PDA

View Full Version : Румен Петков



air_J
03-25-2008, 16:06
http://vbox7.com/play:5f22235f :smt030 :smt102

LSGirl
03-25-2008, 16:25
Румен е много готин пич....

air_J
03-25-2008, 17:58
Вярно, че е младежки форум, но някакси очаквах къде-къде по-сериозен интерес и по-сериозни мнения от "Румен е пич". :-o

FelisDirus
03-25-2008, 18:00
х

Alabalaportokala
03-25-2008, 18:02
Хах, беше ми съсед, когато беше кмет на Плевен. Веднъж щях набия хлапето му, щото ме изнерви, а на мен грам не ми пукаше, че е кметско дете.

Време за реклама :D . Браво ти си героиня...Заслужаваш орден :grin:

FelisDirus
03-25-2008, 18:07
Хах, беше ми съсед, когато беше кмет на Плевен. Веднъж щях набия хлапето му, щото ме изнерви, а на мен грам не ми пукаше, че е кметско дете.

Време за реклама :D . Браво ти си героиня...Заслужаваш орден :grin:


Благодаря за благоволението, о, Велики, кога ще ми го връчиш?

Просто се сетих и ми стана смешно, но както и да. Я сега ме наречи комплексарка, щото тая думичка е особено модерна сред днешната форумна младеж.

Alabalaportokala
03-25-2008, 18:20
Хах, беше ми съсед, когато беше кмет на Плевен. Веднъж щях набия хлапето му, щото ме изнерви, а на мен грам не ми пукаше, че е кметско дете.

Време за реклама :D . Браво ти си героиня...Заслужаваш орден :grin:


Благодаря за благоволението, о, Велики, кога ще ми го връчиш?

Просто се сетих и ми стана смешно, но както и да. Я сега ме наречи комплексарка, щото тая думичка е особено модерна сред днешната форумна младеж.

Комплексарка !!!! :razz: :razz: :razz:

FelisDirus
03-25-2008, 18:23
keep going.. :)

Lestat357
03-25-2008, 18:30
Вярно, че е младежки форум, но някакси очаквах къде-къде по-сериозен интерес и по-сериозни мнения от "Румен е пич". :-o

Както виждаш от 5-те последвали мнения темата взе обичайната посока.;] Ама ти наистина ли очакваше нещо различно? Вероятно, ако я беше пуснал в "Политика" хората, от които можеше да се надяваш на по-смислени мнения щяха да я забележат по-навреме. Може би още не е късно. Но точно тук някаква смислена дискусия по въпроса??! Ха-ха-ха!

По темата - Румен Петков е не смешен, а жалък палячо! И е такъв от много години. Считам за излишно да се обосновавам по-подробно точно тук защо. Може би бих, но не сега. Все пак, ако държиш да чуеш по-обширната ми позиция по въпроса подкрепена и с някой-друг пример - пиши ми на лично.

FelisDirus
03-25-2008, 18:36
Интересно от кога очаквате смислени дискусии на политическа тематика във форум, който е посещаван основно от хлапета, а по-големи са тук, защото им е весело и забавно, и просто убиват време.

Успех! :)

Jeuelle
03-25-2008, 18:42
Дали е пиян??
Поведението , вида , изразяването и онзи особен поглед ме карат да мисля , че е изпил една - две чашки преди интервюто.
.... Ама аз и не се учудвам.
То в нашата политика си е така от край време..
Едни пияни , други педофили, трети "лапнали" нкяое други милионче , четвърти гъ*олизци.....

InitialD
03-25-2008, 18:42
Пияница .. и корумпе! :o

Lestat357
03-25-2008, 18:42
Интересно от кога очаквате смислени дискусии на политическа тематика във форум, който е посещаван основно от хлапета, а по-големи са тук, защото им е весело и забавно, и просто убиват време.

Успех! :)

И все пак такива има.. така измежду многото... Не следя форума достатъчно редовно, но ще спомена 2 ника само - exploitedteen (личен афинитет имам към него, признавам си) и quench. Сещам се за още доста хора, които биха могли да напишат смислени мнения и да участват (адекватно) в смислени дискусии. Затова и няма да споменавам други конкретни никове в момента, защото дори и да са само още 5-6 на брой, все ще пропусна някого. Поправи ме, ако греша. Без значение от този си ник ли ще го направиш или от съседния.

FelisDirus
03-25-2008, 18:51
Интересно от кога очаквате смислени дискусии на политическа тематика във форум, който е посещаван основно от хлапета, а по-големи са тук, защото им е весело и забавно, и просто убиват време.

Успех! :)

И все пак такива има.. така измежду многото... Не следя форума достатъчно редовно, но ще спомена 2 ника само - exploitedteen (личен афинитет имам към него, признавам си) и quench. Сещам се за още доста хора, които биха могли да напишат смислени мнения и да участват (адекватно) в смислени дискусии. Затова и няма да споменавам други конкретни никове в момента, защото дори и да са само още 5-6 на брой, все ще пропусна някого. Поправи ме, ако греша. Без значение от този си ник ли ще го направиш или от съседния.


Извинявай, но Момчил и Вили имат повече акъл от целия форум... Това са хора, които страшно много ме респектират и те са някакво изключение по-скоро. А политиката се нищи на салата и ракия!

И, моля те, не бъди така хаплив.

Lestat357
03-25-2008, 19:09
[quote=_Cuddly_]Интересно от кога очаквате смислени дискусии на политическа тематика във форум, който е посещаван основно от хлапета, а по-големи са тук, защото им е весело и забавно, и просто убиват време.

Успех! :)

.....
Извинявай, но Момчил и Вили имат повече акъл от целия форум... Това са хора, които страшно много ме респектират и те са някакво изключение по-скоро. А политиката се нищи на салата и ракия!

И, моля те, не бъди така хаплив.

Това са пълни глупости! Дори и да беше така (за Вили и quench), с което не съм съгласен, пишейки го това тук го правиш да звучи смешно и абсурдно. Можеш да го споделиш на някого в чат или личен разговор, но да напишеш нещо подобно във форум с толкова много потребители. Пък бил той и teenproblem. Сигурен съм, че на нито един от двамата не би му допаднало да прочете това написано от теб тук.;] Дори и с многоточието и с уговорката "извинявай"! Не си извинена, хах. Поне не от/за мен. Предлагам едит и на този твой пост тук, ако е необходимо по-подробно да ти обясня защо? Мисля, че не е(?).
Политика не се бистри само на ракия и салата, а аз имах предвид смислени дискусии по принцип!;]

Относно хапливостта - в момента и аз не съм много на кеф. Все пак - нищо лично.!;]

FelisDirus
03-25-2008, 19:19
Баси.. човек да не кажа добра дума за някого. Ами, няма да си едит-на поста. Мисля го - написала съм го и въобще не възнамерявам да се извинявам за това.

Смислени дискусии по принцип? Еми, излез с Вили и Момчил (и другите хора, които не си споменал), пийте по бира и говорете за политика, но няма как да очакваш във форум, пълен с недорасли, които все още не могат да пишат грамотно, да кажат нещо смислено по темата, да се получи интересна дискусия и т.н.

air_J
03-25-2008, 19:47
При такива обстоятелства е редно да се говори и за оставки, но в родната действителност случая ще се покрие и освен в "Часът на Милен Цветков" и най-много в "Господари на ефира" едва ли на друго място ще има отзвук това клипче.
П.С.> Кой е по-умен и всякакви други меренета на пишки - у лево! Да не говорим, че понятието умен е изключително субективно... 8)

Canis_Dirus
03-25-2008, 19:49
народа си заслужава управниците. Навсякъде е така!

И в случай, че някой ревне "Ама аз не искам да ме управлява глупак!", аз ще кажа "Личното мнение отстъпва пред общото". и както има Вили И Момчил и тн., така да знаете, че те имат по един глас на изборите, а в същото време има едно 200 неосъзнати пишлемета, дето и за чеп за зеле не стават, но също имат по един глас. Тук не предлагам въвеждането на образователен ценз.

В този форум не се говори за политика и сериозни работи. Просто един такъв разговор предполага "изслушване" на другия (разбирай да се четата мненията), а тук всеки си пише каквото му дойде на акъла. Темата е "Румен Петков" вече е 10-а страница, говорим за съвсем друго нещо и от някъде се пръква някой и пише "aE ToA e NoYyyyy 3л???????".

Бе борим се за загубена кауза тука.

amatorium
03-26-2008, 00:12
Mnogo se izvinqvam predvaritelno ako ne prozvuchi mnenieto mi zrqlo.

Toi e prosto edno go*no. 8)

Alabalaportokala
03-26-2008, 18:20
Пък вие "големите разбирачи" дето казвате че нямате с кой една дискусия да свъртите мислите че много ги знаете нещата ли ? Кво знаете ? Нищо не знаете. Голяма част от инфото ви се предоставя благодарение на медиите. И си мислите че ей така ще допуснат медиите да раздухват задкулисните игрички. А това че Румен Петков сe обажда редовно в 24 часа отделен въпрос. Волен Сидеров ми го каза това лично. Не съм казал че аз знам кой знае колко, но и вие не сте кой знае какви разбирачи и това че гледате повече новини от другите "пишлемета" не означава нищо. Конспирацията е голяма, но никой в тоя форум не знае за какво става въпрос => свястна дискусия за политика не може да се завърже. Не сме достатъчно компетентни...

air_J
03-26-2008, 18:31
Нов компромат - псевдонима Запалката! :?

Alabalaportokala
03-27-2008, 01:36
Пък вие "големите разбирачи" дето казвате че нямате с кой една дискусия да свъртите мислите че много ги знаете нещата ли ? Кво знаете ? Нищо не знаете. Голяма част от инфото ви се предоставя благодарение на медиите. И си мислите че ей така ще допуснат медиите да раздухват задкулисните игрички. А това че Румен Петков сe обажда редовно в 24 часа отделен въпрос. Волен Сидеров ми го каза това лично. Не съм казал че аз знам кой знае колко, но и вие не сте кой знае какви разбирачи и това че гледате повече новини от другите "пишлемета" не означава нищо. Конспирацията е голяма, но никой в тоя форум не знае за какво става въпрос => свястна дискусия за политика не може да се завърже. Не сме достатъчно компетентни...Според теб трябва да работим в Министерски съвет, за да можем да проведем нормална, задоволителна дискусия на тема политика?

Добре многознайко. Айде ти ми кажи за какво става въпрос. Знаем че политиците крадат, знаем че внасят наркотици и че яко се друсат с кока, знаем че са корумпирани както и 99,999999% от куките. Явно не знаеш още какво е бюрокрация. Там филма е още по - голям. И к'во от това ? Какво като гусин Петков е пийнал ? Човека може да ви купи и да ви продаде. Гусин Костов като е говорил и убеждавал съмишлениците да крадат и как да го направят е пускал силно душовете на сауната си, за да не се чува. И кво ? Чакам да ми опишеш политическите игрички с всички подробности. Открехни нас невежите. Има толкова много работи които не знаем. Всичко което дискутираме си е обща приказка...Имаме някаква база знания, но не достатъчна за да проведем смислена повтарям СМИСЛЕНА дискусия. И когато вдигнеш статута си в обществото и се издигнеш тогава започваш да хващаш за кво става въпрос. Не казвам че трябва да си депутат за да дискутираш, но за нещо смислено се иска доста. Не е лъжица за нашата уста. Това е то българина - прави се на компетентен въпреки явната некомпетентност

Alabalaportokala
03-27-2008, 13:31
Много типична черта е да знаеш нещо и да говориш с недомлъвки...

ако знаеш разни работи- сподели ги..

а относно бюрокрацията- аз лично знам какво е... адски добре

Знам разни работи, но не мисля че мястото им за обсъждане е във форума. Предпочитам на живо с 1 биричка...Ти знаеш за бюрокрацията, но има още двеста лапета които не са и чували тая дума, а диалог не ми се води. Компетентността не присъства в никой от нас. Добре го знаеш. Политиката си е изкувство и докато знанията на повечето се базират от телевизията няма да стане обсъждането на сцената


Да ти опиша политическите играчки с най-малките им подробности е все едно да те накарам да ми опишеш метър по метър хода на танка по източния фронт на Хайнц Гудериан (примерно)!!!


Тогава не се прави на оборотен


Това ли имаше предвид като спомена бюрокрацията?"Служителите в бюрокрацията трябва да са компетентни – т.е. те се избират според професионалните им качества, обучават се за работата, която ще извършват; те осигуряват и контрол върху достъпа до официалната информация."

Не не това имах предвид. Айде успехи в политиката. И все пак чакам да ме открехнеш относно игричките които знаеш като си голям разбирач

Alabalaportokala
03-28-2008, 03:39
Румбата Путков е мръсна пияница на водка Търговище!! :o Изключително неприятен, корумпиран и нагъл бездарник!!Той е лицето на МВР, никакъв риспект за него!!Дори и Ушевите го мразят! 8) САмо като чуеш от коя партия е , му мисли :( Никога няма да излезе замесен в нещо , нито той нито подчинените му, но е факт че в София е анархия и корупция :-x

Хаха то да беше само София пак добре...

Гусин дипутата гледЪ девствиену естественУ ни шмърка нищу ефтину :grin: :grin:

InitialD
03-29-2008, 01:59
Румбата Путков е мръсна пияница на водка Търговище!! :o Изключително неприятен, корумпиран и нагъл бездарник!!Той е лицето на МВР, никакъв риспект за него!!Дори и Ушевите го мразят! 8) САмо като чуеш от коя партия е , му мисли :( Никога няма да излезе замесен в нещо , нито той нито подчинените му, но е факт че в София е анархия и корупция :-x

Хаха то да беше само София пак добре...

Гусин дипутата гледЪ девствиену естественУ ни шмърка нищу ефтину :grin: :grin:

...в парламента да лапаш пишки е бизнес!!!

А петков едно време е пикал във фонтаните в Плевен като е бил кмет!И се е напивал безконтролно и сегашните му подчинени тогава са го гонели да го "санкционират"?!! :lol:

Sevt
03-29-2008, 14:37
Глъвътъ срина тотално и малкото останал рейтинг на БСП. Не, че има нещо лошо, но проблема е и, че срина тотално и МВР като институция и ще е много трудно за следващия министър там.
Иначе аз него трезвен не съм имал щастието да го видя. Включително и в следизборна нощ в НДК съм го виждал как само дето не го носят горкия :/

InitialD
03-30-2008, 00:20
Глъвътъ срина тотално и малкото останал рейтинг на БСП. Не, че има нещо лошо, но проблема е и, че срина тотално и МВР като институция и ще е много трудно за следващия министър там.
Иначе аз него трезвен не съм имал щастието да го видя. Включително и в следизборна нощ в НДК съм го виждал как само дето не го носят горкия :/

или както си говорехме с баща ми ... Б(*П няма да ги изберат в близките 5,000 години!!! :? :grin:

joalbrito
03-30-2008, 00:43
това е най-долния политик от най-долната партия, в най-слабото правителство от 89та година насам