PDA

View Full Version : Кои момичета харесват момчета с изсулени дрехи?



Страници : [1] 2

bunny_rabbit
03-25-2008, 14:45
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0

hooliganka89
03-25-2008, 14:49
Az sam ot momicheta koito momcheta kato Denislav Music Idol2 sa mi antipatichni.
Moqt priqtel e savsem normalne,no ne bih kazala,che haresvam izsuleni momcheta.
Imam dosta priqteli koito sa takiva rapari i hodqt taka oblecheni i polovinata ot tqh imat golqm problem s higienata(Ne kazvam,che i ti imash)prosto moite nabludeniq sa takiva.
Nqmam nishto protiv tazi moda,no tq ne opredelq kakav chovek si.

ZaRiBeN
03-25-2008, 14:49
не го знам къв е тоя не гледам МИ, но аз не се нося така и пак се радвам на внимание. Жените обичат да си стилно облечен, дори и да е леко небрежно. Виж ако си облечен с онея провисналите дънки и раздърпани фланелки и аз ако бях момиче нямаше да ти обърна внимание.

bunny_rabbit
03-25-2008, 14:51
BITCH ASS

bunny_rabbit
03-25-2008, 14:52
nemoga da vi razbera zako sudite po drehite kut e izsulen s 6iroki drehi ve4e e tapak :?

hooliganka89
03-25-2008, 14:54
nemoga da vi razbera zako sudite po drehite kut e izsulen s 6iroki drehi ve4e e tapak :?

Az ti kazah tochno obratnoto,che drehite ne te opredelqt kakav si.

sladi4ka kaka
03-25-2008, 14:54
мене ме кефят тея с изсулените гащи и суичари

bunny_rabbit
03-25-2008, 14:56
da hooliganka89 prava si no az govorih za zariben не го знам къв е тоя не гледам МИ, но аз не се нося така и пак се радвам на внимание. Жените обичат да си стилно облечен, дори и да е леко небрежно. Виж ако си облечен с онея провисналите дънки и раздърпани фланелки и аз ако бях момиче нямаше да ти обърна внимание

sex_igra4ka
03-25-2008, 15:00
Ххахахах,чувал...Ти каза ли й ,че е малка надута,префърцунена курветинка!
Аз пък не понасям и не ме привличат изобщо момчета като Денислав и такива метросексуални-колкото и да се поддържат и да са по-чистички и обезкосмени и да миришат на бодимилк...пълни гейчета...А пък не мога да ти опиша как се дразня на модерните прически -по-дългички някви и то особвно отзад като си ги пуснат....Не,не,нямам думи-болната тема ми нацели....

LSGirl
03-25-2008, 15:02
в последно време наистина момичетата си падат по този тип момчета.аз пък харесвам човека не по дрехите,а по характера му

ZaRiBeN
03-25-2008, 15:04
казах, че АЗ няма ти обърна внимание ако бях момиче бе човек, кое не разбра? Аз обичам хора, които държат на външния си вид. Ако са носиш като скейтър или хипар най-вероятно е да те хареса някакво такова момиче.

AR147
03-25-2008, 15:06
nemoga da vi razbera zako sudite po drehite kut e izsulen s 6iroki drehi ve4e e tapak :?

Прав си братле...аз съм от тая година в моето даскало...в началото се обличах най-нормално а, сега пролет наближава лято стопли се времето и започнах да променям много облеклото си...ходя на даскало със скъпи ризи яки дънки а-у едно друго....и изведнъж зеха ми се лепат а преди ме обиждаха.... :-x такива са жените....гледат само как се облича дали има пари и дали колата му е хубава.... :-x

sex_igra4ka
03-25-2008, 15:07
Ооо,ама ти рапуърче ли си....Мммммм аз пък мн си падам...

А и за хигиената не съм съгласна,преди 2 години бях в такава компания и ходих със 'смъкнато' момче и не съм забелязала да има подобен проблем,ама важното във всичко е да не е в няква крайност.Примерно като идеш на сватба пак да не ходиш смъкнат и с кърпи,шапки -всичко в едно,ами да поолекотиш малко стила.

georgi_
03-25-2008, 15:08
Тука ще има много различни мнения защотото повечето от форума предполагам са от различни градове. Да, колкото и да ви е странно съм забелязал че в различните градове модите за обличане са различни. Примерно София- забелязъл съм че повечето момичета са с маратонки, нямат грим, нямат и кой знае какви прически , по-спортно са облечени, по-удобно. Обаче в Пловдив, Бургас съм забелязал че е точно обратното-момичетата са направени от горе до долу, прически, впити дрехи, ботуши,аксесоари и т.н.(говоря за по голямата част). Относно моето лично мнение, мен никога не може да ме вппечатли на външен вид някое момиче с дрехи 5 номера по-големи от размера и. Съгласен съм че външността не е всичко , но се съгласете и вие че по вида посрещаш...

bunny_rabbit
03-25-2008, 15:09
ei zariben
1.az sum skeitar ima dva vida skeitari raperi i punkari tova 4e ti si nekfa drebna ku4ka det po cql den izliza samo s fr i ako vidi slu4aino nqkoe grozno ili debelo momi4e se smee i nzz ko o6te zatova shutdafuckup :smt068 6tot sigorno o6te slu6a6 50 cent justin timbarlek i oneq gadni fe6an4ita komersialni bokluci

PollyPoi
03-25-2008, 15:10
харесвам и такъв тип момчета (смъкнати с кецове и др.)
но то си зависи и от човека какъве :)
:P :P :P :P :P :P

ubuntu
03-25-2008, 15:12
Абе нямах нищо против скейтърите до преди около 2 седмици ... но докато се разхождах пред НДК с една приятелка на един идиот скейта му литна към мен и така да се каже ме удари доста сериозно ... просто имаше късмет че не удари момичето щото щях да му го счупя в главата...
Но все пак ок като го погледнах лошо се извини и се смилих над него ....

bunny_rabbit
03-25-2008, 15:12
HORATA SA KAZALI PO DREHITE PRIEMAT PO UMA IZPRA6TAT

splendour
03-25-2008, 15:13
mi zavisi ne samo ot drexite.primerno ako e grozen i 500 leva da my sa d1nkite se taq.a i xarektera e vajen. zlatnata sreda e the best :grin: ne mn izsyxleni ama ne i kat pederas

Entombed
03-25-2008, 15:14
казах, че АЗ няма ти обърна внимание ако бях момиче бе човек, кое не разбра? Аз обичам хора, които държат на външния си вид. Ако са носиш като скейтър или хипар най-вероятно е да те хареса някакво такова момиче.

HOW TO SAY-FUCKING FASHION

A po temata na4i pi4 edno momi4e she te haresa kakyv si vsyshnost po haraktera....Az slusham qko jica....I e taka kat mi kajat 4e smyrda i 4e pri4eskata mi ne im haresva i im pokazvam edin _)_ si ebat maikata.....haresvam momi4eta det me hareswat takyv kakyvto sam....drugite mainata im.....Tfa e celata ideq

bunny_rabbit
03-25-2008, 15:14
:razz: :lol: :-D :D QVNO SI MNO stra6en unbuntu

Nik4o_Spain
03-25-2008, 15:14
xaxax boje za kakvi gluposti sporite :shock: 8-) vseki si ima vkus be hora az li4no i gol samo po bokserki da hodq 6te mi e idealno osobenno lqtoto ama ... moje da me pomislqt za lud :)

lwsu
03-25-2008, 15:15
ти като си тъп, с квото и дрехи да си, пак си ТЪП!!! :D 8)

bunny_rabbit
03-25-2008, 15:16
Entombed e moq 4ovek

gaberot
03-25-2008, 15:16
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?
Съвсем нормално е да не харесват изсулковците! Все пак си избираме гаджетата, освен по мозък, ами и по ВИЗИЯ! :-D :D

ZaRiBeN
03-25-2008, 15:17
ei zariben
1.az sum skeitar ima dva vida skeitari raperi i punkari tova 4e ti si nekfa drebna ku4ka det po cql den izliza samo s fr i ako vidi slu4aino nqkoe grozno ili debelo momi4e se smee i nzz ko o6te zatova shutdafuckup :smt068 6tot sigorno o6te slu6a6 50 cent justin timbarlek i oneq gadni fe6an4ita komersialni bokluci

ей пишлигарче ограничено земи се успокой малко. ако не беше толкова тъп можеше и да се усетиш каква музика слушам. въобще кво са занимавам...айде хипарче 8)

bunny_rabbit
03-25-2008, 15:18
gaberot ti si mno tup :o

ubuntu
03-25-2008, 15:19
:razz: :lol: :-D :D QVNO SI MNO stra6en unbuntu
НЕ не съм страшен просто съм такъв че с един удър мога да ти трошна челюста поне на 2 места ... иначе съм безобиден ....

gaberot
03-25-2008, 15:21
Ти още повече! :D :D :D :D Толкова повече, че и насреща ти да бягам, няма да мога да те стигна по простотия! Човек може да разбере що за идиот си само като ти види темата! Че тъпака ти с тъпак, дори и в грешен раздел си направил тема! :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:

Nik4o_Spain
03-25-2008, 15:22
Oba4e v tozi forum v nito edna tema ne e preminalo kato po voda si4ki da kazvat mneniq da si govorqt .... rano ili kasno se stiga do karanici psuvni i selski ispalneniq 8-) 6te stoq da gledam seir

hooliganka89
03-25-2008, 15:23
:razz: :lol: :-D :D QVNO SI MNO stra6en unbuntu
НЕ не съм страшен просто съм такъв че с един удър мога да ти трошна челюста поне на 2 места ... иначе съм безобиден ....


Kato onezi golemi kucheta 8-)

Entombed
03-25-2008, 15:24
"]
:razz: :lol: :-D :D QVNO SI MNO stra6en unbuntu
НЕ не съм страшен просто съм такъв че с един удър мога да ти трошна челюста поне на 2 места ... иначе съм безобиден ....[/quote]


Bezobidnosta ti e po priroda nali taka :D

bunny_rabbit
03-25-2008, 15:25
:grin: basi kefa

PollyPoi
03-25-2008, 15:26
Хахахах абе ей не се карайте за глупости! :)
Тоя въпрос никога няма да се реши:за чалгарите и скейтърите...те са напълно различни и абе деазнам :-o

thedutchess
03-25-2008, 15:26
Мм според мен, всеки си има вкус, както казват "За всеки влак си има пътници"... Лично аз харесвам по-размъкнати момчета, и такива по-обикновени... честно казано м-сексуалните леко ме нервят... тъпо е да стоиш пред огледалото повече от едно момиче... нищо че имам фр, който е метросексуален...харесвам го като човек, но за мен тук важи мисълта : Обичам тези които ме обичат, тези които ме мразят могат да ходят по дяволите... Изобщо не й се впрягай на тая кучка.. :-D

ubuntu
03-25-2008, 15:27
"]
Bezobidnosta ti e po priroda nali taka :D
И не само . . . ако даден човек се държи човешки с мен дори не може да предположи кво се крие зад маската .... но много лесно може да направи грешка която да е фатална ...

Entombed
03-25-2008, 15:28
Хахахах абе ей не се карайте за глупости! :)
Тоя въпрос никога няма да се реши:за чалгарите и скейтърите...те са напълно различни и абе деазнам :-o

И едните и другите всичките под ножа! :evil:

lov3m3
03-25-2008, 15:30
Az puk mnogo obi4am skeituri i rapuri mnogo mi haresvat :grin: :-) E pak si zavisi i ot haraktera de :) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Entombed
03-25-2008, 15:30
"]
Bezobidnosta ti e po priroda nali taka :D
И не само . . . ако даден човек се държи човешки с мен дори не може да предположи кво се крие зад маската .... но много лесно може да направи грешка която да е фатална ...
Братле признаам те щот нормално тея "биячите" не казвам че си един от тях....се крият...нали нафукани па ти се гордееш твойто не е фукня. Аз си падам по бойчета....ама абсолютно приятелски казано некое погу да спретнеме с фрта...ама да троша зъби не е мой СтаЯл

PollyPoi
03-25-2008, 15:31
Хахахах абе ей не се карайте за глупости! :)
Тоя въпрос никога няма да се реши:за чалгарите и скейтърите...те са напълно различни и абе деазнам :-o

И едните и другите всичките под ножа! :evil:
хахах щом ще са под ножа кои остават в крайна сметка...хаусърите ли хахаха и те са бивши чалгари

ubuntu
03-25-2008, 15:33
хахах щом ще са под ножа кои остават в крайна сметка...хаусърите ли хахаха и те са бивши чалгари
Бивши ли .. я не се излагай :grin: Тва са чалгари които ги е срам да си признаят че слушат чалга ...

Entombed
03-25-2008, 15:33
Хахахах абе ей не се карайте за глупости! :)
Тоя въпрос никога няма да се реши:за чалгарите и скейтърите...те са напълно различни и абе деазнам :-o

И едните и другите всичките под ножа! :evil:
хахах щом ще са под ножа кои остават в крайна сметка...хаусърите ли хахаха и те са бивши чалгари
ДЪ ДЕФ МЕТАЛ МАНИАКС :) Казано Макс Извратените :D Иначе предимну метали рокаджий... и тем подобни

sweet_dream13300
03-25-2008, 15:34
a li4no obi4am mom4eto da e sas stilni hubavi dre6ki!!Da miri6e hubavo !!!I da e obeskosmen!!!ne e vajno da e s prilepnala bluza prosto normalna!!!i v nikakuv slu4ei 45 razmera po golqma za6toto e :razz:

анонимка
03-25-2008, 15:38
Стилът на обличане на едно момче пък най-малко би ми попречил да го харесам.Ако е приятен като характер,имаме за какво да си говорим и ме привлича физически(поне малко)начинът,по които се облича няма да ми направи чак такова впечатление и никога не би ме отблъснал.

И какво сте захапали всички тоя Денислав :D Май някои много ревнуват и се комплексират :D На мен лично не ми харесва като се намъкне в онези дънки тип "цигара",защото задничету му е "малко" голямко....иначе има чаровна усмивка :)

PollyPoi
03-25-2008, 15:43
хахах тоя Денислав в началото на Кастинга май беше вика:Аз имам 10 чифта кецове :D :D :D
и къде са че не видяхме дори и 1 чифт секи път излиза с някви патъци
баси смешника много ме дразни Ужасно тъп е!
Иван Рулз!!!!!!!!

hooliganka89
03-25-2008, 15:45
хахах тоя Денислав в началото на Кастинга май беше вика:Аз имам 10 чифта кецове :D :D :D
и къде са че не видяхме дори и 1 чифт секи път излиза с някви патъци
баси смешника много ме дразни Ужасно тъп е!
Иван Рулз!!!!!!!!

Ivan Angelov e nai-golemiq ;-)

ubuntu
03-25-2008, 15:48
Ivan Angelov e nai-golemiq ;-)
Най - големия аграр ... и не че гледам тва тъпо предаване ... но просто знам само тоя пич от клипчетата които съм видял в нета ... мн радва простотията му :grin:

hooliganka89
03-25-2008, 15:50
Ivan Angelov e nai-golemiq ;-)
Най - големия аграр ... и не че гледам тва тъпо предаване ... но просто знам само тоя пич от клипчетата които съм видял в нета ... мн радва простотията му :grin:

Toi mi dopada mnogo poveche ot toq Denislav,toi po-jenstven ot mene toq.

ubuntu
03-25-2008, 15:51
Toi mi dopada mnogo poveche ot toq Denislav,toi po-jenstven ot mene toq.
Дори не знам кои са другите участници само тоя Иван го знам ...
Ама няма да спечели той щото много ги храни тия тъпанари ...

hooliganka89
03-25-2008, 16:00
Toi mi dopada mnogo poveche ot toq Denislav,toi po-jenstven ot mene toq.
Дори не знам кои са другите участници само тоя Иван го знам ...
Ама няма да спечели той щото много ги храни тия тъпанари ...


Karai az neka si go podkrepqm pak dali shte specheli ili ne.
Az shte prashtam sms-i za nego :-)

ubuntu
03-25-2008, 16:03
Az shte prashtam sms-i za nego :-)
Ти луда ли си .... поне няква награда дават ли за хората които се набутват със SMS-и

Strifonov
03-25-2008, 16:04
нз аз съм момче но на мен не ми допада този :) аз съм за Иван . :) 8)

krisi_bep
03-25-2008, 16:17
Простотията на Иван наистина много радва :-D Но пък има глас момчето!

Entombed
03-25-2008, 16:37
Ivan4o e adskata mizeriq....Tam ima samo edin koito stafa...i toi e Toma -tova e 4oveka

hooliganka89
03-25-2008, 17:44
Az shte prashtam sms-i za nego :-)
Ти луда ли си .... поне няква награда дават ли за хората които се набутват със SMS-и

Ne mi trqbva nagrada na men,tva ako tragna da chakam...Otide konq v rqkata 8-)

Stanoev
03-25-2008, 17:48
И аз ходя повечето пъти с по-широки дрехи а по някога нормално по мода не с некви прилепнали дънки с розови блузки и т.н. . Аз съм по бялото и тъмните цветове.Не се кефя на Емо момичета!

huligankata
03-25-2008, 17:53
Az li4no se kefq na takiva mom4eta - ot rap1r, prez p1nkar ta do metalist ( :smt055 ) taka 4e tva momi4e koeto ti e kazalo tiq ne6ta go ostavi - nqma vkus ;)

babylove
03-25-2008, 17:54
az ne haresvam mnogo izuhleni mom4eta ama i ne s mnogo prilepnali drehi. Denislava ot music idol 2 mi haresva ama haresvam i mom4eta s po izuhleni drehi, dolu-gore po sredata.

Daft
03-25-2008, 18:24
nemoga da vi razbera zako sudite po drehite kut e izsulen s 6iroki drehi ve4e e tapak :?

По дяволите,защо да е тъпак?! :shock: Всеки има право на избор...евала че не се обличаш като оная п*тка ,въпросния Денислав.... :lol:

LiloTa
03-25-2008, 18:28
Ххахахах,чувал...Ти каза ли й ,че е малка надута,префърцунена курветинка!
Аз пък не понасям и не ме привличат изобщо момчета като Денислав и такива метросексуални-колкото и да се поддържат и да са по-чистички и обезкосмени и да миришат на бодимилк...пълни гейчета...А пък не мога да ти опиша как се дразня на модерните прически -по-дългички някви и то особвно отзад като си ги пуснат....Не,не,нямам думи-болната тема ми нацели....





:D :D :D :D :D :D =D> =D> =D> =D> :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

krem4et0
03-25-2008, 18:31
Не харесвам мъже с прилепнали блузки, нито такива с панталони, чието дъно е до коленете. Харесвам спретнати и чисти момчета.

Blab
03-25-2008, 18:31
5 страници няма да чета, съжалявам.
Много повече радва окото, ако задникът му има някакви очертания.

poison`girl
03-25-2008, 18:35
За мен стила на обличане е много важен,може момчето да има 5 неща да облече,ама да са готини и гъзарски.Пък за по-изсулените дрехи хмм нямам нищо против,но на всеки му седи различно,просто всяко момче трябва да избере точния стил,който на много му отива :P

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-25-2008, 18:39
Vseki si ima stil i vkus. Nqma kakvo da se vpechatlqvash. Kakto kazaha nqkoi, po - vagnoto e da te haresa kato chovek i ako te oseni, znachi e e pravilnata macka. ;) Puk tezi novi dumi (feshunski li se vodqt, predi si imashe drugi nazvania) napravo mi burkat v mozuka! izsuleni :shock: palaski... uu.. blqaakk! :lol: Inache smuknati, po stava i kakto kazah si e vupros na stil. Koito ti gleda samo dreshkite , ne ti trqbva. ;)

Pliok0019
03-25-2008, 18:46
Малко или много всичките ми гаджета са били "изсулени". Аз също ходя "смъкната" и с кецове, така че този стил ми допада много много повече. Такива сме феновете на БГ хип хопа и масура.

miss_91
03-25-2008, 18:49
az haresvam mn mom4eta s takiva drehi...golqmi sladuri sa(pone pove4eto) mn im se radvam ide mi da gi izpapkam :grin:

evelinka1122
03-25-2008, 18:50
Момче? С прилепнали по него дрехи... да ви харесва?!? :lol: :lol: :lol: :shock: Абе вие бъзикате ли се? Нз... аз не намирам НИЩО ХУБАВО! Всеки си има различен вкус, но определено това не е моя! Вие знаете ли че ако някой са облече така в моето даскало ( с прилепнали дънчици и розови блузки) вече са му лепнали етикет - ПЕДАЛ :razz: :razz: :razz: Сериозно говоря, приемам за перфектно спортно облекло за момчетата или нещо по гъзарско :) Пък тоя Денислав е много хубаво момче, симпатичен е в лице и то много, ама обличането не ми допада, мн ми е бонбонен... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

scout4e94
03-25-2008, 19:24
az spadam kum anti4algarite...kat drehi sum poskoro smuknata ot kolkoto kifla /dunkite ne sa mi padnali do kolenete 8-) / za momi4e kat men e spr sme6no nqkvo pedal4e prostoooo dori da e pi4 nqkvo ne moa da si se predstavq s takuv :D spr sme6na dvoika 6te bude ...po temata kefqt me ot normalni do smuknati mom4eta

BAYO
03-26-2008, 04:25
FreeStyle Street и както ми е комфортно (даже и без дрехи) :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-26-2008, 05:29
Какво общо имат дрехите с характера на човека?!

По принцип фешънчетата, които си мислят, че е адски секси да носят тесни дънки, да се изрусяват и да си правят прически тип "Не бой се, мамо, аз съм", не ми харесват, но всеки си има стил, всеки прави своя избор. Никой не може да каже именно по дрехите какъв е човекът, никой не може да каже, че всички са еднакви, щом се обличат горе-долу с един стил.
Аз насън не бих си харесала някого по дрехите, това е адски глупаво. Да харесам дрехите, да, но нищо повече.
Никога и не бих се заела да започна аз да избирам дрехите на приятеля ми и да ги сменям, дори понякога да не ми харесват (не твърдя, че разбирам много от стил, но си имам основни знания) - все пак на него тези са му удобни.
Не мога да си представя как ще пощурее някой, ако трябва мен да избира по дрехите. Един ден съм с черна тениска на някоя група, друг ден ще реша, че искам да съм с бяла ризка с черно отгоре и с пола, трети ден ще реша, че ми се носи розово и че вместо кецовете искам да си сложа обувки с токче - по-ниско, естествено, но все пак се чува като вървя. Никой не може да ми заяви, че съм фешън, никой не може да ми заяви, че съм метълка, чалгарка, рапърка и тем подобни... Ако го направи, ще има здраво да поспорим...
Като цяло това за дрехите е безсмислено. Нека за край на тези мои писания припомня поговорката "По дрехите посрещат, по ума изпращат" и че и навремето се е знаело, че дрехите не са важни...

skatemore
03-26-2008, 09:07
FreeStyle Street и както ми е комфортно (даже и без дрехи) :D



фрийстайл стриит ууууууууу за кво да не сме тъпи

snowgirl
03-26-2008, 09:13
Не харесвам някой заради дрехите му :-D

Abigoria
03-26-2008, 09:29
BITCH ASS 8-)

Ivalinka
03-26-2008, 12:52
не ми харесват момчета с изсулени панталони :? и не съм съгласна,че чак 95% харесват такива момчета

N0_feAR
03-26-2008, 13:07
Нямам нищо против смъкнатите...даже мн радват...а това за хигиената е индивидуално

Insatiable
03-26-2008, 13:38
мене ме кефят тея с изсулените гащи и суичари
И мен... :)

TraPPed
03-26-2008, 15:14
Ми такава ми е средата...кви други да харесвам :x

ResPekT333
03-26-2008, 17:00
Az hareswam wsqkakwi momcheta...wsmisul...hodila sum i s rapar,hodila sum i s feshan ....ne kazwam che ne e wajen wunshniq wid....no kazwam che ne e e nai-wajen ....zashtoto haraktera e nai wajno w 1 chowek ;)

insomnia2008
04-05-2008, 20:58
Аз съм скейтър и твърдо съм за носенето на леко изсулени дънки и суичари! Просто те карат да се чувстваш свободен... А за тези които носят прилепнали дрешки само мога да им се смея :grin:

kuklichka_bg
04-05-2008, 21:15
az haresvam po4ti sekfi bez -metali emota :}} i smotanqci :}
Mn me kefqt izsulenite feshanite leko me draznqt 6tot far4at i te u nebesata i sa msilqt za ......... no Denislav4o e super :}} NO i izsulenite dneska kato se pribirah vidqh dvama izsuleni qko e no zavisi i ot 4oveka xaxha vednaj po cenatara edna fr be6e s edin ama bash 4uval xaxaxah tq sig mojeshe da pluva samo v ediniq mu krachol :)

alex_devv
04-06-2008, 05:53
ми много ясно, че ше харесват такива като денислав. ти кво искаш да харесват повлечи дето им се влачат панталоните по земята ли ?

HiP_HoP
04-06-2008, 06:43
мене ме кефят тея с изсулените гащи и суичари
и мене,а такива като Денислав... :-&

ARToftheDEVIL
04-06-2008, 08:23
мен също ме кефят смъкнати

ViLLi_lv_muSic
04-06-2008, 16:30
o az takiva kato denislav kato gi vidq i napravo zapo4va da mi karkori korema...ujas prili4at na ...i az nz na kakvo ujas! A ina4e nz dali ste zabelqzali 4e mom4etata imat vse po-tynki glasove a momi4etata vse po plytni i po-stybilni v niziznite! napravo kakvo s tava s toq svqt nz...pedalski istorii.... a ina4e po temata...est, izsuhlenite si simvolizirat svoboda :)

nymphetamine108
04-06-2008, 18:11
ми много ясно, че ше харесват такива като денислав. ти кво искаш да харесват повлечи дето им се влачат панталоните по земята ли ?
И защо пък да не харесваме такива? Аз си падам точно по смъкнати. Постоянно се влача с такива хора, самата аз съм такава и ми е неестествено да ходя ръка в ръка с момче с дънки по-впити в задника му отколкото моите. Удобните дрехи някакси показват свободен дух :)

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 18:22
Na men Denislav i mom4eta ot toq sort sa mi PROTIVNI
... nz shto ... mn poveche me radvat nqkvi normalni mom4eta ili ako sa nqkvi sus smuknati pantaloni ...

ToySoldier
04-06-2008, 18:27
Тъпо е да се съди човек по облеклото, за мен това е супер тъпо, иначе аз нося и по-прилепнали и по-развлечени дрехи

sladkъ_mackъ
04-06-2008, 19:54
mii denislav ot MI i provisnalite sa 2te krainosti mom4eta koito ne ponasqm :? Obi4am normalnite mom4eta koito izlu4vat sila i sa zdravo stupili na zemqta ne nekfi gei4eta napudreni ili nekvi razmuknati tiinove-rapur4eta i hip-hopur4eta i ei takiva...

sexi_lady_666
04-06-2008, 20:34
ami az si padam po smuknati mom4eta,no ne samo obi4am vsqkakvi 4estno kazano ne e vajen vun6niq vid vajnno e kakuv si otvutre :) :)

Slave4You
04-07-2008, 18:10
Аз съм харесвала всякакви момчета ... с изключение на тея зализаните с очилата и марковите дрехи :? Денислав ми харесва като излъчване ноо само до там. Хех едва сега се замислих колко различни момчета харесвам :D И да - доста от тях са били изсулени :-P

*kikz*
04-07-2008, 18:18
xhAx.. всичките ми гаджета са били смъкнати, таки'а рапърчета некви.. сметни дали си падам ?! .. 8-) :-)

WINTER_NIGHT
04-08-2008, 08:57
казах, че АЗ няма ти обърна внимание ако бях момиче бе човек, кое не разбра? Аз обичам хора, които държат на външния си вид. Ако са носиш като скейтър или хипар най-вероятно е да те хареса някакво такова момиче.

HOW TO SAY-FUCKING FASHION

A po temata na4i pi4 edno momi4e she te haresa kakyv si vsyshnost po haraktera....Az slusham qko jica....I e taka kat mi kajat 4e smyrda i 4e pri4eskata mi ne im haresva i im pokazvam edin _)_ si ebat maikata.....haresvam momi4eta det me hareswat takyv kakyvto sam....drugite mainata im.....Tfa e celata ideq


AAAAA, kude gi tiq mom4eta, deto gledat haraktera si, ane "koi e po- po-gei"?!?!?!?! :grin:

shmurkam
04-08-2008, 09:50
мене ме кефят тея с изсулените гащи и суичари
О,да. Те са мн якииии. Ама понякога дрехите показват какъв човек,повечето момчета дето познавам и приличат на Денислав са пълни гейове и мамини синчета,а рапърите са мъжкари големи,по-добре говорят и не се чудят какво да ти кажат,а са си нормални. Мн ме кефи това,че в повечето случаи не им пука(или поне външно) за останалите и не правят големи скандали. А тия като Дениславчо са пълни истерици манииии кфи са ужасни познавам няколко позьорчета. :booooomb:

vodka_f
04-08-2008, 10:19
какво значение има :shock:

gasi
04-08-2008, 13:56
Супер много се кефя на някакфи изтърсации.Много са готини. 8) :grin: Колкото и да е хубаво едно момче като сложи лепнали дънки и потниче..се отвръщавам от него... :(

princesa_viki
04-08-2008, 14:12
мене ме кефят тея с изсулените гащи и суичари
И мен ме кефят,обаче както казаха по-нагоре стига да е с добра хигиена,защото много често явление е да видя такова момче,но да е ...мръсно

F4e_stz
04-08-2008, 16:49
Mi men vsqkfi mom4eta me kefqt :oops: ama nai mn se zaribqvam ako stava vypros za na4in na obli4ane na takiva kato tezi ot filma "Rich Kids"

ЛаСт!К
04-08-2008, 16:58
[quote="bunny_rabbit"]iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?



Мене пък тея са ми гнусни :grin: харесвам точно размъкнатите :) 8)

Ms.Lonely
04-08-2008, 17:00
Хм , момчето , което харесвам е рапър , ако искаш това да кажеш .Колкото до тези с прилепналите дрехи - и те ми харесват , но си зависи от човека!

PepiDesigns
04-08-2008, 19:41
"Изсулени дрехи"
Самия израз Изсулени не ме кефи ..
Иначе аз си падам леко смъкнат , са примерно новите ми дънки за по тази мода , но не са ми смъкнати като на чувал ..

Тва го казвам просто ей така за темата ..

Което момиче квото харесва , си е напълно нейн избор , идеали и т.н. .. не можете да ги упреквате (или се пише с О , не знам ... :oops: )

LadyDi
04-08-2008, 19:43
Момчетата с изсулени дрехи харесват същите момичета, които и момчетата с неизсулени дрехи - момичета без дрехи.

dj_mace
04-09-2008, 16:43
аз мноо ги харесвам тес по изсулените момченца със кецки напрао :-) :-)

find_m3
04-09-2008, 16:53
миии момичета с изсулени харестват момчета :-D

metalkata_bg
04-09-2008, 16:54
oo az ne samo gi haresvam az gi obojavaaaaaaaaaaaaaam :grin: :oops: :oops: :-)

qwertyto
04-10-2008, 17:59
mi nz 6o drugite ne gi xaresvam mom4etata s izusleni drexi, no men li4no me kefqt :D :D naprimer sk8ur4etata sa mn qki :D :D

kifla
04-10-2008, 18:02
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0
МАлеее видя ли някое момче с прилепнали дънчици ми идва да му кажа алоууу гейчето ко стаа уе мен :lol: :lol: :lol: :lol: мале много са ми смешни. :D 8-) :lol:

slipknot4e
04-11-2008, 19:18
az li4no tva gei4e denislav ne moa go traq :D puk mom4etata s izsulenite drehi sa si spr qki,tez momi4eta dat haresvat gei4eta s prilepnali dunki sa nekvi prefurcuneni nadufki :razz:

DYNAMIC
04-11-2008, 19:21
момичета като мен..по-добре некой неглиже отколкото некой гейтак,или па като онзи нежния от music idol- Денислав..кам ви тоя още не се е осъзнал .. :-D

bonbon4e__f
04-11-2008, 20:27
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0

az pak haresvam edin izsulen :D i edin normalen :D :-D

sweet_bebok
04-13-2008, 14:16
mii.. az li4no haresvam po razvle4enkite a ne nekfi si prilepnali po tqh dreshki .. :-o =]

CaSsIe
04-13-2008, 14:27
emi az haresvam smuknatite... prosto gei4etata sys zalizano breton4e i prilepnali dunki i rozova bluzka izobshto ne mi ponasqt :-P

MaD BuNnY
04-13-2008, 14:32
men mi haresvat mom4eta s isuleni dre6ki - mn daje :grin: :grin:

NightSky
04-13-2008, 14:42
Не ме кефят момчета с прилепнали дрехи, предпочитам изсухлените. Прилепналите дрехи са за момичета (и гейчета). :D

PuhkaFelka
04-13-2008, 14:52
Братле тва не е верно .. аз ВЪОБЩЕ не харесвам такива кат Дениславка :D с прилепнали панталонки .. ала бала :? Аз самата нося по широки дрехи и супер много се кефя на момчета с мнооооооогоооо широки дънки, кецове и суичър яко раздрусани ... ууууууу 8)

punkarkata
04-13-2008, 19:55
ami az obojaam mom4eta s izsuleni drehii to i az ponqkoga tka sa obli4am makar4e sum momi4e no tva e normalno sega ve4e :D
no nikoga ne bih zamenila pijamite s prilepnalite ga6ti :D

punkarkata
04-13-2008, 19:56
Братле тва не е верно .. аз ВЪОБЩЕ не харесвам такива кат Дениславка :D с прилепнали панталонки .. ала бала :? Аз самата нося по широки дрехи и супер много се кефя на момчета с мнооооооогоооо широки дънки, кецове и суичър яко раздрусани ... ууууууу 8)
+1 srr ne go skiah po rano ;)

Alabalaportokala
04-13-2008, 22:36
Очилата Гучи, костюмът е Армани, парфюмът Гутиен... :grin:

Изсулените момчета (повечето) са едни убитаци които са wannabeSpens/Shamara. Защо наричате тея които се обличат хубаво гейчета ? Обличаш ли се стилно с маркови дрехи и аксесоари от до не ще те ти се лепят мадамите, ами ще искат да те схрускат за закуска, обяд и вечеря. Колкото по - добре изглежда 1 мъж(дрехи, физика...) , толкова повече се привлича от женското съсловие. Няма какво да се заблуждаваме. Тея с дрехите - чували се харесват само на тея с дрехите - чували. Искаш ли да те харесват масово авторе, смени стила. Поне момичета бъдете чесни с човека. Не го заблуждавайте щото когато видите 1 такъв мъж / момче по улицата и се подмокряте докато вървите..., а рапърите отиват по дяволите.

Не ги слушай какво говорят за Денислав. Тука предимно момичетата са грозни, яко комплексирани и говорят с омраза за него понеже той никога не би им вързал. Я виж с каква путка се занимаваше човека. Ама то щото е яко "грозен" нали или може би щото е гей :D ? Дали такива като нея пишат тук ? Надали... В 21 век сме и не трябва да живеем като туземци. Иска се поддръжка, нали сме цивилизовано общество или може би не? Момичета - комплексите настрана и тогава коментирайте. 8)

TheUnforgiven666
04-14-2008, 12:27
оооооооооо фешънчетата са толкова....no comment!А защо казваш всички момичета?Аз лично не мога да ги понасям! :P

Alabalaportokala
04-14-2008, 12:37
оооооооооо фешънчетата са толкова....no comment!А защо казваш всички момичета?Аз лично не мога да ги понасям! :P

Фешън означава - дълъг бритон отпред, а отзад филирана коса облечен с шалвари за 50 кинта и блузка с интересни картинки. Нямах предвид това....

vercheto
04-14-2008, 13:14
Очилата Гучи, костюмът е Армани, парфюмът Гутиен... :grin:

Изсулените момчета (повечето) са едни убитаци които са wannabeSpens/Shamara. Защо наричате тея които се обличат хубаво гейчета ? Обличаш ли се стилно с маркови дрехи и аксесоари от до не ще те ти се лепят мадамите, ами ще искат да те схрускат за закуска, обяд и вечеря. Колкото по - добре изглежда 1 мъж(дрехи, физика...) , толкова повече се привлича от женското съсловие. Няма какво да се заблуждаваме. Тея с дрехите - чували се харесват само на тея с дрехите - чували. Искаш ли да те харесват масово авторе, смени стила. Поне момичета бъдете чесни с човека. Не го заблуждавайте щото когато видите 1 такъв мъж / момче по улицата и се подмокряте докато вървите..., а рапърите отиват по дяволите.

Не ги слушай какво говорят за Денислав. Тука предимно момичетата са грозни, яко комплексирани и говорят с омраза за него понеже той никога не би им вързал. :D ? Дали такива като нея пишат тук ? Надали... В 21 век сме и не трябва да живеем като туземци. Иска се поддръжка, нали сме цивилизовано общество или може би не? Момичета - комплексите настрана и тогава коментирайте. 8)

Да аз съм на същото мнение.

[*SlAvVv*]
04-15-2008, 15:45
Дрехите определят до няква степен куж е човека ма не може кат не познаваш някого да кажеш че е тъпак щото носи такиа дрехи .. аз лично се радвам на такиа момчета и мн не ма кефят онея с прилепнали дрехи по тях ма пък те мже да са страшно яки хора .. :)

Morskoto_oko
05-08-2008, 11:56
Преди 3 години излезе мода с изсипани панталони с ниско дъно при момичетата. Сега тази мода е още по- разпространена (поне в Бургас всяка четвърта е с такива панталони). Щом им харесва да се обличат така, значи ще им харесват и момчета, облечени така. Какво ще кажете за колоритните хипита с расти а? Те не са ли с дрехи по- голям размер. Аз имам навик да си купувам по- големи дрехи, и широки дънки защото са удобни и ми стоят добре. Не съм останал без женско внимание. :-P :-P

nicolepcd
05-08-2008, 16:52
Аааз харесвам такива :wink: Ама ми е все тая попринцип ;-)

TheMaggie
05-08-2008, 16:54
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0
Значи момичето е тъпа кифла... Тоя Денислав,като го видя и ми се гади направо.... :x Като видя мъж,чиито г*з (с извинение) е по-гширок от раменете му и бяган надалеч....
Смъкнатите ме кефят,ама не чак тези,коитоходят като някакви първообитни.. :-o

TheMaggie
05-08-2008, 17:01
Преди 3 години излезе мода с изсипани панталони с ниско дъно при момичетата. Сега тази мода е още по- разпространена (поне в Бургас всяка четвърта е с такива панталони). Щом им харесва да се обличат така, значи ще им харесват и момчета, облечени така. Какво ще кажете за колоритните хипита с расти а? Те не са ли с дрехи по- голям размер. Аз имам навик да си купувам по- големи дрехи, и широки дънки защото са удобни и ми стоят добре. Не съм останал без женско внимание. :-P :-P
Ааа,извинявайте,ама на момиче - смъкнати панталони,седи ужасноооо... :shock: Т'ва вече прилича на "убитак"... :-o
И да ви питам само,к'во значи Мишо Шамара?! Тоя не е никъФ и ако го кажеш на една голяма част от "убитаците" ще ти се изхилят.Може да са позиори (не,че фешън-пръдлиовците не са...),ама поне не се правят на каквито не са ..... аа да,и не правят физиономия тип "кокоша трътка"... 8-)
Айде по-живо,по-здраво и кой каквито харесва при тях да си ходи...
п.с. Не се облишам с "дрехи -чувал". :?

WHY
05-08-2008, 17:20
аз лично не съдя по дрехите, но няма да крия, че по-"изсухлените" момчета ми хващат окото :-)
не харесвам тия като Денислав, които се обличат като...

LGPznew
05-08-2008, 18:34
tq mi vika prili4a6 na 4uval

Сипала ти е за две години напред...

Ами ако си слаб и носиш (по принцип говоря) широки дрехи ... много приличаш на закачалка...

_FaShIoN_
05-08-2008, 19:26
Всичко си зависи от човека,ако е готин и с заслужава да съм с него,що не... :) Ама тея дето ми ходят с дънко до коленете и с некфи увиснали блузи,на нищо не приличат,с такъф не бих тръгнала... :D

Lady_Chocolight
05-08-2008, 21:42
По този въпрос искам да направя едно изявление от себе си до мъжкия род. Не обвързвам никого, освен себе си в него и не твърдя, че то е универсално за всичко от женски пол, което диша. Но:
Уважаеми представители на мъжкия пол, за мен е много важно да се изясним с вас по няколко пункта:
1. Ние живеем в общество с установени норми на поведение и представяне. Да се представяш добре в обществото е въпрос на социални умения, които вече би трябвало да са изградени у повечето от вас. Ако ги нямате, това при каквито и да е било обстоятелства говори ЗЛЕ за вас. Без изключения. Не ми минават оправдания от сорта на "не ми пука какво мислят другите за мен". Ти си роден и израснал в нашето общество, движиш се в него, контактуваш с него, работиш в и за него, значи ще се съобразяваш с писаните и неписаните му правила. Не живееш в горите тилилейски.
2. Облеклото е част от представянето ти в обществото. То трябва да е съобразено със ситуацията и с положението ти. И аз имам правото, ако си търся момче, да изисквам то да е облечено добре, чисто и подстригано, така че да не ме е срам да тръгна с него по улицата. Това не означава, че гледам "само парите, колите и лъскавите дрешки". Човек с маркова дреха, съчетана безвкусно с други такива, е също такъв идиот, какъвто и този с торбестите панталони и маратонки с вида на преживели двете световни войни. Не искам да ме гледат по улицата и да ме сочат с пръст заради тебе. Не искам да ме излагаш и да ме караш да се червя пред хората, както аз не бих те изложила.

От друга страна:
3. Аз съм момиче с хетеросексуална ориентация. Когато търся връзка, искам да я завържа с представител на противоположния пол. И държа той да изглежда като такъв. Това означава, че:
- Аз съм жена. На мен ми отиват розово, виолетово, бебешко синьо. Моите стегнати блузки имат за цел да подчертаят фигурата и бюста ми. За мен обществото е приело да нося високи ботуши. Мога да си позволя да нося камъчета, ако преценя, че ми отиват. Мога да се гримирам и съм длъжна да се депилирам, да оправям веждите си, изобщо да се старая максимално да бъда красива, нежна и съблазнителна, тъй като в това се изразява женствеността.
- Ти си мъж. Твоите цветове не са моите, колкото и модерни да са. Твоите прилепнали и ярки блузки не те правят привлекателен за мен, тъй като аз ги асоциирам с женския пол. Ярките бижута и камъчетата ти седят нелепо. Също и високите ботуши, освен ако не са гумени в кално време. Не е мъжествено да се депилираш навсякъде и да си по-суетен от мен. И определено не ми е приятно да се ровя в чантата си да си търся блясъка за устни и да открия, че ти си ми го взел назаем...
Надявам се, че се изразих достатъчно ясно.

Crafter
05-08-2008, 22:30
Благодаря ти, Наде. Кимам доволно.

DenitoOoO
05-09-2008, 05:43
мене ме кефят тея с изсулените гащи и суичари
i men, no vse pak drehite ne opredelqt 4oveka, 6tot moje da si oble4en gotino i da si nqkuf..... :o

emoheart93
05-09-2008, 14:07
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0


виж са...относно темата за "изсулените дрехи" (каквото и да значи това)...Не мИсля,че има кой знае какво значение как се обличаш,шоту ако си свестен,готин,симпатичен,е ва ли някое момиче ще спре да те харесва заради рапърските дрехи...Аз лично мн хар такива момчета и ми изглеждат мн по-мъжествени така да се каже от мърльoвците с прилепнали парцалки и бодлички на главата,коитоо седят по 1 час пред огледалото...За мене тфа са си абсолютно "леки" момчета и са ми мн антипатични... :booooomb: :booooomb: :booooomb:

SkiT
05-09-2008, 14:08
:razz: ...уанна би бич ас нигъ...аае тука се намесиха материалисти,клошари и мамини детенце със дрешки за 2 бона по тях...кво значение има как си облечен..пич ли си?пич си...умен ли си? умен си...готин ли си?готин си...е кво...малко стил да не си кат клоун със шаренийте и си ти човека...но да облека армани заради една путка...значи си търся материалистка..ахахах бих го облякал за себе си ;)

FucKtheSyStem
05-09-2008, 14:10
Ако си говорим за външен вид,най-много обичам момчета с изсухлени дрехи :oops: :P

i_hate_you_but_i_love_you
05-09-2008, 20:22
Мраза Денислав!!! Баси лигавия педалски фешан :booooomb: Имала съм 5 сериозни връзки и 4 от тях са били с rapperi. Аз по принцип съм си яко в рапа и мн ме кефят изсухлени момчета.. те са точно мой тип :)

BigFakeSmile
05-09-2008, 23:17
e az obojavam denislav4o :-) no i mom4eta s isuleni drehi mi haresvat :)

Kaos_Urbano
05-10-2008, 00:32
:razz: :lol: Мене пък нито Денислав ме кефи,нито рапЪрите ми харесват.Но все пак човек не се харесва по дрехите,който носи.

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:22
Ем понякога харесвам и такива...но Денислав не е пример за подръжание :-D :-D :-D

nicolepcd
05-10-2008, 14:37
Ок, ама само да не прекаляват с изсулването :razz:

klamer4e
05-10-2008, 14:39
АЗ харесвам такива момчета..
Смъкнати, но не и G-ta и рапърчета.. Смешно е..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-10-2008, 14:40
много малко момичета тръгват с такива момчета поради различни предпоставки ( били идиоти, наркомани и т.н) но много им се кефят ...

st1ka
05-10-2008, 18:27
Не харесвам въобще такива като Денислав...мъжът е мъж, за да си тежи на мястото...подобни изнежени същества хич не са ми по вкуса, но това не означава, че харесвам и такива съ изсухлени дрехи...

Sweet_Play_F
05-11-2008, 08:28
Na men Denislav mi haresva stra6no mn...a mom4etata s izsuleni drehi ne gi ponasqm...6tot ne s1m vijdala gotin ot toq tip :)

Pick-It-Up-Slow
05-11-2008, 10:59
Тоя денислав ми е някъв..гаден лигав педеераас... :-o
Аз харесвам момчета с изсулени дрехи =] оо да :-P

desidala
05-11-2008, 12:24
Момче с прилепнали по него дрехи не винаги изглежда добре (не-гейски) ... Много рядко всъщност може да се намери момче, което за не прилича на гей в такива случаи ... Голяма рядкост ...

desidala
05-11-2008, 12:27
Темата се е привърнала и в нещо от сорта на "За или против Денислав"
Аз съм против :lol: 8-)

y0uRfav0ritedRuG
05-11-2008, 12:48
Супер много се кефя на някакфи изтърсации.Много са готини. 8) :grin: Колкото и да е хубаво едно момче като сложи лепнали дънки и потниче..се отвръщавам от него... :(
+1

Kurvata
05-11-2008, 13:57
e az obojavam denislav4o :-) no i mom4eta s isuleni drehi mi haresvat :)
И аз така :)

Stamera
05-11-2008, 17:13
няма значение к'ъв си.. лично аз ще кажа FUCK FASHIONZ !!! но т'ва си е за мене де :) иначе аз съм рапер и лично ме кефят метълки, пънкарки, скейтърки, раперки и ВСЯКАКВИ ДРУГИ, КОИТО НЕ СА ОТ "ЕДНАКВИЯ" СТИЛ (FASHION) ... е не, че няма руси фукли дето не ме радват, просто ги пращя и сопа :-o [/b]

vesinka91
05-11-2008, 18:53
Ххахахах,чувал...Ти каза ли й ,че е малка надута,префърцунена курветинка!
Аз пък не понасям и не ме привличат изобщо момчета като Денислав и такива метросексуални-колкото и да се поддържат и да са по-чистички и обезкосмени и да миришат на бодимилк...пълни гейчета...А пък не мога да ти опиша как се дразня на модерните прически -по-дългички някви и то особвно отзад като си ги пуснат....Не,не,нямам думи-болната тема ми нацели....
draznish sa ot takiva :D i da naistina imat mn dobra higiena i se grijat za vida si no mai ne se otnasq i za teb kato gledam po komentara ni6to li4no ama takova vpe4atlenie pravish s komentara si i ne sme kurventiiki!!!

Devour
05-11-2008, 19:05
Тея като Денислав,са по-женствени отколкото трябва..
кефя се на така да се каже изсухлените момчета :)

SiNiStEr
05-11-2008, 19:29
Бе няма значение с какви дрехи е....
Но,да на мен ми харесват с изсулени дрехи да са.
А метросексуалните ги намирам за мн прости и объркани хора.
Да се конти колкото мене...да,да

LipSoFAnAnGel
05-11-2008, 19:54
На мен не ми харесват момчета с изсулени гащи или шалвари...незнам смешно ми е

Grazy_a.k.a._RaLsS
05-12-2008, 15:55
Да кефат ме..То ако става на въпрос и аз ходя така.....Ама се пак не тва е най-важното,нали ;-)

mumiikataa
05-12-2008, 15:59
Тея като Денислав,са по-женствени отколкото трябва..
кефя се на така да се каже изсухлените момчета :)
+1

heroine
05-12-2008, 20:58
мразя фешани,тея тъпи надувки,които станаха по женствени от гаджетата си...
от дендислав по-гей не мисля,че има.
аз под изсулени дрехи разбирам смъкнати-да,много харесвам репери и сякви такива смъкнати...
не бих си позволила да кажа на някой истината в лицето
ако не ме е подразнил,а ако е грозничък,но с добър характер,за мене няма никакво значение какъв е на външен вид...

KENZO
06-04-2008, 22:04
Niamam ni6to protiv smuknatite no sum vijdal smuknati mom4eta s dobra vizia koito primerno xodat na fitnes tiax ne gi razbiram 6to xodat smuknati kato imat dobor tialo.Az li4no xoda normalno e imam i po prilepnali ma ne sum nekuv fe6un 6toto e sme6no da si fe6un ma v bokvalnia smisul na dumata.

gazar
06-05-2008, 04:05
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0
и на мен ми е тва интересно 8-)

TheNewReligion
06-05-2008, 08:23
Бъди сигурен , че няма да успееш да изготвиш статистика дали момичетата харесват такива момчета . За да привлечеш едно момиче към себе си трябва първо да и допаднеш на външен вид , защото иначе няма как да те опознае като характер , дори и да има перфектното държание . Ако не допаднеш на някое момиче на външен вид съмнявам се да успее да те опознае , но както и да се обличаш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да поддържаш добра лична хигиена и винаги да си с чисти дрехи , независимо от стила ти на обличане ! Аз сега си харесвам едно момче , което се облича със смъкнати дрехи , но и характера му ми допада . А колкото до Денислав: според мен е много чаровен , което е достатъчно за да привлече вниманието ми ! Нямам нищо против стила му на обличане ! Поддържа се момчето , което е много хубаво !Не можете да слагате всички , които се обличат в неговия стил под общ знаменател ! Това , че повечето хора се обличат еднакво в стил "фешън" не ги прави еднакви по характер ! Всеки един човек е уникален по свой си начин и се различава по характер от всички други ! Не познавам Дени какъв е по характер , но на външен вид ми допада , защото е чист и спретнат , което е важно за визията на един човек !
Та накратко да кажа : За мен не е важен стила на обличане на момчето ! Важно е да е поддържа лична хигиена и да е с чисти дрехи!Характера е важен !

h4x0r
06-05-2008, 08:31
Тези, които още не са застреляни!

nevito0
06-05-2008, 08:40
о и аз мн си падам по рапета..
лично на мен ми харесва как се обличат :) :P

BgNazzi
06-05-2008, 08:46
Ххахахах,чувал...Ти каза ли й ,че е малка надута,префърцунена курветинка!
Аз пък не понасям и не ме привличат изобщо момчета като Денислав и такива метросексуални-колкото и да се поддържат и да са по-чистички и обезкосмени и да миришат на бодимилк...пълни гейчета...А пък не мога да ти опиша как се дразня на модерните прически -по-дългички някви и то особвно отзад като си ги пуснат....Не,не,нямам думи-болната тема ми нацели....
draznish sa ot takiva :D i da naistina imat mn dobra higiena i se grijat za vida si no mai ne se otnasq i za teb kato gledam po komentara ni6to li4no ama takova vpe4atlenie pravish s komentara si i ne sme kurventiiki!!!
По принцип размъкнати момичета не ме привличат, обаче с петте си крайника подкрепям sex igra4ka! А туй другото веса91 май беше, бих казал, че е малоумна! Мдам, според мен всичко, което момчетата имат да си поддържат е: да се къпеш редовно, да се бръснеш (брада), да си режеш ноктите и да си миеш зъбите! Всичко останало е педерастия! :?

SuNsEt
06-05-2008, 09:04
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0 Със ИЗСУЛЕНИ дрехи???Умръзна ми постоямно да повтарям!Не гледате където трябва! :-D Пък и не всички момичета харесват такива типове като Денискав-Аз лично го мразя...главно заради вида му.Всеки си има предпочитания...

gabitoto
06-29-2008, 18:42
ми аз много се кефя на смъкнати :-) ,даже бих казала ,че се кефя само на такива момчета. :) :-) :-) :-) супер много ме радват , хаха и аз също съм смъкната :D :D и наистина повечето хора ни мислят за некви боклуци :( ,в отговор АЗ ПЪК НИКАК НЕ ХАРЕСВАМ НЕКВИ ТЪПИ КОПЕЛЕТА С НЕКВИ ТЕСНИ ДРЕШКИ ПО ТЯХ 8-) също не харесвам 4алгари,хаусъри и такии простаци дет незнаят кво да слушат (само Drum"N"Bass,Reggae, Ragga, Rap , Gabba i metal )

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-29-2008, 19:38
нормално е изсулено момиче да предпочита изсулени момчета и обратно .. аз не съм изсулена ноо има изсулени момчета които мнооооого ме кефяяяят :-)

Nefarian
06-29-2008, 20:00
Аз съм скейтър и твърдо съм за носенето на леко изсулени дънки и суичари! Просто те карат да се чувстваш свободен... А за тези които носят прилепнали дрешки само мога да им се смея :grin:
Същата хава.. а тия фешъните носят такива прилепнали, щот са им малки пишките

didi_baby
06-29-2008, 20:07
мен лично такива като денислав не ми правят впечатление харесвам тея с "изсулените" дрехи

Escarina
06-29-2008, 20:22
Никога не съм си избирала момчетата по дрехите.. Но ви гарантирам, че ако е с женствени ботуши и дънки ВЪТРЕ в тях шанса му е равен на кръгла нуличка ( 0 )

gPa3HuTeJl
06-29-2008, 20:24
в1здаржал се!

gLoRiOuS_aNGeL
06-29-2008, 21:25
Ами,харесвам всякакви момчета...Не гледам дали са с по-широки дрехи или не...Даже май не мога да забравя едно момче с изсулени дънки и сега искам много да съм с него... :(

partychild
06-29-2008, 21:28
ne mi haresvat tiq tip momcheta deto si nosqt dankite pod zadnika :? ne opredelqm po drehite no..... :?

skatemore
06-29-2008, 21:30
аре сички да се фукаме че караме скейт и после да се надяваме че некоя по хубава женка ше ни пише ЛС ?

Nefarian
06-29-2008, 21:44
аре сички да се фукаме че караме скейт и после да се надяваме че некоя по хубава женка ше ни пише ЛС ?
Това прайм

chocoleptic
06-29-2008, 21:49
a[N]D[i]T[k]a]нормално е изсулено момиче да предпочита изсулени момчета и обратно .. аз не съм изсулена ноо има изсулени момчета които мнооооого ме кефяяяят :-)

NaNa_SladuRana
06-29-2008, 21:52
Мен ме "кефят" дрехи,носени от прекрасен и свестен човек :-)

pasii_sladuranata
06-29-2008, 22:07
Мен ме "кефят" дрехи,носени от прекрасен и свестен човек :-)

umno :)+1

xaxa
06-29-2008, 22:32
ex moite nomera na drexite vinagi sa 3 No po golemi ;]] ba6 za rap1r nese obli4am makar 4e slu6am samo rap ( i rock )
paxpxa gledax ne6to za xigienata tfa p1k da si rapar s merizliva teniska ili ne6to toq rod pa k1f rapar si e ;]] btw az xaresvam momi4eta s No 3 po golemi ;]] milo obi4am te :-) mai mn se zaplesnax xD

PePeLePew
06-29-2008, 23:57
всичко е въпрос на стил и характер ......... само не разбирам това че едно момче се поддържа и се грижи за себе си го определяте като гей .....

Escarina
06-30-2008, 00:06
всичко е въпрос на стил и характер ......... само не разбирам това че едно момче се поддържа и се грижи за себе си го определяте като гей .....

Естествено, че не е! Първо-една тема в повече с гаджето (например кой номер боя да използваш за кичурите) и второ като решиш да се упътиш към великолепната, невероятна и неповторима дискотека Амор, а не знаеш какво да облечеш, винаги можеш да й поискаш нацепеите дънки и розовата блузка от Манго (все пак там иа само дамска конфекция, а това е което задоволява повечето "поддържани" момчета). Не схващате ли, че е супер смешно и жалко да се правите на клоуни #-o

bEbKaAa~*
06-30-2008, 00:08
ЛОЛ...че то и аз слушам Джъстин, ама тва не значи, че си падам по някви изпедерастяли тийнове...пък повечето в моя град са такива ... направо... като ги видя с направените коси, огромните очила, розовите блузки и герданчета ... :smt078 А пък към тея с по-изсухлените дрехи нямам нищо против :P

A_non_E_Moose
06-30-2008, 00:50
Да съдиш човек еднинствено по начина по който се облича е адски повърхностно и детинско...Не казвам, че човек не трябва да си подбира дрехите, но и характера е важен "Човека прави дрехите, а не те него!"

Замислете се, мили девойки, "гъзара" с якето "ENRG" може да ви третира като поредната бройка, или като принцеса...разбира се, същото се отнася и до "дръвника" който не отделя по 2 и половина часа на ден, единствено за косата си, но ако се водите по стерйотипи...наслука!

Chess
06-30-2008, 06:13
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?


Интересно...Заглавието на темата е на кирилица, а коментара вътре не.

Sweet_Devil_92
06-30-2008, 07:15
As mn mn mn haresvam isuleni momchenca :D :D ..super nai golemite slaDuri sa .. :-P

SLADICHKOTO
06-30-2008, 13:54
spored men ne e vajno kak si oble4en...no na mene mi dopadat mom4eta sas izluxleni drehi kakto kaza ti....gadjeto mi e rapar i mi xaresva va6iq stil ...vsa6nost ti kak to4noo se obli4a6???

FeelMyPain
06-30-2008, 19:48
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?


Интересно...Заглавието на темата е на кирилица, а коментара вътре не.

Защото е moderated бе дебил.

jghgh
06-30-2008, 20:00
мм аз харесвам изсухлени.
мърляви малко (като визия), иначе чистички де.
: ) не ми тряа някъв нежен, например обръснат, с някви дънки по гъза и пак впита тениска, смешен ланец, тъпа прическа и пр. ахахах : )

Chess
06-30-2008, 20:02
iskam da vi pitam 6tot tei kut vijdam po4ti 95% ot momi4etata haresvat nekfi iznejneni s prilepnali kum tqh dre6ki i nekfi takiva kato denislav(music idol) i.. vuprosa mi e takuv kolko ot vas haresvat moom4eta sus isuleni drehi i taka natatak...vednuj se zapoznah s edno momi4e be6e svqstno govorihme si i kazah 4e q haresvan i tq mi vika prili4a6 na 4uval vz :?


Интересно...Заглавието на темата е на кирилица, а коментара вътре не.

Защото е moderated бе дебил.

:razz:

kuklichka_bg
06-30-2008, 21:54
az mrazq mmom4eta kotio sa fe6an :}}} smaknati mi poznam edin det moga d vlqza spokoino samo v ediniq mu kra4ol xaxa

haresvam normalniteeeeeee :}}} i smaknatite sa qki no nqkoi :)

Zarity
06-30-2008, 22:10
АААЗ ги харесвам!Мразя хърбави гейчета с розови тенисчици :? Като видя някое такова и ми иде да му се изплюя и да му кажа "Ти ок къв пол си бе!!!??" :-o :-o :-o Шшшт,чакайте кво общо има Джъстин Тимбърлейк? :-x Аз го харесвам!Ама това не значи,че харесвам "красавци" с очила тип мохата цеце,изрусени кусички с мн гел и ярки дреги в женски цветове,не ми стигат момичетат такива ама и момчета,ари няя нужда :-x

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 22:34
АААЗ ги харесвам!Мразя хърбави гейчета с розови тенисчици :? Като видя някое такова и ми иде да му се изплюя и да му кажа "Ти ок къв пол си бе!!!??"
Тва кога му го казваш? Преди/по време на/след чукането?

DisciplineAndOrder
06-30-2008, 22:38
аз пък харесвам нормално облечени момчета.

единствена ли съм,бахти?

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 22:39
аз пък харесвам нормално облечени момчета.

единствена ли съм,бахти?
You're unique, just like everyone else!

no_coment_F
08-31-2008, 15:27
И аз ги харесвам даже понякога и аз се превръщам в изсулена :grin: Вярно, че дрехите нямат значение, но не обичам такива с някакви розови тениски и гащета прилепнали много по тях. Иначе нямам нищо против да не се носи изсулено даже ако момчето има мускули предпочитам и понякога да носи прелепнали потници :-P :grin:

Gnidi4ka
08-31-2008, 16:12
AZ!!! :grin: :grin: :grin: :grin: ako si i umen bate ela ... :razz: (6eguvam se )

hiphopplaystation
08-31-2008, 19:47
еми според мен е готино ако си с дънки да са ти малко по надоло от обичайното ,НО НЕ ПРЕКАЛЕНО НАДОЛО . :) 8)
но зависи къде ще ходиш и какво ще правиш.

lenito_sf
08-31-2008, 20:59
аз не харесвам такива "момчета" пък и даже с моите приятелки им се смеем смис смешни са според мен :grin:

Lost_Kiss
08-31-2008, 21:08
nemoga da vi razbera zako sudite po drehite kut e izsulen s 6iroki drehi ve4e e tapak :?

Az ti kazah tochno obratnoto,che drehite ne te opredelqt kakav si.

Точно.. той и най-яките маркови дрехи да има, ако няма нищо в главата си... за какво ми е.... Същата работа е и външния вид... Може да е най-готения пич, но ако не мога да проведа и един сфестен разговор с него.. просто няма да се задържи много много с мен ;)

Хората са казали "По дрехите посрещат, по акъла изпращат"

xercu
08-31-2008, 21:11
nemoga da vi razbera zako sudite po drehite kut e izsulen s 6iroki drehi ve4e e tapak :?

Az ti kazah tochno obratnoto,che drehite ne te opredelqt kakav si.

Точно.. той и най-яките маркови дрехи да има, ако няма нищо в главата си... за какво ми е.... Същата работа е и външния вид... Може да е най-готения пич, но ако не мога да проведа и един сфестен разговор с него.. просто няма да се задържи много много с мен ;)

Хората са казали "По дрехите посрещат, по акъла изпращат"А ако е ебахти пича , ама е облечен в дрехите на баба си ... К'во праим??? Даже няма и да му отговориш , ако те пита нещо ... Най-добре си е да си хубаво облечен и да знаеш къде се намираш ...

RoCkSpOt
08-31-2008, 21:31
prili4a6 na 4uval vz :?

т.1 и т.7
krem4et0

(рофл) :lol: :lol: :lol: :lol:

.::THE_LAST_ANGEL::.
08-31-2008, 22:31
Аз ги харесвам :P Даже мноу :grin:
Ама зависи колко исулени са хаха ... Смесно е дъното им да е под коленете и тениските им да поберат още 2-ма .
:-)

Lost_Kiss
08-31-2008, 22:33
nemoga da vi razbera zako sudite po drehite kut e izsulen s 6iroki drehi ve4e e tapak :?

Az ti kazah tochno obratnoto,che drehite ne te opredelqt kakav si.

Точно.. той и най-яките маркови дрехи да има, ако няма нищо в главата си... за какво ми е.... Същата работа е и външния вид... Може да е най-готения пич, но ако не мога да проведа и един сфестен разговор с него.. просто няма да се задържи много много с мен ;)

Хората са казали "По дрехите посрещат, по акъла изпращат"А ако е ебахти пича , ама е облечен в дрехите на баба си ... К'во праим??? Даже няма и да му отговориш , ако те пита нещо ... Най-добре си е да си хубаво облечен и да знаеш къде се намираш ...

Ако е ебахти пича не мисля, че ще е облечен в на баба си дрехите 8-) Все пак говорим за ... "ебахти пича" ;)

Nam3less3
09-01-2008, 00:05
Дрехите са важни, и от тях можеш да разбереш доста за човека. Ако си търсиш красива приятелка, и ти трябва да си стилен. Ей такива скейтъри и не знам си кви хипари и т.н. с изсулени дрехи, дето само висят по парковете, аз ако вървя с такива хора ше ме е срам. Всеки е от някоя грозна мода или стил, тийнейджърски историй. Нормално е момичетата да харесват по-"чистички" момчета, които се стремят да се поддържат и не спадат към разни глупави култури. Просто повечето метъли, скейтъри и рапъри и не знам си кви са като отхвърлени от обществото(на което викат стадо). Нормално е момичетата да не искат да излизат с подобни типове, момичето ще иска да се покаже с приятеля и пред хората, да идат на заведение, сега виждате какви са модите. Бъдете част от колектива, по свой си начин, но без да се отцепвате в някоя субкултура.
А какво всички повтавяте че не гледате външността, а само характера бил важен, тия две неща вървят ръка за ръка.

SiegHeil
09-01-2008, 02:46
Дрехите са важни, и от тях можеш да разбереш доста за човека. Ако си търсиш красива приятелка, и ти трябва да си стилен. Ей такива скейтъри и не знам си кви хипари и т.н. с изсулени дрехи, дето само висят по парковете, аз ако вървя с такива хора ше ме е срам. Всеки е от някоя грозна мода или стил, тийнейджърски историй. Нормално е момичетата да харесват по-"чистички" момчета, които се стремят да се поддържат и не спадат към разни глупави култури. Просто повечето метъли, скейтъри и рапъри и не знам си кви са като отхвърлени от обществото(на което викат стадо). Нормално е момичетата да не искат да излизат с подобни типове, момичето ще иска да се покаже с приятеля и пред хората, да идат на заведение, сега виждате какви са модите. Бъдете част от колектива, по свой си начин, но без да се отцепвате в някоя субкултура.
А какво всички повтавяте че не гледате външността, а само характера бил важен, тия две неща вървят ръка за ръка.
Аз се разхождам с такива а не съм смъкнат ама хич, не всичко са дрехите...(пример: един ден съм с бежави панталони по тялото, чехли и тесна тениска, друг ден съм по шорти и маратонки, друг ден съм с армирани кубинки и мешка...зависи от ситуацията(предимно е 3тата :>))
Пък почти до един пичовете си имат приятелки, ебати шанса :>
А субкултурите ftw...просто това дето му викаме 'общество' е най голямата субкултура..в момента - чалгата..

BaiToq
09-01-2008, 06:16
По темата:
Еми изсулените сигурно 8-)

renesanZ
09-01-2008, 07:16
Все тая...Има ли някакво значение?

buttertoast
09-01-2008, 07:37
Аз харесвам :grin: :)

krisiiiiito
09-01-2008, 07:43
не ми пука не гледам облеклото а поведението и характера

Sweet_Bitter
09-01-2008, 08:19
Кефя се на смъкнати..и всички които познавам са много печени и добри , може не всички да са такива oбаче познатите ми са супер ...таа дрехите не определят човека ... абе като цяло СМЪКНАТИТЕ rLz !! 8)

Sweet_Bitter
09-01-2008, 08:21
Кефя се на смъкнати..и всички които познавам са много печени и добри , може не всички да са такива oбаче познатите ми са супер ...таа дрехите не определят човека ... абе като цяло СМЪКНАТИТЕ rLz !! 8)

mistake
09-01-2008, 10:57
Аз пък се кефя на момчета със супер широки дрехи.
П.П. лично мнение. :)

Cookie_
09-03-2008, 13:53
nemoga da razbera zashto slagate vs pod obsht znamenatel ... ??? az sam metalka ... i saocvetno metali me radvat ... zashtk vs vi e .. smaknati ili pak s prilepnali dreshki ... emi metalite nito hodqt s gashti deto danoto im e do kolenata nito pak nqkfj deto ako imash papka na korema shte se ichertae ... metala my e maikata , vervaite mi ;) !

dark^ch0c0lat3
09-03-2008, 16:37
като стил точно пък размъкнатите рапърчета са най-сладки :-) =D> малко ми е гейско момче с мн прилепнали дрехи - всеки с мнението си ;)

asasfdf
09-03-2008, 17:30
като съм скейтър стил с някои аксексоари от други магазини имам повече успех, отколкото като се мъкнех с гъзарски фланелки по тялото и тъмни очила вечер..

Dreadlock
09-03-2008, 19:10
Еми аз съм момиче и се обличам смъкнато,гаджето ми също си се облича смъкнато и така мн си ме кефи.Просто момчетата са мн по-сладки като са с широки дънки,тениски,анораци и кецки :-) .А наскоро минах покрай една витрина и гледам 2-та манекена-женския беше облечен с широки дънки(шот сега нали широките дънки са модерни) и някфа синя блузка,а мъжкия с бели прилепнали дънки и розова тениска :shock: :-o .На къде отива тоя свят? :? Мъжете станаха жени..егати гейските истории :o За тва моля ви момчета замете се в ръце и се обличайте свястно... :(

soul1199
09-03-2008, 19:20
abe se mi e taq,samo da si har mom4eto

screwyouall
09-03-2008, 21:15
Аз :)

Stamera
09-04-2008, 09:59
Смееетни, тре'а си ебати ограничения тип, че да разделяш хората по стил на обличане, култура и избор на музика.. :shock:

ShadowzZz
09-04-2008, 11:49
Ама малко или много човекът си отговаря на обличането.. нали той си го избира... е за момичета - като погледнеш някоя с късата поличка,тоновете грим,бижутата до не знам си къде и едно момиче с кецове и малко по-широки дрехи/изключвам емотата/ и веднага можеш да си направиш извод коя какво момче би харесала или пък по какъв критерий би си търсила приятел,или изобщо какви ценностна система има... Аз харесва момчета с кецове,тениски и широки гащи,а м-сексуалните са си направо смешни... Носят се по-женствено от момичета.. :smt108 :smt087

viketuyu
09-04-2008, 13:54
аз пак харесвам момчетА с испани дрехи многу сте сладурски :-)

cHooOpiHka___
09-04-2008, 14:02
az haresvah takiva mom4eta mn...ama sled 2 ne6tastni lubovi se otkazah... mai ne s aza men...ama im se kefa maX.... a denislav ne me kefi... :D

DiZzY_PuNk
09-04-2008, 17:18
като стил точно пък размъкнатите рапърчета са най-сладки :-) =D> малко ми е гейско момче с мн прилепнали дрехи - всеки с мнението си ;)

+1

Sladyranka14
09-07-2008, 00:57
Аз пък се кефя на момчета със супер широки дрехи.
П.П. лично мнение. :) +1

strahotna_777
09-09-2008, 06:51
xaxax 100 pati po-dobre da e s 6iroki drehi,kecove,6apka i sk8.,otkolkoto raba na dankite da mi razdelq onaq rabota na dve :grin: :D

DeepWithin
09-09-2008, 11:43
nemoga da razbera zashto slagate vs pod obsht znamenatel ... ??? az sam metalka ... i saocvetno metali me radvat ... zashtk vs vi e .. smaknati ili pak s prilepnali dreshki ... emi metalite nito hodqt s gashti deto danoto im e do kolenata nito pak nqkfj deto ako imash papka na korema shte se ichertae ... metala my e maikata , vervaite mi ;) !


И аз така мисля.Метълите сме върха. :grin: :D :grin: :D :grin: :D :grin:

lolip0p
09-09-2008, 22:20
аз да си кажа винаги когато мине гашник,си го заглеждам.. :-D ами да защото според мен теа дето ходят с лепнати розови тениски,са нещо сбъркани.Има си и мн яки момчета,който се обличат нормално.Нормално в смисал не с провесени панталони, или пък лепнати като мойте.Е аз все пак си харесвам момчетата с смъкнати панталони,широки тениски и шапки, а не очила за 40 лв.Абе като го видиш от далече,да ведеш че момче се задава ,не женчо дит се прай на голям плейбоу :P

MaMkaMy
09-09-2008, 23:21
за момче да носи ей такива провиснали дрехи е яко ако е висок, а за момиче не ме кефи... но аз мисля,че секи тряа да носи това което му е удобно и се чуства себе си в него ;)

no0dy
09-09-2008, 23:47
еми пич глей са аз преди няколко години ходех смъкнат и нямах проблеми с момичетата но като пораснах малко промених стила на обличане и не съм забелязал да има промяна такаче то си зависи и от човека ако се сещаш за какво ти говоря 8)

axlbaby
09-11-2008, 21:14
Ай хейт фешън бойс,ноо много харесвам изсълени..мдаам многоо 8)

shady_cent
09-11-2008, 21:30
Смъкнато rulz и за момчета и за момичета 8)

Still1ME1Still1HERE
09-11-2008, 21:35
Харесвам се такъ какъвто съм си.Не ми пука кой какво мисли за това как се обличам.Ако има нещо против за начина,по който се обличм да ми го кажце в очите.В повечето случаи са били някви мухльовци,които винаги изтъкват дрехите си и ги закопавам с три изречения.Всъщност във всички.До сега не ми е казвал някой свестен,че се обличам зле.С две думи ми е през кура какво казават другите.Наистина са много малко са хората,които ще ми кажат,че нещо не ми отива и ще ги послушам,но ще знам,че са прави и никога няма да кажат нищо за цялостното ми обличане :)

А иначе аз съм "смъкнат".Така де широки дрешки,но не фанелки,които да настъпвам.Също мразя някви простотии по мене-шапки,очила,кърпи или каквото и да е било.Най-много да си сложа качулката на суичера.Обличам се със "скейтърски" дрехи,но не ги намирам за дрехи,които са само за скейтъри,а по-скоро като дрехи,които всеки може да носи.На скейт съм пълна трагедия и не се и опитвам да си подобря уменията :D

MaXy_GiRL
09-11-2008, 21:38
Мразя метросексуални мъже...същите тея дето за близнати от тук и там в прическата,с дънки по тесни от мойте и проскубани вежди........ОТВРАТИТЕЛНООООО О!!!!!!!!!Аз по принцип не че нещо,но съм забелязала,че си падам посущия този "изсухлен" стил....не само за момчетата,а и аз да се обличам така..

balu4ka
09-12-2008, 08:07
ем пхаха кфа тема!?Ами аз па си падам по изсулените момчета :P G i т.н дам вуобще не си падам по момчета с прилепнали гащи и т.н ,тва води до мека китка и тем подожбни лигажщини и гейски раоти !
Мое мнение :-o :lol: :lol: :lol:

anichkaaaa
09-12-2008, 08:22
аз да си кажа винаги когато мине гашник,си го заглеждам.. :-D ами да защото според мен теа дето ходят с лепнати розови тениски,са нещо сбъркани.Има си и мн яки момчета,който се обличат нормално.Нормално в смисал не с провесени панталони, или пък лепнати като мойте.Е аз все пак си харесвам момчетата с смъкнати панталони,широки тениски и шапки, а не очила за 40 лв.Абе като го видиш от далече,да ведеш че момче се задава ,не женчо дит се прай на голям плейбоу :P

+1 :oops:

ndle
09-12-2008, 08:30
Е тия момченца рапЕрите дето са със некфи дрехи от ГРАМАДАН+ а същност са метър и 90 60 кила са ми най-смешни...

spontaneous
09-12-2008, 09:03
видя ли пич със широки дрехи и набола брада ми се подкосяват краката ;)
ndle е ти кво искаш ??? момчетата да стаат по-пички от момичетата ... стани лесбийка

ra4ence
09-12-2008, 09:30
Е тия момченца рапЕрите дето са със некфи дрехи от ГРАМАДАН+ а същност са метър и 90 60 кила са ми най-смешни...

Съгласна съм. Много грозна работа

ndle
09-12-2008, 09:40
видя ли пич със широки дрехи и набола брада ми се подкосяват краката ;)
ndle е ти кво искаш ??? момчетата да стаат по-пички от момичетата ... стани лесбийка

АХахАХа ти кфо? мислиш си че големите дрехи ги правят мъжкари ли бе ХАХАХа най-жалките.

petunii_e_tralala
09-12-2008, 10:11
Az ;]

niquetamere
09-12-2008, 10:50
Пълни шестаци са . За деца ~15 годишна възраст го оправдавам .. малки са и тъпи . Но това да си 20 годишен и да се носиш като насран , е извинявай. А самобръсначка нямаш ли ? Закво ти е , нека се мъкнем като клошари . Като видя група " рапери " , до един приличащи на клоуни ми иде да хвана една тръба и да им наредя мислите в кухите главици.
И все пак всеки си има вкус , едни се мъкнат като циркаджии , другите като клошари ... все пак останаха и нормално изглеждащи хора.
Айде със здраве ! :?

Just_me_&_myself
09-12-2008, 11:26
не ми пука толкова за външния вид...е има значение ест...но не мисля че ги разделям на изсулени и не чак толкова изсулени..

DYNAMIC
09-12-2008, 16:56
аз ги смесвам (винаги стилно за по моя вкус)..а за момците по развлечени с кецки и тенски,абе нормално,не харесвам м-сексуални и подобни др гейщини.. 8)

beiho
09-12-2008, 18:03
Обличам се метълски и въОбще не ме е*е ко мислят за мен.ПОддържам хигиена и се грижа за прическата си и пак ме харесват-важен е характерът!

Gerrytooo_
09-12-2008, 18:19
лично аз не харесвам "Денислив" от мюзик айдъл, прилича ми на педал... но това си е мое мнение... предпочитам пмомчета които да не са някакви контета да закасняват да са "изнежени".. т.е. когатовидя такова момче се чуда къде е мъжкото в него !? предпочитам момчета които да си имат мнение да държат на него да са с твърт характер и дори и да са металисти.. супер... слабост са ми всички те.. Тома от мюзик айдъл.. той е пример.. но Денислав.. :? :x :razz: :D

tItEufFf
09-13-2008, 08:10
На мен ми харесват момчета, които знаят как да се обличат. Тези изсулените определено НЕ ми допадат ... Но едни нормални дънки, и хубава блуза ... Нещо по-семпло ... Не харесвам разни изгъзици ;)

avril4ety
09-18-2008, 12:15
Аз лично харесвам изсухлени момчета :-) :P

tarataika
09-18-2008, 12:30
АЗ!!!! ОНИЯ ЛИГЛЬОВЦИ С ПРИЛЕПНАЛИТЕ ДЪНКИ СА ОТВРАД... ХИГИЕНАТА НЕ ЗАВИСИ ОТ ТОВА КАКВИ ДЪНКИ НОСИШ, А КОЛКО ЧЕСТО СЕ МИЕШ И ДАЛИ ИЗОБЩО НОСИШ БЕЛЬО :D ..пък и за всеки влак си има пътници

sapa91
09-18-2008, 12:45
Toi mi dopada mnogo poveche ot toq Denislav,toi po-jenstven ot mene toq.
Дори не знам кои са другите участници само тоя Иван го знам ...
Ама няма да спечели той щото много ги храни тия тъпанари ...


Karai az neka si go podkrepqm pak dali shte specheli ili ne.
Az shte prashtam sms-i za nego :-)

кви сте тъпи... темата за кво е а вие кво пишете.... :-x... та по темата еми аз съм си изсулен ноо като гледам момичетата не харесват такива щот скоро не съм имал гадже... ама то в стз е така всички женски харесват само убитаци с прилепнали дрешки.... :x

Nefarian
09-18-2008, 15:24
ei zariben
1.az sum skeitar ima dva vida skeitari raperi i punkari tova 4e ti si nekfa drebna ku4ka det po cql den izliza samo s fr i ako vidi slu4aino nqkoe grozno ili debelo momi4e se smee i nzz ko o6te zatova shutdafuckup :smt068 6tot sigorno o6te slu6a6 50 cent justin timbarlek i oneq gadni fe6an4ita komersialni bokluci

Dude, тъп си, аз съм скейтър и не слушам нито пънк, нито рап, кораджийте къде ги забравяш

Blab
09-18-2008, 22:41
мойто Бети
8-)

glezan4e
09-19-2008, 07:53
не го знам къв е тоя не гледам МИ, но аз не се нося така и пак се радвам на внимание. Жените обичат да си стилно облечен, дори и да е леко небрежно. Виж ако си облечен с онея провисналите дънки и раздърпани фланелки и аз ако бях момиче нямаше да ти обърна внимание.
просто не мога да го кажа по-добре :grin: