PDA

View Full Version : той свърши в мен!!!!!!!!!!



asdfghjkkk
03-25-2008, 12:45
Imam ogromen problem, shte buda kratka i qsna, zashtoto mi e mn pritesneno....
Predi 3 dni pravih sex sas priqtelq si i se slu4i taka 4e toi sburshi v men :(
oshte na drugiq den pih eskapele...
sega imam kurvene i mi priloshava...
govorih s edna priqtelka koqto kaza 4e i se e slu4ilo sashtoto i kogato e otishla na ginekolog sa i kazali 4e e bremenna :(
iskam da mi kajete kakvo da pravq i na kakvo moje da se dylji kyrveneto?
Vujzmojno li e samite hap4eta da go pri4inqt, bez da sam zabremenqla? :(
HELP.......

7 точка от правилата
moderated by Coki

hooliganka89
03-25-2008, 12:46
Kolko chasa sled gafa pi hapcheto?
Az nikoga ne sam pila takiva hapcheta,no tuk v foruma cheta za mnogo momiche koito sled tova imat podobni stranichni efekti.

asdfghjkkk
03-25-2008, 12:47
gafa stana v 4 4asa na drugiqt den v 4 4asa pih hap4etata:((

Vampirella
03-25-2008, 12:47
Imam ogromen problem, shte buda kratka i qsna, zashtoto mi e mn pritesneno....
Predi 3 dni pravih sex sas priqtelq si i se slu4i taka 4e toi sburshi v men :(
oshte na drugiq den pih eskapele...
sega imam kurvene i mi priloshava...
govorih s edna priqtelka koqto kaza 4e i se e slu4ilo sashtoto i kogato e otishla na ginekolog sa i kazali 4e e bremenna :(
iskam da mi kajete kakvo da pravq i na kakvo moje da se dylji kyrveneto?
Vujzmojno li e samite hap4eta da go pri4inqt, bez da sam zabremenqla? :(
HELP.......
До колкото знам Ескапел предизвиква менструация, с която се изхвърля и евентуалния зародиш... но все пак нека някой по-компетентен ти каже. Не съм сигурна :)

asdfghjkkk
03-25-2008, 12:50
no zashto togava na moqta fr sa i kazali 4e e bremenna sled kato i tq gi e izpila na vreme :smt022

angel_girll
03-25-2008, 12:52
Доколктоо съм информирана не е възможно да се появят симптомите на гадене.. 2-3 дни след евентуалното забременяване. Чела съм че те се появяват 1-2 месец. А и hooliganka89 е права, че доста момчиета във форума са писали, че имат подобни оплаквания след като са вземали хапчета

nejnaDROGA
03-25-2008, 12:53
no zashto togava na moqta fr sa i kazali 4e e bremenna sled kato i tq gi e izpila na vreme :smt022
Сигурна ли си,че можеш да имаш доверие на тази твоя приятелка?Може да има за цел да те уплаши (въпреки,че с такова нещо шега не бива!!!)А моят съвет е да си направиш тест (като за начало) и после право при гинеколог!!!

Vampirella
03-25-2008, 12:54
no zashto togava na moqta fr sa i kazali 4e e bremenna sled kato i tq gi e izpila na vreme :smt022
Освен ако не е изпила хапчето на време... Незная. :( Не съм използвала спешна контрацепция...

Vampirella
03-25-2008, 12:55
no zashto togava na moqta fr sa i kazali 4e e bremenna sled kato i tq gi e izpila na vreme :smt022
Сигурна ли си,че можеш да имаш доверие на тази твоя приятелка?Може да има за цел да те уплаши (въпреки,че с такова нещо шега не бива!!!)А моят съвет е да си направиш тест (като за начало) и после право при гинеколог!!!
и това го има... подкрепям

asdfghjkkk
03-25-2008, 13:00
blagodarq vi mnogo, oshte sega shte otida da si vzema test. posle shte vi pisha kakvo e stanalo.
otnovo vi blagodarq :-)

aanitogb
03-25-2008, 13:03
nai veroqtno e ot hapeto a ne 4e si bremenna,no vse pak hap4eto e do 64%,kolkoto po barzo se pie sled sex e tolkova po dobre- edvali 6tesi bremenna.

nejnaDROGA
03-25-2008, 13:03
Айде успех :-) и ще стискаме палци всичко да мине както трябва :)

hooliganka89
03-25-2008, 13:07
no zashto togava na moqta fr sa i kazali 4e e bremenna sled kato i tq gi e izpila na vreme :smt022
Сигурна ли си,че можеш да имаш доверие на тази твоя приятелка?Може да има за цел да те уплаши (въпреки,че с такова нещо шега не бива!!!)А моят съвет е да си направиш тест (като за начало) и после право при гинеколог!!!

Abe az do sega ne sam imala upaseniq,che moje da sam bremenna,no tuk do kolkoto sam zapoznata edin test za bremennost moje da dade rezultat ili sled 10-14 dni sled gafa ili 1 den sled zakasnenieto na cikala.
Mislq,che pravilno sam zapomnila tezi neshta i ako sa verni toq test sega nqma da i svarshi nikakva rabota.

nejnaDROGA
03-25-2008, 13:09
no zashto togava na moqta fr sa i kazali 4e e bremenna sled kato i tq gi e izpila na vreme :smt022
Сигурна ли си,че можеш да имаш доверие на тази твоя приятелка?Може да има за цел да те уплаши (въпреки,че с такова нещо шега не бива!!!)А моят съвет е да си направиш тест (като за начало) и после право при гинеколог!!!

Abe az do sega ne sam imala upaseniq,che moje da sam bremenna,no tuk do kolkoto sam zapoznata edin test za bremennost moje da dade rezultat ili sled 10-14 dni sled gafa ili 1 den sled zakasnenieto na cikala.
Mislq,che pravilno sam zapomnila tezi neshta i ako sa verni toq test sega nqma da i svarshi nikakva rabota.
Мммм незнам може :) До сега не ми се е налагало да ползвам каквото и да е и не съм много запозната....

hooliganka89
03-25-2008, 13:11
Chudno mi e kak vaprosnata priqtelka i pila hapche,no posle da i kazali,che e bremenna :-o
I tq kakvo napravi?Sega da nqma bebche?

sherry
03-25-2008, 13:14
Спокойно, бе дете! Жените започват да повръщат и да ми е лошо чак втория месец след забременяването, ти тука говориш за ден :)

Мисля, че е от хапчето това прилошаване, мнгоо е силно, за да предпази от евентуално забременяване, кой знае какви съставки има. Нормално е организмът ти да се раздразни. Мисля, че не си бременна, но изчакай да минат 7 дни след секса, в който е станал гафа. Аз така знам, че се счита за достоверен теста.

nejnaDROGA
03-25-2008, 13:14
Chudno mi e kak vaprosnata priqtelka i pila hapche,no posle da i kazali,che e bremenna :-o
I tq kakvo napravi?Sega da nqma bebche?
Ми нищо не пречи при предишен полов акт да се е спукал презерватива или нещо да е станало и да е хванала...Въпреки,че ми се струва че тази "приятелка" просто се опитва да я стресне....

Made_of_Pain
03-25-2008, 13:15
Какъв тест бе братче, тва е било преди три дни... Ходи си намерри качествен тест...


:?


Горе беше написала 'хапчеТА' или си тъпа или не си чела нищо за хапчетата, кое от двете е?

Wrathchild
03-25-2008, 13:24
Тъй, тест на 3ти ден няма да ти отчете нищо вярно.
Второ, ако си беше прочела листовката щеше да видиш, че това спада към страничните ефекти.

aanitogb
03-25-2008, 13:59
pojelavam ti vsi4ko dae nared i za sledva6tiq pat ymnata.

asdfghjkkk
03-25-2008, 16:15
ami ne nqma bebche no mai shte pravi abort...
Blagodarq Vi mn... napravih testa i nepokaza nishto... nadqvam se naistina da e taka

Spincho_LIVE
03-25-2008, 16:21
ami ne nqma bebche no mai shte pravi abort...
Blagodarq Vi mn... napravih testa i nepokaza nishto... nadqvam se naistina da e taka



Пък и да имаш дете какво те бърка ще ставаш майка после баба

SilverAngel
03-25-2008, 16:21
Другата седмица по това време пак си направи тест и тогава дано всичо е наред...

Strifonov
03-25-2008, 17:02
еми ще кажа само : 'Честито бебе' :?

hooliganka89
03-25-2008, 17:06
ami ne nqma bebche no mai shte pravi abort...
Blagodarq Vi mn... napravih testa i nepokaza nishto... nadqvam se naistina da e taka

Procheti si cqlata tema da vidish,che sme pisali,che tolkova rano sled gafa ne moje da otchete realen rezultat.
Ne iskam da te strqskam,no poprincip si e taka.
10 ili 14 dni sled vaprosnata sluchka testa e validen.
No sled kato si pisal hapche ne vqrvam da zabremeneesh.
Vijte do kade stigate dneshnata mladej imash priqtelka koqto sigorno e nai-mnogo 1 godina po-golqma ot teb ili e kolkoto teb,a sega shte pravi abort i shte si uvredi taka ili inache krehkiq organizam.

krem4et0
03-25-2008, 17:09
blagodarq vi mnogo, oshte sega shte otida da si vzema test. posle shte vi pisha kakvo e stanalo.
otnovo vi blagodarq :-)

Няма смисъл от тест толкова рано. нищо няма да покаже. тест се прави най-рано 14 дни след рисковия акт.

Magnoliq'
03-25-2008, 17:15
такова кървене е напълно нормално след употребата на такива хапчета...прилошаването също...на една приятелка и се случи същото така че не се притесняваи след няколко дни(максимумседмица) кървенето прабва да спре...а ако не се посъветвай с лекар

AnNiE
03-25-2008, 20:05
Нали хапчетата за спешна контрацепция предизвикват менструацията за да може самата оплодена яйцеклетка да се изхвърли чрез нея ?!

krem4et0
03-25-2008, 20:21
AnNiE, спешните контрацептиви(в случая Ескапел) не изхвърлят оплодена яйцеклетка. Има ли оплождане, изхвърлянето на зиготата има само 1 име и това е АБОРТ.
Тези хапчета не позволяват да се оплоди въпросната яйцеклетка, променят влагалищната секреция, блокират достъп на сперматозоиди до нея и прочие.

bulgarche
03-25-2008, 20:28
Прочети в упътването, за десетките странички ефекти, един от които може би е кървене ;)

Vampirella
03-25-2008, 20:29
спешните контрацептиви(в случая Ескапел) не изхвърлят оплодена яйцеклетка. Има ли оплождане, изхвърлянето на зиготата има само 1 име и това е АБОРТ.
Тези хапчета не позволяват да се оплоди въпросната яйцеклетка, променят влагалищната секреция, блокират достъп на сперматозоиди до нея и прочие.
Не го знаех... Благодаря за инфо-то :)

Iv4eTy
03-25-2008, 20:44
Ами по постовете ти гледам пила си хапчето навреме, другото което е няма начин за 2-3 дни да се появят признаци на бременност.... За да си сигурна като мине една седмица вземи си тест ии така... или върви на гинеколог.

jojoa
04-11-2008, 06:35
еми какво да ти кажа... има предпазни средства за тая работа... може и аз да съм на 15 ама вие мозъци имате ли...мнооо тъпо младо поколения...без никаква сексуална култура

beautiful_f
04-11-2008, 07:21
Imam ogromen problem, shte buda kratka i qsna, zashtoto mi e mn pritesneno....
Predi 3 dni pravih sex sas priqtelq si i se slu4i taka 4e toi sburshi v men :(
oshte na drugiq den pih eskapele...
sega imam kurvene i mi priloshava...
govorih s edna priqtelka koqto kaza 4e i se e slu4ilo sashtoto i kogato e otishla na ginekolog sa i kazali 4e e bremenna :(
iskam da mi kajete kakvo da pravq i na kakvo moje da se dylji kyrveneto?
Vujzmojno li e samite hap4eta da go pri4inqt, bez da sam zabremenqla? :(
HELP.......

Според мен.. първо се успокой.. прочети абсолютно всички теми за ескапеле и след това реши дали това е страничен ефект или е нещо по сериозно и задължително иди на гинеколог... а и наистина при повечето жени има кървене което не е цикъл а цикъла трябва да ти дойде около датата на която ти идва.. :? и се пази :)

Choby85c35
04-11-2008, 07:28
Imam ogromen problem, shte buda kratka i qsna, zashtoto mi e mn pritesneno....
Predi 3 dni pravih sex sas priqtelq si i se slu4i taka 4e toi sburshi v men :(
oshte na drugiq den pih eskapele...
sega imam kurvene i mi priloshava...
govorih s edna priqtelka koqto kaza 4e i se e slu4ilo sashtoto i kogato e otishla na ginekolog sa i kazali 4e e bremenna :(
iskam da mi kajete kakvo da pravq i na kakvo moje da se dylji kyrveneto?
Vujzmojno li e samite hap4eta da go pri4inqt, bez da sam zabremenqla? :(
HELP.......

7 точка от правилата
moderated by Coki
Прочети из форумите какво съм писъл за ЕСКАПЕЛ.
Това което ти се е случило е напълно нормално , след пиенето на каквито и да е контрацептиви , последиците са: кървене , прилошаване , гадене , та дори може да се стигне и до повращане .
Ако продължава да ти се гади поне още 2 3 дена , вземи си Тест за бременност , желателно е да си вземеш 2 броя за да ти е сигурна работата .Не е на пълно сигурно дали ще покаже реалния резултат . но все пак теста ще ти покаже реално след 14тия ден след половия контакт.
Не се притеснявай от кървенето , може да ти се наруши и цикъла в следващите няколко месеца , но след това ще се пооправи . Все пак всеки контрацептив е на хормонална основа , но все пак както ти написа и krem4et0 Не бързай с тестовете !

_|_LolipOp_|_
04-11-2008, 13:32
Abe idi na lekar be, Tva e seriozno !!! ne da tarsi6 zaveti po forumite !!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Entombed
04-11-2008, 14:47
Еми кфо кат е Сбършил в теб :Д:Д:Д....Просто търси теми....насякаде пишат че има странични ефекти...ама па помагало...

Homunuculus
04-11-2008, 15:05
АХахахахаахахах я не се психирай! СЪВСЕМ СЕРИОЗНО ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ ПОВЕЧЕ ПРИ ДОКТОРА КОЙТО Е ПОСТАВИЛ ДИАГНОЗАТА НА ТВОЯТА ПРИЯТЕЛКА ДА НЕ СТЪПВАШ!!!!!! Няма ти нищо,виж темата за страничните проблеми при ескапел,почини си хубаво и всичко ще мине ,спокойо не си бременна! А тоя доктор сигурно е екстрасенс,да види бременност след 5тия ден....баси феномена... :-x

Barbie
04-11-2008, 20:24
AnNiE, спешните контрацептиви(в случая Ескапел) не изхвърлят оплодена яйцеклетка. Има ли оплождане, изхвърлянето на зиготата има само 1 име и това е АБОРТ.
Тези хапчета не позволяват да се оплоди въпросната яйцеклетка, променят влагалищната секреция, блокират достъп на сперматозоиди до нея и прочие.

Всъщност дори и да е оплодена яйцеклетката, хапчето предотвратява нейно закрепяне за стената на матката, следователно не може реално да настъпи бременност. В последтвие яйцеклетката се изхвърля.

alex_devv
04-11-2008, 23:23
Не са стресирай толко много :?
Изчакаи да отмине ефекта на хапчето и си направи едно тестче :)
Нормално е да предизвика странични ефекти. При теб може да са различни поради факта, че организма ти може да реагира по различен начин :-D

RAWRRR
04-11-2008, 23:33
AnNiE, спешните контрацептиви(в случая Ескапел) не изхвърлят оплодена яйцеклетка. Има ли оплождане, изхвърлянето на зиготата има само 1 име и това е АБОРТ.
Тези хапчета не позволяват да се оплоди въпросната яйцеклетка, променят влагалищната секреция, блокират достъп на сперматозоиди до нея и прочие.

Всъщност дори и да е оплодена яйцеклетката, хапчето предотвратява нейно закрепяне за стената на матката, следователно не може реално да настъпи бременност. В последтвие яйцеклетката се изхвърля.

Всъщност и не се променя влагалищната секреция,а сперматозоидите се блокират по друг на4ин..

Ескапел има няколко действия:
*възпрепятства отделянето на яйцеклетка
*възпрепятства оплодяването на ве4е откъснатата яйцеклетка
*пре4и на оплодената яйцеклетка да се закрепи на стената на матката..

Вси4ко зависи в кой ден от месе4ният ти цикъл си..
84% е КПД на Ескапел,поне така пише на опътването..

Аз съм го пила веднъж и 4естно казано върху себе си не по4увствах страни4ни ефекти :)

АААА!И най-важното,рискът от секс без презерватив не крие само тази опасност-от нежелана бременност.

Xtuning
04-12-2008, 08:20
" той свърши в мен!!!!!!!!!! " -БРАВО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

СЛЕД КАТО РОДИШ , ДА ЗНАЕШ ЧЕ СЕ СЛАГА ПРЕЗЕРВАТИВ !!!!!!!!!

Rza
04-12-2008, 09:23
като не можеш да се пазиш,сега си блъскай главата

emi4ka_94
04-12-2008, 15:33
s tova 6ega ne biva jelaq ti uspeh
\:D/

Nik4o_Spain
04-12-2008, 16:12
Spored men gadeneto se dalji poneje si pretesnena a i karveneto mislq 4e e strani4en efekt ot hap4eto no ne sam sigoren v ni6to ne sam momi4e i ne gi vzimam no do kolkoto znam e normalno karveneto

Virtuallll
04-12-2008, 18:42
До Авторката на темата: драго моми4е, другия път като приятеля ти свър6и в теб и пие6 ескапел, за да не се 4уди6 какви страни4ни ефекти има ПРО4ЕТИ ЛИСТОФКАТА С УКАЗАНИЯТА!!! #-o
И няма да се притеснява6 толкова като знае6 какво да о4аква6 :) ,
вместо сега да се паникиосва6 8-[


Успех! Дано не си забременяла... :smt056

TheBlackStranger
04-12-2008, 19:12
ami ne nqma bebche no mai shte pravi abort...Я пак ?

porcelanova_kukli4ka
04-12-2008, 19:31
аве хора вие не сте добре ве.Тия хапчета ги пиете като витамини.Как може такова нещо кога ще са научите да се пазите вече?Знаиш ли какво мн щи са кефя ако си бременна крайно време е да започнем да се пазим.С тия хапчета само си вредим.За тая работа са направени тия презервативи 25 ст. е единия.Маняка си прави кефа,а ти после замисли се малко ти са тровиш с хапчета,пак ако не помогни мама и тати дават 150-200 кинта за аборт,ами после след тва като ти дойди ъкъла в главата,и ше ревеш "искам бебе искам бебе".Оф осъзнайте се малко.Един път може да ти се случи ама... избягвайте го айде успех и се успокой и тва вече да ти е обеца на ухото и гледай да не го повтаряш :-) :oops:

Pebles
04-12-2008, 20:43
Do avtorkata : Vij..Shtom si izpila hapcheto na vreme.. ( do 72 chasa )...znachi vsi4ko 6te e nared...Spored men tova s kurveneto e prosto nqkakuv vid reakciq na organizma ili puk vnezapna menstryaciq..Nz.. no po nejelani i tvurde neo4akvani obstoqtelstva dosta dobre 4etoh listovkata na Escapele... ii Da ti kaja edva li si bremenna ako vse pak akta e bil predniq den..zashtoto koi znae ..moje da e o6te ot 3 sedmici.. (No Coment) :-D ...ne e smeshno , no spokoino si4ko 6te se e opravi,ako si sigurna v tva ,koetogovorish de..

MoHuTo
04-12-2008, 21:08
Дори и да си забременяла, тея симптоми няма как да се проявят толкова рано. Това са просто страничните ефекти на Ескапел. И аз го пих наскоро и след това имах кървене и се чувствах отпаднала. И все пак след седмица си направи тест, за да си сигурна, че белята не е станала :)

tqnko1
04-12-2008, 21:21
Abe idi na lekar be, Tva e seriozno !!! ne da tarsi6 zaveti po forumite !!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

CoOLBebZz
04-13-2008, 06:30
ЗАЩО НЕ ПОЛЗВАХТЕ ПРЕЗЕРВАТИВ? АМИ...ДАНО НЕ СИ ХВАНАЛА...ПЪК И ЗАВИСИ НА КОЛКО СИ....АКО СИ НА 18 НЕ Е ТОЛКОВА ФАТАЛНО...

krem4et0
04-13-2008, 09:17
AnNiE, спешните контрацептиви(в случая Ескапел) не изхвърлят оплодена яйцеклетка. Има ли оплождане, изхвърлянето на зиготата има само 1 име и това е АБОРТ.
Тези хапчета не позволяват да се оплоди въпросната яйцеклетка, променят влагалищната секреция, блокират достъп на сперматозоиди до нея и прочие.

Всъщност дори и да е оплодена яйцеклетката, хапчето предотвратява нейно закрепяне за стената на матката, следователно не може реално да настъпи бременност. В последтвие яйцеклетката се изхвърля.

Всъщност и не се променя влагалищната секреция,а сперматозоидите се блокират по друг на4ин..

Ескапел има няколко действия:
*възпрепятства отделянето на яйцеклетка
*възпрепятства оплодяването на ве4е откъснатата яйцеклетка
*пре4и на оплодената яйцеклетка да се закрепи на стената на матката..

Вси4ко зависи в кой ден от месе4ният ти цикъл си..
84% е КПД на Ескапел,поне така пише на опътването..

Аз съм го пила веднъж и 4естно казано върху себе си не по4увствах страни4ни ефекти :)

АААА!И най-важното,рискът от секс без презерватив не крие само тази опасност-от нежелана бременност.

Аз това четох от сайта, защото спешен контрацептив не съм виждала дори....

Wicked_Kid
04-13-2008, 13:26
Започни да се допитваш до гинеколог за подобни проблеми, а не до нас! :x

pae4u
04-13-2008, 20:00
nai dobre shte e da idesh na lekar i si4ko shte izleze naqve ! nqma kfo da se pritesnqvash :) 8) 8) 8)

marina star
04-13-2008, 20:03
6tom si gi pila o6te na sledva6tiq den zna4i nqma stra6no spoko

aniezina
04-14-2008, 06:20
Не знам защо въобще тръгвате да правите нещо, без да знаете как. Чете се листофка(най-малкото), търси се в интернет...
Още повече-да сте чували за презервативи? След като той не може да се контролира-не поставяй в неговите ръце бъдещето си!
А и не е виновен само той, ти сама е трябвало да се пазиш. Честито!

Blink182 the real
04-14-2008, 14:04
Ама така е много по-яко.Без презерватив определено.С него се губи кефа от цялата работа :grin: 8)
Много трудно се забременява 8-) Кво ти пука,един аборт и всичко е на 6 :)