PDA

View Full Version : Обезкосмяване въпрос?



Arash
03-25-2008, 11:34
Така аз съм на 15 години ( 9 клас) и около слабините бях като маймуна..

четох наляво и надясно и реших да се обезкосмя. Взех бръснача и го направих обаче искам да попита дали като съм се обръснал космите ще станат като брадата и дали това ,ще стане след 1-вото обезкосмяване...

olive_oil
03-25-2008, 12:03
ами не точно след първото бръснене. Е не и след десетото де...
аз бих препоръчала кола маска

nejnaDROGA
03-25-2008, 12:10
аз бих препоръчала кола маска
+1 :)

Arash
03-25-2008, 12:12
а космите след 1-вото бръснене ли ще станат като брадата (тоест остри и много бързо да излизат)

vamp
03-25-2008, 12:18
Как кола маска бе???Топките ли да си откъсне?Бръсни братче,друго няма какво да правиш...

olive_oil
03-25-2008, 12:19
а космите след 1-вото бръснене ли ще станат като брадата (тоест остри и много бързо да излизат) не. няма да станат като брада. няистина ще пораснат горе-долу бързичко, но не се притеснявай. и все пак не смятам, че бръсненето е най-добрия вариянт за обезкосмяване.

Arash
03-25-2008, 12:22
а космите след 1-вото бръснене ли ще станат като брадата (тоест остри и много бързо да излизат) не. няма да станат като брада. няистина ще пораснат горе-долу бързичко, но не се притеснявай. и все пак не смятам, че бръсненето е най-добрия вариянт за обезкосмяване.мисля от следващия път да започна с Депилиращи кремове...

ПС: хубаво ,че няма да станат остри като брадата ,че тогава.......

foreverr
03-25-2008, 13:13
Да,всеки започна с предложение за кола маска-ама той е момче и наистина на топките има малко косми, а на топките кожата дори и не може да се опъне за да се направи кола маска и няма да стане :o -е отгоре където е триъгалника(така да го кажа-карче при мъжете не се води така) ще може, ама на топките няма да може да ги махне с кола маска дори и с епилатор няма да стане-на козметик може и да могат да ги махат с кола маска космите на точпките ама явно си има наякакъв начи-Аз по темата ти препоръчвам следното-прави си кола маска на "триъгалника", а топките ги бръсни-а ако се намери някое момче в форума което е успяло да си направи кола маска на топките, то той ще каже как да си направиш и ти :) Е успех ако си съгласен с кола маската мога и да ти кажа ккава кола маска да използваш и как да я използваш :)

koalka
03-25-2008, 13:19
По-добре не си прави кола маска на тестисите, опасно е!А да не говорим, че болката сигурно ще е неописуема.Там е нежно.

Arash
03-25-2008, 13:44
тестисите не съм ги пипал ,защото ме е страх да не направя някоя беля интересувам се дали след като се бръсна космите на триъгълните ще станат остри и твърди ( дебели)

Arash
03-25-2008, 14:25
тестисите не съм ги пипал ,защото ме е страх да не направя някоя беля интересувам се дали след като се бръсна космите на триъгълните ще станат остри и твърди ( дебели)Еми след първото бръснене-не, но след 5-6 бръснения-да. а ако вече го правия с кола маска ?

s3x_0n_th3_b3aCh
03-25-2008, 17:04
тестисите не съм ги пипал ,защото ме е страх да не направя някоя беля интересувам се дали след като се бръсна космите на триъгълните ще станат остри и твърди ( дебели)Еми след първото бръснене-не, но след 5-6 бръснения-да. а ако вече го правия с кола маска ?Еми ако го правиш с кола маска дори ще станат по-ТЪНКИ и по-редки, за това кола маската е по-препоръчителна :) дамз 8-)

rashito0o
03-25-2008, 19:00
Бе ТоЙ НеЩе Да ОсТаВа Без ЧаСти...те Ш Си ОсТаНаТ На ЛернТичКаТа Ко ДрЪпнеШ...По Добре Си ЗеМи КреМче СаМо Дет Ш Треа Да ЧакаШ 15-20мин И МиРиШе ГаДничКо бе къкТо си РеШиш Ко Не БолИ Си ЗеМи КОла МаСка

SamRothstein
03-25-2008, 20:07
А най-добре с една ножичка ги подрежи много късо – 1-2 мм дължина. Първо, че косматите мъже се завръщат на мода (справка – Клайв Оуен), второ че когато са много къси е все едно ги няма, а и като ги режеш с ножица растат по-бавно и не се сгъстяват. Така след пет години няма долу да си като китаец, а и жените няма да врещят „Аууу, ама нали не е отровна тая змия, дето ще изпълзи от тая джунгла!“ :D

12345678
03-26-2008, 20:55
ок пич начи стигаме до извода,че:
Бръснене - не е за пропоръчване тъй като след време ще стане като брада и ше тряя всяка сутрин да си бръснеш пишока и тва няма да е приятно.
Кола маска - ко не те е срам да купуваш кола маска вари...обаче мен ме е базе да пипам там с кола маска тъй като ше боли МНОООГО
остават:
Депилиращ крем - Да! Според мен тва е един от най добрите варианти тъй като ще излизат всеки път меки.
А има и още по добър вариант...ама него можеш да го приложиш ако си богат...говоря за лазерна фотоепилация. Омъртвяват косъма с ток и повече не пониква...но...тряя да имаш дебел портфейл...бе не е кои знае колко скъпо разрови се в нета и като пораснеш може да опиташ, сега си мажи кремовете докато пораснеш :) .Тва е моя савет ако искаш ме послушай.

EarthShaker
03-28-2008, 11:37
А най-добре с една ножичка ги подрежи много късо – 1-2 мм дължина. Първо, че косматите мъже се завръщат на мода (справка – Клайв Оуен), второ че когато са много къси е все едно ги няма, а и като ги режеш с ножица растат по-бавно и не се сгъстяват. Така след пет години няма долу да си като китаец, а и жените няма да врещят „Аууу, ама нали не е отровна тая змия, дето ще изпълзи от тая джунгла!“ :D

много вярно :)
патката ти хем изглежда по-голяма (какъвто е ефекта от бръсненето), хем нямаш проблеми с бикчета и простотии... машинка за подстригване също става