PDA

View Full Version : Отново объркана в клопката на любовта



alehole
03-25-2008, 13:31
ЗДР на вс ! :) Тези дни се чувствам прекрасно .. Върви ми в сичко даже има две момчета едно от моя град едно от София с които се сваляме и ги харесвам мн са готини и май са единствените свестни :) НО Изведнъж отново се появява Той ... Който разби живота ми въпреки че съм на 16 и не съм живяла много той разби всичко .. Познаваме се от 2-3 години .. С него ми беше първия път .. няма да описвам подробности защото е толко сложно тея 3 години ... :? И той се държеше Ужаснооо ама Отвратителноо .. и само ме викаше за секс откажа ли ме заплашваше .. СЕГа е много променен усеща се .. Говори ми мило и излязохме една вечер заедно и беше супер беше нежен целуваше ме прегръщаше .. И КАЗА "Искам да върна времето да бъдем както преди само без тези истории тъпи" Пфф Аз ГО ОБИЧАМ !!!! Но незнам променил ли се е .. Той пак искаше да правим секс нямах против но не пуснах поне първата ни среща от много време .. Незнам какво да правя .. Ако иска да сме наистина заедно ще умра от щастие и бих му простила всичко но ако иска просто приятели тайно да се виждаме да излизаме да правим Супер секс както винаги хмм :?
А и понякога няма какво да си кажем седя и мълча тфа е много гадно :( :? :? :( :( Ко да кажа ? И той се "Мъцни бе !! " :(

друго какво да кажа ако се сетя ще пиша .. Извинявам се на вс които мислят че е тъпо или мн дълго го написах но Моля поне за няколко съветаа ? :С :?
Мерси !!! :-)

LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 14:09
Според мен той въобще не се е променил....хората не се променят толкова лесно.Мисля че иска отново да те вкара в леглото си.....Особено щом ти е предложил веднага да си легнете явно в главата му е само секс...По-добре не се занимавай повече с него и обърни внимание на тези момчета, за които писа.Това е моето мнение.Успех!
П.С. На колко години е той?

alehole
03-25-2008, 14:13
18 последна година учи после за висше .. :? Уфф аз наистина имам чувства които не са изтинали и той ги запали отново на тази среща

LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 14:16
Направила си грешка като си се видяла с него.Просто трябва да избягваш срещите с него, за да го забравиш по-лесно.ЗА мен той те използва, но ти ако искаш не вземай съвета ми под внимание .

alehole
03-25-2008, 14:20
Аххх тежък е живота :? А момчето е неустоимо .. :( Наистина и аз мисля че неможе напълно да се промени но се държа по начин за който съм мечтала винаги .. по скайпа най-редовно си пишем се ми праща селувки казва че ще се женим ( :-D хаха ) но нз ще обмисля съвета ти

LipSoFAnAnGel
03-25-2008, 14:25
Има и още едно решение - отново да тръгнеш с него, но ако не се е променил....ще ти разбие още повече сърцето и болката ще е много по-голяма отколкото сега ;)

alehole
03-25-2008, 14:28
Ох и аз така мислех затова излязох с него да видя какъв е и ако не е нищо различно от преди да го оставя завинаги но той е различен ..

comics
03-25-2008, 14:51
Ох и аз така мислех затова излязох с него да видя какъв е и ако не е нищо различно от преди да го оставя завинаги но той е различен ..
А ти защо се съгласи да излезеш с него ?

mickelangelo
03-25-2008, 14:56
Пффф .... направо ... шут-а в г*за и следващия ... не е нужно да те употребяват .. .не мислиш ли ... все пак си е твоя работа .. но ..

alehole
03-25-2008, 14:56
Ох и аз така мислех затова излязох с него да видя какъв е и ако не е нищо различно от преди да го оставя завинаги но той е различен ..
А ти защо се съгласи да излезеш с него ?
Защото го харесвам , защото го обичам , защото е мойта слабост , защото се изкуших , .... исках да го видя , ... исках да видя променил ли се е , .. достатъчни причини ли са :?

evelinka1122
03-25-2008, 16:30
ОфФф.... не аз не бих се занимавала с него...! Ти сама казваш че е разбил живота ти и сте се разделили... а сега какво? Събирате се... оня пак та ч**а и разбитата и наранената оставаш ти... Не прави пак същите грешки... не си ли си си зела поука от първия път? Тоя те е заплащвал че не искаш да му писнеш! Знаеш ли ако се напие или надруса ко може да стане... ?!?! Я по разумно... Виж има други момчета това е идиалната възможност да сложиш еднъ на вашите отношения...

Ivalinka
03-25-2008, 16:39
няма да ти казвам да го забравиш,защото е много трудно,но направи усилие и му откажи!така ще е най-добре за теб :)

alehole
03-25-2008, 18:42
Много се колебая .. едната част от деня съмза това да го зарежа завинаги да не се занимавам с него а да си намеря момче .. другата мисли че може би той е за мен .. че трябва да ходи да се чука с него сяка вечер и да живее за мига ... :smt002 :smt007

alehole
03-25-2008, 18:43
И може би нещата ще се оправят .. може да бъдем щастливи така .. може просто да изживяваме заедно удоволствието .. тццц :-o

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-25-2008, 19:41
Kakvo da ti kaga.. Lubovta zaslepqva, a se vigda, che drugoto reshenie edva li shte vzemesh.. Horata se opitvat da se promenqt, no vutreshno sa si sushtite. Smqtai... Shtom iskash da se zablugdavash , tova si e tvoq rabota, tvoq givot, tvoq opit, mogesh da postupish kato glupachka i da povtorish greshkiite. Znam kolko e trudno, no tova, koeto si na put da napravish moge da ti provali givota za dulgo vreme i kum mn losho.. Napravo se qdosvam kato vidq takava tema, zashtoto znam kolko e "opianqvashta" lubovta (kato narkotik) a narkoticite do kakvo vodqt. Ne go pravi, momiche, ne si susipvai givota! Tova e izmamno "shtastie". Za tvoe dobro e, horata ne se promenqt, no maska vinagi mogat da slogat, pomisli malko za sebe si. Tova, koeto toi ne moge da napravi za teb, zashtoto e tvurde zaet da misli za nugdite si. A tozi, koito te obicha shte iska nai - dobroto za teb. Givotut ti dava shans i dobur i losh, ot teb zavisi kakvo shte stane po - natatuk. Dano da vzemsh pravilnoto reshenie.

Rofl4e
03-25-2008, 19:45
Pomisi dobre predi da re6i6i no moje i da ne se e promenil ima edna pogovorka valka kozinata si meni no nrava ne!!

BAYO
03-26-2008, 04:24
Дет имаше една песен; ...а дали е (любов) така, койййй ще ни кааааажееее...... :grin:

sLaDkA_GrEsHkA
03-26-2008, 06:27
Само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат....

alehole
03-26-2008, 11:33
А в момента искам да се напия до безсъзнание .. да се напуша .. да ходя дрогирана цяла година .. и да бъда с него и когато съм с него времето спира само за нас :smt049