. :wink:

Kras4eto_lp
03-25-2008, 16:00
Е мерси за отговорите, честно казано се поусопкоих малко. Все пак мама каза че ще ми запише час при лекар...аз също си мислех че ми няма нищо просто днеска се разрових из нета и видях за някакви болести и много се стреснах.

Orbit1
03-29-2008, 22:36
пич спокойно и мен ме болеше в ляво точно както ти казваш ако не се лъжа когато се мърдам и като си изпукам гръбнака и врата болката се отпускаше минах кардиолог и каза че нищо ми няма а и до колкото знам сърце НЕ боли - боли само при .... сещате се да не дава Господ
успех и дано ти няма нищо :)

unfaithful1234
03-30-2008, 10:02
]Моя пулс пък е ускорен 90 е...............
кръвното ми е 180 на 85 :D телесната температура 37 градуса.Е? :D

kPuCkA
03-30-2008, 14:34
Пий по-малко кола и кафе.

mumiikataa
03-30-2008, 14:50
И на мене ми се е случвало...

_DaYa_
04-01-2008, 15:21
Хех айде аз пак да задам един въпрос на който знам че не може да ми се даде точен отговор...от никой не искам да ми казва някакви точни неща просто варианти. Та от 2-3 седмици може би малко повече изпитвам някакви болки в сърцето...появяват се от време на време, но вече започват да ме притесняват. Попринцип ми се е случвало е така понякога да ме прониже някаква болка но се е случвало много рядко и винаги отминаваше бързо. Сега е различно просто, когато ми се случи трае доста повече и когато се поместя или се протегна усещам как се засилва болката :( Много е гадно и се чудя дали не е някакво заболяване...ако продължи така мисля да отида на лекар но все пак и вас исках да питам дали знаете на какво може да се дължи.

И аз имах такъв проблем, но моята кардиоложка ми направи кардиограма и каза, че нищо ми няма, а било от много стрес и преумора. Трябвало да си почивам повече.
и една моя аверка имаше същия проблем и и казаха сащото като наthe_hotie само дет са добавили че може да е от пишене и пиене + нещата който каза тя :?

kalpazanka
04-04-2008, 13:55
И аз имам такъв проблем вече от 2 години. ЕКГ не показа отклонения, само дето пулсът ми бе 110.

EarthShaker
04-04-2008, 19:17
отиди на лекар, за да се успокоиш :D

pitbullxx
08-27-2009, 15:46
може да е от много напрягане и на мен така ми става това е често срещано при младите хора защото организма расте.. а и може да си натиснала някаф нерв така ми каза личната де 8-)

WhitEShadoW
08-27-2009, 16:10
И аз имах същия проблем, даже вчера болката беше много продължителна, но ми направиха там нещо, незнам как се казва, но ми казаха че ми няма нищо, така че вероятно и тиняма за какво да се притесняваш. :-)