PDA

View Full Version : Съперник



vamp
03-25-2008, 11:47
Имам съперник,мойта е разколебана,затова скъса с мен,за да не ме нарани,защото и пука за мен,обаче постоянно съм и напомнял за другия.Боляло я от това,че лъже себе си,лъже и мен и реши да скъсаме.СЕга сме в приятелски отношения,какво да правя оттук нататък.Всичко това разбрах от нейните приятели,тя не знае,че знам,няма и да кажат,защото са и мои приятелки,да си я върна ли и как?Минаха 4 седмици от както скъсахме,тя по едно време мислила да се сдобрим,не посмяла,после се скарахме и сега сме в добри отношения и ми се струва,че пак флиртува с мен.

victoriq
03-25-2008, 11:56
Ми аз мисля,че не трябва да я задушаваш!Тя сама ще си реши и ако те обича ще те потърси!Ти нищо не можеш да направиш.Просто прояви малко търпение! 8)

mishenceto92
03-25-2008, 12:04
Ми аз мисля,че не трябва да я задушаваш!Тя сама ще си реши и ако те обича ще те потърси!Ти нищо не можеш да направиш.Просто прояви малко търпение! 8)
+1

vamp
03-25-2008, 12:15
Ми аз мисля,че не трябва да я задушаваш!Тя сама ще си реши и ако те обича ще те потърси!Ти нищо не можеш да направиш.Просто прояви малко търпение! 8)
+1

Това би го направило момиче което не може да си признае грешки и оправда егоизма си с идеята да ме предпази :) Неее,ако искам да бъде моя,трябва да бъда по-голям тарикат от нея и да си спечеля,не мисля да я притискам,но досега и давах твърде много свобода,уважение,пространс тво,а в замяна получих само лъжи.
Ще си я върна,пък дори и да скъсаме 1 седмица след това,идеята,че губя пред някакъв парцал,който не я заслужава ме обижда и наранява!Удря директно върху самочувствието ми и сега просто не мога да загубя пред тоя бастун!Не ми пука за всичко досега,пука ми,че ако изгубя пред съперника значи с нещо е бил по-добър от мен или не съм се постарал достатъчно!

GabisiTa
03-25-2008, 12:25
И в крайна сметка искаш да си я върнеш защото я обичаш или защото ти пада самочувствието? :?

Ivalinka
03-25-2008, 12:35
ostavi vremeto da re6i....(kolkoto i banalno da zvy4i tova)

vamp
03-25-2008, 12:44
И в крайна сметка искаш да си я върнеш защото я обичаш или защото ти пада самочувствието? :?

Защото ми заби нож в гърба първо,когато ме излъга,после защото като разбрах истината ми заби нож в сърцето и вместо да я намразя аз и простих,обаче вече не и вярвам,защото след такава връзка,винаги когато съм с друга,ще имам едно наум и загубих вярата си в момичетата и в смисъла да бъдеш честен и добър и защото оня не е по-добър от мен,ако се откажа,значи е и сам си унищовам самочувствието.
Вече не я обичам както преди,защото ме предаде и за да и простя напълно ще ми трябва време и старание от нейна страна,да покаже,че ме обича,но все още държа на нея.Ако продължи обаче да ме наранява и да се е*ава с мен,така ще и го върна,че ще запомни цената на егоизма и лъжите и какво е да си подиграваш с човека който те обича :)

koalka
03-25-2008, 13:06
Не разбирам защо пускаш тема след тема...Една е достатъчна.

За мен така стоят нещата - прекалено малки са шансовете всичко да е както преди, щом се появи друго момче.Вече е объркана и дори и да се съберете, това несъмнено ще се появи отново.Така можеш да я чакаш, до когато си искаш, обаче нещата няма да се променят.Хубавото е, че не те е лъгала.Забрави я, разбирам колко я обичаш, обаче всичко е свършило.

MiMcHeToOo
03-25-2008, 13:09
Не разбирам защо пускаш тема след тема...Една е достатъчна.

За мен така стоят нещата - прекалено малки са шансовете всичко да е както преди, щом се появи друго момче.Вече е объркана и дори и да се съберете, това несъмнено ще се появи отново.Така можеш да я чакаш, до когато си искаш, обаче нещата няма да се променят.Хубавото е, че не те е лъгала.Забрави я, разбирам колко я обичаш, обаче всичко е свършило.

Съгласна съм и с двете.. За темите - лично на мен не ми пречат, имаш много интересно мислене, така че ги чета всичките въпреки, че понякога не пускам отговори.. Колкото до момичето - казало ти е тежки думи.. "Ти ми напомняш на бившия" .. Хм, не знам това как си го изтърпял, но добре.. Сам реши.. Аз едва ли бих се върнала при такъв човек..

GameMaster
03-25-2008, 13:42
Ne pribyrzvai vremeto shte pokaje.

vamp
03-25-2008, 15:59
Не разбирам защо пускаш тема след тема...Една е достатъчна.

За мен така стоят нещата - прекалено малки са шансовете всичко да е както преди, щом се появи друго момче.Вече е объркана и дори и да се съберете, това несъмнено ще се появи отново.Така можеш да я чакаш, до когато си искаш, обаче нещата няма да се променят.Хубавото е, че не те е лъгала.Забрави я, разбирам колко я обичаш, обаче всичко е свършило.

Съгласна съм и с двете.. За темите - лично на мен не ми пречат, имаш много интересно мислене, така че ги чета всичките въпреки, че понякога не пускам отговори.. Колкото до момичето - казало ти е тежки думи.. "Ти ми напомняш на бившия" .. Хм, не знам това как си го изтърпял, но добре.. Сам реши.. Аз едва ли бих се върнала при такъв човек..

Ми тя не ми каза нищо,това е истинската информация,всичко друго са били лъжи от нея и т.н.Това е истината,разбрах я от други хора!Аз съм си написал.Всичко друго което съм писал,в началото бяха моите опасения,а после лъжи от нея.Само скапани лъжи,сега откакто разбрах за тоя боклук/съперника съм супер изнервен,обиден,наранен каквото и да кажа все ще съм прав.

5StaR
03-25-2008, 16:11
Ходи му счупи глезените на ония другия за дето е накарал приятелката ти да скъса с теб. ( Използвай метална тръба и удряй яко в глезените )

vamp
03-25-2008, 16:16
Ходи му счупи глезените на ония другия за дето е накарал приятелката ти да скъса с теб. ( Използвай метална тръба и удряй яко в глезените )

Тя не ходи с него,сама е,влюбена е в него пък уж не го харесва като човек,някакви такива простотии,това за тръбата не ме бърка да го направя,ама не знам кой е,пък и няма смисъл от такива неща чак,като разбера кой е ще му плесна 2 шамара,ще го оритам и ще му кажа да я обиди нещо,тя да го намрази и тя ще се върне при мене.И това е вариант :)

Alabalaportokala
03-25-2008, 16:30
Това би го направило момиче което не може да си признае грешки и оправда егоизма си с идеята да ме предпази Smile Неее,ако искам да бъде моя,трябва да бъда по-голям тарикат от нея и да си спечеля,не мисля да я притискам,но досега и давах твърде много свобода,уважение,пространс тво,а в замяна получих само лъжи.
Ще си я върна,пък дори и да скъсаме 1 седмица след това,идеята,че губя пред някакъв парцал,който не я заслужава ме обижда и наранява!Удря директно върху самочувствието ми и сега просто не мога да загубя пред тоя бастун!Не ми пука за всичко досега,пука ми,че ако изгубя пред съперника значи с нещо е бил по-добър от мен или не съм се постарал достатъчно!

И това ти е най - голямата грешка. На жената не трябва да и се дава свобода. Един приятел знаеш ли как строяваше гаджето си. Давам ти пример щото аз нямам такова. Първо - като се видеха постоянно и вземаше телефона да и гледа последните разговори с кой са били, за нежелани смс-и. Когато я изпращаше тя трябваше да му се обади от домашния за да го увери че си е в тях и така през час. Докато не заспи. Супер много я стягаше-тя не се сърдеше защото си беше мръсница и доста е изневерявала преди това а той не искаше това да се случи с него. И всичко си дойде на място. Вече правят година, а тя нито 1 път не му е кръшкала и това е доказано. Разбира се неговите мерки бяха доста прекалени, но имаше защо. Престани с уважението и свободата, трябвало е да бъдеш гадняр за да те харесва момичето. Защото на момиче подадеш ли му пръст то ти захапва ръката та стига чак до рамото.


Тя не ходи с него,сама е,влюбена е в него пък уж не го харесва като човек,някакви такива простотии,това за тръбата не ме бърка да го направя,ама не знам кой е,пък и няма смисъл от такива неща чак,като разбера кой е ще му плесна 2 шамара,ще го оритам и ще му кажа да я обиди нещо,тя да го намрази и тя ще се върне при мене.И това е вариант

Това ще ти е другата голяма грешка. Дори и да го разбереш не го бий докато не ти е дал повод. А това че зарибява вече бившата ти приятелка не е повод. Тя е необвързана и това си е нейно право. Набиеш ли го сега той ще си замълчи, но седмица две по късно ще отиде и ще и изпее всичко. Това си е нож с две остриета - приятелката ти може да бъде впечатлена, че си положил усилие за да я задържиш, но може и да е основателна причина да скъсате ако тя е обичала повече него. Ти си решаваш. За момента те съветвам да използваш главата си и най - вече мозъка си. Защото той е по добро оръжие от боя !

mickelangelo
03-26-2008, 09:34
Помисли си над следното ...
"Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил. " ....


Просто я остави малко на свобода ... ако тя пожелае .. да е с теб ... ще бъде ако ли не .. никога не си я имал истински ....

MiMcHeToOo
03-26-2008, 09:36
Не разбирам защо пускаш тема след тема...Една е достатъчна.

За мен така стоят нещата - прекалено малки са шансовете всичко да е както преди, щом се появи друго момче.Вече е объркана и дори и да се съберете, това несъмнено ще се появи отново.Така можеш да я чакаш, до когато си искаш, обаче нещата няма да се променят.Хубавото е, че не те е лъгала.Забрави я, разбирам колко я обичаш, обаче всичко е свършило.

Съгласна съм и с двете.. За темите - лично на мен не ми пречат, имаш много интересно мислене, така че ги чета всичките въпреки, че понякога не пускам отговори.. Колкото до момичето - казало ти е тежки думи.. "Ти ми напомняш на бившия" .. Хм, не знам това как си го изтърпял, но добре.. Сам реши.. Аз едва ли бих се върнала при такъв човек..


Ми тя не ми каза нищо,това е истинската информация,всичко друго са били лъжи от нея и т.н.Това е истината,разбрах я от други хора!Аз съм си написал.Всичко друго което съм писал,в началото бяха моите опасения,а после лъжи от нея.Само скапани лъжи,сега откакто разбрах за тоя боклук/съперника съм супер изнервен,обиден,наранен каквото и да кажа все ще съм прав.

Не се занимаваи пак ти казвам..

vamp
03-28-2008, 08:32
Ясно е вече всичко,трябва да създаваш и тръпка,а доброто отношение и кавалерството са само плюсове явно...Няма ли тръпка,не си интересен.Забравил съм най-важния урок който знаех,че "Жените се водят изцяло по емоцията,никога няма логика в действията им".
Ех,момичета,затова има толкова много простаци,защото искате само тръпка :) А добрите момчета са "приятели" :)